Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Огляд мишки Genius Navigator R820BT

Наша сеть партнеров Banwar

Перед нами - типова офісна миша, що має лише дві кнопки, "Magic-Roller", сенсор з роздільною здатністю 800 dpi і підключенням за технологією Bluetooth.

Зовнішній вигляд і ергономіка

Зовні Genius Navigator R820BT виглядає досить серйозно і діловито. Чорний колір корпусу додає пристрою важливості. Умовно мишку можна розділити на три частини. Верхня частина виконана з матового пластика, кнопки роздільні, чи не становлять одне ціле з корпусом. В даному випадку це вдале рішення, тому що виконання "урівень" було б недоречно. Кнопки мають невеликий розмір, але через витягнутості корпусу пальці ледве дотягуються до кінця. Наприклад, Razer Krait трохи коротше, тому пальці можуть звисати з кнопок. У разі Navigator R820BT така ситуація менш імовірна.

У разі Navigator R820BT така ситуація менш імовірна

Друга частина, виконана з глянсового пластика, повторює лінії верхньої частини і служить деяким переходом між верхньою і нижньою частиною. Виглядає він дуже шикарно, а використання глянцевого і матового пластика, як і завжди, йде тільки на користь зовнішньому вигляду.

Виглядає він дуже шикарно, а використання глянцевого і матового пластика, як і завжди, йде тільки на користь зовнішньому вигляду

Нижня частина, як і верхня, виконана з матового пластика. Матовий пластик все ж зручніше глянцевого, тому що тертя сильніше і, отже, краще хват. В даному випадку, з огляду на велику вагу Navigator R820BT, хват повинен бути максимально зручним. Тому пластик не простий, а прогумований (як і в верхній частині). На дотик він приємніше простого, трохи м'якше, а ковзання менше.

Ніяких зайвих кнопок і елементів в конструкції - мишка виглядає максимально строго. Лише лейбл Genius і значок Bluetooth порушують царство чорного кольору. Навіть скролл - і той чорний, без підсвічування, що б не виділятися.

Перевертаємо миша і виявляємо кнопку синхронізації, сенсор і батарейний відсік. З огляду на конструкцію, сенсор був витіснений батарейним відсіком і розташовується досить незвично - знизу зліва. Благо, розташування сенсора ніяк не впливає на роботу. Батарейний відсік зміщений до правої частини (а якщо дивитися зверху, то до лівої), тому теоретично може змістити центр ваги. На ділі дуже складно помітити, але деякий дисбаланс все ж таки присутня. Та й велику вагу (в основному через елементів живлення) не можна не помітити. Варто відзначити, що установка і витяг батарейок / акумуляторів відбувається дуже просто і легко - ніяких сторонніх предметів для цього залучати не треба. Ніжки стандартні, пластикові, тому на дуже гарне ковзання розраховувати не доводиться.

Ніжки стандартні, пластикові, тому на дуже гарне ковзання розраховувати не доводиться

Нарешті, якщо подивитися на мишку спереду, то можна побачити маленьке гніздо для кабелю. Завдяки тому, що Navigator R820BT заряджається через USB, то її можна буде зарядити не тільки від комп'ютера або ноутбука, але і від спеціального мережевого зарядного пристрою з USB портом (які зараз стоять дуже дешево, але є зручними засобами зарядки для будь-яких USB-пристроїв) .

Хоч мишка і виглядає трохи горбатою, але, в загальному, конструкцію можна назвати стандартною, без вишукувань. Але чорний колір корпусу робить її серйозною. При вигляді Navigator R820BT не виникає почуття дешевки і ширвжитку. Що ж стосується якості матеріалів - то воно на висоті. Прогумований пластик дуже приємний на дотик і здається досить міцним. На жаль, натискання на кнопки вимагають трохи більше зусиль, ніж хотілося б. З колесом прокрутки все з точністю, та навпаки - воно дуже легко натискається і обертається, тому не викликає негативних емоцій. Тримати мишку в руках дуже приємно, лише велику вагу трохи псує картину, але від цього нікуди не дінешся. В цілому - ергономіка дуже навіть непогана для мишки звичної конструкції (з геймерським пахвами порівнювати недоцільно).

Софт

В даному розділі ми зазвичай розглядаємо софт і драйвера, але тому що в даному випадку все залежить від ПО, що поставляється з Bluetooth-приймачем (а їх зараз велика кількість), то ми обговоримо особливості роботи миші з Bluetooth. По-перше, якщо хтось думає, що робота з радіо-мишею і мишею з Bluetooth нічим не відрізняється, то вони помиляються. Радіо-миша має свій приймач, зв'язок з яким здійснюється постійно, незалежно від драйверів і ОС. Грубо кажучи, підключивши приймач, комп'ютер не зрозуміє, що підключена бездротова миша - ніяких драйверів для роботи не потрібно, і він буде думати, що миша дротова. Наприклад, з такою мишею можна спокійно працювати в DOS і не буде ніяких проблем (я прекрасно розумію, що сьогодні в DOS мало хто працює, але я згадав про нього тільки для прикладу). "Синьозубого" миші для роботи потрібна Bluetooth-приймач, для якого, в свою чергу, потрібно встановити драйвера і програму, через яку можна управляти з'єднаннями з іншими Bluetooth-пристроями. Інакше кажучи, що б комп'ютер побачив миша, необхідно зробити кілька маніпуляцій і лише тоді можна спокійно працювати. А вже про роботу в DOS можна взагалі забути (хто-небудь чув про драйвери Bluetooth-приймачів для DOS?). Тому на програмному рівні радіо-миша і Bluetooth-миша дуже сильно відрізняються.

По-друге, кожне підключення мишки супроводжується запуском програми Bluetooth-приймача і установки з'єднання. Звичайно, все це можна автоматизувати, але в будь-якому випадку це зайва трата часу.

Виходить, що плюс у використанні Bluetooth полягає тільки в тому, що не займається зайвий USB-порт, а до одного Bluetooth-приймача можна підключити декількох пристроїв. У випадку з ноутбуком із вбудованим Bluetooth-приймачем (а саме для роботи з ним і створювався Navigator R820BT), виходить взагалі прекрасно - ніяких зайвих пристроїв не буде стирчати з USB-портів. Власне, на цьому плюси закінчуються.

Враження від використання

Як говорилося на початку статті, оцінювати Navigator R820BT будемо як офісну миша. А від офісної мишки що потрібно? Так майже нічого - аби курсор нормально рухався, та кнопки нормально натискалися. Інакше кажучи, що б робота в Windows і офісних програмах була легкою і невимушеною. Тому почнемо з самого початку.

Сенсор має дозвіл в 800 dpi, що на сьогоднішній день є стандартом для офісних мишок. Це не дуже багато, тому любителі швидко переміщення курсора змушені підвищувати його швидкість. А це веде до того, що переміщення втрачає плавність і курсор рухається нерівно. Тому доводиться шукати компроміс між швидкістю і плавністю (читай, точністю). Кожен користувач вибирає те значення швидкості курсора, яке його влаштовує. Треба визнати, сенсор поводиться досить непогано для своїх 800 dpi - точність позиціонування на рівні будь-яких інших провідних побратимів.

Друга потенційна проблема криється в Bluetooth - як і будь-яке інше бездротове підключення, воно може перериватися і тим самим дратувати користувача. Знову провал - при звичайній роботі практично не виникало таких ситуацій, що б можна було виявити огріхи з'єднання по Bluetooth. Рухи курсору спокійні і передбачувані. Начебто все нормально, ніяких проблем при роботі немає. Правда, це зовсім не означає, що проблем не буде абсолютно - багато залежить від приймача і умов роботи.

Але ми не ликом шиті і вирішили випробувати миша у всіх ситуаціях. І ось що з'ясувалося: якщо переміщати мишу зі звичною швидкістю, то все нормально. Але якщо рухати її дуже повільно (півміліметра в секунду або ще менше), то курсор практично завжди залишається на місці. Складно сказати, хто винен в цій "фиче" мишки - сенсор або Bluetooth (скоріше за все сенсор, але ми точно не впевнені). Але наявність цієї "фічі" не може не насторожувати.

Йдемо далі. Кнопки натискаються не так легко, як хотілося б - потрібні достатні зусилля. Це в першу чергу не сподобається представницям прекрасної статі, хоча до цього можна звикнути.

Завдяки прогумованому пластику, Navigator R820BT дуже приємно тримати в руці, але велику вагу викликає невеликий дискомфорт (якщо користуватися до цього дротяними побратимами), хоча і до цього з часом звикаєш.

Ціна запитання

На момент написання огляду, Genius Navigator R820BT можна було придбати за ціною близько $ 45 - досить багато за офісну миша. За ті ж гроші можна купити дуже непогану дротову геймерську миша, або ж радіо-миша з безліччю кнопок (ще й на цукерки залишиться). Да уж, за Bluetooth доводиться сильно переплачувати.

висновки

Настав час підбити підсумки. Переваги Genius Navigator R820BT:

Що маємо в результаті? Основними достоїнствами Genius Navigator R820BT є підключення по Bluetooth, прогумований матеріал і зарядка від USB-порту. У всьому іншому Genius Navigator R820BT - типова офісна миша, придатна лише для офісної спокійної роботи. Чи не здається ціна в $ 45 завищеною? Радіо-миша з аналогічним функціоналом можна купити за менші гроші, а якщо наявність дроту не дратує, то можна взяти непогану геймерську миша.

Висновок один - якщо у вас є ноутбук з вбудованим Bluetooth і вам хочеться прикупити солідну миша за півсотні доларів, то Genius Navigator R820BT буде хорошим вибором. По крайней мере, поруч з ноутбуком вона буде виглядати відмінно.

Лутовінов Максим (aka. Kok)
16 /09.2007

О-небудь чув про драйвери Bluetooth-приймачів для DOS?
А від офісної мишки що потрібно?
Чи не здається ціна в $ 45 завищеною?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов