Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Огляд мікроавтобусів для категорій прав B і D

  1. Кількість місць
  2. Вікові обмеження ↑
  3. Вітчизняні чи іноземні? ↑
  4. ТОП-5 найбільш «російських» мікроавтобусів ↑

Наша сеть партнеров Banwar

Мікроавтобуси вважаються транспортом, для управління яким потрібна особлива категорія прав. Як правило, мова йде про двох «позначках»: «В» і «D». Різні вимоги обумовлені технічними характеристиками і місткістю авто. Варто окремо розглянути мікроавтобуси категорії «В», а також категорію «D», щоб зрозуміти, в чому саме полягає специфіка отримання прав на управління ними.

зміст

Кількість місць

Якщо говорити про місткості автобуса, то приставка «мікро» цілком пояснює нюанси цієї підкатегорії. Всі автомобілі цього типу можна розділити на дві групи, спираючись на те, яка категорія потрібна на мікроавтобус:

  • Машини, якими можна управляти, маючи водійські права категорії «В». Їх вага не повинна перевищувати 3,5 тонни, а число місць для сидіння в салоні не може бути більше восьми. До цієї групи, як правило, відносяться невеликі мікроавтобуси або великі позашляховики, які відповідають заданим обмеження по масі.

  • Авто, за кермо якого можна сідати, при наявності прав категорії «D». До цього виду належати всі автобуси малої, середньої та великої місткості, а тому, всередині категорії існує певна градація. Для управління пасажирськими мікроавтобусами з числом сидячих місць від 8 до 16, видається посвідчення «D1». Права на великогабаритний транспорт, призначений для перевезення людей, маркуються символами «DЕ» і «D1Е».

Вікові обмеження

Водійські посвідчення, відповідні кожному виду автотранспорту, можна отримувати тільки після досягнення певного віку. А так як водіння мікроавтобусів, як правило, пов'язане з перевезенням пасажирів, а значить, підвищеною відповідальністю за життя і здоров'я групи людей, тут обмеження більш ніж доречні.

  1. Навчання управлінню авто з числом посадочних місць до 8 осіб, тобто, категорії «В» дозволено вже з 17 років. Ось тільки за кермо вас все одно не пустять, навіть якщо всі тести і іспит з водіння ви здасте чудово. Доведеться чекати повноліття, щоб отримати дійсне водійське посвідчення.

  2. Для управління пасажирськими автобусами з числом сидячих місць до 16-ти потрібно ще більше часу. Ви зможете приступити до навчання не раніше 21 року, а довірити автобус з пасажирами вам зможуть тільки тоді, коли ваш водійський стаж буде більше трьох років.

Вітчизняні чи іноземні?

Крім виключно «споживчих» характеристик, все мікроавтобуси можна розділити на авто вітчизняного виробництва та зарубіжні аналоги Крім виключно «споживчих» характеристик, все мікроавтобуси можна розділити на авто вітчизняного виробництва та зарубіжні аналоги. Багато в чому така класифікація вже застаріла, хоча б тому, що чималу частину «іноземців» збирають за ліцензією російськими майстрами, а тому, називати їх зарубіжними машинами язик вже не повертається. Хоча якщо розглядати, наприклад, «Газель», «Соболь» або «Баргузин», зібрані на Горьківському автозаводі, китайський Groz Polarsun, створений за ліцензією Toyota, і затишний Mercedes Vito, то да ... Національна ідентичність, як то кажуть, на лице .

На російському ринку пасажирських автоперевезень відчутну конкуренцію російським «газелька» поки складають тільки китайські моделі. Вони відповідають один одному по місткості, крім того, запчастини на азіатську автотехніку знайти куди простіше, ніж на той же Mercedes.

ТОП-5 найбільш «російських» мікроавтобусів

У списку найбільш ходових машин цього типу в нашій країні можна виділити п'ять «зірок», які є чи не в кожному місті і далеко не по одній штуці. Багато з них сумлінно обслуговують міські маршрути, а тому, завжди на виду. А деякі беруть такий фургон напрокат , Тому що він дуже зручний. Отже ... Найпопулярніші мікроавтобуси категорії «D»:

  • ГАЗ «Газель» - компактна модель, з різною конфігурацією салону, обладнана мінімум 13-ма місцями для сидіння. Головний аргумент «за» - порівняно низька вартість машини, швидка її окупність. Про популярність красномовно говорить статистика: 90% всього автопарку автобусів малої місткості муніципального рівня складається саме з газелей.

  • Мерседес Спринтер - шедевр концерну Даймлер-Бенц. Вважається середнім мікроавтобусом з місткістю від 8 до (увага!) 30 сидячих місць. Чудово підходить для приміських маршрутів, просторий, динамічний, економічний, безпечний.

  • Peugeot Boxer - безпечний, витривалий, хоча і не такий місткий, як Мерседес. Зате це перша повноцінна передньопривідна модель, яка підкорила російське бездоріжжя.

  • Івеко Дейлі - спекотний італієць, має 26 місць для сіденіяе (з водійським - 27), 2,3-літровий двигун, 146 коней під витонченим капотом. До плюсів можна віднести задній привід, зручну електродверь салону.

  • Ford Tranzit - німецьке авто яке вважається другим за популярністю після «газельки», Салон у нього трохи більше: він здатний вмістити 17 місць для сидіння, крім того, стоячи туди увійде набагато більше людей ніж в стандартний вітчизняний «микрик».

Що стосується мікроавтобусів категорії «В», то більшість з них - це семенйние мінівени, різноманітність яких вражає уяву. Вибір же самих популярних безпосередньо залежить від потреби кожного власника, обмежуючись лише матеріальними можливостями.

Вітчизняні чи іноземні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов