Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Огляд OnePlus 5: звичайний зовні і швидкий всередині

  1. Нудний застарілий дизайн
  2. Android-смартфон з оформленням під iPhone
  3. Найшвидший смартфон на Android
  4. Фотокамера вже краще, але все ще далека від досконалості
  5. Хороші Селфі, погані портрети
  6. Операційна система Oxygen OS - ковток свіжого повітря
  7. OnePlus 5 - купити чи ні?

Наша сеть партнеров Banwar

Коли справа стосується OnePlus, зазвичай ви можете покладатися на певні речі: чудову продуктивність, відмінну ціну і шматочок оригінальності. Однак у випадку з OnePlus 5 вам доведеться розраховувати тільки на перші два елементи.

Усередині OnePlus 5 буквально нашпигований сучасними компонентами, але дисплей у нього самий звичайний. Він все ще неабияк дешевше інших телефонів преміум-класу, але навіть при стартовій ціні від 30 000 руб. не є настільки вже спокусливою покупкою. А його дизайн, хоча і цілком симпатичний, це всього лише повторення обох попередніх моделей OnePlus, до того ж оформлення задньої панелі змальований з iPhone 7 Plus.

На цей раз новий флагман OnePlus не створений під девізом «чимось виділятися». Він сконструйований для того, щоб «підійти». Насправді, може бути, рекламним слоганом OnePlus і служить фраза «ніколи не чекай», проте, здається, що з OnePlus 5 нам доведеться заспокоїтися занадто багатьма недостатньо доробленими елементами.

Нудний застарілий дизайн

Крім єдиного винятки у вигляді OnePlus X , Всі апарати OnePlus забезпечені 5,5-дюймовими екранами. OnePlus 5 продовжує цю традицію, використовуючи абсолютно той же самий дисплей, що був вперше представлений на OnePlus 3 і 3Т: 5,5 дюймів, роздільною здатністю 1920х1080, з щільністю 401 ppi. Це не найгірший дисплей на світлі, просто він слід далеко в кільватері за QHD екранами Galaxy S8 і LG G6 .

OnePlus 5 обладнаний тим же 5,5-дюймовим екраном AMOLED, як 3 і 3T

Як і у попередніх моделей OnePlus, «домашня» кнопка з сенсором відбитка пальця залишається на передній панелі, так само справа йде і з сенсорними кнопками «назад» і «недавно відкриті програми». OnePlus позиціонує OnePlus 5 як альтернативу преміум-флагманів Android, проте з такими толстенькими краями корпусу і занадто широкою рамкою новий телефон більш відповідає моделям минулого року, аж ніяк не нинішнього. І він навіть не вологостійкий. Це вже просто не смішно.

OnePlus продовжує наполягати на продажу своїх телефонів з повним захисним покриттям екрану. Це могло здаватися чарівним для першої версії OnePlus, але зараз вже виглядає якимось занудством. Як тільки я викинув геть своє захисне покриття, телефон став виглядати і відчуватися на порядок краще, вигини скляних країв стали більш підкреслені, і дзеркальна «домашня» кнопка нарешті здалася у всій красі.

Android-смартфон з оформленням під iPhone

OnePlus 5 спереду виглядає як OnePlus 3T, ззаду ж це практично копія iPhone 7 Plus, починаючи з комплекту подвійний камери, розміщеної в лівому верхньому кутку, і закінчуючи логотипом OnePlus на місці надкушеного яблука Apple. Копіювання Apple - не найгірша стратегія з можливих, але навряд чи так вже необхідна виробнику з шістьма моделями телефону за плечима.

Задня кришка виглядає сучасно. Доступна в сірому або чорному виконанні, її гладка алюмінієва поверхня виглядає непоганим контрастом по відношенню до скляних «тилах» суперників, хоча вона досить легко набуває цілком помітні оку подряпини. Також вона кілька слизька на дотик, але її рогач контури і невелика товщина, можливо, трохи знизять кількість падінь.

Якщо ви проти того, щоб ваш Android телефон так сильно був схожий на iPhone, OnePlus пропонує цілу серію власних змінних бамперів, декорованих штучним покриттям на манер імітації вуглецевого волокна або дерев'яного шпону. Вони прекрасно підходять до телефонів, не додаючи особливої ​​товщини, але я все не можу позбутися жалю, що в OnePlus не поставився до дизайну свого телефону з тими ж натхненням і винахідливістю, з якою вони складали ці бампери.

На бічній стороні OnePlus все так же ми знайдемо удобнейший слайдер, який дозволяє миттєво включити режим «не турбувати». Також там розміщуються порт USB-C, подвійний слот для SIM-карти і роз'єм для навушників. У OnePlus дозволили собі добряче відлупцювати Apple під час презентації OnePlus 5, але жарти з приводу роз'єму для навушників вже набридають, а в самій компанії OnePlus, насправді, до підтримки аудіо відносяться як до чогось другорядного - навушники до сих пір не входять в комплект поставки.

Найшвидший смартфон на Android

Забезпечений процесором Snapdragon 835 і оперативною пам'яттю до 8 Гбайт OnePlus 5 - досконалий звір. Це вже третій телефон з найкращим чіпом від Qualcomm, який я тестував, і він виразно здається значно швидшим, ніж Samsung S8 або HTC U11. Я маю на увазі анімацію, швидкість додатків і плавність прокрутки.

Я не включав в цей огляд діаграми результатів швидкісних тестів, оскільки OnePlus спочатку визнає , Що ці результати не зовсім відповідають дійсності. Дуже шкода, що так вийшло, я абсолютно не бачу причин, за якими варто було б фальсифікувати ці цифри. Якщо ви шукаєте найшвидший з телефонів на Android, що продаються зараз, OnePlus 5 повинен виявитися на самому верху вашого списку. 8 Гбайт оперативної пам'яті в апараті, наданому мені для огляду, самі по собі дозволяли системі літати як на крилах. А до того ж і операційна система позбавлена ​​від зайвого баласту, що тільки покращує швидкісні характеристики телефону.

Навіть дактилоскопічний сенсор до абсурду швидкий. Нехай навіть наступний телефон від Google знову внесе свою лепту, але поки OnePlus 5 не тільки виглядає схожим на iPhone 7, а й відчувається таким же швидким.

Його батарея теж досить непогана. Хоча OnePlus так поки і не випустив монструозної акумулятор (за чутками, його ємність складе 4 000 мАг), нинішній легко витягає цілий день важкої завантаження, незважаючи на те, що він на 100 мАг менше, ніж той, що був у 3Т (3 300 мАг проти 3 400 мАг). До речі, наші контрольні тести показали, що його вражаючим чином вистачає на 10 годин (проти 6:54 у 3Т), і у мене є всі підстави не сумніватися в достовірності цих результатів. Тестований мною OnePlus 5 продовжував працювати ще дуже довго після того, як мій власний LG G6 попросився на зарядку, і ніс до носа зрівнявся в тривалості роботи з Galaxy S8 +.

OnePlus 5 також підтримує систему зарядки OnePlus Dash Charge, яка заповнює його енергією швидше, ніж аналоги Quick Charging. Проте, щоб знайти ці переваги, ви все-таки змушені користуватися обтяжливим червоним кабелем, а наявність алюмінієвої задньої кришки, на жаль, означає, що з бездротовою зарядкою поки доведеться зачекати.

Фотокамера вже краще, але все ще далека від досконалості

OnePlus хвалиться, що фотокамера на «п'ятірці» - це найпотужніший з її апгрейдів, і оскаржити цю заяву нелегко. Камери OnePlus ніколи навіть близько не були суперниками своїх колег в лінійках Galaxy and Pixel, і OnePlus 5, безумовно, кілька перекриває цей розрив.

Але навіть при наявності сенсора персональної розробки від Sony і подвійний камери, комбінує 16-мегапіксельний об'єктив з 20-мегапіксельним телеоб'єктивом, OnePlus 5 поки не особливо досяг тієї ж ліги, в якій давно утвердилися камери преміум-брендів. Відсутність оптичної стабілізації зображення і відносно невеликий розмір пікселя матриці (1,12 мкм) - найбільші недоліки, але і цифрова обробка зображення поки залишає бажати кращого. Це непогана камера у всіх сенсах - насправді навіть досить хороша для телефону, вартість якого не перевищує 500 доларів - але у всіх моїх випробуваннях вона була на крок позаду досягнень лідерів цієї індустрії.

Це непогана камера у всіх сенсах - насправді навіть досить хороша для телефону, вартість якого не перевищує 500 доларів - але у всіх моїх випробуваннях вона була на крок позаду досягнень лідерів цієї індустрії

При яскравому сонячному освітленні OnePlus 5 (зліва) фокусується швидко, але зображення буде дещо йде в холодні відтінки. LG G6 (в центрі) відхиляється в протилежному напрямку, а Pixel (праворуч) передає колір в точності

Як уже сказано, в основному OnePlus 5 робить відмінні знімки дуже швидко, з хорошим швидкісним автофокусом, навіть в режимі HDR. Додаток для камери теж місцями відмінне, зі зручною плануванням екрану і прекрасним «професійним режимом», який навіть включає в себе крихітну гистограмму. Проте, вимогливі фото-фанати можуть бути не дуже задоволені результатами.

При жорсткому темних місцях OnePlus 5 (зліва) видає гучну і нечітку картинку, тоді як і Pixel (праворуч), і LG G6 (в центрі) справляються набагато краще

На хорошому світлі кольори виходять яскравими, хоча і злегка з холодним відтінком, правда, дрібні деталі, які відмінно читалися з нормального відстані, зникли, варто було тільки скористатися оптичним збільшенням 1,6х. Але при екстремально слабкому освітленні зображення стали значно більш гучними, ніж у суперників, і автофокус часом сильно пробуксовував, часто видаючи абсолютно непотрібні розпливчасті знімки.

Хороші Селфі, погані портрети

Знаковою опцією фотокамери OnePlus 5 є портретний режим, ще одна «і ми теж» фішка, позичена у iPhone 7 Plus. Однак OnePlus не витягує її навіть приблизно так само добре.

По-перше, ефект глибини недостатньо виражений. Об'єкт, звичайно, відділений від фону, але штучне боке не так інтенсивно, як на iPhone. Також сам процес зйомки зображення у OnePlus все-таки залишає бажати кращого. Навіть при зйомці на суцільному однотонному тлі частенько доводилося робити кілька спроб, щоб сфокусуватися саме на самому портретіруємом, а краю силуету мають явну тенденцію до пом'якшення. Звичайно, метод Apple теж не бездоганний, але навіть після численних спроб мені так і не вдалося зняти бездоганний портрет за допомогою OnePlus 5.

16-мегапіксельна фронтальна камера у OnePlus 5, по суті, та ж сама, що була на 3Т, зі легкими фільтрами для маскування дефектів шкіри і повноформатної спалахом для Селфі. Електронна стабілізація зображення злегка допомагає, коли освітлення погіршується, але, як і з основною камерою, для отримання найкращих результатів варто дотримуватися добре освітлених місць.

Операційна система Oxygen OS - ковток свіжого повітря

OnePlus завжди залишався вірним версії Android OxygenOS, і операційна система нового OnePlus 5 практично ідентична Nougat. Звичайно, вона включає кілька додаткових додатків, але їх можна видалити, до того ж, може бути, ви і не побажаєте від них позбавлятися. Наприклад, File Manager - додаток, яке Google, можливо, захоче адаптувати для Android P - дозволяє вам переглянути все, що збережено на вашому телефоні, і надає захищену вашим відбитком пальця папку для приватних документів.

Ця версія OxygenOS базується на передостанній версії, 7.1.1, але відчувається настільки свіжою, наскільки це можливо. Чесно, єдині речі, за якими я нудьгував після мого телефону Pixel, були погодний віджет і можливість друкувати запити в Google Assistant - це явно зовсім дрібні причіпки. Операційна система OnePlus освіжаюче чиста і легка, що, безумовно, ще більше сприяє відчуттю швидкості смартфона.

Хоча навіть без будь-якої метушні OnePlus 5T примудряється додати цій версії Nougat деякі приємні поліпшення. Практичний Shelf повертається для швидкого виклику додатків, а розширення жестів дозволяє вам налаштувати навігацію по своєму смаку. Однак найкращим з пропозицій я б назвав Reading Mode.

Замість темного режиму або простого фільтра блакитного світла, OnePlus 5 імітує відбитий чорно-білий колір електронного чорнила, як у Kindle і інших електронних читалок, в той час як яскравість екрану також адаптується до висвітлення навколо. В результаті я отримав найбільш приємні в моєму житті умови для читання, які коли-небудь отримував з телефону.

OnePlus 5 - купити чи ні?

Існує багато причин для покупки OnePlus 5. Що стосується продуктивності - він реально здається найшвидшим телефоном з нині існуючих. Також він тонкий і легкий, а ще у нього є роз'єм для навушників. І його роздрібна ціна менша, ніж у будь-якого телефону, оснащеного Snapdragon 835, що Samsung, що HTC, і різниця ця досить помітна.

Але в той час, як всередині OnePlus 5 є неприборканим звіром, його зовнішня, звернена до обличчя користувача, сторона - від недбалої естетики до застарілого дисплея - навіть зараз виглядає дещо «черствим». А вже через рік-другий, можливо, OnePlus 5 буде виглядати відвертою архаїкою.

Якщо ці аспекти вас не турбують, вам не знайти кращого варіанту смартфона за ці гроші. Що ж стосується мене, я б вважав за краще бачити флагман OnePlus чимось більшим, ніж сума технічних характеристик.

переваги:

  • дешевше інших телефонів на процесорі Snapdragon 835;
  • батарея дуже вражає, а Dash Charge заряджає її дуже швидко.

недоліки:

  • банальний дизайн і FHD-дисплей залишають бажати кращого;
  • немає вологостійкості;
  • відсутня функція бездротової зарядки;
  • навушники не входять в комплект;
  • подвійна камера не так хороша, як у інших.

Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти Зберегти

OnePlus 5 - купити чи ні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов