Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Особливості руху заднім ходом: де дозволено, де заборонено, штраф

  1. Де заборонено рухатися заднім ходом?
  2. Де можна рухатися заднім ходом?
  3. Особливості руху заднім ходом
  4. Покарання за порушення при маневрах
  5. Як правильно рухатися заднім ходом?
  6. Як навчитися їздити задом новачкові?

Наша сеть партнеров Banwar

Більшість водіїв намагаються не починати рух   заднім   ходом без особливої ​​потреби

Більшість водіїв намагаються не починати рух заднім ходом без особливої ​​потреби. Головні небезпеки, які він таїть в собі - можливість ДТП , А також небезпека ненавмисного наїзду на пішохода. Завдяки тому, що правилами не виділяється багато уваги маневру, деякі новачки не завжди занадто добре знають, як все таки правильно його здійснювати в тій чи іншій ситуації. Розглянемо правила, дізнаємося про каральні заходи за помилки і навчимося уникати ДТП під час заднього ходу.

Де заборонено рухатися заднім ходом?

Правилами для водіїв чітко позначені ті ділянки доріг, на яких такий вид руху однозначно заборонений. Цей факт обумовлений занадто високим ступенем ймовірності того, що в результаті маневру буде створено ДТП або постраждають люди. Кожен, поважаючий себе і інших учасників, водій повинен усвідомити, що для руху заднім ходом не підходять:

  • будь-які перехрестя;
  • тунелі, переїзди і мости;
  • пішохідні переходи, розташовані в будь-якому місці;
  • всі автомагістралі і шляхопроводи;
  • будь-які зупинки для автобусів, трамваїв, тролейбусів, маршрутних рейсів;
  • ділянки, з утрудненою видимістю.

Крім того, заборонено пересуватися, використовуючи задній хід, в місцях, де має місце обмеження на розворот. Це регламентується пунктом 8.11 однойменних Правил. У тому ж пункті йдеться і про те, що даний маневр має місце бути на ділянці одностороннього руху, до тих пір, поки не з'явиться один з перерахованих вище пунктів, наприклад, міст або шляхопровід.

Щоб не повторювати чужих помилок, подивіться добірку аварій при русі заднім ходом:

Зверніть увагу: 8.12 пункт Правил закликає водія спочатку переконатися в тому, що маневр буде доречним і не створить перешкод іншим учасникам руху, і, лише потім, починати його.

Де можна рухатися заднім ходом?

Як вже було зазначено трохи вище, рух заднім ходом дозволяється для одностороннього напрямку руху. Важливо переконатися, що перешкод такий рух не доставляє нікому.

При русі назустріч потоку, а також виїзді з місця тимчасової стоянки, необхідно заздалегідь переконатися у відсутності позаду предметів, машин, людей.

Якщо в небезпечній близькості є пішохід або автотранспорт, водій зобов'язаний дочекатися і пропустити його. Для грамотного виїзду заднім ходом, слід не забувати про правила.

  1. Необхідно використовувати мінімальну швидкість.
  2. При обмеженості огляду необхідно рухатися невеликими проміжками, з готовністю вчасно зупинитися.
  3. Заборонено підрізати рухомі автомобілі, припиняти рух пішоходів.

В ідеалі, якщо видимість закрита іншими машинами, кущами або будівлями, скористатися допомогою третіх осіб, які зможуть коректувати рух і підказати чи є поблизу перешкоди.

Особливості руху заднім ходом

Часто трапляється така ситуація, коли водій, який ніби-то врахував все вищеописане для безпечного маневру, але, під час руху з включеною задньою швидкістю інспектори ДІБДР розцінювали це як рух по зустрічній і карали «за всіма статтями».

З цього приводу, Верховний Суд давно висловив свою думку і постановив, що, при русі по правилам (не виїжджати під «цеглину», не використовувати для маневру область пішохода і т. Д.) Не розцінюється, як порушення.

Однак, в зворотному випадку, якщо мало місце рух у зустрічному напрямку, наприклад, на перехресті або в небезпечній близькості від нього, водій стає порушником ПДР .

Рух в зустрічному напрямку дозволяється лише в разі гострої необхідності. На це також є Постанова Верховного Суду. Щодо того, хто визначає «необхідність» уточнення немає. Тому, цей момент залишається на розсуді і здоровому глузді водія.

Бажано не робити цей небезпечний маневр під час рясних опадів, вітру з піском, туману. Найчастіше, в цей час буде спотворено зорове відстань між машинами, а пішоходів можна не помітити до останнього моменту.

Покарання за порушення при маневрах

Загалом, рух на задній швидкості - не такий вже й складний маневр. Спірні ситуації виникають лише з знаками і покараннями, передбаченими за порушення в тій чи іншій ступеня тяжкості.

  1. За виїзд на зустрічну смугу при односторонньому типі руху, під знаком «В'їзд заборонено» карається або позбавленням водійського права на термін до 6 календарних місяців, або стягненням у розмірі 5 тисяч рублів.
  2. Маневр заднім ходом на автомагістралі обійдеться порушникові в 2,5 тисячі. позбавлення прав за цю помилку не передбачено.
  3. Маневр на виділеній смузі (громадського транспорту) (5.3) карається стягненням, в сумі 1,5 тисячі по Росії, а для столиць, в тому числі і культурної, 3 тисячі.
  4. Для маніпуляцій під знаком «Рух заборонено» існує штраф, розміром 500 рублів. Цей знак діє на обидві смуги руху, але не може бути встановлений на початку смуги.

При незгоді з інспекторами, їх рішення можна оскаржити лише в суді. Для подачі позову варто подбати про докази власної невинуватості.

Ще одна добірка аварій при русі заднім ходом:

Як правильно рухатися заднім ходом?

Уважність і серйозне ставлення до проведення маневру - ключ до його успішності. У кожної машини є сліпі зони. Це місця навколо кузова, де водій не здатний бачити нічого. Менше їх у легковиків, більше - у великих вантажівок. Щоб перевірити сліпі зони свого авто, можна попросити кого-небудь обійти машину спочатку поблизу, потім трохи відступивши. Сліпі зони знати необхідно, і завжди враховувати їх, особливо, при маневруванні задом.

Перед початком руху в зустрічній смузі, слід дуже уважно озирнутися на предмет машин і людей поблизу. Краще озирнутися спочатку в дзеркала, потім обернутися і перевірити ще раз себе.

Прекрасно, якщо над заднім склом є камера, яка буде як другі очі. Якщо є ймовірність того, що швидкість наближається авто вище, ніж здається, в цьому випадку завжди краще перебдеть, як то кажуть. Кілька секунд витраченого часу завжди краще, ніж місяці в лікарні і сотні тисяч виплачених компенсацій. У разі ДТП в цьому випадку, винуватцем буде той, хто рухався задом.

Якщо машина з причепом, слід особливу увагу приділити тому, щоб причіп стояв рівно. Для цього зручно дивитися в заднє скло. Якщо причіп занадто великий, то можна користуватися бічними дзеркалами, але завжди краще вийти і перевірити ще раз свою роботу. Завдання сильно ускладнюється для новачків, тому варто діяти максимально акуратно.

Якщо видимість не дуже розташовує або водій новачок, можна повідомити про свої наміри оточуючим, включивши аварійку.

Як навчитися їздити задом новачкові?

Для доведення цього маневру до автоматизму, краще тренуватися на відкритій місцевості без сторонніх учасників руху. В першу чергу, водії радять відточити навик їзди задом без використання дзеркал. Тобто, в півоберта. Потім, коли почне виходити, можна відточувати навички огляду через дзеркала заднього виду. Ідеальне володіння цим способом руху починається тоді, коли руки діють автоматично, а водій не роздумує в який бік повернути кермо. Для повного уявлення про те, що ж таїть в собі маневр, пропонуємо подивитися невеликий відеоролик

Налаштувати дзеркала заднього виду потрібно таким чином, щоб максимум 20% видимості займав кузов автомобіля. Решта 80% повинні відображати світ навколо.

Повільне, уважне рух заднім ходом - гарант того, що не трапиться непередбачених ситуацій. Особливо важливими потрібно бути на виїзді з приватного сектора. Інспектори стверджують, що саме розслабленість водія, що виїжджає задом з парковки біля будинку, стає найбільш частою причиною безглуздих аварій. Звертаючи увагу на знаки і світ навколо, водій оберігає себе і інших учасників руху від ДТП.

Де заборонено рухатися заднім ходом?
Де можна рухатися заднім ходом?
Як навчитися їздити задом новачкові?
Де заборонено рухатися заднім ходом?
Де можна рухатися заднім ходом?
Як навчитися їздити задом новачкові?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов