Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Особливості ремонту відеокарти ноутбука

  1. Зовнішні ознаки поломки
  2. Основні проблеми і методи їх вирішення
21.11.2010

Наша сеть партнеров Banwar

Що таке відеокарта?

Відеокарта - це пристрій, що дозволяє вивести зображення з пам'яті комп'ютера на екран.
Відеокарта складається з декількох компонентів: графічного процесора, видеоконтроллера, цифро-аналогового перетворювача, відеопам'яті і ПЗУ.

Графічний процесор виконує і розраховує команди, призначені для роботи з тривимірної графіки, таким чином звільняючи процесор.

Видеоконтроллер обробляє запити центрального процесора і формує зображення в відеопам'яті.
Цифро-аналоговий перетворювач перетворює цифровий сигнал, що йде від видеоконтроллера в аналоговий сигнал, що йде на монітор.

Відеопам'ять зберігає генерується графічним процесором зображення. У ноутбуках відеопам'ять може розширюватися за рахунок оперативної пам'яті навіть з дискретними відеокартами.

ПЗУ - це мікросхема, в якій зберігається БІОС відеокарти і інша службова інформація. Цією інформацію використовує в своїй роботі центральний процесор, забезпечуючи роботу відеокарти до завантаження операційної системи.

Коли система вже завантажена, роботу відео-ПЗУ бере на себе драйвер відеокарти - спеціальна програма, яка контролює роботу відеокарти і її частин і дозволяє її використання графічними додатками операційної системи.

Відкрите ноутбука бувають двох видів - інтегровані і дискретні

Інтегрована відеокарта є частиною материнської плати. Графічне ядро ​​вбудовано в північний міст або в процесор. Така відеокарта має досить низькою продуктивністю, але і вартість ноутбука з нею буде істотно нижче, ніж з дискретною відеокартою. Використовується вона в недорогих ноутбуках, від яких не потрібно високої продуктивності в графічних додатках. Це різні офісні системи або бюджетні ноутбуки.

Це різні офісні системи або бюджетні ноутбуки

Дискретна відеокарта виконується у вигляді окремого чіпа, який обробляє графіку, і своєї відеопам'яті. Такі пристрої без проблем працюють з будь-якими графічними завданнями: сучасними іграми, відео високої роздільної здатності, рендеринг відео і 3-d моделей та інше. Недоліками таких відеокарт буде більш висока вартість ноутбука і більш інтенсивна розрядка батареї. Дискретні відеокарти досить сильно гріються, тому на них встановлюються системи охолодження, які збільшують вагу ноутбука.

Зовнішні ознаки поломки

Відеокарта є одним з найважливіших компонентів ноутбука. Саме від неї залежить картинка, передана на екран. У той же час відеокарта дуже складний пристрій і дуже чутливе до різних факторів, які можуть призвести до її непрацездатності.

Так як відеокарта відповідає за зображення, її поломку можна побачити за такими візуальними ознаками:
1. Смуги на екрані.
2. Артефакти зображення в тривимірних додатках.
3. На екран не виводиться зображення, але ноутбук працює.
4. При запуску графічних додатків комп'ютер перезавантажується або з'являється синій екран.

Основні проблеми і методи їх вирішення

Найпоширенішою проблемою є перегрів відеокарти Найпоширенішою проблемою є перегрів відеокарти. Висока температура призводить до частих перезавантаженням комп'ютера і порушує його нормальну роботу. Причиною може стати як відсутність нормального охолодження графічного чіпа (недоліки проектування), так і шар пилу, що накопичується всередині ноутбука і закриває вентиляційні отвори. Періодично варто носити свій ноутбук в сервісний центр для профілактики цієї проблеми. Чистка ноутбука від пилу забезпечує стабільну роботу всіх компонентів, що використовують радіатори, наприклад, процесора і відеокарти. Проблема з недостатнім відводом тепла може вирішуватися також установкою більш ефективних систем охолодження.

Перепади напруги, проблеми і дефекти з відеопам'яттю, перебої з харчуванням можуть привести до поломки окремих компонентів відеокарти. В такому випадку ноутбук піддається дуже тонкому ремонту в сервісному центрі. Якщо це вийшов з ладу графічний процесор або відеопам'ять, вони змінюються на нові або пропаіваются. Також проблемою може стати неякісна пайка контактів або сполук компонентів. Фахівці з сервісного центру в такому випадку знаходять причину і проводять пайку неякісних з'єднань і контактів.

Іноді відеокарту можна відремонтувати або величина поломки так велика, що більш резонним стає заміна всієї відеокарти на нову. Сама процедура ускладнюється тим, що для конкретного ноутбука підходять тільки певні моделі відеокарт. Для нової відеокарти повинна бути встановлена ​​ефективна система охолодження, що забезпечує захист від перегріву. Слід пам'ятати, що заміна відеокарти - складна процедура. Іноді, щоб зняти відеокарту, доводиться повністю розбирати ноутбук і знімати материнську плату. Самостійна спроба заміни може пошкодити роз'єм для неї або привести до безлічі інших проблем.

Поломка компонентів інтегрованої відеокарти вирішується трохи інакше. Так як ядро ​​розміщено в північному мосту, то її ремонт полягає в заміні північного моста материнської плати.

Пам'ятайте, що при поломці такої складної комплектуючої ноутбука, як відеокарта, слід звернутися в сервісний центр. Досвідчені та кваліфіковані фахівці здійснюють професійну діагностику і знаходять проблему, а потім проводять тонкий ремонт ноутбука або заміну відекарти за допомогою необхідного обладнання. Саме такі умови забезпечать високу якість ремонту відеокарти і допоможуть усунути проблеми, що виникають з нею.


Останні статті за темою: Ремонт ноутбуків

Що таке відеокарта?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов