Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Падає тиск в системі опалення: регулювання, розрахунок обсягу котла

  1. Причини спаду тиску
  2. Вимкнення електрики
  3. протікання
  4. Збій налаштувань котла
  5. Усунення несправностей
  6. Як уникнути перепадів тиску
  7. Розрахунок обсягу розширювального бачка

Наша сеть партнеров Banwar

Рейтинг: Рейтинг:   1 827    Одним з найпопулярніших способів обігріву в будинках Росії жителі вибрали опалювальну систему на газ до якої часто підключають контур ГВП 1 827

Одним з найпопулярніших способів обігріву в будинках Росії жителі вибрали опалювальну систему на газ до якої часто підключають контур ГВП. Незважаючи на те що цей обраний спосіб має одну складність, буває так, що падає тиск в системі опалення або, навпаки, підвищується. Якщо ви встановите такий принцип обігріву, в люті російські морози ви отримуєте не тільки теплі батареї опалення , А й воду.

Причини спаду тиску

Тиск в опаленні можна розподілити на три основні види. Статистичне - показує силу тиску теплоносія обігріву на систему. Динамічний - показує силу з якою вода тисне на конструкцію усередині системи під час руху. Максимальний тиск під час роботи системи ні в якому разі не повинно бути перевищено це може спричинити за собою поломку значного характеру.

Максимальний тиск під час роботи системи ні в якому разі не повинно бути перевищено це може спричинити за собою поломку значного характеру

Вибух котла опалення

Скачки в показаннях тиску - це різниця зон в яких всмоктується вода до місця її нагрівання, а саме місця подачі.

Схема системи опалення

Вимкнення електрики

Сама банальна і поширена причина - відключення електрики в вашому домі. Попросту система не працює і датчик показує нуль. Рішення більш ніж елементарно, якщо у вашому житло часто відключають світло, встановіть додатково альтернативне джерело енергії. Звичайно, якщо це трапляється рідко і ненадовго, в цьому немає сенсу просто зачекайте включать світло. Але будьте обережні, тривала відсутність харчування, може спричинити за собою розморожування опалювальних радіаторів . Що, в свою чергу, призводить до дорогого ремонту або заміни більшості комплектуючих системи.

У той же час перевірте скільки атмосфер тиску показує датчик. Нормальним вважається дві атмосфери, якщо цей показник перевищено може статися розгерметизація, що призводить до поломок. Під час подачі води в систему показник повинен бути мінімальним, а саме півтори атмосфери адже при нагріванні воно буде збільшуватися.

Датчик показників тиску

протікання

Іншою причиною падіння тиску в системі може бути витік води. Тоді датчик тиску показує нижче ніж треба рівня, уважно огляньте конструкцію. Для запобігання такій ситуації рекомендується перевіряти систему на наявність іржавих патьоків, які повідомляє про те, що деякі сполучні запчастини, потрібно замінити, не чекаючи конкретних поломок. Але якщо виявилася протікання, навіть сама незначна, її потрібно усуне для нормальної роботи. Це можна зробити своїми руками , Не викликаючи майстра.

Знайти місце поломки нескладно, досить взяти паперову серветку і прикладати її в місця з'єднань і згону. Місце де серветка намокне - протікає. Найчастіше перебіг мало і під системою ви не знайдете калюжу, але в той же час тиск в котлі сильно падає. До загального щастя, відремонтувати поломку досить нескладно.

Місце протікання

Збій налаштувань котла

Ще однією причиною падіння тиску в системі опалення може бути збій налаштувань в розширювальному баку , Він запобігає занадто сильний натиск в ній. Бак нормалізує тиск, збільшуючи або зменшуючи його. Такі баки намагаються не дати піднятися тиску вище двох атмосфер. Якщо ви перевірили всі і переконалися в тому, що система не протікає. Перевірте настройки в розширювальному баку. Принцип його роботи нескладний. При нагріванні вода розширюється, надлишки надходять до спеціального бачок і виводяться з нього за потреби.

Досить легко зрозуміти чи є розширювальний бак основною причиною падіння тиску в системі. Коли вода нагрівається в баку відбувається аварійне пониження, тиску використовуючи спеціально передбачений для цього регулювальний клапан . Як ви думаєте, а що станеться якщо температура в системі знизиться? Правильно, в баку тиск впаде нижче норми. Для відновлення, в першу чергу, ознайомтеся з технічними характеристиками бака, в них прописують рекомендований рівень.

Усунення несправностей

Далі, не важко відрегулювати систему, дотримуючись нескладних інструкцій:

  • повністю перекрийте крани в системі як на подачу, так і на обротку;
  • повністю злийте воду використовуючи штуцер котла;
  • від повітря в розширювальному баку потрібно позбутися, застосувавши ніпеля;
  • використовуючи насос для автомобілів, піднімаєте тиск до 1,5 бар, якщо помітили текти води з штуцера не хвилюйтеся, таке буває. Підставте ємність.
  • ще раз спустіть повітря;
  • якщо шланг від котла ще не від'єднаний - зробіть це, що дозволить вам позбавитися від води, що залишилася. Коли система буде спустошена, підключіть на місце шланг;
  • тепер збільшуєте тиск в баку відповідно до рекомендацій;
  • перекрийте виведення води, використовуючи штуцер;
  • крани поставте в початкове положення, і система заповниться водою.

продування системи

Після того як система заповниться, включіть котел. Якщо ви уважно виконали всі необхідні кроки стрілка манометра повинна знаходиться в зеленій зоні, це означає, що тиск системи в межах норми. Тепер ви знаєте чому падає тиск в системі опалення і як з цим впорається.

Як уникнути перепадів тиску

Ще кілька рекомендацій:

  • Якщо ви ще не встановили собі систему, а тільки дізнаєтеся особливості і складності, з якими ви можете зіткнутися. Або якщо все вже встановлено, але у вас не виходить її ніяк налагодить, тоді перевірте чи правильно обраний двоконтурний опалювальний бак.

Справа в тому, що якщо розраховувати площа опалення для опалювальних радіаторів, то в них застосовують досить мало теплоносія. Буває так, що після проведення розрахунку місце радіаторів використовують труби, а їм потрібно набагато більше води в системі, а цей момент до уваги не беруть. Через таких промахів і буває нестача тиску в системі.

Подивіться чи вистачає теплоносія тому, що, якщо в системі мало води ви не зможете включити котел, а це призводить до розморожуванні опалювальної системи, що тягне за собою серйозні пошкодження і витратний ремонт.

Уявіть ситуацію: ви встановили собі автономну систему обігріву, а коли прийшли холоди вона виявилася неробочий, неприємно, правда? Для того, щоб такого не сталося уважно вибирайте складові системи, і все ретельно перевіряйте.

Розрахунок обсягу розширювального бачка

На жаль, заздалегідь прорахувати скільки знадобиться води для системи, складно. Але приблизний підрахунок рекомендується робити, для цього помножте потужність котла на 15. Це чисто вам знадобитися для правильного вибору розширювального котла вашої системи.

Це чисто вам знадобитися для правильного вибору розширювального котла вашої системи

Розширювальний бак

За допомогою нескладної формули легко розрахувати потрібний обсяг розширювального бака: (V * E) / D. Де V- обсяг води, E- показник розширення, D- показник ефективності бака. У свою чергу, значення D ви можете також розрахувати за формулою ненабагато складніше попередньої. Незважаючи на те що показників там більше.

D = (Pmax-Ps) / (Pmax + 1)

Де Pmax - максимально допустимий тиск в системі, як правило, 2,5 бар. Р. - показник тиску зарядки бака в основному 0,5. Якщо взяти класичні значення вийде (2,5-0,5) / (2,5 + 1 ) = 0,57 . Для прикладу візьмемо котел потужністю 17 кВт, вони часто мають обсяг 255Л. Тепер підставимо ці показники в формулу. (255 * 0,359) / 0,57 = 16,06 л.

Обов'язково ознайомтеся з технічними характеристиками котла. Як правило, котли потужністю 17 кВт вбудовують розширювальний бак, обсяг якого, зазвичай, становить 6,5 л. В цьому випадку його рекомендується доповнити баком в 10 л., Для нормальної роботи системи і уникнути проблем з перепадом тиску при роботі опалення. Він виступає як допоміжний регулятор і дозволяє відновити потрібний тиск в системі.

Не забувайте і про те, що існує адаптаційний період, коли система починає роботу вперше. Якщо в ній несподівано починає падати тиск - це не страшно воно потім підніметься самостійно не варто завчасно панікувати. Таке відбувається через розчиненого повітря всередині, коли він вийде все налагодитися.

Ці рекомендації допоможуть вам у виборі комплектуючих для вашої системи обігріву. Або якщо вона вже встановлена, але ви часто стикаєтеся з такою проблемою, допоможе вам її вирішити і налагодити нормальну роботу.

Ваші контакти в цій статті від 500 рублів на місяць. Можливі інші взаємовигідні варіанти співпраці. Напишіть нам на [email protected]

Чи не отримали відповідь на своє питання?Запитайте нашого експерта: запитати

Як ви думаєте, а що станеться якщо температура в системі знизиться?
Уявіть ситуацію: ви встановили собі автономну систему обігріву, а коли прийшли холоди вона виявилася неробочий, неприємно, правда?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов