Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ПДР України Користування зовнішніми світловими приладами

Наша сеть партнеров Banwar

19.1. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості незалежно від ступеня освітлення дороги, а також у тунелях на керування автомобілем спричиняє, повинні бути ввімкнені такі світлові пристрої:
а) на всіх механічних транспортних засобах - фари ближнього (дальнього) світла; 6) на мопедах (велосипедах) і гужових возах (санях) - фари або ліхтарі; в) на причепах та буксируваних транспортних засобах - габаритні ліхтарі. Примітка. В умовах недостатньої видимості на механічних транспортних засобах дозволяється замість фар ближнього (дальнього) світла ввімкнути протитуманні фари.

Коментарі експерта

Освітлювальні пристрої забезпечують безпеку дорожнього руху, тому рух на транспортному засобі в темний час доби, а також в умовах недостатньої видимості з вимкненими освітлювальними приладами заборонено Правилами дорожнього руху.
Правилами також заборонено рух в тунелях з вимкненими освітлювальними приладами через різкої зміни освітленості при в'їзді та виїзді з тунелю, незалежно від наявності штучного освітлення в тунелі. Внаслідок різкої зміни освітленості водій може короткочасно втратити контроль за дорожньою ситуацією, що неприпустимо з точки зору забезпечення безпеки дорожнього руху.

Внаслідок різкої зміни освітленості водій може короткочасно втратити контроль за дорожньою ситуацією, що неприпустимо з точки зору забезпечення безпеки дорожнього руху

19.2. Дальнє світло слід перемикати на ближнє не менш як за 250 м до зустрічного транспортного засобу, а також тоді, коли воно може засліпити інших водіїв, зокрема рухомих в попутному напрямку.
Світло необхідно перемикати і на більшій відстані, якщо водій зустрічного транспортного засобу періодичним перемиканням світла фар покаже потребу в цьому.

Коментарі експерта

Користуватися дальнім світлом фар дозволяється як в населеному пункті, так і за його межами, при цьому повинна забезпечуватися безпека як зустрічних транспортних засобів, так і транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку. Оскільки дальнє світло фар може спровокувати осліплення водіїв зустрічних і попутних транспортних засобів, Правилами обмовляється мінімальна відстань в 250 м, при якому дозволяється користуватися дальнім світлом фар як попереджувальним сигналом. У разі коли виникає необхідність в попередженні перемиканням світла фар водіїв транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку, водій, який здійснює обгін або випередження, зобов'язаний змістити свій транспортний засіб лівіше від осі симетрії обгоняемого або випереджає транспортного засобу, щоб виключити ймовірність засліплення водіїв транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку, через дзеркало заднього виду.

У разі коли виникає необхідність в попередженні перемиканням світла фар водіїв транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку, водій, який здійснює обгін або випередження, зобов'язаний змістити свій транспортний засіб лівіше від осі симетрії обгоняемого або випереджає транспортного засобу, щоб виключити ймовірність засліплення водіїв транспортних засобів, що рухаються в попутному напрямку, через дзеркало заднього виду

19.3. У разі погіршення видимості в напрямку руху, викликаного світлом фар зустрічних транспортних засобів, водій повинен зменшити швидкість до такої, яка б не перевищувала безпечної за умов фактичної видимості дороги в напрямку руху, а в разі засліплення - зупинитися, не змінюючи смуги руху, і включити аварійну світлову сигналізацію. Відновлення руху дозволяється лише після того, як пройдуть негативні наслідки засліплення. (№1029 від 26.09.2011)

Коментарі експерта

Включення аварійної світлової сигналізації сприяє підвищенню безпеки дорожнього руху транспортних засобів в умовах, коли на проїжджій частині виникає надзвичайна ситуація, тому водії транспортних засобів зобов'язані користуватися нею в разі засліплення світлом фар інших транспортних засобів. При засліпленні світлом фар водій зобов'язаний знизити швидкість до безпечної (забороняється різко гальмувати) і зупинитися в межах смуги свого руху. Водіям забороняється з'їжджати вліво або вправо в разі засліплення світлом фар, оскільки при з'їзді вліво можливий виїзд на смугу зустрічного руху, а вправо - наїзд на пішоходів, що рухаються вздовж проїжджої частини по тротуару або узбіччя.

Водіям забороняється з'їжджати вліво або вправо в разі засліплення світлом фар, оскільки при з'їзді вліво можливий виїзд на смугу зустрічного руху, а вправо - наїзд на пішоходів, що рухаються вздовж проїжджої частини по тротуару або узбіччя

19.4. Під час зупинки на дорозі в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на транспортному засобі мають бути ввімкнені габаритні або стоянкові ліхтарі, а при вимушеній зупинці додатково - аварійна світлова сигналізація.
В умовах недостатньої видимості дозволяється додатково увімкнути ближнє світло або протитуманні фари та задні протитуманні ліхтарі.
Якщо габаритні ліхтарі несправні, транспортний засіб слід прибрати за межі дороги, а якщо це неможливо, його необхідно позначити відповідно до вимог пунктів 9.10 і 9.11 даних Правил.

Коментарі експерта

Під час вимушеної аварійної зупинки водій зобов'язаний забезпечити безпеку дорожнього руху, тому в таких випадках на зупиненому транспортному засобі повинна бути включена аварійна світлова сигналізація. Після включення аварійної світлової сигналізації водій зобов'язаний прибрати зупинилося транспортний засіб за межі проїжджої частини дороги або вулиці, а якщо це неможливо, то він зобов'язаний позначити свій транспортний засіб, встановивши знак аварійної зупинки або миготливий червоний ліхтар на відстані 20 м в населеному пункті і 40 м за його межами. Під час вимушеної аварійної зупинки водій зобов'язаний забезпечити безпеку дорожнього руху, тому в таких випадках на зупиненому транспортному засобі повинна бути включена аварійна світлова сигналізація 19.5. Протитуманні фари можна використовувати в умовах недостатньої видимості, як окремо, так і з ближнім або дальнім світлом фар, а в темну пору доби на неосвітлених ділянках доріг - лише разом з ближнім або дальнім світлом фар.

Коментарі експерта

Оскільки в темний час доби на транспортному засобі має бути включено освітлення, то протитуманні фари можуть використовуватися на транспортних засобах в зазначений час доби тільки з далеким або ближнім світлом фар.
В умовах недостатньої видимості ближній або дальній світло фар не обов'язково вмикати, тому в таких умовах протитуманні фари можна використовувати як окремо від них, так і разом з ними.

В умовах недостатньої видимості ближній або дальній світло фар не обов'язково вмикати, тому в таких умовах протитуманні фари можна використовувати як окремо від них, так і разом з ними

19.6. Фарою-прожектором і фарою-шукачем можуть користуватися лише водії оперативних транспортних засобів під час виконання службових завдань, вживши заходів для того, щоб не засліплювати інших учасників дорожнього руху.

Коментарі експерта

Фара-прожектор і фара-шукач - це додаткові прилади зовнішнього освітлення, які можуть встановлюватися тільки на оперативних транспортних засобах. Дані прилади забезпечують точкову концентрацію світлового потоку. При використанні фари-прожектори і фари-шукача водії оперативних транспортних засобів зобов'язані вжити заходів до того, щоб не засліплювати інших учасників дорожнього руху.

При використанні фари-прожектори і фари-шукача водії оперативних транспортних засобів зобов'язані вжити заходів до того, щоб не засліплювати інших учасників дорожнього руху

19.7. Забороняється підключати задні протитуманні ліхтарі до сигналів гальмування.

Коментарі експерта

Задні протитуманні ліхтарі випромінюють інтенсивний світловий пучок, який в умовах недостатньої видимості добре видно на значній відстані від транспортного засобу. Підключення цих ліхтарів до сигналів гальмування може дезорієнтувати водіїв транспортних засобів, що рухаються позаду, тому підключати протитуманні ліхтарі до сигналів гальмування заборонено Правилами дорожнього руху.

Підключення цих ліхтарів до сигналів гальмування може дезорієнтувати водіїв транспортних засобів, що рухаються позаду, тому підключати протитуманні ліхтарі до сигналів гальмування заборонено Правилами дорожнього руху

19.8. Знак автопоїзда, встановлений згідно з вимогами підпункту «а» пункту 30.3 даних Правил, повинен бути постійно увімкнений під час руху, а в темну пору доби або в умовах недостатньої видимості - і під час вимушеної зупинки, зупинки чи стоянки на дорозі.

Коментарі експерта

Включення розпізнавального знака «Автопоїзд» застосовується для попередження інших учасників дорожнього руху про рух транспортного засобу, довжина якого більше довжини одиночного транспортного засобу. розпізнавальний знак «Автопоїзд» дозволяє іншим учасникам дорожнього руху розрахувати свою власну траєкторію і швидкість руху в межах проїзної частини з дотриманням заходів безпеки дорожнього руху. Включення розпізнавального знака «Автопоїзд» застосовується для попередження інших учасників дорожнього руху про рух транспортного засобу, довжина якого більше довжини одиночного транспортного засобу 19.9. Задні протитуманні фари дозволяється використовувати виключно в умовах недостатньої видимості як у світлу, так і в темний час доби. (№ 111 від 11.02.2013)

Коментарі експерта

Задні протитуманні ліхтарі при їх використанні не повинні засліплювати інших учасників дорожнього руху, закривати задні ліхтарі, номерний знак та його підсвічування і не повинні виступати за габарити транспортного засобу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов