Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Підбір трансмісійних масел Кастрол по марці автомобіля

  1. Підбір масла по марці автомобіля - онлайн-сервіси
  2. Види масла для двигуна
  3. Кращі виробники моторного масла
  4. Маркування моторного масла
  5. Сервіси по підбору масла онлайн
  6. Тонкощі підбору мастильного матеріалу для коробки передач
  7. Як правильно підібрати моторне і трансмісійне масло, відповідне марці автомобіля і умов його експлуатації
  8. різні думки
  9. Що таке в'язкість масла
  10. Підбір по API
  11. трансмісійні масла
  12. Підбір масла по марці автомобіля
  13. Liqui Moly
  14. Каталог продукції: підбір масла Кастрол по марці автомобіля
  15. Підбір масла Кастрол: на що необхідно звернути увагу?
  16. Особливості вибору масла по марці автомобіля
  17. Каталог масел Кастрол: як підібрати мастильну рідину для трансмісії?
  18. Точна розшифровка цифр SAE

Наша сеть партнеров Banwar

Зміст статті

Підбір масла по марці автомобіля - онлайн-сервіси

Автор: Максим Марков

Вітаю! Якщо вам дійсно дорогий власний автомобіль, вкрай важливо стежити за якістю робочої рідини в серці транспортного засобу, двигуні. Адже навіть самий «зелений» водій знає, що моторне масло з часом втрачає свої первинні властивості. Чим довше відпрацьована рідина буде перебувати в силовому агрегаті, тим гірше для нього. Саме тому в обов'язки кожного автолюбителя, входить періодична заміна масла. А ось який саме термін воно здатне справлятися зі своїми функціями, визначає вже виробник.

Однак, здавалося б, проста покупка каністри мастильного матеріалу нерідко заводить в ступор не тільки молодого, але і навіть досвідченого водія. Допомогти в такій ситуації покликані спеціальні інтернет-сервіси, які здійснюють підбір масла по марці автомобіля в режимі реального часу. У цій статті ви не тільки знайдете ті самі ресурси, а й дізнаєтеся, як ними користуватися!

Види масла для двигуна

Види масла для двигуна

Але перш ніж перейти безпосередньо до розшифровки маркування і власне саму процедуру підбору, раджу вивчити всі існуючі типи масла. Їх всього три:

  1. Синтетичне - неорганічне масло, здатне надійно захистити силовий агрегат як від перегріву, так і від замерзання завдяки підвищеному рівню в'язкості. Фахівці не рекомендують використовувати його для двигунів з великим пробігом, в інших випадках експлуатаційний термін рідини досить тривалий.
  2. Мінеральне - оптимальний варіант для моторів з пробігом більше 100 тис. Км, вироблений виключно з натуральних матеріалів. Радити його вам, я не можу, хоча б через двох головних недоліків: рідина абсолютно не терпить мінусову температуру повітря і вимагає більш частої заміни. Але потрібно відзначити, що в деяких випадках це дійсно старий і надійний продукт!
  3. Напівсинтетичне - такий собі мікс поєднує в собі всі кращі якості попередніх матеріалів, що користується підвищеним попитом. Інтерес споживача в першу чергу викликають такі важливі якості, як: оптимальна в'язкість і здатність переносити різні перепади температури.

Вся проблема вибору масла для двигуна полягає в тому, що кожен окремо взятий тип рідини різниться за трьома основними критеріями:

  1. Температурна стійкість;
  2. Пускові якості;
  3. Плинність і в'язкість.

У свою чергу, вищеописані характеристики безпосередньо залежать від деяких зовнішніх факторів, ось наприклад:

  • Загальний пробіг транспортного засобу;
  • Тривалість і частота запуску мотора.

Важко розібратися, чи не так? Аналогічна думка промайнула і в головах виробників, і вони прийняли рішення випускати масло під двигун конкретного автомобіля. Виходячи з того, що практично на кожен автомобіль сьогодні встановлюють індивідуальний мотор, вибір для звичайного водія ще більш ускладнюється.

Кращі виробники моторного масла

Кращі виробники моторного масла

Виробництво масла для двигуна вже давно досягло величезних масштабів, його випускають в багатьох країнах світу і в тому числі в Росії. Повірте, в асортименті знайдеться місце і елітним брендам і бюджетним. Заковика в тому, що навіть найдорожче масло, може абсолютно не підходити вашому силовому агрегату. Значно знизити ймовірність помилки покликані спеціальні сервіси, які надають найрізноманітніший каталог підбору. Про нього трохи пізніше, зараз же позначимо головних гравців на цьому ринку:

  • Motul - всесвітньо відомий виробник з Франції з 150-річною історією!
  • Shell - знаменитий і що найприємніше недорогий бренд якісного моторного масла. Особливою заслугою компанії є створення, напевно, найбільш ефективних промивних складів.
  • Castrol - офіційне масло болідів Формули 1, природно, недешеве! У його складі відсутні будь-які домішки, які надають не кращий вплив на деталі двигуна. Вибір же гонщиків в основному обумовлюється можливістю даної марки захистити двигун з моменту початку його функціонування.
  • Mobil - лідер у виробництві масел на основі синтетики. Багатий асортимент дозволяє підібрати робочу рідину практично для будь-якого двигуна. Ціни - помірні, головна перевага - суттєва економія паливо, завдяки унікальному технологічному процесу.
  • Total - гарне масло, але не для всіх машин. Справа в тому, що основна виробнича потужність компанії спрямована на випуск автомастил для моторів Volkswagen. З іншого ж боку, німецький двигун встановлюється на багатьох інших автомобілях.
  • Zic - гігантський промисловий центр, до складу якого входять понад 80 заводів, розташованих по всій планеті. Під цим логотипом можна зустріти будь-який тип автохімії і в тому числі моторне масло.

Звичайно, це далеко не повний список того, що вас чекає на полицях автомагазину, інших не менш значущих виробників ми ще згадаємо.

Маркування моторного масла

Маркування моторного масла

Якщо для мотора вашого автомобіля жоден завод не спромігся випустити окрему лінійку мастильних матеріалів, вам обов'язково потрібно вміти читати заводський шифр! Зрозуміло, добірка онлайн можлива і без цієї навички, але він вам вже точно зайвим не буде. Отже, на етикетці банки з-під масла, можна побачити такі значення:

  • API - показник, що характеризує вік мотора, його тип і наявність турбіни. Так, додаткова буква S означає, що масло сумісно з бензиновими двигунами, а C - з дизельними. Будьте уважні: рідина з маркуванням API C заливається тільки у вантажний автомобіль, для легкових призначається масло з шифром API S / C.
  • SAE - несе інформацію про густоті складу і рекомендованому температурному режимі використання. Напевно, кожен зустрічався з написом типу SAE 15W40, давай розшифруємо її. Буква W, це не що інше, як скорочення від англійського слова winter, тобто, зима. Коли її доповнює лише одна цифра (SAE 5 W), значить, масло зимовий. У нашому ж випадку, рідина призначається для цілорічного використання. Варіант взагалі без літер типу SAE 30, означає, що масло, літній.

Цифри демонструють нам рівень в'язкості мастильного матеріалу при робочій температурі двигуна. У літніх маслах цей показник варіюється в діапазоні 20-60, чим вище значення, тим плинне рідина. Для всесезонних «сортів» виробник, додав ще один індекс, який показує ступінь в'язкості при негативних температурах. Чим він менше, тим легше стартує мотор в лютий мороз. Усвідомте раз і назавжди до букви W вказується значення рівня в'язкості при максимальних негативних температурах, після - при позитивних.

Сервіси по підбору масла онлайн

Сервіси по підбору масла онлайн

Якщо ви не впевнені в тому, що самі впораєтеся з вибором відповідного мастильного матеріалу, а довірятися продавця-консультанта бажання немає, вихід один - добірка моторного масла по марці автомобіля онлайн. Щоб приступити до процедури досить відвідати певний сайт. Це єдиний спосіб для того, щоб знайти дійсно оригінальне масло, не виходячи з кімнати власного будинку! Нижче я приготував вам кращі сервіси, що працюють в даному напрямку.

  • Мобіл - офіційний ресурс виробника, де ввівши деякі дані можна здійснити підбір, перейти.
  • Шелл - улюблене імпортне масло для вітчизняних автомобілів, можна підібрати тут.
  • Ликви Моли - перейшовши за цим посиланням, ви запросто знайдете оптимальний варіант масла від ще одного знаменитого виробника.
  • Кастрол - якщо ви володієте спортивним автомобілем, зручна програма, допоможе підібрати краще масло, але для початку доведеться ввести країну проживання, знайти масло «Кастрол».
  • Мотюль - для пошуку сумісного з вашим мотором французького масла, відвідайте цей сайт.
  • Лукойл - якщо ж ви віддаєте перевагу вітчизняному виробнику, вам сюди.
  • Тотал - підбір продукції цієї компанії можна виконати тут.
  • Elf - ще один виробник, який надає функцію підбору онлайн.
  • Валволайн - підібрати масло цієї марки можна тут.
  • Статойл - непоганий сервіс, який допоможе підібрати однойменне масло.

Ось вони, найпопулярніші - беріть користуйтеся на здоров'я! Тим більше що проблем при пошуку - не виникне! Все інтуїтивно зрозуміло і логічно!

Тонкощі підбору мастильного матеріалу для коробки передач

Тонкощі підбору мастильного матеріалу для коробки передач

Підбір трансмісійного масла по марці автомобіля онлайн нічим не відрізняється від рідини для ДВС. Більшість вищеописаних сервісів надають і таку функцію. Але на відміну від виробників олії для двигунів, тут присутній явний лідер ринку - компанія Хадо.

Самостійний підбір здійснюється за тими ж індексами, наприклад:

  • W 80 - зимовий, чим нижче значення числа, тим вище морозостійкість рідини.
  • 140 - літній, позначається одним число, яке також характеризує в'язкість матеріалу.
  • 75W-90 - всесезонний варіант.

Індекс API в трансмісивному маслі грає більш значиму роль, ніж в моторному. Але і в останньому нехтувати ним, ні в якому разі не можна. За цим показником всі існуючі матеріали поділяються на такі групи:

  • GL-1 - звичайне масло без присадок.
  • GL-2 - містить жирні продукти завдяки чому, може використовуватися в черв'ячних передачах.
  • GL-3 - підходять для різних МКПП і мостів вантажівок.
  • GL-4 - заливається в коробку (механічну) передач будь-якого типу, а також в кермові редуктора.
  • GL-5 - призначається для МКПП, що експлуатується в тяжких умовах.

Сподіваюся, ви всі зрозуміли, і процедура підбору масла вже не викликає у вас колишньої паніки. Ах мало не забув! Якщо на вашому авто встановлена ​​АКПП, будь-яке масло з маркуванням GL, не для вас. Щоб уникнути плутанини, виробник маркує такий продукт іншими символами ATF і навіть забарвлює тару в інший колір. Загалом, помилитися досить складно. Ну от як би і все! Упевнений, ваш мотор прослужить вам вірою і правдою ще багато років! Ну а я прощаюся з вами і прямую! Успіхів!

Як правильно підібрати моторне і трансмісійне масло, відповідне марці автомобіля і умов його експлуатації

Для того, щоб підібрати масло по марці автомобіля, необхідно зрозуміти принцип роботи двигуна внутрішнього згорання і процеси, які відбуваються в ньому під час роботи.

Часто автовласники використовують єдиний параметр для його вибору - в'язкість. Чи правильно це?

різні думки

Існує кілька думок, які формуються як продавцями, так і офіційними сервісами, а також просто виходячи з досвіду експлуатації.

Думка перша: дороге і рідке масло буде краще прокачуватися масляним насосом і краще проникати в зону змащення.

Думка друге: в той час, коли розроблявся мотор автомобіля, виробники не випускали на ринок таких дорогих і якісних масел, здатних забезпечити максимальний захист двигуна. Отже, сучасне масло, що володіє хорошими захисними властивостями, допоможе уникнути або відсунути капітальний ремонт двигуна.

Думка третя: якщо залити більше густе масло, двигун не буде його «є» - витрати на угар не буде, а захисні властивості підвищаться.

Відео - про важливість правильного вибору моторного масла:

Що таке в'язкість масла

Найбільш правильною характеристикою в'язкості масла буде визначення його здатності залишатися на поверхні працюючих пар тертя двигуна зі збереженням заданої йому виробником плинності. Іншими словами - здатність масла зберігати певну плинність у всіх режимах роботи двигуна.

Однак, як відомо, його плинність змінюється в залежності від температури, і, відповідно, є величиною змінною. Саме тому класифікація масел по SAE (на які орієнтується більшість покупців) і показує ті температурні режими, при яких його використання буде найбільш обґрунтованим.

Відео - як вибрати в'язкість моторного масла:

Так, наприклад, цифра 5 в маркуванні 5W-30 позначає, що безпечний запуск двигуна буде забезпечений за умови використання цієї олії при температурах до -30 за Цельсієм, а саме масло збереже плинність до -35.

Варто відзначити, що на роботу прогрітого двигуна цей параметр ніякого впливу не робить. Таким чином, якщо експлуатація автомобіля відбувається при температурах не нижче, скажімо, -20 за Цельсієм, то для зимової експлуатації підійде практично будь-який масло, представлене зараз на ринку (якщо воно буде укладатися в характеристики, що розглядаються нижче).

Максимальна негативна температура «безпроблемного» запуску складається з багатьох величин, в тому числі стану акумуляторної батареї і стартера, а також типу двигуна, системи запалювання, подачі палива і т Максимальна негативна температура «безпроблемного» запуску складається з багатьох величин, в тому числі стану акумуляторної батареї і стартера, а також типу двигуна, системи запалювання, подачі палива і т.д і т. П.

В позначенні параметрів в'язкості моторного масла набагато цікавішим для автолюбителя і важливим для двигуна буде другий параметр, що показує на стабільність поведінки мастила при робочих температурах (так звана «високотемпературна в'язкість»).

В'язкість масла в обов'язковому порядку повинна відповідати вимогам виробника і не залежить від пробігу, а також стилю водіння і кліматичних умов експлуатації В'язкість масла в обов'язковому порядку повинна відповідати вимогам виробника і не залежить від пробігу, а також стилю водіння і кліматичних умов експлуатації.

Чому саме так - розглянемо нижче.

Для прикладу - невелика таблиця рекомендацій ВАЗ для своїх автомобілів:

Для прикладу - невелика таблиця рекомендацій ВАЗ для своїх автомобілів:

Чому ж виробник обмежує в'язкість параметром 40, хоча в продажу є і більш в'язкі масла, наприклад, з індексом 50?

Справа в тому, що велику роль в експлуатаційних характеристиках олій грає конструкція двигуна, точніше зазори тертьових пар (наприклад, циліндр-поршень). І головне завдання конструкторів забезпечити той мінімальний зазор, який буде відповідати товщині масляної плівки, що в свою чергу забезпечує герметичність пари поршень-циліндр, а відповідно і найбільш високий ККД двигуна.

І тут відіграє величезну роль саме верхній показник в'язкості масла.

Як відомо зі шкільного курсу фізики, з підвищенням температури в'язкість падає. Причому при нагріванні від 40 до 100 градусів Цельсія в'язкість падає в середньому в шість разів, що призводить до зменшення відповідної товщини масляної плівки.

Що ж відбувається в двигуні, якщо застосувати масло, яке не відповідає за своїм верхньому показником умов експлуатації та приписами заводу-виготовлювача?

Більш в'язке ніж необхідно масло утворює на поверхні більш товсту плівку, що призводить до підвищеного коефіцієнту тертя, відповідно температура масла зростає, а товщина масляної плівки зменшується. Після чого спостерігається зворотний ефект - коефіцієнт тертя зменшується, температура масла знижується.

Начебто і все в порядку, тим більше, що підвищену температуру масла знижує система охолодження і ДВС при середніх навантаженнях буде укладатися в необхідні норми, визначені виробником.

Однак, не варто забувати, що в цілому двигун буде працювати (хоча і не набагато), на підвищених температурах, що вже кілька знижує його моторесурс.

Все сказане, як говорилося, характерно для середніх оборотів і невеликого навантаження.

Розглянемо тепер варіант, якщо доведеться екстрено, наприклад, під час обгону, різко збільшити обороти двигуна.

При екстреної навантаженні швидкість зсуву масла різко зростає. Відповідно, зростає коефіцієнт тертя, що призводить до різкого підвищення температури мастила в зоні тертя. І якщо короткочасно такі навантаження двигун переживає без відносних проблем, то більш затяжні і часті можуть привести до перегріву деталей і їх подальшого руйнування.

Говорячи простою мовою: при використанні масла, що має в'язкість вище запропонованої заводом-виробником, двигун працює при температурах вище розрахункових, що призводить до швидшого зносу.

Таким чином при виборі нижнього індексу в'язкості слід враховувати більшою мірою можливість запуску двигуна при негативних температурах, а верхнього - тільки виходячи з рекомендацій заводу-виготовлювача, вкладаючись в допустимі рамки.

Підбір по API

Знову ж невелика таблиця - приклад рекомендацій автоваза:

Як видно, завод-виготовлювач крім в'язкості вказує ще й показник по API - застосовності до мотору.

Розшифрувати значення API досить легко. Перша буква позначає тип двигуна - бензиновий (S) або дизельний (C). Друга літера визначає самі експлуатаційні характеристика масел.

Існує безліч градацій масел по API, проте на сучасному ринку присутні в основному, позначаються як: SG, SJ, SL і SM.

Як видно з вищенаведеної таблиці, більшість рекомендованих масел входять в класи SG і SJ, що відповідає стандартам якості, оскільки клас SG рекомендований для автомобілів, випущених після 1989 року, а клас SJ для автомобілів з 1996 року.

Варто зазначити, що для масла групи SG цілком аналогічні за своїм складом дизельним мастил класу СС і можуть бути замінниками для автомобілів з рекомендованими класами SF, SE, SF / CC, SE / CC.

Відео - класифікація моторних масел по SAE і API:

Взагалі, варто відзначити, що всі масла вищого класу цілком можуть перекривати більш старі класи, однак розкид не повинен перевищувати 2 позицій, що пов'язано з особливостями конструкції двигуна.

Так, матеріали класу SM мають найкращі миючими властивостями, що є безсумнівним плюсом. Але в той же час, застосування активного пакета миючих присадок при зміні масла з класу, скажімо, SG на клас SM може призвести до вимивання відкладень з поверхні корінних або шатунних вкладишів, що в свою чергу призводить до прискореного зносу деталей ЦПГ.

трансмісійні масла

Підібрати трансмісійне масло по марці автомобіля настільки ж просто, наскільки й складно, оскільки на відміну від масел, використовуваних в ДВС, на якість трансмісійних масел великий вплив надають умови експлуатації.

Так, масла, використовувані в механічних трансмісіях автомобілів, експлуатованих в умовах негативних температур позначаються індексами, що містять в своєму складі W (75W, 80W, 85W - чим нижче, тим більше «морозостійка»).

Літні трансмісійні таким індексом не володіють і позначаються простими цифрами, що характеризують в'язкість масла (90, 140, 250).

Відео - як поводяться мастильні матеріали різних виробників на морозі:

Для зручності експлуатації, трансмісійні масла також випускаються під «всесезонне» варіанті і в такому випадку позначення приймають вид 75W-90, 80W-140 і т. Д.

Крім в'язкості, яка грає не останню роль в застосовності трансмісійних масел, велику роль тут відіграє індекс API про який згадувалося вище.

Нижче наведено список застосовності трансмісійних масел в залежності від типу трансмісії:

  • GL-1 - просте трансмісійне масло без будь-яких присадок;
  • GL-2 - призначений для використання в черв'ячних передачах за рахунок вмісту жирних продуктів;
  • GL-3 - для будь-яких МКПП і мостів вантажних автомобілів;
  • GL-4 - для будь-яких МКПП і рульових редукторів;
  • GL-5 - для будь-якого типу механічних трансмісій за рахунок вмісту великої кількості протизносних, протизадирних і деяких інших присадок.

Якщо в трансмісії автомобіля присутній гипоидная передача, застосування масел класу нижче GL-5 неприпустимо Якщо в трансмісії автомобіля присутній гипоидная передача, застосування масел класу нижче GL-5 неприпустимо!

Підбір масла по марці автомобіля

Практично всі виробники моторних масел зараз надають онлайн сервіси підбору масла по марці автомобіля.

Наскільки актуальна інформація, яка відображається ними і чи відповідає вона дійсності? Спробуємо розібратіся.

Онлайн сервіс підбору масла Castrol для різних марок автомобілів - ПОСИЛАННЯ

Для ВАЗ 2110 з пошуку видав мастило з в'язкістю від 5W-30 до 15W-40, що вкладається в рамки заводу-виробника.

Мінус - немає класифікації масел по API, проте присутня класифікація за ACEA. Всі знайдені масла володіють індексом A3 / B3 або A3 / B4, що відповідає допускам виробника.

Підбір масла Shell для вашого автомобіля - одного з найбільш популярних брендів серед вітчизняних автолюбителів - ЗАСЛАННЯ.

Той же самий пошук по ВАЗ 2110 видав не тільки моторні, рекомендовані цим виробником, а й масла для трансмісії, також пластичну мастило і охолоджуючу рідину.

Мінус - немає більше ніяких позначень крім індексу в'язкості. Масла пропонуються тільки в «зимовому варіанті» - 0W-40 і 5W-40.

Плюс - для кожного з масел додається технічний паспорт, а також у вигляді невеликої виноски масла для інших кліматичних умов.

Онлайн сервіс підбору масла Motul по марці автомобіля - ЗАСЛАННЯ.

Вибрати мастильні матеріали Mobil - ЗАСЛАННЯ.

Liqui Moly

Ще один досить популярний бренд - Liqui Moly - ЗАСЛАННЯ.

Аналогічні результати, як і в попередніх випадках - все ті ж індекси в'язкості без будь-яких позначень по API або ACEA.

Висновок: використання онлайн-сервісів підбору масла по марці автомобіля - хороший спосіб познайомитися з пропонованою лінійкою продукції, але не у всіх випадках вони надають повну інформацію.

Виробники нових моделей позашляховиків відзначають важливість використання якісних ПММ при експлуатації транспортних засобів Виробники нових моделей позашляховиків відзначають важливість використання якісних ПММ при експлуатації транспортних засобів.

Ті, хто користується автоматичною коробкою передач (докладніше), знають як робота складних механізмів залежить від якості мастильних матеріалів.

Відео - тестування мастильних матеріалів різних брендів:

Я дотримуюся такої політики, що чим масло простіше і менш брендове - тим більше шансів купити не підробку. На ВАЗі сміливо лив Лукойл і міняв кожні 7000 км. Зараз іномарка, відмінно їздить з маслом Kixx.

Масло, мені здається, потрібно підбирати з того фактора - яка у вас погода, ну і звичайно ж виробник. Ось наприклад, у нас може бути і мінус 30, але це пару днів, а так в середньому плюсова температура. Я купував собі моторне масло з в'язкістю 10W-40.

При виборі моторного масла враховувати потрібно багато: і погоду у вашому регіоні, і виробника, і марку вашого авто разом із зносом двигуна. Для старих машин, думаю, нове круте масло не підійде. Хоча я не є експертом, не знаю. У мене Chevrolet Lacetti, в зимовий період масло беру Shell в'язкістю 5W-30, не скаржуся - і в холоду авто заводиться нормально, і самого масла багато машина не «їсть». Міняю раз приблизно в 7-10 тисяч, залежно від стану масла. Підробок, звичайно, багато, тим більше марка популярна. Намагаюся в необізнаних і неперевірених магазинах не брати, купую там, де не підводили.

В мануалі до автомобіля виробник вказує, які масла підходять для даної моделі. щодо виробника масел, то на смак і колір товариша немає. Раніше я лив шелл, потім нарвався на підробку. Зараз заливаю ліквідувати молли. Якщо марка не сильно відома, то підробок менше.

Підбирати масло самому потрібно дуже обережно.
ОБОВ'ЯЗКОВО потрібно враховувати в першу чергу рекомендації виробника вашого автомобіля. В першу чергу знайдіть сервіс-мануал, зараз їх, на щастя, дуже багато в мережі та можна знайти майже до будь-якої сучасної машині.
Потім - потрібно добре вивчити рекомендації по в'язкості. Виробник часто рекомендує кілька вязкостей, в залежності від кліматичних умов, умов експлуатації і навіть зносу двигуна (пробігу).
Так наприклад на моторах з великим пробігом через збільшених зазорів не рекомендується використовувати масло з в'язкістю 0W - **. Буде йти рівень найімовірніше.
Далі - спортивні масла. Спортивні масла це часто масла «однієї гонки», наприклад Motul серії 300V вимагає заміни раз в 2-3 тисячі кілометрів, хто б що не говорив. При жорсткій експлуатації (трек) - раз в пару гонок. Тому використання на цивільній машині недоцільно.
Правильний інтервал заміни з мого досвіду на цивільній машині це 5-7тис км. 5 для високофорсованих моторів (турбонаддув, компресор) і 7 для інших. Понад цього інтервалу масло починає втрачати свої властивості.
Якщо вибирати масла з преміум-діапазону я б рекомендував RedLine і Bardahl. Я перейшов з першого на друге відносно недавно. Інтервал заміни 3000-4000км. Але в моєму випадку автомобіль їздить по треку. Для цивільної машини можна раз в 5. Більше не варто.
В'язкість для цивільної машини в наших умовах варто вибирати 5w-40 як найбільш універсальну (всесезонну).
Для спорту влітку краще * w-50 або вище. Перше число відповідно до рекомендації, друге за смаком.
І обов'язково стежте за поведінкою мотора після переходу на нове масло - відлежуватися будь-які нові звуки, вібрації, частіше дивіться рівень. Так ваш двигун проживе значно довше.

При виборі моторного масла я найчастіше керуюся виробником. Віддаю перевагу масла відомих, перевірених марок. Головне, брати в надійних місцях, щоб не наштовхнутися на підробку. Також рекомендую враховувати, що рекомендує виробник саме вашого автомобіля. Можна скористатися онлайн-сервісом з підбору масла, по моєму це відмінна штука, як мінімум дозволить ознайомитися з асортиментом.

Ось до речі з приводу заливки різного масла: хтось вважає, що заливати різний масло категорично не можна, а хтось дозволяє іноді собі таку вільність. Правда в тому, що не можна лити масло РІЗНИХ виробників, тому що у кожного виробника тех. процеси різняться, і на виході можна отримати непередбачуваний результат, з повним виходом двигуна з ладу. А змішувати в критичній ситуації масло трохи різного типу одного виробника цілком допускається, але не більше 15% всього обсягу (потрібно терміново їхати, а «рідного» масла немає, допускається долити, скажімо, трохи 15W замість 20W).

Ніколи не замислювалася про те, яке масло треба заливати в машину, як часто потрібно це робити, і чи є відмінності між маслами різних марок, всім цим займався чоловік. Тепер придбала собі старий автомобіль, треба самій як то розібратися в цьому. Виявляється підбір масла залежить від багатьох факторів, і не можна заливати різні масла, а тим більше вже змішувати. Багато нового і корисного дізналася ;-).

Ні для кого не секрет, що в правильному підборі масла для вашого авто секрет довговічності двигуна. Я завжди керуюся інструкцією, яка додається до автомобіля: там все сказано, яке масло і від якого виробника підійде до вашого авто. Завжди беру масло в перевірених маркетах, раджуся з фахівцями, ніколи не було ніяких проблем (у мене вже четвертий авто)

Каталог продукції: підбір масла Кастрол по марці автомобіля

Для вибору відповідного моторного масла необхідно враховувати характеристики мотора, умови, при яких він експлуатується, а також рекомендації заводу-виробника транспортного засобу.

Підбір масла Кастрол: на що необхідно звернути увагу?

Підбір масла Кастрол: на що необхідно звернути увагу

При виборі моторного масла дотримуйтесь рекомендацій заводу-виготовлювача авто

Ключову роль відіграє ступінь в'язкості. Для масла Кастрол вона визначається як характеристика, що дозволяє мастильному матеріалу забезпечувати надійний захист рушійним елементів автомобіля. Це означає, що олія повинна витримувати температурні зміни в навколишньому середовищі.

Виходячи з цього, виділяють 3 види масла: для літньої їзди, для експлуатації в зимовий час і всесезонна мастильна рідина. Щоб не помилитися з вибором, необхідно звернути увагу на маркування масла, яка часто міститься в коробку. Якщо вона представлена ​​у вигляді 5W40, то це говорить про те, що мастильна рідина призначена для їзди в зимову пору року (буква W), а двигун запуститься при температурі -30 градусів. Що стосується в'язкості, то вона означає, при якій температурі навколишнього середовища масло не втратить своїх мастильних характеристик і забезпечить безпечний пуск двигуна.

Відеоролик про якість масла Кастрол

Особливості вибору масла по марці автомобіля

Важливо мати на увазі, що виробники олії і виробники двигунів - різні компанії. У рідкісних випадках їх рекомендації можуть різнитися. Що стосується масла Кастрол, то потрібний тип мастильної рідини можна вибрати по марці автомобіля. Для цього досить зайти на офіційний сайт компанії Кастрол.

Необхідно вибрати марку автомобіля, рік його випуску і тип двигуна. Наприклад, для авто вітчизняного виробництва рекомендовані масла знаходяться в діапазоні від 5W30 до 15W40. Ці дані збігаються з офіційною інформацією виробників автомобілів ВАЗ.

Недоліком такого пошуку можна вважати відсутність класифікації моторних масел по API. Це міжнародна система, яка дає можливість підібрати моторну рідина до конкретного двигуну, якщо немає рекомендацій офіційного дилера. У даній класифікації використовуються літери S (бензиновий двигун) і C (дизельний двигун). Наприклад, класифікація SG або SJ говорить про те, що моторне масло Кастрол підійде до двигунів, які випущені після 1989 року.

Каталог масел Кастрол: як підібрати мастильну рідину для трансмісії?

Каталог масел Кастрол: як підібрати мастильну рідину для трансмісії

Масло з маркуванням 75W підійде для механічної КПП

За умови, що на офіційному сайті компанії Кастрол існують докладні каталоги з маслами для трансмісії, складність вибору відповідної моделі полягає в тому, що виділяють автоматичну і механічну КПП. Крім цього не останню роль відіграють і умови, при яких авто буде експлуатуватися.

Для механічної КПП використовуються масла з маркуванням 75W, 80W, 85W. Даний показник означає, що мастильна рідина забезпечить надійний захист коробці передач при найкритичніших температурах.

Залежно від типу трансмісій виділяють наступні класифікації масел за каталогом Кастрол:

  1. GL-1. Мастильна рідина без присадок. Застосовується в Європейських країнах, де паливо високої якості.
  2. GL-2. Масло з присадками. Підходить для палива не найкращої сорти.
  3. GL-3. Універсальне масло, яке підходить для всіх механічних коробок передач.
  4. GL-4. Підходить для автоматичної КПП.
  5. GL-5. Найкраща мастильна рідина. Застосовується для автомобілів з автоматичною коробкою передач. У його складі велику кількість активних елементів, що знижують знос активних елементів трансмісії.

Точна розшифровка цифр SAE

Показники низькотемпературної в'язкості означають наступне:

  • 0W - масло придатне до використання при морозах до -35-30 град. З
  • 5W - масло придатне до використання при морозах до -30-25 град. З
  • 10W - масло придатне до використання при морозах до -25-20 град. З
  • 15W - масло придатне до використання при морозах до -20-15 град. З
  • 20W - масло придатне до використання при морозах до -15-10 град. З

Показники високотемпературної в'язкості означають наступне:

  • 30 - масло придатне до використання при спеці до + 20-25 град. З
  • 40 - масло придатне до використання при спеці до + 35-40 град. З
  • 50 - масло придатне до використання при спеці до + 45-50 град. З
  • 60 - масло придатне до використання при спеці до +50 град. С і вище
Важко розібратися, чи не так?
Чи правильно це?
Що ж відбувається в двигуні, якщо застосувати масло, яке не відповідає за своїм верхньому показником умов експлуатації та приписами заводу-виготовлювача?
Наскільки актуальна інформація, яка відображається ними і чи відповідає вона дійсності?
Підбір масла Кастрол: на що необхідно звернути увагу?
Каталог масел Кастрол: як підібрати мастильну рідину для трансмісії?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов