Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Підключення радіаторів до системи опалення приклади, схеми

  1. Розглянемо системи опалення
  2. двотрубна
  3. Способи підключення радіаторів
  4. Нижня підключення
  5. бокове підключення
  6. діагональне підключення
  7. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Наведений огляд описує способи монтажу радіаторів в квартирах, приватних будинках, офісних і торгових приміщеннях. Стаття корисна як замовникам проекту, так і монтажникам. Після уважного прочитання ви зможете зробити правильний вибір схеми, скласти точний кошторис і поставити ясно позначену задачу фахівцям-монтажникам.

Після уважного прочитання ви зможете зробити правильний вибір схеми, скласти точний кошторис і поставити ясно позначену задачу фахівцям-монтажникам

Тип і модель радіаторів опалення стають несуттєвими при неправильному їх підключенні до системи опалення. Щоб домогтися ефективності роботи радіаторів та комфортності обігріву, необхідно грамотно використовувати наявні технічні можливості певного приміщення.

У багатоквартирних будинках з централізованою опалювальною системою, врізка проводиться в загальний стояк, що обмежує можливість автономного регулювання температури і тиску гарячої води. У приватних будинках можливості ширше, але вище і витрати на опалювальне обладнання. Щоб зробити вибір схеми оптимальним, потрібно розібратися в основних поняттях і загальної термінології даного питання.

Розглянемо системи опалення

однотрубна

Стандартний вид системи в багатоповерхових будинках з централізованим опаленням. Самий економічний варіант, вимагає прокладки однієї труби по всьому периметру. При однотрубної системі проводиться послідовне підключення радіаторів. Регулювати рівень тепла можливо тільки у всій загальної збірці. Кожен радіатор живиться від попереднього відповідно, температура води знижується в кожному наступному підключенні.

Циркуляція гарячої води в такій системі зазвичай відбувається природна. Але з огляду на складне становище проходу води в послідовних підключених можливе використання насоса підкачки. Така система цілком підходить для обігріву невеликих (до 70 кв. Метрів) квартир.

двотрубна

У двухтрубной системі кожен радіатор живиться гарячою водою по одній трубі, а відведення остигнула води транспортується на обігрівають обладнання по другій. Така система ефективніше однотрубної, так як кожен радіатор забезпечується гарячою водою автономно. При такому підключенні є можливість регулювати температуру кожного радіатора окремо.

Але витрата матеріалу на монтаж такої системи збільшується вдвічі. Для обох систем опалення підходять різні схеми підключення власне радіатора. Те, яким чином буде подаватися гаряча вода, визначить ефективність роботи радіатора. Є різні способи з різною ефективністю, ми докладно опишемо кожен з них.

Способи підключення радіаторів

Правильне підключення радіаторів опалення при однотрубної і двотрубної системі. Системи в свою чергу, діляться на вертикальні і горизонтальні. При вертикальному підключенні радіатори з'єднуються зверху вниз, при горизонтальному - послідовно від стояка.
Схем підключення всього три:

  1. нижнє
  2. бічне
  3. діагональне

Решта похідні від них.


Нижня підключення

Нижня підключення - найпростіше, що не викликає жодних питань. З одного боку, радіатор живиться гарячою водою, з іншого - відводиться остигає вода для заживлення наступного радіатора або повернення в опалювальну систему. Таке підключення батареї опалення вважають самим низькоефективних. Плюс такої схеми в тому, що використовується всього одна труба, яку легко приховати в стіні або під плінтусом.

На малюнку показано, як підключити батарею опалення в квартирі з однотрубної системою, використовуючи нижнє підключення
На малюнку показано, як підключити батарею опалення в квартирі з однотрубної системою, використовуючи нижнє підключення.

На малюнку показано, як підключити батарею опалення в квартирі з однотрубної системою, використовуючи нижнє підключення

Перемичка внизу батареї (байпас) дозволяє спускати повітряні пробки на окремій батареї і полегшує рух води в загальному контурі.

бокове підключення

Бокове, або одностороннє підключення зазвичай виробляють для зручності монтажу до вертикально розташованим трубах стояка в багатоповерхових будинках. Цей спосіб слід використовувати в крайньому випадку так як є ймовірність прогрівання тільки частини радіатора примикає до труб. У радіаторі з боковим підключенням до однотрубної схемою верхнє підключення служить для гарячої води, а нижня - для відводу остигнула.

На малюнку показано, як правильно підключити радіатор опалення в квартирі з однотрубної системою за схемою бічного підключення
На малюнку показано, як правильно підключити радіатор опалення в квартирі з однотрубної системою за схемою бічного підключення.

На малюнку показано, як правильно підключити радіатор опалення в квартирі з однотрубної системою за схемою бічного підключення

Пристрій перемички - байпаса також дозволить спускати повітря і стабілізує тиск води в загальному контурі.

діагональне підключення

При діагональному підключенні виробники проводять тестові випробування радіаторів. Вода проходить по всьому радіатора рівномірно і максимально інтенсивно. За рахунок цього всі зони прогріваються однаково швидко. Це одна з найбільш ефективних схем. Діагональне підключення радіатора опалення при однотрубної системі.
У діагональної схемою підключення радіаторів опалення гаряча вода надходить по верхньому введення, рівномірно прогріває всю батарею. Використовувати байпас (перемичку) можна і в цьому випадку.

Як підключити радіатор опалення в квартирі по діагональної схемою до однотрубної системі, показано на малюнку.

Нижче показана схема, як правильно приєднати батареї опалення в квартирі до однотрубної системі з максимальним ККД. Схема «Ленинградка» перевірена довгою практикою, і як показав час - це найефективніший підключення в даному випадку.

Схема підключення радіатора опалення до двотрубної системі відрізняється лише тим, що приєднання радіаторів опалення проводиться по двох паралельних контурах, один з яких живить радіатор гарячою водою, а другий доставляє остигнула воду в нагрівальну систему.

Схема підключення радіатора опалення до двотрубної системі відрізняється лише тим, що приєднання радіаторів опалення проводиться по двох паралельних контурах, один з яких живить радіатор гарячою водою, а другий доставляє остигнула воду в нагрівальну систему

Як видно з малюнка, принципових відмінностей в монтажі немає.

Як видно з малюнка, принципових відмінностей в монтажі немає

Вибір визначається фінансовими можливостями і бажанням надати монтажу більш-менш естетичний вигляд, приховавши туби в підлозі або стіні.

Вибір визначається фінансовими можливостями і бажанням надати монтажу більш-менш естетичний вигляд, приховавши туби в підлозі або стіні

висновок

Знаючи базові основи та існуючі схеми монтажу системи опалення, Ви зможете зробити правильний вибір і проконтролювати належне виконання робіт. При деяких навичках будь-яку схему можливо зібрати власними руками.

Підключення радіаторів опалення в приватному будинку дозволяє використовувати будь-яку з перерахованих вище схем.Главним вигідним відмінністю від підключення радіаторів опалення в багатоквартирному будинку є можливість регулювати температуру і тиск надходить гарячої води.

Главним вигідним відмінністю від підключення радіаторів опалення в багатоквартирному будинку є можливість регулювати температуру і тиск надходить гарячої води

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов