Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Підключення варильної панелі відео. Вибір кабелю для електроплити і вручений панелі по типу і перетину. Вибираємо вилку для конфорки.

  1. Алгоритм, що з'єднує плиту і духовку
  2. Розташування шафи
  3. До Абель і автомат захисту
  4. підключення шафи
  5. Як реалізувати принципову схему плити і духовки
  6. Відеосоедіненіе вручений панелі з сіткою
  7. Вилка для варильної панелі
  8. Види варильних панелей, особливість підключення
  9. Монтаж плити Софія
  10. Розетки для варильної панелі
  11. Харчування вручений панелі
  12. Підключення варильної поверхні. Відео
  13. Як здійснити правильний вибір?
  14. Яку модель вибрати - газову або електричну?
  15. Залежна і незалежна панель
  16. Тип управління: на механіці або сенсорах?
  17. Вибір матеріалу виготовлення
  18. Огляд кращих фірм-виробників
  19. додаткові властивості
  20. Кришки вручений панелі
  21. Роль потужності при підключенні вручений поверхні
  22. Як підключається електрична панель?
  23. Підключення електричного духової шафи
  24. Інструкція

Наша сеть партнеров Banwar

При виконанні ремонтних робіт на кухні, як правило, відбувається установка нового кухонного гарнітура, духової шафи і варильної панелі. На даний момент передбачено дві модифікації духової шафи і варильної панелі:

  • незалежні пристрої;
  • комплексна гарнітура.

Комплексна панель і духова шафа

Підключення плити до мережі. Для забезпечення безпеки і надійності, які необхідно знати, як підключитися до електричній плиті або духовці, які функції і ключові моменти. По-перше, з'єднати плиту з електричною мережею обов'язково має включати наявність захисного заземлення . Дізнайтеся, чи можливо це чи ні, враховуючи кількість вилок в розетки живлення має бути або в електричної розетки . Їх число має бути непарною. . Заземляющий штир штекер може з'являтися у вигляді голки, трохи довша за іншу, або металевих пластин з обох сторін корпусу.

Головна відмінність полягає в тому, що незалежні пристрої являють собою безпосередньо духову шафу без варильної панелі, установку якого можна здійснити в будь-якому місці.

Комплексні пристрої включають в себе духову шафу і варильну панель в одному корпусі з органами управління на лицьовій частині приладу. На вигляд вони нагадують класичні електроплити, де духовка розташована знизу, а зверху знаходиться робоча поверхня.

Алгоритм, що з'єднує плиту і духовку

Проходження старих будівель або квартир не завжди забезпечується наявністю землі, тому вам необхідно встановити новий електричний кабель з УАТС. Цей провід повинен бути підключений до загальної мережі за допомогою захисного пристрою або вимикача. По-друге, якщо максимальна електрична потужність більше 3, 5 кВт, необхідна прокладка окремого шнура живлення в якості стандартної проводки 220 в квартирах може стати дуже гарячої та пошкодженої. І підключіть духовку трохи потужності, щоб не прокласти один кабель; По-третє, цей кабель не повинен завантажувати інші електричні прилади в його вимикач, який повинен бути встановлений. Як підключити духовку або обігрівач самостійно?

Розташування шафи

Для підключення необхідно підготувати робоче місце для духової шафи, а саме спеціальну нішу в кухонному гарнітурі, з дотриманням наступних параметрів:

  • Не допускається наявність перекосів поверхні установки. При нерівному положенні духової шафи відбувається нерівномірний розподіл теплової енергії всередині приладу, що, в свою чергу, може привести до поломки.
  • Обов'язкова наявність зазорів між поверхнею кухонної гарнітури і духової шафи. Причина полягає в тому, що при роботі відбувається нагрів корпусу приладу і рясне виділення теплової енергії.

Відстані від стінок ніші до шафи:

Більшість нових або окремих кабелів і гнізд для плити вже встановлені нещодавно відремонтовані квартири і підходить для покупки вилки. Однак до сих пір на кухні немає таких пристроїв. Загальною процедурою в такій ситуації є наступне. Перевірте напругу побутових приладів і спроектований метод підключення виробника. Така інформація може бути отримана користувачем користувача, а також місцем з'єднання пристрою. Виконайте електромонтаж в ланцюзі автоматичного вимикача і помістіть його на окремий кабель. Номінальна потужність сервісної станції і спосіб підключення струму залежать від передбачуваного навантаження. Як підключитися до електричній плиті самостійно.

  • від бічної стіни до корпусу духової шафи - 5 см;
  • від дна до підстави приладу 8-10 см;
  • зазор для забезпечення вентиляції від 4 см між стіною і задньою кришкою.


від бічної стіни до корпусу духової шафи - 5 см;   від дна до підстави приладу 8-10 см;   зазор для забезпечення вентиляції від 4 см між стіною і задньою кришкою

Підготовка місця для установки духової шафи

До Абель і автомат захисту

Через високий споживання електроенергії приладів, потужність яких починається з трьох кіловат і вище, рекомендується харчування на шафу виконати окремим кабелем. Для цієї мети підійде трижильний провід (наявність заземлюючого жовто-зеленого провідника обов'язково). Перетин кабелю вибирається виходячи з номінальної потужності духової шафи.

Для підключення електроенергії не перевищує 5 кВт, це значення буде 25 А, поперечний переріз сердечника кабелю - не менше 2, 5 мм. У разі більш потужних пристроїв - 36А або 40А, поперечний переріз - 6 мм 2, відповідно. Додаткова інформація про вибір розділу кабелю доступна тут.

  • Встановіть вилку і підключіть вилку до кабелю.
  • Як вибрати найбільш відповідний роз'єм і розетку буде розглянуто нижче.

Деякі електрики, які вважають за краще підключати конфорки і плити через клемні колодки, прикріплені до стіни, без використання вилки і розетки. Цей метод не зручний в роботі. Наприклад, коли вам потрібно демонтувати плиту, вам потрібно буде увійти в коробку з клемами і знову встановити ключ.

При потужності електроплити вище 3.5 кВт вибирається кабель перетином 3х4мм 2 і розетка з автоматичним вимикачем не менше 32 ампер робочого струму.

підключення шафи

Після завершення стадії монтажу проводки і розетки, підключити шафа не складе труднощів. Комутація приладу здійснюється із застосуванням вилки з наявністю заземлюючих контактів.

Варильні панелі - це свого роду вбудована техніка, перш ніж підключати електричну плиту, потрібно розуміти технологію цієї «інтеграції», або - установку продукту в кухонну шафу. Для виконання завдань руками вам потрібен невеликий набір ручних інструментів.

Електричний дриль; манія; викрутка; Лінійки, трикутники, олівці і картон. . Установка виконується в три етапи. Він повинен бути орієнтиром для точного вимірювання ширини і довжини для установки. Найбільш зручно відзначити візерунок, який неважко зробити з картону. Деякі шаблони цих шаблонів можуть бути включені в пакет.

Підключення рекомендується виконувати з використанням окремого автоматичного вимикача через великої потужності електроприладу. Для забезпечення безпеки необхідно використовувати ПЗВ (пристрій захисного відключення ) Або диференційний автоматичний вимикач .

Залежно від конструктивного виконання, харчування на шафу може підходити за допомогою встановленої виробником вилки або прямим підключенням.

Намалюйте лінію п'єдесталів в наступній секції, використовуючи лінію і багатокутник. Ви можете перекривати, не більше 1 мм, щоб забезпечити зручну панель введення. Нішу для різьблення по дереву для установки панелі. Ми повинні почати з свердління отворів в кутах позначеного прямокутника. Діаметр зонда повинен становити не менше 9-10 мм. Тип свердла - дерево або метал.

Наступний крок - обрізання мозаїки. Ріжуча головоломка повинна мати невеликі зуби і мета остаточного розрізу. Щоб запобігти утворенню дрібних чіпів в майбутньому місці різання для склеювання липкої стрічки. Просвердлите пробою в отворі, притиснувши тільки до варильної панелі, а потім почніть різати, акуратно утримуючи манію на лініях, маркованих на низькій швидкості.

При комутації без використання вилки і розетки прокладається провід від розподільного щита , І нагрівальна поверхня підключається безпосередньо до заводських контактам.

Другий спосіб подачі напруги на шафу більш надійний, завдяки відсутності додаткового перехідного опору між виделкою і контактами розетки.

При необхідності ви можете розгорнути вікно посадки за допомогою файлу або повторної підштовхує манії. Щільно прикріпіть нижню панель до дужках столу з набору. Після складання видаліть надлишковий герметик ганчіркою або ножем, відріжте виступаючу частину ущільнення.

Як реалізувати принципову схему плити і духовки

Згідно з діючими нормами будівлі, підключення електричних печей повинно здійснюватися тільки через радіальний. Іншими словами, потужність робочої поверхні повинна бути розділена окремим кабелем, який проходить від основного розподільного щита. Категорично забороняється встановлювати кабельні розетки та інших споживачів електроенергії.

Якщо вилка на шафу не передбачена виробником потрібно:

  • відрізок кабелю від розетки на шафу;
  • силова вилка з заземлюючими контактами.

Порядок виконання роботи:

  1. Для підключення кабелю вилка розкручується, і закріплюється провід в клемні затиски.
  2. Відновлюється робоче положення.
  3. Вилка підключається до розетки, в результаті шафа готовий до використання.

Для підключення духової шафи можна скористатися євророзеткою з заземлюючими контактами (в тому випадку, якщо навантаження не перевищує 16 ампер) або спеціалізованої силової розеткою для електроплити. Вибір здійснюється залежно від потужності духовки.

У кабельних схемах і конфорках в квартирах використовується тільки одна фаза 220В. Для цього потрібно послабити гвинт за допомогою викрутки і зніміть торцеві кронштейни. В результаті має бути 5 точок підключення. Крім того, щоб розподілити більш рівномірне навантаження, ви можете змонтувати схему з використанням двох фаз і нуля нуля.

Буває, що деякі виробники не встановлюють кінцеві блоки, і пристрій віддаляється з різнокольорових кабелів, які можуть бути пов'язані один з одним. Щоб визначити мету проводів, не слід забувати, що дріт заземлення - жовтий, з поздовжньою зеленою смугою, колір «нуль» - синій або синій, «фаза» забарвлена ​​в різні кольори.

Жовто-зелений провід необхідно посадити на окрему клему в шафу, призначену для заземлення електроапаратури. Місця підключення основних проводів (фаза і нуль) коммутируются на вільні контакти, передбачені виробником.


Місця підключення основних проводів (фаза і нуль) коммутируются на вільні контакти, передбачені виробником

Кольорова палітра кабелю для підключення духової шафи

Радіальна кабельна панель може бути підключена через клемник або вилку. Ніяких відмінностей в схемах і способах підключення до стаціонарних пластин і увігнутим поверхнях немає. Настінна панель або коробка підключаються через кабель. Якщо такий продукт не є частиною продукту, його слід купувати окремо, керуючись секцією вибору і числом векторів, згаданих вище. На тому ж кабелі встановлений вилка.

Відеосоедіненіе вручений панелі з сіткою

Що визначає плита і духовка

Всі об'єкти призначені для змінного струму 25А з урахуванням більш високої потужності . Встановлюючи їх, вони діляться на. Крім того, ці подушки є найбезпечнішими для установки в дерев'яних будинках і в районах з високою вологістю. Саме з цим типом контакту кращий захист від вологи і пилу; Внутрішнє оздоблення в спеціальних коробках, вбудована товщина стінки. Знайти найбільш широко використовувані в цегляних і панельних будинках в оформленні настінних листів, таких як гіпсокартонні плити.

  • Установка об'єктів такого типу проводиться безпосередньо на плоскій стіні.
  • Вони зручні у використанні, коли ви робите відкритий шлях.

З призначенням і дизайном гнізда поділяються на.

Вилка для варильної панелі

Для подачі живлення на плиту необхідно використовувати мідний трижильний кабель. Для 380 вольт використовується п'ятижильним провід.

Перетин кабелю вибирається по навантаженню і розрахунку робочого струму, але не менше 4 мм 2, автомат вибирається на 32 А. При використанні кабелю 6 мм 2 автоматичний вимикач застосовується на 40 А.

Види варильних панелей, особливість підключення

Призначений для використання в однофазних мережах 220 В; Призначений для роботи в трифазних мережах , 380 В; Має окремий контакт для землі або без неї; З зажимами, міцно тримають розмова з вилкою. Дуже зручно використовувати цей тип в домашніх господарствах, де є маленькі діти. В такому контакті ви не можете помістити нічого, крім вилки. . Перш ніж купувати гніздо для електричних печей, вам необхідно зробити вибір, який повинен грунтуватися на таких критеріях.

У цих гніздах і гніздах, придатних для них, контактні штирі товстого ізоляційного матеріалу більш вогнетривкі; Кількість робочих фаз. Спочатку кодує ступінь захисту від проникнення об'єктів твердого тіла. По-друге, код для захисту від проникнення рідини. Чим більше номерів хорошого класу захисту.

Особливість вручений панелі полягає в тому, що нагрівання поверхні відбувається блискавично. Це явище обумовлено великим споживанням потужності (досягає 7 кВт).

При наявності стаціонарної розетки для живлення електроплити виконати підключення не складе труднощів.

Підключення вилки вручений панелі відбувається за такою схемою:

Кабель підключається до розетки і розетки декількома способами. У перший раз - провід відділяється від ізоляції на 5 см, він поміщається під затискної гвинт затиск і затягування. Другий спосіб більш надійний: провідник очищається ізоляцією 5 см, оберненої навколо кільця і ​​гвинтових пресів. Зона контакту буде більш надійним з'єднанням.

Контейнер або клемна коробка повинні бути встановлені на стіні біля плити, надійно за допомогою гвинтів або болтів, щоб відповідати таким умовам. Гнізда або ящика не повинні піддаватися впливу рідини або миття; Вихід повинен бути доступний електрику, але залишатися прихованим, а не протистояти. Установка плиток і варильних панелей - одна з найбільш часто використовуваних послуг наших клієнтів.

  • Купується силова вилка, розрахована на 220 вольт змінного напруги.
  • Знімається захисний корпус.

Усередині силовий вилки шість контактів для підключення. Клеми один, два і три призначені для під'єднання фазного провідника (L), як правило, вони об'єднуються перемичкою. Контакти номер чотири і п'ять, призначені для підключення нульового проводу (N). Клема номер шість розрахована на заземлюючий провідник.

Електричні печі для домашніх господарств, громадських кухонь і ресторанів на живлення від мережі 220В або 380В з робочою частотою 50 Гц. Це європейський стандарт наших електричних мереж для всіх користувачів. Кожна плита, незалежно від типу або марки, продається без наявності шнура та вилки. Наші фахівці, які виконують установку блоку, визначити тип і перетин кабелю живлення до потужності і призначенням печі. Ми поставляємо все необхідне для установки плиток або плиток.

Наступним кроком в роботі є підключення плити до відповідного кабелю живлення в мережі. Це робить прилад придатним для використання. На додаток до електроустановки перед тим, як використовувати, необхідно вирівняти електроприлад. Це процес, який виконується для забезпечення безпеки печі і дотримання умов гарантії на установку.

  • При використанні розетки на 220 вольт фазний провід підключається до контакту один (L), і встановлюється перемичка між першими трьома клемами.
  • Нульовий провідник підключається до четвертої чи п'ятої клеми (N).
  • Шоста клема розрахована на підключення захисного заземлення.

Якщо неправильно під'єднати фазний провідник, буде постійно спрацьовувати захист (УЗО або диференціальний автомат).

Монтаж плити Софія

Обнулення електричного приладу використовується в двухпроводной електричної, а коли електрична установка три-шнура заземлений. Кваліфікована електрична. Ми пропонуємо установку печі для зовнішньої установки, монтажу печей для будівництва, монтажних пластин для установки, монтажу керамічної стільниці, установки газових печей і варильних панелей і установки комбінованих печей і варильних панелей газу і електроенергії для міста.

Там, де це доречно, різання отворів в лічильнику ДСП кухні і доставки самого пристрою. Ми безкоштовно знімаємо старий і якщо він пошкоджений. Ви можете вибрати один з трьох основних типів варильних панелей: класичний газ, індукційний і склокерамічний. Знайти історичну плиту з чавунною піччю сьогодні навряд чи можливо. Це енергоємне пристрій, неефективне, і тому невелика переносна конфорка набуває більше склокерамічних або індукційних поверхонь.


Це енергоємне пристрій, неефективне, і тому невелика переносна конфорка набуває більше склокерамічних або індукційних поверхонь

Схема підключення силової вилки для вручений панелі на 220 вольт

Силова вилка на 380 вольт підключається наступним чином:

  • Знімається кришка вилки.
  • На контакти (1), (2), (3) (на малюнку позначено літерою L) підключаються фазні провідники.
  • Нульовий провід приєднується до клем (4) або (5) (N1-N2).
  • До шостого контакту підключається заземлення.

Розетки для варильної панелі

Розетка на 220 вольт для варильної панелі відрізняється розташуванням і формою отворів для вилки. Виконуються ці комутуючі прилади таким чином, щоб виключити можливість неправильного підключення фазного і захисного провідника, у вигляді отвору в верхній частині розетки, відмінного від інших за формою і діаметру.

Розетки на 380 вольт являє собою стаціонарний комутаційний прилад з п'ятьма гніздами, розрахованими на трифазну навантаження, нульовий провід і захисне заземлення.

Перед придбанням цієї розетки необхідно упевнитися в тому, що вилка входить в контактні отвори без зусиль і деформації струмоведучих штирів.

Прядок підключення:

  • Знеструмлюється кабель живлення.
  • Індікатором перевіряється Відсутність напруги на струмопровідніх частина.
  • На контакти під номерами з першого по третій (L1-L3) включно приєднуються різнойменні фазні провідники в незалежному порядку.

Для вручений панелі чергування фаз не має значення.

  • На контактний роз'єм з позначкою (N) підключається нульовий провідник.
  • Заземлення підключається на клему, призначену для заземлення (в деяких розетках має номер шість або позначається значком у вигляді «дерева»).

Харчування вручений панелі

Залежно від фірми виробника існує кілька видів харчування нагрівальної поверхні:

  • підключення 380 вольт з використанням двох фазних провідників;
  • для мережі 220 вольт;
  • можливість комутації трьох фаз на 380 вольт.

Перед початком підключення необхідно звірити схему з клемної коробкою приладу та інструкцією для визначення заводської збірки.

  • Контакти розетки з номерами з першого по третій (L1-L3) включно застосовуються для комутації фазного проводу.
  • Клема з номерами п'ять і шість (N1-N2) потрібна для підключення нульового провідника.
  • Для комутації захисного заземлення вручений поверхні передбачений окремий контакт розетки з болтовим з'єднанням з відповідним значком у вигляді «дерева».


Для комутації захисного заземлення вручений поверхні передбачений окремий контакт розетки з болтовим з'єднанням з відповідним значком у вигляді «дерева»

Схема підключення харчування для варильної панелі

При відповідному харчуванні 220 вольт до варильної панелі немає необхідності втручатися в заводську схему, досить під'єднати провідники за колірною забарвленням і номерами клем.

Для підключення фазного провідника використовується провід коричневого кольору. Жила синього кольору застосовується для комутації нуля. Провід жовто-зеленого кольору використовується для здійснення захисного заземлення конфорки.

Для багатьох новобудов і приватних будинків введення живлення виконаний трьохфазним кабелем зі змінним напругою 380 вольт.

Двофазне підключення:

  • Для двофазного підключення в клемній коробці вручений панелі знімається перемичка між другим і третім контактом.
  • Різнойменні фазні дроти підключаються до другої і третьої клеми (L1-L2), як показано на малюнку вище, з позначкою 2N.
  • На четверту клему підключається нульовий провідник.
  • Захисне заземлення встановлюється на спеціальне болтове з'єднання конфорки.

При такому харчуванні необхідний точний розрахунок потужності всього електропостачання приміщення через використання двох незалежних фаз. При неправильному розподілі навантаження можливе виникнення «перекосу», який призведе до різних значень напруги на кожній окремій фазі.

Трифазна комутація вручений панелі:

  • При використанні трифазного підключення знімаються перемички з контактів (1), (2), (3) (L1-L3) з позначенням 3N.
  • Фазні провідники підключаються до вручений панелі і вилці на клеми (L1-L3), порядок чергування фаз не має значення.
  • Для комутації нульового проводу використовується клема чотири або п'ять (N). Рекомендується використовувати дальню клему під номером п'ять з міркувань безпеки.
  • Підключення заземлення здійснюється в спеціальне гніздо з болтовим з'єднанням і відповідним маркуванням.


Підключення заземлення здійснюється в спеціальне гніздо з болтовим з'єднанням і відповідним маркуванням

При використанні 380 вольт потрібна особлива обережність при комутації. Якщо неправильно підключити хоча б один фазний провід, можливий вихід з ладу вручений панелі або отримання опіку внаслідок короткого замикання .

Підключення варильної поверхні. Відео

Про нюанси підключення варильної поверхні можна дізнатися з цього відео.

Для комутації вручений панелі і духової шафи будуть потрібні точні розрахунки навантаження провідників і вибору засобів захисту. Настійно не рекомендується використовувати ці прилади без спеціальних пристосувань щодо захисту від струмів витоку і короткого замикання. Для виконання роботи рекомендується скористатися послугами професіоналів, які виконають розрахунок навантаження, засобів захисту і підберуть необхідну фурнітуру.

Останнім часом вбудовується вид техніки набув широкої популярності. Вона відрізняється компактністю, стильністю і елегантністю. Варильна панель стала гідною практичної альтернативної звичайної плити.

Багато хто цікавиться, як підключити і плиту. У цій статті будуть описані правила.

Як здійснити правильний вибір?

Вбудовувані панелі бувають прямокутними або шестигранними. Ширина прямокутних становить від 25 до 90 см. Глибина становить 60 см. Шестигранні плити придбали інша назва «стільникові», так як дуже схожа на стільники бджіл.

Яку модель вибрати - газову або електричну?

Варильна панель може бути газової електричної або ж комбінованої.

Електрична панель стане кращим рішенням для того будинку, в якому не проведено газ. Якщо ж він є, то радимо придбати газовий агрегат.

Комбінована модель в змозі функціонувати як на електриці, так і на газі.

Залежна і незалежна панель

Залежною називають модель, яка функціонує тільки разом з духовою шафою. як правило, розташовується на корпусі духовки або ж на самій конфорки.

Слід зазначити, що поєднання духовки і варильної панелі не завжди можливо, навіть якщо вони випущені однією фірмою. Визначити, наскільки сумісні елементи, можна за допомогою спеціальної таблиці.

Независимой є модель, яка оснащена своєї панеллю керування і незалежна від духової шафи. Основним плюсом подібних агрегатів є вільне розміщення в кухонному приміщенні. Залежна модель вимагає розміщення лише під духовкою.

Тип управління: на механіці або сенсорах?

Механічний тип управління передбачає наявність ручки, що обертається. Більшість користувачів віддають перевагу саме цьому типу.

Сенсорні моделі припускають дотик руки до панелі. Такий спосіб вважається інноваційним. Він дуже зручний.

Має незаперечну перевагу. Вона піддається легкому очищенню завдяки тому, що поверхня ідеально гладка.

Вибір матеріалу виготовлення

Матеріалом для варильної поверхні, як правило, служать склокераміка, алюміній, емальоване покриття або ж нержавіюча сталь.

Розглянемо всі посилання:

  • Алюмінієві. Такі пристрої припускають механічне управління. Вони дуже зручні в користуванні. Ці агрегати відрізняються доступною вартістю, стійкі до механічних і теплових навантажень. Алюміній витримує удари, але схильний до появи подряпин. Крім цього на поверхні утворюються плями від вологи і пальців.
  • Емальовані. Їх основна перевага - доступна вартість. Моделі з таким покриттям представлені широкій лінійкою різних кольорів. Відбитки на них не залишаються. Єдиним мінусом є можливість виникнення сколів в разі падіння важкого предмета на панель.
  • Нержавіюча сталь. Ці моделі дорожче емальованих і алюмінієвих. Вони так само, як і алюміній, нестійкі до відбитків пальців і вологим плям.
  • Вбудована склокерамічна варильна панель. Такі моделі мають сенсорний спосіб управління. Вони відрізняються стильністю і вишуканістю, легко очищаються. Крім цього, склокераміка схильна до швидкого нагрівання і охолодження. Єдиним істотним недоліком є те, що склокераміка тендітна і може розколотися від удару. Також через попадання холодної води на розігрітій поверхні можуть утворитися тріщини.


Огляд кращих фірм-виробників

Варильна поверхня може відноситися до однієї з трьох категорій:

  • До першої слід віднести елітну техніку екстра-класу. Це такі виробники, як Miele, Gaggenau, Kupperbush.
  • Другу категорію складають моделі середньої ланки, які відрізняє доступна ціна і високий рівень функціональності. Це фірми Electroluxe, Whirlpool, Goreje, Zanussi, Bosch, Siemens.
  • Третю категорію складають бюджетні моделі. На особливу увагу заслуговують плити фірм Ardo, Hansa, Ariston.

додаткові властивості

При виборі варильної поверхні слід приділити увагу наявності додаткових властивостей. Існують панелі з автоматичним вимиканням при попаданні рідини. Є оснащені таймером, що подають сигнал і вимикають конфорку. Існують моделі з наявністю блокування для малюків.

Кришки вручений панелі

Коли конфорки вимкнені, то від захисту ушкоджень варильну поверхню покривають кришками. Основою для їх виробництва служать або ж високоміцна сталь. Піднята кришка захищає від потрапляння бруду на стіну, а якщо опущена, то служить запобіганням вручений моделі від тріщин.

Кришки із стали не настільки дороги, але зі скла і склокераміки мають більш естетичний вигляд. До того ж вони підлягають швидкому миття. Як правило, опускання кришки здійснюється за допомогою спеціального механізму.

Роль потужності при підключенні вручений поверхні

Підключення варильної панелі до електромережі передбачає врахування показника потужності агрегату.


Якщо пристрій має високу швидкість нагрівання, то і електрики воно споживає більше. У деяких випадках показник доходить до 7 Квт на годину. Підключення електричної варильної поверхні передбачає ретельний вибір кабелю.


Особливо це правило поширюється на живлять контакти конфорка. Для мінімізації контактів і зменшення ймовірності короткого замикання харчування подається на поверхневі клеми. Підключення варильної панелі до електромережі здійснюється за допомогою мідного кабелю діаметром не менше 4 мм.

Як підключається електрична панель?

Якщо вилка приготовлена, то підключення варильної панелі до електромережі не представляє ніякої труднощі.

Куди складніше розібратися з комутацією проводів, які підходять до розетки. Наприклад, від вручений поверхні відгалужуються чотири дроти, а в стіні їх міститься три. Коли відбувається підключення варильної панелі самостійно, схема відображає трифазну поверхню.


Коли відбувається підключення варильної панелі самостійно, схема відображає трифазну поверхню

Чорні та коричневі дроти з'єднуються разом. Скорочення жили приєднуються до квартирної фазі. Як правило, це білий провід . Провід заземлення залишаться вільними.

У колодці з клемами знаходяться перемички з міді. Для правильності їх розташування потрібно звернутися до схеми, що знаходяться поруч колодки. При роботі з таким пристроєм, як для варки поверхня, схема підключення допоможе розташувати перемички і правильно приєднати проведення.


У разі, якщо ви не знайомі з технікою, підключення варильної панелі до електромережі рекомендується доручити професійному електрику.

Підключення електричного духової шафи

Плюси духовки не залишили байдужою жодну господиню. Пристрої не тільки безпечні і легкі в управлінні, але і мають широкі функціональні можливості.

Інноваційні електричні духові шафи з'єднали в собі функцію мікрохвильовій печі і розморожування, гриля і приготування страв на пару. Підбір духовки - справа нескладна, але з установкою доведеться повозитися.

Інструкція

Багато хто цікавиться, як правильно підключити варильну панель і духова шафа.


Багато хто цікавиться, як правильно підключити варильну панель і духова шафа

  • Для початку ознайомтеся з технічними характеристиками духової шафи. Це допоможе вам правильно встановити розетку. Залежно від того, яку потужність споживає агрегат, розраховують потрібний показник електричного струму, який потрібен для підключення обладнання. Як правило, потужність становить 3-3,5 Квт . У цьому випадку оптимальним показником є 16 ампер. В іншому випадку буде потрібно струм в 32 ампера.
  • Слід підібрати розетку. Визначте, наскільки хороша проводка на кухні. Якщо електропроводка стара, то для духовки потрібно додатковий висновок. Нова електропроводка повинна бути з міді. Її перетин залежить від вимоги до току. Показником 16 амперів потрібна перетин 2, 5 мм2, при 32 - 4,0 мм 2.
  • Слід встановити окремий автомат, за допомогою якого він буде під'єднуватися до електрощита. Він повинен відповідати силі струму в 25 або 40 ампер при показниках розетки в 16 або 32 ампер.
  • Духовку слід заземлити. З цією метою проводять окрему лінію, яка веде в силовий шафа, розташований під землею, або ж застосовують спеціальну жилу для заземлення (якщо у вашій квартирі трифазна розводка).
  • Якщо духовка купується в комплекті з варильною поверхнею, то потрібно звернути увагу на принципи управління. Більшість інноваційних пристроїв мають єдиної панеллю управління з духовою шафою. В цьому випадку достатнім буде підключення тільки конфорка.
  • При виборі електричної духовки віддайте перевагу марці, яка виробляла плиту. Бажано, щоб духовка і варильна панель були однієї фірми. Це позбавить вас від проблеми збою при підключенні через невідповідність роз'ємів системи управління.

Яку модель вибрати - газову або електричну?
Як підключити духовку або обігрівач самостійно?
Як здійснити правильний вибір?
Яку модель вибрати - газову або електричну?
Тип управління: на механіці або сенсорах?
Як підключається електрична панель?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов