Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Підключення водяного теплої підлоги

  1. З чого складається?
  2. особливості монтажу
  3. Підключення водяного статі до колектора
  4. До котла
  5. Тепла підлога в міській квартирі

Наша сеть партнеров Banwar

На цій сторінці ви знайдете основну інформацію про: підключення водяної теплої підлоги, з чого він складається, як правильно підключити водяна тепла підлога до колектора, котлу і системі опалення, а також про особливості його монтажу.

Водяним теплою підлогою ми називаємо систему опалення, розташовану під верхнім шаром підлоги. Функціонування такої системи дуже просте: за допомогою гнучкої труби, яку укладають поблизу поверхні, оптимально нагріта вода циркулює, забезпечуючи постійний прогрів.

Нагрівання води здійснюється за рахунок підключення системи до джерела тепла, яким може бути газовий котел, тобто - автономний нагрівач, електронагрівач або система центрального опалення.

Найбільш поширеним слід визнати підключення водяної теплої підлоги до котла. Це пов'язано з тим, що центральна система опалення не працює цілий рік, а свій власний котел ви можете включати, коли вважаєте це за потрібне.

Підключення водяного теплої підлоги стає все більш популярним. Повз житлових приватних будинків, такі системи все частіше зустрічаються в церквах.

З чого складається?

Розглядаючи водяна тепла підлога, варіанти підключення в тих чи тих випадках, необхідно зрозуміти його конструкційну особливість. Конструкція тут вкрай проста: труби, які укладають певним способом, часто - змійкою, плюс вузол змішування теплоносія.

Прийнято встановлювати виключно металопластикові труби, рідше - виготовлені з шитого поліетилену.

Тут плюс в оптимальних показниках теплопровідності Тут плюс в оптимальних показниках теплопровідності. Монтаж можливий за рахунок високої гнучкості і невеликого опору.

Наступний елемент системи - вузол змішування теплоносія - призначений для фіксації та регуляції температури.

Адже важливо підтримувати її на певному встановленому рівні.

У його конструкції бачимо три елементи: насос, колектор і термостатичний змішувач. Особливою популярністю останнім часом користуються системи з електропідігрівом.

особливості монтажу

Тепер перейдемо до головного питання: як підключити водяні теплі підлоги до опалення? Схема роботи водяного теплої підлоги проста: труби нагріваються, тепло розподіляється до матеріалу, який оточує сітку трубопроводів, а потім рухається до підлогового покриття , За допомогою якого нагрівається все приміщення.

Матеріалом, які оточує трубопроводи, є піщано-цементна стяжка. Її застосування пов'язано з тим, що система буде надійно захищена, оскільки стяжка здатна витримати істотні навантаження.

Важливо зрозуміти, як правильно підключити водяна тепла підлога. Адже правильна установка - це гарантія добре прогрітого приміщення і економії коштів.

Повітря - відмінний ізолятор, і якби не поміщати труби (площа яких, насправді дуже невелика) в цементно-піщану суміш, то ККД системи виявився б настільки малим, що ніхто б і не подумав використовувати теплу підлогу для обігріву.

Підключення водяного статі до колектора

Якщо розглядати різні ситуації, в яких планують використовувати теплий підлога водяна, підключення до колектора виглядає одним з найбільш оптимальних рішень.

Колектор, або правильніше - колекторний шафа, є основним елементом системи, і розміщується в стіні. Оптимальне місце - ближче до середини приміщення. Класичний розмір приладу - 60х40х12 см. Стенная ніша, в яку його поміщають, повинна розташовуватися поблизу поверхні підлоги.

Колектор відповідає за рух теплоносія Колектор відповідає за рух теплоносія. Він є «місцем зустрічі» подає й зворотної труб. Вода, опинившись в котлі , Нагрівається і знову надходить у труби під підлогою. За автоматичність процесу відповідає циркулярний насос.

У колекторному шафі обидві труби мають запірні вентилі, які служать для включення / відключення приміщення від нагрівання. Для з'єднання металевих вентилів і пластикових труб використовують компресійний фітінг.

Колектор фактично є трубкою, яка щороку збирає металопластикові елементи системи теплої підлоги. Їх підключення забезпечується використанням фітингів. Число виходів в колекторі повинно бути рівним числу контурних елементів. Колектор підключають до вентиля, а на виході розміщують розгалужувач із зливним краном і автоматичним відводом повітря. Останній прилад усуває можливість утворення в системі повітряних бульбашок. Зливний кран використовую в разі потреби ремонту.

Тобто, якщо розглядати тепла підлога водяний, підключення до колектора буде виглядати найделікатнішим і надійним способом організації системи.

До котла

Наступний оптимальний варіант організації системи опалення полягає в питанні - як підключити водяні підлоги до котла?

Розглянемо таку ситуацію. З котла ми отримуємо теплоносій, температура якого десь в межах 80 градусів. Нагріта вода, після того, як пройде по всій системі радіаторів, повертаючись, матиме градусів 50-55. Це і створює оптимальне умова для того, щоб до обратке підключити теплу водяну підлогу.

Тут відзначимо ще один важливий момент: запірні вентилі, які встановлені на подачі і обратки, дають можливість відключати підлогу в будь-який час, не зупиняючи радіаторну систему в цілому.

Якщо в обратке теплоносій занадто гарячий для підлоги, то його частина буде направлятися в котел за рахунок роботи байпаса. Але байпас не варто відкривати або закривати повністю, а відкрити в тій мірі, яка буде забезпечувати необхідну температуру в теплому підлозі.

Байпас є приладом ручного регулювання. Природно, не кожному він здасться зручним. Тому можна придбати більш дорогі змішувальні вузли з автоматичними клапанами.

Тепла підлога в міській квартирі

Нарешті, найбільш складне питання - підключення теплої підлоги до системи опалення, причому - центральної.

У багатоповерхових будинках, як правило, не можна встановлювати водяна тепла підлога. Існують винятки, але зустрічаються вони рідко.

У багатоповерхівках ви не маєте права самостійно, без відповідної згоди, підключити до центрального опалення або гарячого водопостачання систему водяного теплої підлоги У багатоповерхівках ви не маєте права самостійно, без відповідної згоди, підключити до центрального опалення або гарячого водопостачання систему водяного теплої підлоги.

Чому заборона? Справа в тому, що центральна система опалення будинку має конкретну конструкцію, розраховану на те, що квартири будуть оптимально нагріватися на кожному з поверхів.

Тепла водяна підлога, підключений до системи опалення, буде відбирати тепло, що змінить баланс обігріву будинку в цілому. Тобто, в квартирах декількох ваших сусідів температура знизиться.

Підключення системи до стояка - джерела теплоносія - евентуально призведе до падіння тиску. Це неминуче, якщо монтаж зроблений неправильно, погано працює насос або взагалі його немає. До речі, зустрічалися і скарги сусідів на шум в трубах над їх головою. Пройти всі адміністративні бар'єри непросто.

Якщо ви все-таки зважилися встановити в квартирі водяна тепла підлога, то у вас два виходи:

  • додатковий радіатор;
  • електричний тепла підлога.

У сучасних будівлях часто для потреб водяних підлог роблять окремий стояк. Відповідаючи на питання як підключити водяна тепла підлога, можна сформулювати кілька висновків. По-перше, слід вибирати найбільш оптимальний спосіб. Таким, очевидно, є використання колектора.

Навіть якщо вам доведеться витрачати гроші і купувати додаткове обладнання, це тільки додасть вашій системі опалення підлоги надійності. По-друге, слід проявити особливу скрупульозність до деталей в організації такої системи обігріву в багатоповерхової квартирі. І, по-третє, безпосередньо сам монтаж краще віддати в руки фахівця.

З чого складається?
З чого складається?
Чому заборона?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов