Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

пістолет ТТ

  1. Історія
  2. Варіанти і модифікації
  3. Конверсійні варіанти і модифікації
  4. травматична зброя
  5. Пневматична зброя
  6. сигнальні версії
  7. Країни-експлуатанти
  8. Галерея

Наша сеть партнеров Banwar

Пістолет обр. 1933 р ТТ (скор. Від Т Ульск, Т Окара) - перший армійський самозарядний пістолет СРСР, розроблений в 1930 році радянським конструктором Федором Васильовичем Токарева.

Історія

Пістолет ТТ був розроблений для конкурсу 1929 на новий армійський пістолет, оголошеного з метою заміни револьвера "наган" і декількох моделей револьверів і пістолетів іноземного виробництва, які перебували на озброєнні Червоної Армії до середини 1920-х років. В якості штатного патрона був прийнятий німецький патрон 7,63 × 25 мм Маузер, який в значних кількостях закуповувався для перебували на озброєнні пістолетів Mauser C96 .

Конкурсна комісія на чолі з М. Ф. Грушецьким визнала пістолет конструкції Ф. В. Токарєва найбільш підходящим для прийняття на озброєння за умови, що будуть усунені виявлені недоліки. Вимоги комісії включали підвищення точності стрільби, полегшення зусилля спуску і безпеки в зверненні. За кілька місяців роботи недоліки були усунені. 23 грудня 1930 року було прийнято рішення про додаткові випробуваннях.

За результатами випробувань в конкурсі переміг пістолет ТТ, створений конструкторської групою під керівництвом Ф. В. Токарєва в проектно-конструкторському бюро Тульського збройового заводу. 12 лютого 1931 року Реввійськрада СРСР замовив першу партію з 1000 пістолетів для всебічних військових випробувань. У тому ж році пістолет Токарева був прийнятий на озброєння під офіційним позначенням "7,62-мм самозарядний пістолет обр. 1930 г." разом з патроном 7,62 × 25. Пістолет, який отримав назву ТТ (Тульський Токарєва), був простим і технологічним у виробництві і експлуатації.

В цей же час СРСР купив у німецької фірми Mauser ліцензію на виробництво патрона і почав випуск під позначенням "7,62-мм пістолетний патрон" П "обр. 1930 г.".

У 1930-1932 роках було випущено кілька тисяч примірників. З метою підвищити технологічність виробництва в 1932-1933 рр. зброя піддалося модернізації: бойові виступи ствола не фрезерувати, а виконували токарної обробкою; рама виготовлялася цільної, без знімною кришки рукоятки; були доопрацьовані разобщитель і спускова тяга. У початку 1934 року новий пістолет був прийнятий на озброєння під найменуванням "7,62-мм самозарядний пістолет обр. 1933".

У 1939 році група конструкторів на чолі з Токарева створила варіант пістолета з більш масивною рукояткою і магазином на 12 патронів (для чого його засувка була перенесена). Значно зменшилася ймовірність самовільного пострілу. Подальшій доробці пістолета завадила Велика Вітчизняна війна.

У листопаді-грудні 1941 року обладнання для виготовлення ТТ було перенесено до Іжевська. Протягом 1942 року на Іжевському машинобудівному заводі № 74 вдалося зробити 161 485 пістолетів Токарєва. Також в 1942 році Іжевський завод № 74 випустив невелику партію пістолета Токарєва з дворядним магазином на 14 патронів. Товщина рукоятки у такій модифікації склала 42 мм (проти 30,5 мм у штатного ТТ). Клямка магазина була перенесена в основу рукоятки.

У 1944 році пройшов полігонні випробування модернізований варіант пістолета Токарева з магазином на 16 патронів, розроблений конструктором Іжевського механічного заводу № 622 Г. В. Коваль.

У 1947 році ТТ був знову модифікований з метою зменшення його собівартості: великі вертикальні виточки, що чергуються з дрібними пазами на кожусі-затворі для зручного відтягування затвора, були замінені на дрібні виточки (рифлення).

Після війни пістолет Токарєва користувався популярністю в кримінальних колах в першу чергу через те, що безліч одиниць цієї зброї не було внесено в пулегильзотеку. У 1990-ті роки до пістолетів проводилися кустарні глушники.

Варіанти і модифікації

Пістолети виробництва СРСР

  • 7,62-мм самозарядний пістолет обр. 1930 г. - перша серійна модифікація, всього в 1930-1933 рр. було випущено не більше 93 тис. шт.
  • 7,62-мм самозарядний пістолет обр. 1933 г. (довоєнний випуск) - з метою підвищення технологічності у виробництві, були внесені зміни в конструкцію спускового механізму (спусковий тяги і роз'єднувача), спрощена форма стовбура і рамки (задня стінка рукоятки була зроблена цільної, без відділяється кришки). До 22 червня 1941 року на озброєння Червоної Армії надійшло близько 600 тис. Пістолетів ТТ.
  • 7,62-мм навчальний самозарядний пістолет обр. 1933 г. - навчальний варіант пістолета Токарева, що випускався перед війною. Від бойового відрізнявся тільки карболітовими щічками, пофарбованими в зелений колір (а не чорний). Поруч із заводським номером вибивалися літери "УЧ".
  • 7,62-мм самозарядний пістолет обр. 1933 г. (випуск військового часу) - відрізнявся спрощеної конструкцією і гіршою якістю обробки деталей; на деякі пістолети встановлювали дерев'яні щічки.
  • 7,62-мм самозарядний пістолет обр. 1933 г. (випуск післявоєнного часу)

Пістолети іноземного виробництва

Китайський варіант - "Тип 54".

ТТ пакистанського виробництва.

Конверсійні варіанти і модифікації

спортивна зброя

травматична зброя

На базі пістолета розроблені кілька варіантів травматичного цивільної зброї самооборони.

Лідер-М (ВПО-509).

Пневматична зброя

Випускаються декілька варіантів 4,5-мм пневматичних пістолетів: МР-656k (випуск припинений в 2013 році на підставі вимоги Закону про заборону переробки бойової зброї), Gletcher TT, Gletcher TT NBB, ТТП "Собр", Crosman C-TT, KSC / KWA TT-33.

сигнальні версії

  • З 2011 року випускається Сигнальний пістолет ТТ-С, зроблений на базі пістолета ТТ-Лідер. Для стрільби використовуються капсулі «жевело" або КВ21.

з 2011 року випускався Сигнальний пістолет ТТ-С, зроблений на базі пістолета ТТ-Лідер (випуск припинений в 2013 році на підставі вимоги Закону про заборону переробки бойової зброї). Для стрільби використовуються капсулі «жевело" або КВ21.

  • На виставці "Зброя та полювання - 2014" в Москві компанією ТОВ "Молот армз" був представлений охолощену варіант пістолета ТТ, МА-ТТ-СХ, під холостий патрон 10 × 31 мм.

Країни-експлуатанти

1930-1945

Після закінчення Другої світової війни

Після війни ТТ поставлявся підтримуваним СРСР державам і рухам (зокрема, арміям країн Організації Варшавського Договору).

  • СРСР - виробництво пістолета тривало до 1952 року і було припинено в зв'язку з прийняттям на озброєння 9-мм пістолета Макарова. Надалі ТТ був знятий з озброєння і поступово замінений ПМ - до початку 1960-х років в Радянській Армії (трохи довше він зберігався на озброєнні тилових і допоміжних підрозділів), до середини 1970-х - в міліції, проте в підрозділах воєнізованої охорони він зберігся і в наступні часи. На складах мобілізаційного резерву пістолети ТТ зберігалися щонайменше до початку 1990-х рр.

ТТ також використовувався геологічними підприємствами (щонайменше до 2000 р). За нормами належності Мингео СРСР, пістолетом могли бути озброєні керівні працівники геологічних партій і експедицій.

Галерея

Додати фото

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов