Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пістолет Magnum Research Desert Eagle (Ізраїль)

Наша сеть партнеров Banwar

Один з найбільш великогабаритних пістолетів в світі, Desert Eagle (Орел Пустелі), є результатом спільної роботи американською фірмою Magnum Research і ізраїльської IMI (Ізраїль Мілітарі Індастріз). Метою засновників Magnum Research було створення спортивно-мисливської самозарядного пістолета під один з найпотужніших револьверних патронів - .357 Magnum, який міг би скласти конкуренцію револьверів того ж калібру в спортивній стрільбі по силуетах на великі дистанції і полюванні. Роботи над даним проектом почалися в 1978 році. Перші патенти були отримані в 1980 році, а в наступному був готовий прототип. Однак зброя вимагало серйозного доопрацювання. Особливо необхідно було підвищити надійність роботи автоматики, принцип роботи якої був запозичений у штурмової гвинтівки M16 - відведення частини порохових газів з каналу ствола й запирання поворотним затвором. Використання такої системи продиктовано потужністю патрона.

З метою удосконалення конструкції, творці пістолета почали співпрацю з ізраїльською IMI, компанією з багаторічним досвідом в проектуванні і виробництві стрілецької зброї. У 1982 році пістолет Eagle 357, запущений в серійне виробництво в Ізраїлі став надходити в продаж. Перші 1000 примірників мали раму з легкого сплаву, заміненого потім сталлю. У 1985 році стовбури почали тепер з нарізами полігонального профілю, натомість гексагонального, а самому пістолету дали нове ім'я - Desert Eagle (Пустельний Орел). Варіант Mark I проводився з рамою з легкого сплаву, вуглецевої і нержавіючої сталі. Інші варіанти відрізнялися в основному формою важеля запобіжника і щічок рукоятки. Mark VII мав регульований спусковий гачок. Mark I і Mark VII проводилися під патрони .357 Magnum, .41 Magnum і .44 Magnum.

Рами Mark VII, варіантів під .357 Magnum і використовують патрони більшого калібру відрізняються за габаритами. У 1989 році модифікація Mark VII, що отримала збільшені важелі прапорця запобіжника і затримки затвора, а так само ударно-спусковий механізм дещо зміненій конструкції. Стовбур Mark VII в верхній частині має пази типу "ластівчин хвіст» для установки додаткових пристосувань. У 1995 - 2000 рр. виробництво було переведено на фабрику Saco Defense в Сполучених Штатах, а потім знову повернулося на заводи Israel Military Industries в зв'язку з купівлею фабрики Saco фірмою General Dynamics. У 1996 році був представлений і запущений у виробництво найпотужніший з усіх варіантів Desert Eagle, який використовує спеціально створений для нього патрон .50 AE.

50 AE

Калібр кулі в метричній системі мір становить 12,7 мм, а довжина гільзи - 33 мм. Дулова енергія становить 1500 - 1800 Дж. Закраїни має менший діаметр, ніж сама гільза і збігається з діаметром закраїни гільзи патрона .44 Magnum, завдяки чому зміна калібру пістолета може бути вироблено заміною тільки стовбура і магазину. Але для пристосування пістолета під використання патрона .357 Magnum потрібно ще заміна затвора і кожуха, так як діаметри закраїни в цьому випадку не збігаються. Стандартний стовбур може бути замінений на стовбури більшої довжини. Зміна калібру і довжини стовбура робить зброю більш універсальним у використанні, що особливо важливо для мисливців. Однак головною зміною в конструкції пістолета Desert Eagle 50-го калібру стала нова «платформа», тобто рама, а так же затвор і кожух збільшених габаритів. В даний час всі варіанти пістолета виробляються на цій «платформі», що позначається Mark XIX. Це дозволяє стрілку придбати один пістолет під будь-який патрон, від .357 Magnum до .50 AE і надалі, чи не купуючи нову зброю, змінити калібр, купивши лише кілька необхідних компонентів, що дуже вигідно з фінансової точки зору. В даний час випуск Desert Eagle здійснюється в США.

Автоматика працює за схемою з відводом частини порохових газів з каналу ствола. Замикання каналу ствола здійснюється поворотним затвором з чотирма бойовими виступами. Через газоотводное отвір в стінці ствола, розміщуються перед патронником, частина порохових газів надходить по газовідвідніканали вперед, а потім вниз, в газоотводную камеру. Потім гази впливають на поршень, який передає імпульс рамі затвора (кожуха), яка, відходячи назад повертає затвор з чотирма бойовими упорами, відмикаючи канал ствола. Ударно-спусковий механізм курок, одинарної дії із запобіжним взводом курка. Двосторонній запобіжник прапорця розташований в задній частині кожуха. Важіль затримки затвора розміщений зліва на рамі. Засувка магазину знаходиться біля основи спусковий скоби. Магазин з однорядним розташуванням патронів. Прицільні пристосування складаються з мушки і цілика з можливістю внесення бічних поправок, але можуть встановлюватися і регульовані мікрометричні цілики. На зброю можуть встановлюватися різні типи оптичних і коліматорних прицілів, лазерні целеуказатели і тактичні ліхтарі. Пістолети раннього випуску мали рами зі сплаву на основі алюмінію. Потім почали виробляти зброю повністю зі збройової або нержавіючої сталі. Використовуються різні варіанти покриття: блакитне воронение; блакитне воронение з позолотою; хромування з матовою і напівматовою поверхнею, а також під поліровану сталь; нікелювання; позолота і поєднання різних покриттів.

Пустельний Орел ніколи не використовувався і тим більше не перебував на озброєнні спецпідрозділ або правоохоронних органів ні в одній країні світу. Ця зброя спочатку не розраховувалося на бойове застосування. Ось кілька факторів, що не дозволяють використовувати даний пістолет для подібних цілей: величезні габарити і дуже велика маса не дозволяють зручно або тим більш приховано носити цю зброю; неможливо швидко витягти пістолет в разі потреби; мала ємність магазину навіть при використанні патрона самого меншого калібру; кулі патронів, створених для полювання на середніх і великих тварин і стрільби на великі дистанції, потрапляючи в людини проходять навиліт, створюючи велику небезпеку ураження третіх осіб; пістолети, що використовують патрони .44 Magnum і .50 AE при стрільбі створюють величезної сили віддачу і дуже велике дулове полум'я, що не дозволяє швидко повторно прицілитися або навести зброю на наступну мету; недостатня надійність роботи - затримки в стрільбі при нерегулярному догляді; дуже висока вартість патронів.

Одна з найбільших проблем при стрільбі з Пустинного Орла 44-го, і, особливо, 50-го калібру, є надзвичайно сильна віддача і підкидання при пострілі, в поєднанні з оглушливим звуком. Сила віддачі DE 50-го калібру величезна, однак дещо менше, ніж у великокаліберних револьверів, що використовують патрони подібної потужності, через використання автоматики і розтягування за часом передачі імпульсу віддачі. Якщо тримати пістолет неправильно, при пострілі стріляна гільза вилетить прямо в обличчя стрілку. Про наслідки тут говорити зайве. До того ж, при слабкому «хваті» пістолет просто вдарить стволом по голові стріляв. Desert Eagle використовується в основному для спортивної стрільби по мішенях-силуетах на великі дистанції і іноді для полювання з короткоствольною зброєю на середню і навіть велику дичину, завдяки поширенню в США полювання з револьвером, офіційно існує з 1930-х років і має досить велику популярність.

Враження власника про надійність Пустинного Орла: «Головним недоліком DE є його магазини, тонкі губки яких сильно деформуються при падінні магазину на тверду поверхню, після чого патрон вже буде сидіти не під потрібним кутом, що призводить до неминучих затримок у вигляді утикання при подачі. Пістолет дуже чутливий до якості патронів. Наприклад, були затримки при використанні патронів зі сталевими гільзами, в той час як з мідними їх не відбувалося. Іноді затвор-кожух блокується затвора затримкою в незалежності від кількості залишилися в магазині патронів. Так само вельми неприємний момент. Скільки я не намагався, скільки не тренувався, все одно за 50-100 пострілів, хоча б одна гільза, але прилетить в лоб! Один раз прилетіла точно в око, але я, відповідно до техніці безпеки, був в окулярах. Якщо трохи послабити хват, траєкторія польоту гільзи різко змінюється, в сторону особи стріляючого. Щічки рукоятки виконані на вигляд з дуже дешевого пластику, причому твердого. Якщо рука волога або в маслі, буде дуже сильно ковзати. А з такою віддачею, це не дуже приємно і досить небезпечно. Тому пластикові щічки треба відразу міняти на гумові. Резюмуючи, найголовнішим недоліком пістолета є низька надійність роботи. Жодна поїздка з ним на стрільбищі не обходилась хоча б без однієї затримки по тій або іншій причині ».

Пустельний Орел дуже популярний в кіно і комп'ютерних іграх. DE дуже часто можна побачити в різних екшенах і фантастичних бойовиках з середини 1980-х років. Починаючи з 1984 року і картини Рік Дракона, в числі фільмів, в яких знімався Пустельний Орел були трилогія Робот-поліцейський, Хижак 2, Стиратель, Коммандо, Чужий проти Хижака, Інший Світ, Обитель зла: Апокаліпсис, і величезна кількість менш відомих. Зокрема Desert Eagle був табельною зброєю агентів в знаменитої трилогії «Матриця». Така популярність є результатом великих розмірів, ефектного дизайну і великого калібру цієї «Ручний гармати». Завдяки тим же якостям Desert Eagle популярний і в індустрії комп'ютерних ігор. Він присутній в таких хітах, як Counter Strike, Resident Evil, Tomb Raider, Soldier of Fortune, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, Jagged Alliance 2, Far Cry, STALKER, Grand Theft Auto: San Andreas, Call of Duty 4 : Modern Warfare, Xenus, Hitman, Fallout і в безлічі інших ігор, де використовується вогнепальна зброя. Ще раз уточню щодо використання DE як бойова зброя спецпідрозділів - це міф і не більше того. DE був і залишається дуже оригінальним спортивним зброєю і пістолетом для розважальної стрільби по вихідним.

Основні характеристики

Калібр: .357 Magnum / .44 Magnum / .50 AE

Загальна довжина: 275 мм

Довжина стовбура: 152 мм

Висота зброї: 160 мм

Ширина зброї: 33 мм

Маса без патронів: 1765/1895/2050 р

Ємність барабана: 9/8/7 патронів

Джерело: http://www.armoury-online.ru/

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов