Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Питання про спалах фахівця

Наша сеть партнеров Banwar

Як часто буває, що людині просто нема кому поставити самий «дурне питання» про ту чи іншу студійне обладнання? Напевно, з подібним стикалися практично всі. Причини можуть бути самими різними. Але сьогодні мова піде не про них.
Існує думка, що «справжньому фотографу спалах не потрібна». Будемо викорінювати це переконання найсерйознішим чином. Справжній фотограф повинен уміти правильно використовувати будь-які аксесуари, щоб знати, як на практиці з їх допомогою вирішити поставлені завдання.

Отже, знайомтеся з десятьма питаннями про спалахи від початківців фотографів, на які найчастіше доводиться відповідати фахівцям магазину студійного обладнання Фотогора.

1. Чому необхідно вміти користуватися спалахом? Чим застосування фотоспалаху краще, ніж збільшення ISO?

- Якщо відповідати на це питання коротко, то слід почати з того, що спалах - це додаткове джерело світла. Вже давно доведено, що збільшення значень ISO погіршує якість знімка навіть у сучасних професійних фотоапаратів. Те, що говорять «ISO робоче», означає лише, що на цьому ISO можна отримати прийнятний результат. Але це не означає зовсім, що знімок буде кращої якості.
Крім того, раз спалах - додаткове джерело світла і, якщо вона встановлена ​​на на фотоапарат, а може працювати незалежно від нього, означає, що цим джерелом можна малювати.
Грамотно використовуючи спалах , Фотограф може підкреслити на знімку потрібне і сховає непотрібне. Спалахом можна надати людині певний характер, зробити знімок жорсткіше або м'якше. Цьому повинен навчитися кожен, хто вважає себе фотографом. Буде людина в подальшому використовувати ці знання чи ні - справа інша, але вміти зобов'язаний кожен.

2. Якщо фотограф знає в теорії, як використовувати виносну накамерні спалах, якого рівня накамерні спалах (модель) потрібно придбати для початку?

- Питання яку спалах придбати полягає не стільки в тому, як фотограф вміє використовувати її, а двох інших - фінансів і застосування аксесуара. Якщо передбачається професійне застосування, то ще рік тому ми б рекомендували купувати виключно рідні спалаху - для Nikon - Nikon, для Canon - Canon. Виняток, мабуть, складали лише спалахи Metz, які вже тоді були не гірше рідних за якістю.
Якість виконання визначає надійність. У разі професійного застосування саме надійність обумовлює доведеться носити одну спалах в рюкзаку весільному фотографу або тягати за собою дві. Підведе вас спалах в той момент, який не повторити? Не потрібно, напевно, нагадувати, що саме фотограф за це відповідальний. І як би дороги не були рідні спалаху, професіонали зобов'язані були купувати саме їх, незалежно від наявного бюджету.

Але приблизно рік-два назад несподівано різко зросла культура виробництва в Китаї. У декількох виробників майже одночасно з'явилися спалахи з високою якістю виготовлення і функціональністю, які були не гірше брендових, а деякі виробники стали далі розвивати моделі, покращувати і експериментувати, часто цілком вдало.
наприклад, Grifon ETTL V860C - накамерні спалах, в якій є всі функції, а крім цього можливість підключення радіоуправління по USB, і працює вона не від батарейок, а від літієво-іонного акумулятора. Це дозволяє їй працювати довше, швидше перезаряджатися і робить її легше на кілька десятків грам. А якщо врахувати, що день весільного фотографа триває часом 10-12 годин, коли він практично не випускає фотоапарат з рук, то кілька десятків грам - не така і небагато.

3. Які параметри повинні бути обов'язкові в моделі, щоб людині навчитися знімати зі спалахом, використовувати її не на автоматі.

- У сучасних спалахах цінуються найбільше саме автоматичні режими. І більшість спалахів на ринку, які мають автоматичний режим, можуть використовуватися, в тому числі, і в мануальному (ручному) режимі. Але не всі.
Найчастіше повністю автоматичні спалаху, без можливості перевести в ручний режим, - це недорогі моделі великих виробників, наприклад, Canon 430EX. Ймовірно з метою маркетингу виробники-монстри просто каструють свої моделі, вважаючи, що аматорські спалаху повинні працювати тільки на автоматі, ну або для того, щоб полегшити життя любителям, і вони не мучилися.

В цілому ж йде постійна гонка - виробники спалахів випускають нові спалахи, а виробники синхронізаторів домагаються сумісності з новими моделями. Так як просунуті фотографи рідко використовують спалах, просто встановивши її на камеру, частіше спалах розміщують окремо, для цього і потрібен синхронізатор .

4. Чи можна знімати з накамерні спалахом в студійних умовах?

- Звичайно можна! Є навіть відокремлений напрямок під назвою стробізм. Це цілком літературне слово, що походить від англійського стробо (спалах). Накамерні програє студійної спалаху тільки за двома основними параметрами - потужності і можливості установки насадок. До переваг роботи з накамерні спалахами як студійних відносять енергонезалежність, більшу функціональність (можливість роботи як в ручному режимі, так і в TTL), універсальність (можна працювати як в студійному неспішному режимі, так і знімати динамічні репортажі).

До переваг роботи з накамерні спалахами як студійних відносять енергонезалежність, більшу функціональність (можливість роботи як в ручному режимі, так і в TTL), універсальність (можна працювати як в студійному неспішному режимі, так і знімати динамічні репортажі)

5. Що таке ведений спалах? Чим вона відрізняється від ведучої? Яка модель спалаху може бути провідною або відомою? Від чого залежить кількість відомих спалахів? Чи може бути більше, ніж одна провідна спалах?

- Відома і ведуча спалаху називаються також Master і Slave. Із самої назви спалахів зрозуміло, що ведена слід за провідною, тобто ведена спрацьовує від ведучої, а не навпаки. Сучасні спалаху за допомогою коротких світлових імпульсів, що передують основний спалах, вміють передавати від провідної до веденої не тільки час, коли вона повинна спрацювати, але і можуть передати сигнал на зменшення або збільшення потужності імпульсу. Таким чином, поставивши одну провідну спалах на камеру, а розставивши кілька спалахів навколо об'єкта зйомки, можна навіть в автоматичному режимі отримати правильно експонований знімок. Природно, треба, щоб моделі спалахів були оснащені функціями Master і Slave і були сумісні, так як система Nikon і Canon використовують різні системи синхронізації. Ту ж схему можна використовувати в ручному режимі, але потужність доведеться встановлювати і підбирати вручну.

8. Коли марно застосовувати спалах? Коли її взагалі не слід використовувати, адже є ситуації, де використання спалаху може тільки нашкодити зображенню (не беремо до уваги доречність, типу зйомки в церкві на хрестинах і т.д.).

- В пейзажної фотографії найчастіше спалах марна. При зйомці новонароджених пряме світло спалаху в очі не рекомендується (слід використовувати софтбокс ), Також немає сенсу використовувати спалах при відеозйомці.
Якщо говорити про художності, то спалах - це просто джерело світла. Джерело (з точки зору якості світла) не краще і не гірше за інших, а тому варто застосовувати його там, де потрібен додатковий джерело світла і не задіяти, якщо екпозиції достатня для створення гарної картинки.

9. Чи є оптимальні стандартні настройки для спалаху? Які параметри і для яких умов найкраще використовувати?

- Як і з освоєнням фотокамери, найпершою рекомендацією буде прочитати інструкцію і відпрацювати всі функції - ручні, автоматичні, спрацьовування за другою шторкою, високошвидкісна синхронізація та інші, які є винними у спалаху. Ще можна порекомендувати при неспішних умовах використовувати ручний режим, при мінливої ​​освітленості і швидкій зміні сюжету - автоматичний. В умовах зйомки руху при низькій освітленості - режим за другою шторкою. - Як і з освоєнням фотокамери, найпершою рекомендацією буде прочитати інструкцію і відпрацювати всі функції - ручні, автоматичні, спрацьовування за другою шторкою, високошвидкісна синхронізація та інші, які є винними у спалаху

by Juan Osorio

10. Найвагоміший аргумент, чому спалах повинна бути у кожного фотографа? І чому нею потрібно вміти користуватися?

Саме поняття фотографії - це малювання світлом. Спалах - одна з можливостей малювання світлом у складних умовах. Складно уявити фотографа, який не намагався б знімати людей, і зокрема людей в приміщенні. Спалах - найзручніший портативний джерело світла. Але вибір завжди за фотографом!

Як часто буває, що людині просто нема кому поставити самий «дурне питання» про ту чи іншу студійне обладнання?
Чим застосування фотоспалаху краще, ніж збільшення ISO?
2. Якщо фотограф знає в теорії, як використовувати виносну накамерні спалах, якого рівня накамерні спалах (модель) потрібно придбати для початку?
Підведе вас спалах в той момент, який не повторити?
4. Чи можна знімати з накамерні спалахом в студійних умовах?
5. Що таке ведений спалах?
Чим вона відрізняється від ведучої?
Яка модель спалаху може бути провідною або відомою?
Від чого залежить кількість відомих спалахів?
Чи може бути більше, ніж одна провідна спалах?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов