Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Питання і відповіді: HDTV (Телебачення високої чіткості). Май 2006

Наша сеть партнеров Banwar

Q: Що таке HDTV.

A: Це High Definition TV, Телебачення високої чіткості, ТВЧ. На відміну від звичайного телебачення, SDTV (Standard definition TV).

Як відомо, телевізійне мовлення спочатку було сильно обмежено по вирішенню переданої картинки. Перші експериментальні системи з механічною розгорткою (дірочки в обертовому диску) - давали всього до декількох десятків одиниць зображення (ліній, рядків). Комерційні системи з кінескопами - мали від 405 рядків (перші системи в Великобританії). Реально встановилися два стандарти - 525 рядків для Америки і Японії, 625 для Європи і СРСР. Такий дозвіл і звичайного відеосигналу, яке ми дивимося з ефірної антени, супутникового ресивера і з DVD (практично рядків ми бачимо все ж менше, так для DVD дозволом вважається 576 * 720). Більше ці стандарти дати не можуть. Якщо цікаво - докладніше можна почитати тут: сайт ТВ-музей, http://www.tvmuseum.ru/catalog.asp?ob_no=4626 .

Зрозуміло, що дані параметри далекі від "Real Cinema Experience" - справжнього перегляду в кіно. І до сих пір тільки в Японії було обмежене мовлення парочки таких ТВЧ / HDTV телеканалів, але це було швидше виняток, ніж правило.

Наступним кроком в потрібному напрямку - була поява на ринку нових і хороших телевізорів, плазмових панелей і проекторів. І якщо перші такі моделі тих же PDP ( "плазм") мали дозволу всього лише 800 x640 і тому подібні (тобто стандарт звичайного телемовлення), то потім ситуація позитивно змінилася. Тепер нові моделі з написом "HDTV" мають дозвіл від 1280 * 720p до 1920 * 1080i, тобто готові до телебачення високої чіткості, ТВЧ.

Проблема все ж залишалася, власне, в одному. У джерелах такого сигналу. Брати такий якісний сигнал до недавніх пір - було ніде.

Сьогодні ситуація, нарешті, змінилася. Тепер є можливість такої сигнал отримувати зі спеціальних DVD-плеєрів (HDTV- ready) і з HDTV-супутникових приймачів.

Q: А я реально побачу різницю зі звичайним телебаченням?

Q: А я реально побачу різницю зі звичайним телебаченням

VS VS

A: Відповімо коротко. Однозначно! Дивіться прикладену картинку. На ній - видно, скільки деталей втрачається від звичайного дозволу. Звичайний кадр в PAL (720 x576) - містить 0.41 мегапиксель. У дозволі HDTV 720 p - вже 0.92. А при HDTV 1080 i - вже 2.07 мегапікселів. Тобто практично в п'ять разів більше, ніж "звичайна" телекартинка.

Q: Що значить 720 p, 1080 i.

A:

Число - означає число переданих рядків (ліній). Буква 'p' - означає Progressive, прогресивну розгортку. Це коли зображення передається через підрядник, кожен кадр.

'i' - Intrelaced. Це коли зображення передається напівкадрі, через рядок. Тобто спочатку передаються, скажімо, непарні рядки картинки - це перший полукадр - потім парні рядки (другий полукадр). Саме Interlaced застосовується в нинішньому SDTV мовленні звичайного дозволу. І саме цей "інтерлейст" призводить до деякого погіршення і мерехтіння звичайної картинки, особливо при різкому русі об'єкта ... Тому не просто так з'явилися більш просунуті телевізори "100 Hz", частково компенсують таку проблему.

Q: А що краще, 720 p або 1080 i?

A: З точки зору дозволу картинки - найкраще 1080 i, воно ж дає картинку 1920x1080 точок. Вещаніе720 p - дає роздільну здатність 1280 x720 точок. Що, звичайно, менше. Але, з іншого боку, при 720 p при сценах різкого руху об'єкта по екрану - його рух буде сприйматися набагато плавніше за рахунок прогресивної розгортки. Так що ідеально мати телевізор / панель / проектор з роздільною здатністю 1920x1080 і прогресивною розгорткою - він же повинен підтримувати і 1280 * 720. Але такі моделі тільки починають йти на ринок і стоять поки дуже дорого. Якщо у вас такий є, або планується - то це просто ідеальний варіант.

Проектори та панелі з роздільною здатністю 1280x720 - вже куди демократичніше стоять, і отримали куди більшого поширення, так що вони на даний момент - найбільш базовий варіант під HDTV. Звичайно ж, на панелі 1280 * 720 - можна дивитися мовлення в стандарті 1080i (1920 * 1080), картинка просто буде перерахована на 1280 * 720.

наверх

Q: Чи підходить мій телевізор, якщо на ньому написано "HDTV ready".

A: Не факт. Деякі фірми-виробники (включаючи відомі) - пожартували над своїми клієнтами. Написали великими буквами "HDTV- Ready", але не написали в якому сенсі! Тому що деякі фірми мали на увазі тільки той факт, що на вході стоїть тюнер, здатний приймати HDTV-сигнал. (Має значення для країн, де ефірне телебачення буває в форматі HDTV. Для нас має значення НУЛЬ.) А ось на виході - стоїть простий екранчик розміром 720 * 576 пікселів. І відбувається конвертація високих дозволів в цей SDTV-формат. З таким же успіхом можна підключити до звичайного телевізорів кінескопів супутниковий HDTV-ресивер, і обізвати систему "HDTV-система прийому супутникового телебачення", тому що супутникові канали HDTV - вона приймає. Правда, показувати такий телевізор буде тільки в SDTV (звичайному) дозволі. Так що обережніше, деякі фірми з виробників телевізорів у спробі зняти вершки - зайшли кілька далеко.

В принципі, зараз застосування логотипів "HD Ready" і "HDTV" (вказані зліва) - стандартизовано міжнародними організаціями. Перший логотип - призначений для "телевізорів" (панелей, проекторів) і має на увазі що вони мають як мінімум реальний дозвіл екрана в 1280 на 720. Другий логотип - преназначен для приймачів і джерел сигналу HDTV-телебачення (в тому числі, наприклад, супутникових ресиверів) . І означає що даний пристрій на свій відеовихід вміє давати ТВЧ / HDTV сигнал 1280х720. Але взагалі, все-таки не на написи дивіться, занадто легко їх робити. А дивіться, чи підтримує ваша "плазма" або проектор реальний дозвіл екрану як мінімум 1280 x720 (а зовсім ідеально - ще і 1920 x1080).

наверх

Q: А якщо у мене звичайний SDTV телевізор (576 * 720), і я куплю HDTV-джерело сигналу - то що вийде?

A: Вийде, що ви зможете дивитися HDTV-DVD диски і HDTV-супутникові передачі. У звичайному SDTV-дозволі. Має сенс при наявності хоча б одного з двох наступних фактів (особливо важливий перший).

  • Ви хочете бути готовим до HDTV майбутньому, а HDTV панель / проектор / екран ви поки не купили, але собіратся
  • На вашому нинішньому "телевізорі" є вхід прогресивного компонентного сигналу або HDMI / DVI вхід. У цьому випадку вже за рахунок прогресивної розгортки, або (тим більше) цифрового з'єднання HDMI / DVI без зайвих перетворень з "цифри" в аналог і назад - ви отримаєте помітно краще чіткість і більш приємну картинку.

Взагалі кажучи, HDTV-DVD програвачі та HDTV-ресивери відмінно підключаються і до самого звичайного телевізора, без цифрових і прогресивних входів ... Але сенс? Це все одно для тих, хто як мінімум збирається купити HDTV-екран.

наверх

Q: А що рекомендується для перегляду HDTV в якості "телевізора"?

A: Дивіться самі, своїми очима, і вибирайте по своєму гаманцю. Технічно - є такі варіанти: PDP ( "плазма"), TFT LCD (ЖК-екран), проектор. Теоретично, можуть з'явитися у продажу і кінескопні телевізори нового покоління під HDTV, поки що їх немає. Головне - щоб була підтримка дозволу 1280x720.

І обов'язково перевіряйте, щоб був, як мінімум, вхід компонентного сигналу PrPbY з прогресивною розгорткою. Але краще - цифровий вхід HDMI (або DVI).

Q: А які джерела сигналу бувають?

DVD-HD Kiss DP- 600

Satellite Reciever Humax HDCI 2000

Satellite Reciever Pace 810HD

A: На даний момент - їх рівно два. HDTV DVD плеєри та супутникові ресивери.

1. HDTV DVD плеєри - це плеєри, як правило на чіпі Sigma Designs EM8620L. Відрізняються тим, що вміють грати фільми, записані у вигляді WMV HD / DivX HD на звичайному DVD-диску! Тут ситуація проста. Поки гіганти - сваряться, який стандарт стане офіційним (Sony і Philips всім насаджують свій Blu-ray Blu-ray, а Toshiba, NEC, і Sanyo всі вуха прожужжали про свій HD DVD) - розумні хлопці не стали чекати і зробили очевидне. Виявилося, що на звичайний DVD-диск можна за допомогою кодеків WMV HD / DivX HD записати фільм з пристойною якістю з HDTV дозволом. І з'явилися вже плеєри, які вміють грати як звичайні диски, так і ось такі DivX HD / WMV HD. Одним з перших, і найбільш відомих - є що вийшов в 2006 році датський KISS DP-600.

Важливо відзначити, що поки Голлівуд розмірковує, в якому з нових форматів, Blu- ray або HD DVD видавати свої фільми - вже ЗАРАЗ і СЬОГОДНІ (станом на травень 2006 року) в Росії можна купити близько 1000 найменувань дисків DivX HD / WMV HD в якостi: як ігрові, так і документальні фільми. Також багато їх по "локалка" і файло-обмінних мереж.

2. HDTV супутникові ресивери.

На даний момент їх вибір теж обмежений. Існують дві моделі ресиверів Humax HD-1000, Humax HD- CI 2000. Перший - продається в Німеччині для передплатників Premiere HD, другий - у вільному продажі. Дизайном не відрізняються. Є ще модель PACE 810 HD, але кажуть що PACE трохи поступається Humax. Уже тестуємо ще один корейський ресивер, його тест дивіться пізніше в розділі Статті.

Примітка! Вже давно у продажу є ресивер Quali-TV QS1080IRCI (реально виробляється тайванською компанією Zinwell, яка відома своїм виробництвом головок). Він - дешеве, але купити його - це навмисно себе позбавити зачепила на майбутнє. Зараз і сьогодні - він показує тільки канали в MPEG-2, тільки в стандарті DVB-S, і в модуляції QPSK. Наприклад, канал Euro 1080 Айстри 1D (23.5E). Але той же канал з супутника Eutelsat W3 (а на нього потрібна куди менша тарілка) - показувати не вміє. А все нові канали - відкриваються як правило в MPEG-4 / AVC H .264, в MPEG -2 нічого нового вже не передбачається. До того ж нові канали відкриваються часто в DVB-S2 і модуляції 8PSK. Для більш повної інформації - дивіться розділ <Обладнання>.

Q: А які можна дивитися канали "з супутника".

Q: А які можна дивитися канали з супутника

A: З супутника вже зараз можна дивитися кілька каналів в HDTV. В Європі навіть є безкоштовні канали, що передають у високій роздільній здатності. Наприклад, німецький ProSieben. Але по ним - в основному йдуть ток-шоу, фільмів і спорту-футболу чи ні, або мізерна кількість.

Для фільмів, спорту та музики - залишається вибір тільки з платних каналів.

Euro 1080 (HD1) , www.euro1080.com .

Канал, що передає музику, оглядові та пізнавальні фільми, спорт, моду, тенденції. Картка підписки - дійсна до 31 грудня 2010 року. Детальніше можете подивитися в розділі підписки .

Premiere Digital, www.premiere.de . Мовлення в стандарті 1080 i. Мова: німецька.

Три канали. PREMIERE HD FILM (кіно і серіали), PREMIERE PHILIPS HD SPORT (спорт, включаючи футбол і Чемпіонат Світу з футболу) and DISCOVERY HD (перекладати не будемо, ясно і так). Всі три канали стоять смішні 12 Євро на місяць, тільки нам доводиться купити ще й повний комплект інших каналів Premiere Komplett. Так що комплект - не з дешевих. Втім, бюджетних варіантів тут чекати не доводиться.

Sky Digital , www .sky .com , Мова мовлення англійська. Найбільший вибір каналів в HD. Мовлення йде і в 1080 i, і в 720 p, з автопереключеніе. Формат вибирається мовником виходячи з того, в якому форматі краще показувати даний матеріал. Дуже багато передачі йдуть з англійськими субтитрами.

Відомий британський вещатель.Начінает мовлення відразу декількох каналів в HD:

Sky Sports HD (спорт, включаючи футбол і Чемпіонат Світу з футболу, причому з Dolby Digital 5.1 звуком)
Sky Movies HD 9 - фільми, багато з субтитрами; звук Dolby Digital
Sky Movies HD 10 - фільми, багато з субтитрами; Dolby Digital
Sky Box Office HD - фільми на замовлення (до 10 нових в тиждень)
Artsworld HD - про мистецтво; симфонії, балети, класика
Sky One HD - драма, шоу
National Geographic HD - Національний Географічний Канал; подорожі
Discovery HD - пізнавальний канал
BBC HD - ТВЧ-версія відомого каналу

Увага! Не всі дані канали доступні до прийому в Росії. Зокрема, BBC HD - передається в такому промені, що за територією Сполученого Королівства вже не прийняти. Проблеми з прийомом починаються вже у Франції, що там говорити про Росію: Продажі - можливі тільки після запуску проекту, в червні 2006. Найдорожчий, але найбільш просунутий як за кількістю каналів, так і за якістю варіант. Читайте розділ Підписки.

TPS, Canal +

Відомі французькі мовники. В даний момент йде мовлення, наприклад, каналів M6 і TF1 в HDTV. (За ним же і планується передавати футбольні матчі Чемпіонату Світу). Підписки - найдешевші порівняно з іншими мовниками, навіть з огляду на що ці пакети не продають ресивери клієнтам, а дають в оренду і така оренда теж варто деяку суму в місяць. Детальніше інформація буде в розділі підписки

Промо-канали.

Є вже багато промо-каналів зі всіляких супутників, у відкритому вигляді. Але це промо, тобто йде по колу один і той же ролик. Тобто дивитися - не будете, годиться тільки для того, щоб вразити картинкою гостей.

Тобто дивитися - не будете, годиться тільки для того, щоб вразити картинкою гостей

Topfield TF7000HT

A: Топфілд, цілком у своєму стилі, проявив обережність, так як немає гарантії відповідності своїм власним стандартам, якщо випустити ТВЧ ресивер високої роздільної здатності прямо сьогодні. Повторюється та сама ситуація, яка була на ринку PVR (ресиверів із записом на вбудований "гвинт"). Як відомо, фірма TOPFIELD - не випустили перший в світі ресивер із записом на HDD. А випустила перший двухтюнерний ресивер із записом на диск, що пізніше стало стандартом, так як тільки так і розкриваються властивості і можливості PVRов. І з тих пір (заслужено цілком) виявилася піонером і самим популярних виробником двухтюнерних PVR-ресиверів на вільний ринок. (Саме тому ніхто з конкурентів не може похвалитися перемогою в десятках тест-оглядів, включаючи реально незалежні європейські видання, які славляться саме непідкупністю ...)

І те ж саме ми спостерігаємо на супутниковому ринку. Станом на травень 2006 року - Топфілд вже давно виробляє один популярний HDTV-ресивер (виключно для Австралійського ринку, де мовлення тільки в MPEG2) і веде розробки двох HDTV-ресиверів для ринку європейського. Один - звичайний ресивер з Common Interface, другий - буде із записом на "гвинт". Будуть зібрані на різних чіпсетах (деталі поки - таємниця). У продажу очікуються тільки восени або ближче до кінця року. Пов'язано це з позицією Топфілда: "Поки що раз в декілька тижнів виробники чіпсетів з MPEG-4 / AVC H.264 і DVB- S2 під HDTV-ресивери змінюють деякі деталі специфікації на процесори. Регулярних поставок чіпів - немає. Ми в такий неустояної ситуації - не можемо гарантувати якість продукту. Тому плановий вихід ресиверів HDTV / ТВЧ планується на осінь. "

Залишається почекати осені і подивитися, наскільки виправдано це було. Реально - наявні моделі є цілком придатними до експлуатації ресиверами. Але до рівня сервісу Topfield PVR - поки не дотягують. Але картинка! Яка класна виходить з нинішніх HDTV-ресиверів картинка! Так що або чекаємо кілька місяців - або звичайний ресивер під HDTV беремо зараз (тим більше, що футбольний Чемпіонат Світу на носі, а матчі варто дивитися в HDTV), а ось ресивер із записом - варто однозначно почекати. Їх - поки немає жодного на ринку.

Q: Що таке HDMI, DVI, компонент.

HDMI

HDMI

DVI

DVI

компонет

компонет

A:

DVI - Digital Video Interface

HDMI - High Definition Media Interface

Взагалі кажучи, це фактично одне і те ж! Обидва - цифрові стандарти передачі, з одного тільки різницею що кабель HDMI трохи компактніше по роз'ємів і по ньому передається ще й цифровий звук (а у випадку з DVI - треба тягнути ще окремий кабелек на звук S / P DIF). В іншому вони однакові за параметрами і за сигналами. Існують перехідники з DVI на HDMI і з HDMI на DVI. Втрат і спотворень вони не додають. Тому якщо у вас дисплей / панель / проектор з входом HDMI, а на джерелі сигналу тільки вихід DVI, то спокійно можете їх з'єднати. (Треба враховувати тільки вартість відповідного перехідника). І навпаки.

Компонент - система передачі аналогового відеосигналу по трьом коаксіальним кабелям. Самі гнізда для підключення називаються Pr, Pb, Y, іноді CrCbY, або YUV. Деякі помилково вважають, що це цифровий стандарт передачі сигналу, але це не так! (Є професійний цифровий стандарт CrCbY для студій, але до нашої побутової техніки ніякого відношення не має.) За рахунок розбиття відеосигналу на три компонентних складових Y (яскравість), Pb / Cb / U (нормалізований BY), Pr / Cr / V (нормалізований RY). Обчислюються за формулами:

Y

= 0.299 R + 0.587 G + 0.114 B

U

= 0.492 (B? Y)

=? 0.147 R? 0.289 G + 0.436 B

V

= 0.877 (R? Y)

= 0.615 R? 0.515 G? 0.100 B

Де R- червоний, G - зелений, B - синій, Y - яскравість.

Інакше кажучи, даний стандарт (якщо відволіктися від непринципових тут деталей) не відрізняється за якістю від хорошого сигналу RGB по Скарт.

Таке з'єднання - дозволяє отримати кращу картинку (ЛІНК !!!) в порівнянні з S- Video і тим більше з композитним сигналом PAL / NTSC.

Відповідно, якщо у вас повністю цифровий <екран> для відображення картинки - то краще за все з'єднуватися з DVI або HDMI (без різниці, яким з них). А якщо тільки аналогові компонентні входи - то тоді підключаєтеся через них.

Asp?
Q: А я реально побачу різницю зі звичайним телебаченням?
Q: А що краще, 720 p або 1080 i?
Але сенс?
Q: А які джерела сигналу бувають?
B?
R?
R?
R?
G?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов