Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пламегаситель, Принцип Роботи і Опис Пристрої, Огляд Типів і Видів, Спосіб Установки в Вихлопну Систему в Місце Каталізатора

  1. Що таке пламегаситель?
  2. Скільки служить Полум'ягасн. Плюси і мінуси пристрої

Наша сеть партнеров Banwar

При розробці більшості сучасних автомобілів в їх конструкції широко використовуються технічні рішення, основне завдання яких - забезпечення максимального комфорту для водія і пасажирів транспортного засобу. Крім того, автомобіль, який сходить сьогодні з конвеєра, просто зобов'язаний дружелюбно ставитися до навколишнього середовища: мінімально забруднювати повітря і створювати невеликий рівень шуму при русі. Особливо суворі екологічні норми в Європі і США, але і Росія поступово рухається в тому ж напрямку.

Особливо суворі екологічні норми в Європі і США, але і Росія поступово рухається в тому ж напрямку

Зменшення кількості шкідливих вихлопів в атмосферу і рівня шуму машини досягається за рахунок конструкції вихлопної системи і роботи каталізатора , В завдання якого входить нейтралізація основних токсичних газів, що утворюються під час роботи двигуна. Це необхідна деталь будь-якого авто, на Заході без каталізатора машина взагалі не може експлуатуватися, але в Росії ситуація дещо інша. Справа в тому, що каталізатор коштує досить дорого (в його конструкції використовуються дорогоцінні метали), тому після закінчення терміну служби цього елемента для нього шукають різні дешевші альтернативи.

Одним з найбільш поширених способів заміни каталізатора є установка пламегасителя в вихлопну систему автомобіля. В даний час можна легко знайти пламегаситель для будь-якого типу двигуна, їх виготовленням займаються багато відомих іноземні та вітчизняні виробники автомобільних запчастин. Найбільш поширеним є так званий універсальний пламегаситель, їх виготовленням займаються такі відомі бренди, як «Платінік», «Асмет», «Феррозіт» (Польща), «Ассо» (Італія), «Сімонс» (Фінляндія), «Валкер», « Юніверсал »(Естонія),« Марміттезара »(Італія).

Яке ж пристрій вогнегасника? У чому його плюси і мінуси в порівнянні з каталізатором? Чи можна встановити його самостійно або краще звернутися в СТО, і який оптимальний розмір пламегасителя? Які бувають типи полум'ягасників?

Що таке пламегаситель?

Пламегаситель - це один з видів резонаторів , Його завданням є приймати і обробляти відпрацьовані гази з двигуна, охолоджувати і сповільнювати їх. Пламегаситель встановлюється відразу після приймальні труби глушника , На тому ж місці, де зазвичай знаходиться каталізатор (каталітичні нейтралізатор). Цей елемент вихлопної системи автомобіля працює в виключно жорстких умовах, що обумовлює особливості його конструкції.

Пламегаситель - це труба невеликого діаметру з перфорацією, яка укладена в міцний (сталевий) корпус. Між перфорованої трубою і корпусом знаходиться жаростійкий матеріал, який поглинає звукові хвилі і вібрацію. Торці пламегасителя заварюються, пристрій має вхід і вихід, це необхідно враховувати, щоб правильно встановити його. Як поглинає матеріалу, як правило, використовують різні види мінеральної вати. Більш досконалою вважається конструкція пламегасителя з дифузорами (воронками) замість звичайної перфорації, з їх допомогою температура газового струменя знижується більш ефективно. Іноді пристрій може встановлюватися не на приймальній трубі або магістралі, а прямо в блоці випускного колектора. Це пламегаситель колекторний.

Це пламегаситель колекторний

схема пламегасителя

Не зовсім зрозуміла етіологія назви цієї деталі. Чому саме «пламегаситель»? В англійській мові пламегаситель зазвичай називають «резонатором», «переднім або попередніми глушником».

Температура вихлопу, що минає з камери згоряння двигуна, виключно висока, крім цього, гази рухаються з великою швидкістю. Пламегаситель повинен прийняти їх, охолодити, зменшити швидкість, а також змішати потоки, що йдуть від різних циліндрів. Крім внутрішніх, на цей вузол впливають і зовнішні навантаження, і вони також дуже серйозні: постійна вібрація від працюючого двигуна, а також пекельний сольовий розчин, який взимку постійно заливає розпечений пламегаситель.

Тому матеріал, з якого виготовлений пламегаситель, повинен витримувати високу температуру (і її перепади), а також впливу агресивного середовища. Зазвичай для цієї деталі автомобіля використовують жароміцних нержавіючу сталь.

Існує кілька видів полум'ягасників:

  • Активний. Це одношарове пристрій, для зменшення вібрації використовуються синтетичні волокна або мінеральна вата. Недоліком подібних полум'ягасників є їх невелика довговічність - наповнювач просто вигорає від високих температур. Однак поки вони працюють, зі своїм завданням такі пламегасители справляються непогано.
  • Реактивні. Робота їх заснована на відображенні звукових хвиль. Подібні вироби гарні своєю довговічністю.

Подібні вироби гарні своєю довговічністю

Скільки служить Полум'ягасн. Плюси і мінуси пристрої

Пламегасители, встановлені окремо, зазвичай успішно експлуатуються протягом п'яти - десяти років. Колекторні пламегасители працюють менше (до п'яти років), так як їм доводиться працювати в самих «жарких» умовах. Термін служби цієї деталі автомобіля може бути ще довше, якщо він зроблений відомою компанією з високоякісних матеріалів. Також необхідно враховувати і умови експлуатації, характеристики автомобіля і механічні дії на виріб.

Слід зазначити, що частіше, ніж сам пламегаситель руйнуються зварні шви і прийомні труби.

Тепер кілька слів про плюси і мінуси установки пламегасителя. Самим значним плюсом є ціна цього пристрою. Ставлячи замість дорогого каталізатора бюджетний пламегаситель, ви зможете серйозно заощадити. Пламегаситель менш вимогливий до якості палива, в порівнянні з каталізатором - це його другий безумовний плюс. Так як якість бензину на наших заправках часто залишає бажати кращого, то ця перевага є досить вагомим. Крім того, пламегаситель трохи збільшує потужність двигуна, так як має прямоточне будова (а не стільники, як у каталізатора).

Звичайно ж, є у пламегасителя і мінуси (куди ж без них). Основним з них є забруднення навколишнього середовища. Без каталізатора всі вихідні вихлопні гази без будь-якого очищення потрапляють назовні. Так що, якщо вас турбує чисте повітря на планеті, то краще встановити новий каталізатор.

Для установки пламегасителя необхідна електро- або газозварювання, так що зробити це самостійно досить проблематично. Установка колекторного і окремо стоїть пламегасителя відрізняється, тому що в першому випадку необхідно знімати випускний колектор. Однак навряд чи варто економити на цій процедурі: установка колекторного пламегасителя коштує 6-8 тис. Рублів, а окремо стоїть - 3-5 тис. Рублів.

Що таке пламегаситель?
Яке ж пристрій вогнегасника?
У чому його плюси і мінуси в порівнянні з каталізатором?
Чи можна встановити його самостійно або краще звернутися в СТО, і який оптимальний розмір пламегасителя?
Які бувають типи полум'ягасників?
Що таке пламегаситель?
Чому саме «пламегаситель»?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов