Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Плазмова різка і її особливості

Наша сеть партнеров Banwar

КОЛИ РІЗАТИ КРАЩЕ ПЛАЗМОЮ. Плазмового різання ТА ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ
Різати метал - відповідальне завдання. Часто ця задача пов'язана з низкою змінних, які необхідно враховувати. Це і товщина металу, і сам матеріал заготовки, і економічні показники, і обсяги резочних робіт. Все це становить поле питань, які в цьому тексті, запропонованому нижче, ми постараємося для вас висвітлити. Або, принаймні, зробити більш зрозумілими. Таким чином, в цьому тексті ви знайдете відповіді на такі питання:
• які існують способи, щоб різати метал;
• коли краще застосувати той чи інший спосіб металлорезкі;
• який спосіб більш економічний, а головне - за яких умов;
• коли вам точно не знадобиться плазмова різка;
• а коли без плазмового різання вам не обійтися;
• якщо плазмова різка, то як робити правильно;
• які є "підводні камені" при плазмовому різанні.
Може, просто болгаркою, а?
Головне питання, яке задамо насамперед: різати вам треба багато і регулярно чи ні? Якщо трохи і нерегулярно, то цілком ймовірно, що апарат плазмового різання в вашому випадку може і не окупитися. Адже вартість такого апарату (говоримо про мобільні, а не про стаціонарні) все-таки буде побільше, ніж ціна на болгарку по металу. Іншими словами, якщо різати метал вам потрібно в побуті - наприклад, як це часто буває, якусь металеву трубу на дачі, - тоді був би сенс звернути увагу на хорошу УШМ (ті ж Makita, сервісом за якими ми також займаємося і можемо порекомендувати ).
Болгарка в ряді випадків дійсно хороша, і її достатньо. Але тільки при а) грубої різання і б) в побуті. Після болгарки заготовку треба гарненько зачищати, це відомий експлуатаційний момент. Але зачищати треба тільки тоді, коли треба якісний рівний, гладкий зріз. Не завжди такий потрібний. Часто треба відрізати і відрізане приварити до іншої деталі. У таких ситуаціях УШМ буде вистачати цілком.
Але з болгаркою при цьому є кілька "але", вони пов'язані з технікою безпеки. Навіть професіонали попереджають: болгарку можна назвати примхливим інструментом. З болгаркою три небезпечних моменти: 1) навіть захисні окуляри вони не запобігають летять стружок, 2) з самими болгарками зазвичай нічого не трапляється - трапляється з ріжучими дисками, які часто мають звичку клинить, рватися на шматки і розлітатися, 3) в позаштатних ситуаціях з дисками болгарку важко утримати.
Тобто, навіть при побутової різанні металу часто є сенс рекомендувати більш надійне і технологічне обладнання, ніж звичайна УШМ. Ще не торкаючись інших особливостей, які імеетручная плазмова різка металу, відзначимо, що в плані безпеки "плазма" незрівнянно краще по відношенню різання болгаркою. І шлаків немає, і середу не забруднює, і безпечно. Питання стоїть тоді, як ви розумієте, тільки в ціні.
А якщо газовим різаком?
Газокисневої різкою різати метал буде, мабуть, швидше. Але питання за якістю різу залишається: і рез від болгарки, і рез після газового різання - це чорнові рези, їх треба обробляти. А це час, а час - це гроші. Газовим різаком і болгаркою можна різати метал в якості попередньої обробки - з тим, щоб заготовку потім зачищати.
При газозварювання, звичайно, виникають свої проблемні питання. Головний з них - деформація металу, з чим взагалі пов'язана термічна обробка металевих виробів. Газове різання - це і оксиди, і окалина. Можна, звичайно, підібрати такі характеристики газового різання, що окислів і окалини буде менше, але цілком від них позбутися неможливо. Вони супроводжують газового різання неминуче.
Крім того, не завжди є бажання зберігати газові балони, тим більше що їх два - один з киснем (ріжучий газ), другий з іншим горючим газом. Зберігання газобалонного істотно підвищує ступінь небезпеки при використанні кисневої різання металу.
Добре, які ще є способи?
Інші способи різання металу (далі ми назвемо їх три) відрізняються наступними характеристиками: 1) обладнання для них дорожче, 2) вони не в останню чергу розраховані на серійну різання, або принаймні різання великих обсягів, 3) відрізняються високою точністю.
Таким чином, інші способи різання, крім кисневого і механічного, будуть для вас актуальні, якщо: А) треба точність різу і щоб рез був якісним, Б) якщо обсяги металлорезкі будуть все ж побільше, ніж "дачно-побутові". А також: В) якщо є певний бюджет на придбання такого резочного обладнання.
Отже, різати метал також можна:
• лазерної різкою (ріже лазерний промінь);
• гідроабразивного (струмінь води з доданим абразивним матеріалом);
• плазмової (принцип плазмового різання: ріже плазмою - іонізованим газом).
Якщо ви дійшли до цього місця в тексті, значить, для вас дійсно важливо вибрати спосіб різання металу, який забезпечував би якісний рез і високу швидкість. Нижче - інформація про те, чим відрізняються три названі способи, а також:
• який спосіб дорожчий, а які - більш дешевий;
• які метали можна різати одним способом, і не можна - іншим.
продовжуємо порівнювати
Швидкість. Плазмова більш продуктивна (технологія плазмового різання - одна з найбільш передових). Плазма ріже і швидше лазера (хоча тут є нюанси), і однозначно швидше водноабразівной різання. Це суттєва характеристика, і по цій характеристиці повітряно-плазмова виграє однозначно, настільки виразно перевага по швидкості різання. А швидкість - це значить, які обсяги металу ви зможете розрізати за одиницю часу. Якщо обсяги великі - плазмова різка очевидно краще.
Метали. Лазерна хороша, якщо треба розкроїти метал фігурно, але підійде лазер не для всіх металів. Наприклад, погано йде з лазерною різкою розкрій нержавіючої сталі та алюмінію (потім що це відображають метали, ні погано співвідносяться з впливом лазера). Водноабразівная металлорезка також має свої обмеження на роботу з рядом металом - наприклад, водою не можна різати іржавіють метали. Відзначимо, що ручна плазмова різка металлане обмежена названими для лазера і водоабразіва обмеженнями.
Ціна. Устаткування для лазерного різання - дороге. Воно й зрозуміло, оскільки головним чином різання лазером - для фігурних вирізів, які очевидно більш специфічні. Устаткування для водно-абразивного різання - також з дорогого цінового сегмента. Плазмотрони - значно дешевше і лазерного, і водноабразівного резочного обладнання. Тобто, і тут технологія плазмового різання, як виявляється, має свої плюси.
Плазмова різка - це ...
• Це велика швидкість в порівнянні з більшістю способом різання металу.
• Це можливість різати і чорні метали, і кольорові - різниться тоді тільки використовуваний газ: активні гази (кисень або стиснений звичайне повітря) для перших і аргон, водень або азот - для других.
• Це висока точність, а також можливість вирізати складну форму або нестандартне за формою отвір (прямий конкурент лазерного різання).
• Це щадний режим щодо металевої заготовки: технологія плазмового різання має на увазі, що деталь не деформується внаслідок термічної дії.
• Так, це обладнання, яке коштує дорожче, ніж болгарка або переносний газозварювальний пост, але воно того варте.
• Це спосіб, у якого принцип плазмової різки - обтиснення газом дуги і іонізація дугою газу.
Різати плазмою треба так
Металлорезка плазмовим способом - це високотехнологічний процес. А це має на увазі врахування низки моментів, які обумовлюють продуктивне протягом процесу різання. Що це за моменти?
• Вибір плазмотрона треба починати, звертаючи увагу на такий показник, як Тривалість включення. Вона може бути і 20%, і 80%. ПВ вимірюється у відсотках і показує, який відсоток часу апарат здатний працювати в безперервному режимі (20% - 1 хв. З 5-ти, 80% - 4 хв. З 5-ти). Не рекомендується експлуатувати плазмотрон (як і будь-яке електроустаткування) на максимумі, слід залишити "дельту", щоб не вивести апарат з ладу.
• Враховуйте можливість придбання витратних матеріалів: наскільки вони доступні, де можна купувати, скільки коштують, які витратні матеріали якісні. "Витратні матеріали" для плазмотронів - не так багато, в першу чергу це сопла (різного діаметру) і катоди. Використання хороших расходников може істотно вплинути на кінцеву ціну плазморезкі. Технологія плазмового різання має на увазі використання якісних витратних матеріалів.
• Для плазмового різання потрібно газ, оскільки такий принцип плазмового різання. Газом може бути або звичайний стиснене повітря, або більш специфічні гази (аргон, водень і ін.). Підбір газу залежить від того, яке термічний вплив потрібно і на який метал. Крім того, не забувайте: якщо плазмою будете різати при холодних погодних умовах, забезпечте підготовки повітря в зимових умовах.
резюмуємо
Ручна плазмова різка металу має ряд переваг. Більш докладно вони описані вище, тут тільки по пунктам.
• Плазморезка - швидша, дозволяє різати великі обсяги металу, економить ваші гроші на швидкості і обсягах.
• Ріже ті метали, з якими ряд інших способів різання не справляється (і чорні, і кольорові), варто тільки поміняти газ.
• Устаткування здається дорогим тільки якщо порівнювати з ціною болгарки або газозварювального поста, а порівнюючи з іншими, такими ж точними способами, ціна не здається вже такою високою.
• По точності змагається з лазерною, але не має обмежень по товщині (як у лазерної) і стоїть помітно менше.
• Чи не деформує металеву заготовку, термічний вплив здійснюється тільки в області різу, не виникає ні окислів, ні окалини.
Вибираючи обладнання для металлорезкі, можливо, вам може навіть знадобиться використання різних резочних способів. Кожен з них орієнтований на свої завдання і цілком може поєднуватися з іншими. В одному випадку треба чорнова різання, в іншому - точна і швидша. У цьому тексті ми спробували дати максимально повну картину по способам різання металу, а також показати, які безперечні плюси є у повітряно-плазмового способу різання. Робіть свій вибір усвідомлено і спираючись на знання!
Фахівці компанії Земля Зварювальників з радістю допоможуть вибрати максимально відповідний вашим запитам апарат для плазмового різання , Здатний вирішити поставлені завдання з високою ефективністю.

Може, просто болгаркою, а?
Головне питання, яке задамо насамперед: різати вам треба багато і регулярно чи ні?
А якщо газовим різаком?
Добре, які ще є способи?
Що це за моменти?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов