Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Плунжерний насос високого тиску: принцип роботи

  1. Що таке плунжер?
  2. Принцип роботи
  3. різновиди
  4. Застосування аксіально - плунжерного насоса
  5. переваги
  6. мінуси
  7. експлуатація
  8. Плунжерний водяний насос 3WZ 1507C (відео)
  9. Відмінності від поршневих насосів

Наша сеть партнеров Banwar

Гідравлічні системи знайшли застосування в багатьох галузях промисловості. Важливе значення у виконанні їх функцій мають гідронасоси, що забезпечують ефективну роботу системи. Вони бувають різного виду і призначення, що пояснює розходження в принципах роботи механізмів.

Крім основної функції, що виражається в подачі необхідної рідини під певним тиском, гидронасос може служити приводом для інших пристроїв. Одним з найбільш поширених є так званий плунжерний насос. Він являє собою апарат простого дії, що підвищує ефективність роботи, основна деталь якого створена у вигляді плунжера.

Що таке плунжер?

Визначення «плунжер» має на увазі під собою поршень в гідравлічній системі, що здійснює зворотно-поступальні рухи. Його зовнішній вигляд відрізняється циліндричної формою, яка характеризується довжиною, яка істотно перевищує діаметр.

Його зовнішній вигляд відрізняється циліндричної формою, яка характеризується довжиною, яка істотно перевищує діаметр

плунжер

Плунжери використовують в гідромашинах, насосах і дизельних двигунах. Ущільнювач, складова частина витіснювача, знаходиться на самому циліндрі, внаслідок чого під час руху останнього відбувається його переміщення по поверхні плунжера. Ця деталь відрізняє плунжер від звичайного поршня і пояснює перевага першого при роботі в умовах високого тиску. Основним показником ефективності плунжера є обсяг витісняється їм рідини, він залежить від довжини його ходу. Регулювання роботи витіснювача відбувається завдяки останньому фактору. Подібні механізми зазвичай використовують для перекачування великого обсягу рідкого середовища.
до меню ↑

Принцип роботи

Для того щоб зрозуміти принцип роботи цього апарату, для початку потрібно пояснити, що таке плунжерний насос. Це агрегат, застосування якого обумовлено необхідністю подачі певної рідини (суміші) під впливом високого тиску. Зворотно-поступальний рух плунжера, спрямоване вправо, викликає зниження тиску в камері знаходження витіснювача, що веде за собою розкриття всмоктуючого клапана і подальше заповнення камери необхідної рідиною.

Камера, в якій знаходиться плунжер, являє собою замкнутий простір, в разі потреби з'єднуються з трубопроводом за допомогою клапанів. Їх всього три види: всмоктувальні, нагнітальні і запобіжні.

Наступний етап роботи плунжера полягає в його русі вліво, внаслідок чого тиск у спеціальній камері підвищується, тим самим відкриваючи клапан нагнітання, через який вода або інші суміші надходять в трубопровід. Принцип дії полягає в тому, що і в першому, і в другому випадку з'являється різниця в тиску, через що система працює чітко і без порушень. При роботі відбувається передача енергії рідини для подолання інерції, опору і статичної висоти в трубопроводі. Найбільш популярні трехплунжерние насоси. Підвищений інтерес до них обумовлений їх достоїнствами і майже повною відсутністю недоліків.

Підвищений інтерес до них обумовлений їх достоїнствами і майже повною відсутністю недоліків

Схема роботи плунжерній пари

Виготовити поршневий насос для відкачування води на власному садовій ділянці можна своїми руками. Для цього знадобляться два клапана, які не даватимуть рідини мимовільно випливати, прохань, що є головною частиною механізму і корпус. Корпус можна виготовити з труби. Довжина труби не менше 60 см, діаметр труби не менше 8 мм. Свій власний поршневий насос буде коштувати не дорого, але за технічними характеристиками буде поступатися моделям, виробленим промисловим шляхом.
до меню ↑

різновиди

Класифікувати аксіально - плунжерні насоси можна за трьома основними ознаками:

За приводу:

  • ручний;
  • механічний, більш ефективний у використанні, ніж ручний насос для води.

За способом дії:

  • одинарний;
  • подвійний, що характеризується наявністю декількох робочих камер;
  • диференційний, що відноситься до насосів двосторонньої дії і володіє двома камерами. Внаслідок цього він перекачує рідина більш рівномірно.

За розташуванням:

  • вертикальний;
  • горизонтальний.

За кількістю плунжерів.

По виду рідини:

  • водний;
  • кислотний;
  • та ін.

до меню ↑

Застосування аксіально - плунжерного насоса

Плунжерні насоси високого тиску знайшли своє застосування в багатьох сферах. До них відносяться:

До них відносяться:

Пристрій аксільно-плунжерного насоса

  1. Будівництво;
  2. металургія;
  3. Нафтова промисловість;
  4. Хімічна промисловість;
  5. Очистка води;
  6. Харчова промисловість;
  7. Водопостачання (водяна помпа);
  8. Енергетика;
  9. Машинобудування (двигуни внутрішнього згоряння);
  10. Мийка автомобілів.

Не можна не відзначити ту обставину, що в залежності від застосування можливі різні варіанти конфігурації насоса плунжерного типу. Наприклад, ті моделі, що використовуються в нафтовидобувній промисловості, не передбачають клапанів нагнітання. Їх функції виконують клапани в форсунках. Дана обставина дозволяє підвищити надійність роботи плунжера.
до меню ↑

переваги

Аксіально - плунжерний насос високого тиску має багато плюсів. До них відносять:

  1. Ритмічну роботу механізму, яку забезпечують напірні і нагнітальні клапани з обох сторін спеціальної камери;
  2. Простоту, внаслідок чого зробити плунжерний насос високого тиску своїми руками і здійснити його монтаж не складно;
  3. потужність;
  4. Довгострокову експлуатацію;
  5. Модульну конструкцію, завдяки якій при необхідності можна замовити виготовлення плунжерного насоса з індивідуальними характеристиками, наприклад, для автомийки;
  6. Відповідність міжнародним стандартам;
  7. Широкий спектр продуктів перекачування, з різними показниками температури і консистенції.
  8. Компактність аксіально плунжерних агрегатів дозволяє економити робочу поверхню;
  9. Можливість регулювати частоту обертання, це тримає ситуацію під контролем;
  10. Можливість зміни робочого об'єму апарата;
  11. Висока продуктивність.

до меню ↑

мінуси

Крім плюсів застосування аксіально плунжерних конструкцій має і мінуси. Вони виникають при інтенсивній роботі і виражаються в появі пульсації і вібрацій. Їх негативний вплив можна запобігти шляхом приєднання до насоса високого тиску своїми руками додаткових пристроїв. Ними можуть стати робочі плунжери. Наприклад, трехплунжерний насос не допускає вібрацій.

Наприклад, трехплунжерний насос не допускає вібрацій

Плунжерний насос HAWK 610003

Неправильна експлуатація апарату загрожує частими поломками, виправити які буде складно. Тому при відсутності подібного досвіду не варто самостійно встановлювати або ремонтувати плунжерні насоси. Буде втрачено час і, можливо, постраждає якість.
до меню ↑

експлуатація

Від правильного використання апарату залежить термін його служби, тому необхідно знати всі нюанси монтажу та застосування аксіально плунжерних насосів.

  1. Експлуатація агрегату без змащення заборонена, так як це знижує його працездатність.
  2. Прилад передбачає обертання тільки вперед, в іншому випадку дотримуйтесь рівень масла, запропонований інструкцією на цей рахунок.
  3. Установка агрегату повинна проводитися на горизонтальній поверхні, без ухилу і нерівностей.
  4. При вологому теплому кліматі використовувати насос без вентиляції не можна. Інакше він вийде з ладу раніше часу.
  5. Необхідно запобігати замерзанню або пошкодження насоса в холодну пору року. Запускати апарат з завмерла водою всередині категорично заборонено.

У будь-якому випадку перед початком роботи з плунжерним насосом вивчення інструкції обов'язково і нехтувати цим правилом не рекомендується.
до меню ↑

Плунжерний водяний насос 3WZ 1507C (відео)


до меню ↑

Відмінності від поршневих насосів

Поршневі насоси і аксіально плунжерні насоси досить схожі, але в їх конструкції все-таки присутні невеликі відмінності. В першу чергу, це стосується форми поршня, по-друге, його розташування. Плунжер не стосується стінок робочої кабіни, чого не можна сказати про поршні в інших моделях. Плунжерні агрегати цілком можливо експлуатувати в польових умовах, це стало реально завдяки їх розмірами. Такі насоси високого тиску для води набагато популярніше ніж інші.

Аксіально плунжерні насоси і електронасоси використовують повсюдно. Вони ефективно працюють в будь-якому виробництві і в побуті. Виробники постійно покращують якість за рахунок модернізації технології, застосування нововведень і виготовлення економічних моделей.

Що таке плунжер?
Що таке плунжер?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов