Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Початкова і залишкова глибина протектора зимових шин

  1. Значення контролю оптимальної глибини протектора
  2. Особливості малюнка протектора і головні властивості зимових шин
  3. Вимірювання залишку протектора на зимовій гумі
  4. Чому важливо контролювати глибину протектора на зимовій гумі?

Наша сеть партнеров Banwar

Початкова і допустима мінімальна глибина протектора зимових шин

| Роман Безруков Висота протектора нової зимової шини і залишкова глибина використовуваної гуми є важливими показниками, які впливають на безпеку їзди на будь-якому транспорті і повинні відповідати встановленим нормам.
Допустима глибина протектора зимових шин є важливим параметром, який робить керування автомобілем більш безпечним, завдяки своєчасному відведенню вологи від коліс і забезпечення зчеплення з дорожнім покриттям. Такий показник, як глибина протектора на зимовій гумі вважається важливою характеристикою для авто різних марок. Цей показник забезпечить вашу поїздку комфорт, так як в дорозі важливо, щоб всі системи автомобіля працювали злагоджено. Для кожного сезону повинні підбиратися визначені покришки, які будуть актуальними для конкретного автотранспорту.
Щоб забезпечити собі, своїм пасажирам і іншим учасникам дорожнього руху безпечну їзду, варто своєчасно міняти зношені покришки. Нові продукти при зіткненні коліс з дорожнім полотном забезпечать транспортному засобу відмінну стійкість. Знаючи, який повинен бути мінімальний залишок протектора для зимової гуми (ПДР визначає цей показник), ви зможете уникнути неприємних ситуацій на дорозі, включаючи виникнення ДТП. А висота протектора нової зимової шини конкретної моделі може легко визначатися по маркуванню.


Особливості та види зимових шин


Шини діляться на варіанти в залежності від сезону і можуть бути літніми, зимовими або всесезоннимі. Кожен варіант розрахований на певні погодні умови і відрізняється висотою, а також малюнком протектора для максимального рівня зчеплення з дорожнім покриттям. Висота протектора зимової шини буде залежати від особливостей експлуатації такої гуми. Також вироби класифікуються на підставі типу транспортного засобу, для якого вони призначені. Зимова гума може бути шиповану і з липучками. Щоб шини прослужили довше, автомобіль слід «перевзувати» з приходом весняного тепла.
Зимова гума виділяється більш м'яким покриттям і великою кількістю прорізів (ламелей). Такі шини забезпечують відмінний контакт з дорожнім покриттям, навіть якщо воно вкрите снігом або льодом. Але подібна гума починає втрачати свої властивості при температурі навколишнього середовища вище +5 за Цельсієм. На сухому асфальті ці шини швидко зношуються і «лисіють». Деякі моделі зимових шин підійдуть для регіонів з найбільш суворими зимами, а також можуть успішно застосовуватися в складних умовах, в засніженій гірській місцевості і на неочищених міських дорогах. Додатково можуть використовуватися ланцюги проти ковзання. Також існують швидкісні зимові шини зі спортивним малюнком протектора.
Шини діляться на варіанти в залежності від сезону і можуть бути літніми, зимовими або всесезоннимі
Висота протектора зимових нових шин, які призначаються для зимового періоду, є важливим показником, так як дорожня обстановка стає більш небезпечною в цей сезон. Всі зимові шини поділяються на такі види, як:

  • Шиповані. Такі шини забезпечать зчеплення з дорожнім покриттям, розбиваючи лід і сніг. Подібна гума підходить і для їзди по асфальту, але вона є досить гучною і при гальмуванні шипи можуть бути пошкоджені.
  • Скандинавського типу. Даний вид гуми розроблявся спеціально для їзди в умовах частих снігопадів і сильних морозів. Завдяки асиметричному рисунку та прямокутним чашкам, шини впливають на лід і сніг, відводячи їх від поверхні зіткнення при використанні ламелей.
  • Фрикційні. Даний вид гуми підійде для їзди по бездоріжжю, де буває сльота і бруд. Також шини можна застосовувати для переміщення по незначно засніжених ділянках траси. Така гума має тонкі прорізи і особливі грунтозацепи, підвищують площа зчеплення з мокрим від опадів асфальтом. Малюнок цієї гуми буде симетричним.

Значення контролю оптимальної глибини протектора

Допустима глибина протектора зимових шин легкового автомобіля вважається одним з найбільш важливих показників, що дозволяють визначити можливість експлуатації покришок для конкретного автомобіля і їзди в певних умовах. Якщо мінімальний протектор зимових шин буде стиратися, потрібно замінити шини, так як якість зчеплення з дорогою може погіршитися.
У Правилах дорожнього руху прописується залишкова глибина протектора зимових шин, при якій керування транспортним засобом буде безпечним і не призведе до аварійних умовах. В процесі експлуатації шини лисіють, що призводить до заметів на поворотах і слизькій дорозі. Подальше використання такої гуми може привести до неприємних наслідків на дорозі. Якщо висота протектора зимової гуми по ПДР не буде дотримана, автомобілісту доведеться виплатити штраф.
Мінімальна висота протектора зимової гуми буде залежати і від функції коліс конкретного авто, тому покришки можуть ділитися на:

  1. шосейні;
  2. Регіональні;
  3. позашляхові;
  4. Спортивні.

Глибина протектора нових зимових шин буде залежати від виробника і типу гуми. Усереднене значення стане варіюватися в межах 8 - 10 мм. Оптимальний розмір протектора обчислюється спеціальною програмою. Фактура зимових шин буде більш глибокою, ніж в літніх моделях. Класичні зимові шини можуть мати глибину протектора 8,5 - 9,5 мм., А для позашляховиків і спортивних машин цей показник складе 17 мм. Також важливо враховувати призначення гуми для застосування її в тих чи інших дорожніх або погодних умовах.
Основним завданням таких шин є забезпечення максимальної прохідності на бруду, грунті, піску, засніжених ділянках дороги і т.д. Ці вироби мають потужний малюнок з глибокими каналами, щоб забезпечити надійне зчеплення з дорогою на пухкому снігу і на льоду. Також шини, що мають ламелі і шипи, повинні відводити воду і снігову "кашу" від плями контакту з дорогою. У цьому допомагають спрямовані і глибокі поздовжні канали.
Будь-які шини мають властивість зношуватися з часом. На питання про те, яка висота протектора повинна бути мінімально допустимої, виробники зимових покришок називають цифру 4 мм. Щоб шини виконували свої функції на належному рівні, а їх зчіпні якості не знижувалися, варто своєчасно замінювати зношені покришки, якщо вони стали «лисими», вкрилися тріщинами або іншими дефектами. Слід своєчасно перевіряти цілісність покришок.

Особливості малюнка протектора і головні властивості зимових шин

Малюнок протектора є важливим елементом покришки і виконує такі значимі завдання, як:

  • Виштовхування рідини і снігу з контактного простору між колесом і дорогою;
  • Захист шин від різних механічних впливів;
  • Відсутність ковзання на дорозі, вкритій льодом;
  • Запобігання проколу гуми при контакті з гострими предметами;
  • Збереження стійкості транспорту на будь-якій поверхні.

Залежно від умов експлуатації авто можна вибрати певний малюнок протектора. Якщо підбір відповідних шин стане здійснюватися грамотно, керованість покращиться, а водієві буде зручно зберегти рівність курсу. Також правильні покришки поліпшать ефективність екстреного гальмування і входження в повороти, так як відгук на рульове колесо стане швидшим. Важливо знати, яка висота протектора у зимовій нової шини повинна бути спочатку, і який її рівень стане вважатися неприпустимим.
У зимових зразках шин робляться більш широкі канавки. Зносостійкі шини повинні відповідати дорожніх умов. Така гума може мати:

  1. Асиметричний рисунок. Цей варіант дозволить машині розвивати велику швидкість без заметів на мокрій або засніженій дорозі. Виріб забезпечить прекрасний рівень зчеплення з дорогою навіть при входженні в круті повороти.
  2. Спрямовану фактуру. Даний варіант не дозволить машині ковзати на надмірно вологому дорожньому полотні.
  3. Симетричний малюнок. Подібний варіант вважається класичним і застосовується багатьма автомобілістами. Універсальні вироби з об'ємним малюнком виконуються в різних варіантах типів і форм. Покришка такого виду буде успішно відводити вологу від тих ділянок поверхні, які контактують з дорожнім покриттям. Ці шини забезпечать машині відмінну керованість і можуть застосовуватися в стандартному вигляді для міських вулиць або в ущільненої версії для екстремальних трас.

Дізнавшись про те, яка глибина протектора у новій зимової гуми вважається оптимальною, варто ознайомитися з властивостями якісних покришок, серед яких виділяються такі показники, як:

  • Першокласний рівень курсоустойчівості;
  • Мінімальний шум від зіткнення з поверхнею;
  • Високі показники захисту від впливу вологи;
  • Довговічність і зносостійкість.

Для вибору ідеальних шин для вашої машини важливо враховувати сезон, стиль водіння, тип покриття і марку автотранспорту. Розширені канали малюнка протектора покращують відведення води і снігу, а високий рівень курсової стійкості забезпечується жорсткими шашками. Шини з направленим малюнком є ​​актуальними для використання в регіонах зі складними погодними умовами.

Вимірювання залишку протектора на зимовій гумі

Мінімальна глибина протектора на зимовій гумі регулюється Правилами дорожнього руху, щоб не виникало аварійних ситуацій через недотримання цієї вимоги. Якщо зношені шини вчасно не замінити, автовласник може заплатити штраф після того, як інспектор ДАІ спеціальним приладом перевірить глибину протектора. Покришки не повинні бути зношені більш ніж на п'ятдесят відсотків від початкової висоти. Більшість виробників передбачили наявність спеціальної мітки (індикатора зносу), щоб автовласники змогли перевіряти даний показник. Також для подібних цілей застосовуються професійні прилади та підручні засоби (монетка, вміщена ребром в канавку протектора, лінійка або штангенциркуль з глибиноміром і т.д.).
Важливо, щоб висота малюнка протектора була рівномірною по всій поверхні виробу. Про те, що шини необхідно замінити, може сигналізувати спеціальний індикатор (кольоровий шар). Рівень зносу вимірюється по всій ширині та кола покришки. Якщо виріб зношується нерівномірно, перевірте регулювання кутів розміщення коліс на розвал і сходження. Також варто провести візуальний огляд, який дозволить визначити стан шин. Якщо на покришці з'явилися порізи, тріщини, розриви корду, механічні пошкодження та інші причини порушення цілісності протектора чи боковин, варто замінити таку деталь. Особливо важливо вчасно замінювати покришки на провідних колесах, а також встановлювати нові шини одночасно на одній осі.
Фактори, які призводять до швидкого зносу покришок і можливість відновлення таких виробів
Надмірний знос шин легкового автомобіля в зимовий час може відбуватися з таких причин:

  1. Природний знос покришок при наявності навантажень та інтенсивної експлуатації;
  2. Невірна регулювання сходу-розвалу коліс і шин, що призводить до нерівномірного зносу;
  3. Невідповідність сезонності покришок;
  4. Великий пробіг;
  5. Неправильно підібраний вид автогуми;
  6. Занадто швидка їзда по льоду, вибоїнах і бездоріжжю;
  7. Агресивний стиль водіння;
  8. Відсутність контролю правильного тиску в шинах.

Якщо деталь застаріває, її ресурс буде вичерпаний і покришка стане потребуватиме заміни. Виробники вказують приблизний термін служби покришок - 10 років, але фактично дані вироби варто замінити після шести сезонів використання. Також слід звернути увагу на важливість підтримки оптимального рівня тиску в шинах в будь-який сезон. Даний показник буде залежати від завантаженості вашого транспорту і кількості пасажирів.
У всіх покришок є певний термін експлуатації, на який вони розраховані. Однак бувають випадки, коли даний період можна продовжити професійними методами (холодна і гаряча нівроку, нарізний спосіб для збільшення глибини малюнка). Глибину канавки можна збільшити на 3-4 мм. за допомогою нарізування, якщо на шинах є маркування «Regroovable». Також можна відреставрувати шини, додавши додатковий шар гуми. Холодний метод наварки передбачає прогрівання вироби до 100 ° С, а гарячий - до 120-160 ° С. Професійними майстрами, які мають досвід такої роботи, застосовується надійне обладнання і враховується вік шини, її зовнішній вигляд, а також цілісність корду і наявність дефектів. Правильне використання відновлювальних методів дозволить збільшити пробіг на 40%.

Чому важливо контролювати глибину протектора на зимовій гумі?

У холодний сезон особливо важливо контролювати оптимальну висоту протектора, так як на засніжених або зледенілих дорогах аварійних ситуацій буває більше. Щоб рідина відводилася від колеса, гальмівна система працювала злагоджено, управління авто відрізнялося зручністю, а зчеплення з дорогою було оптимальним, важливо підбирати правильну гуму.
Щоб лисі покришки не стали причиною ДТП, важливо вчасно побачити проблему і довірити її усунення кваліфікованим професіоналам. Дотримуючись правил експлуатації шин і знаючи, яка глибина протектора на новій зимовій гумі вважається правильною для вашого автомобіля, ви зможете підібрати надійні покришки для забезпечення стійкості машини і прекрасної прохідності при будь-яких складних дорожніх умовах.

Повернення до списку

Вся представлена ​​на сайті інформація, що стосується технічних характеристик, наявності на складі, вартості товарів, носить інформаційний характер і ні за яких умов не є публічною офертою, яка визначається положеннями Статті 437 (2) Цивільного кодексу РФ.

Ви додали товар в корзину!

Чому важливо контролювати глибину протектора на зимовій гумі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов