Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Поради по установці кранів на батареї опалення

  1. Система монтажу будь-якого типу крана

Наша сеть партнеров Banwar

Крани на опалювальних радіаторах професійно називають запірної або регулюючої арматурою і вона є одним з найважливіших елементів в системі опалення.

Установка запірної арматури є не трудомістким процесом, однак існують свої нюанси, які варто розуміти до початку проведення робіт по монтажу кранів. Перш ніж приступати до монтажу запірної арматури, необхідно правильно вибрати вид крана, який підходить саме для вас, а для цього треба було б питанням для чого вам регульований кран опалення.

до змісту ↑

1) Контроль кількості тепла, що подається в систему вашого опалення, що допомагає самостійно регулювати температуру в приміщенні.
2) Перекриття клапанів для повної зупинки роботи батареї. Це необхідно практично при будь-якому вигляді батарей, так як дана функція буде корисна при ремонтних роботах, заміні радіаторів або аварії.
3) Скидання повітряних пробок в системі. При недостатній подачі теплоносія в системі можу утворюватися повітряні затори, які заважають циркулювати по системі тепла. Це негативно позначається на температурі приміщення.
4) Скидання самого теплоносія необхідний тоді, коли система вимагає очищення або промивання через високі похибок приладів обліку. Це найчастіше трапляється, коли в старих трубах застоюється іржа або інші домішки.

до змісту ↑

На сьогоднішній день російський ринок пропонує кілька видів заторно або регульованою арматури:

1) Корковий вентиль або кульовий - це найпоширеніша арматура, яка використовується при монтажі радіаторів в квартирах. У таких кранів є ряд плюсів, які грають роль, як при експлуатації, так і при монтажі. За будовою, кран вдає із себе основу у вигляді металевої кулі, який обертається в перпендикулярній площині труби і збігається з нею діаметром. Таким чином ідеальне вписування одного об'єкта в інший збільшує довгостроковість служби та швидкість реакції в такій системі. Усередині кулі є отвір, яке при повороті вентиля повертається або наскрізний стороною, або заповненою. Установка таких кранів може бути здійснена на трубах з діаметром від 5 см. А сам монтаж виконується просто за схемою. Для крана нема потреби міняти пластинок і гумових прокладок через будову.

2) Гвинтові крани, які довгий час встановлювалися на чавунних радіаторах опалення давно вже вважаються найнадійнішими через швидке перетирання гумових прокладок, ненадійності регулювання напору, помилок і складнощі в орієнтації напрямку при монтажі та багато інших. Один по одному: сам вентиль з себе представляє шток з клапаном, який приходить в дію при розкручуванні вентиля. Шток піднімається і клапан вивільняє отвір через яке надходить теплоносій. При монтажі такого крана не забувайте, що дуже важливо проводити монтаж строго по орієнтації напрямку, зазначеного на вентилі, так як при зворотній орієнтації дуже швидко кран зірветься. Мінусами таких кранів є те, що клапан так чи інакше буде підлягати заміні через швидкої зношуваності. Гумові клапани швидко роз'їдаються від гарячої води, а металеві через відкладення природних мінералів в теплоносії. Якщо ви все-таки вирішили встановити саме вентильний клапан на радіаторі, то пам'ятайте, що перекривати такий вентиль дуже важливо повністю, при найменшому надходженні теплоносія в систему, труби будуть видавати звуки і в кінцевому підсумку приведуть до серйозної поломки всієї системи.

Відео: Запірна арматура для систем опалення. Відео огляд.

3) Арматура Маєвського застосовується на сьогоднішній день вкрай рідко, так як вона використовується тільки для скидання повітряної пробки з системи. Однак, якщо кран Маєвського вам все-таки знадобився, то його установка не буде занадто складною. Подібно гвинтовому крану, система працює за допомогою гвинтового штока, при відкриванні якого, повітряна пробка виходить з системи через зміну середовищ герметизації. Правда і тут є свої нюанси, наприклад, якщо ви знайшли в магазинах старі зразки крана Маєвського, для якого потрібен спеціальний ключ, не поспішайте робити монтаж, так як не завжди під рукою може виявитися такий спеціальний ключ. Арматура Маєвського сьогодні представляє з себе керамічний поплавок з насадкою гвинта, як для звичайної викрутки, який і буде найбільш актуальне при установці. Якщо ж при скиданні повітря ви випадково виверне гвинт повністю, то трапиться повна розгерметизація і потік теплоносія заллє весь будинок, поки ви не перекриєте весь стояк. Загалом, досить складна і серйозна процедура.

до змісту ↑

Система монтажу будь-якого типу крана

Будь-який тип арматури має один і той же принцип роботи: сальники, клапан у вигляді металевої кулі, гумки або латунного клапана, гвинтовий механізм (крім коркової арматури). Для того, щоб здійснити монтаж арматури, необхідно перекрити стояк теплоносія, розкрутити гвинтове з'єднання труби, надіти сальник на трубу подачі теплоносія, закріпити клапан в залежності від виду, закрутити гвинтові з'єднання.

Складнощі при монтажі арматури будь-якого виду практично не виникає, однак при самостійній установці запірної або регулюючої арматури, може виникнути питання, чому ущільнити гвинтові з'єднання, щоб кран і труба не підтікали через якийсь час. При монтажі не професійного рівня часто використовується монтажна сантехнічна стрічка, яка є досить довгострокової і добре прокладає шви різьблення, що утримує вологу добре. Однак професіонали не люблять використовувати такі матеріали і вважають за краще користуватися спеціальним просоченим льоном, з якого робляться заготовки для різьблення сальника, гвинта і самої труби.

Варто пам'ятати, що при додатковій прокладці щоб уникнути течі, ні в якому разі не можна переборщити з прокладає матеріалом, так як він може стати причиною тріщини в сальнику чи клапані, що призведе до неминучої аварії в процесі експлуатації. Освіта тріщин і мікротріщин в такому випадку можна розцінювати, як «бомбу уповільненої дії» так як вгадати, коли матеріал арматури не витримає досить складно.

Після перемонтажа радіатора і кранів регуляторів обов'язково запустіть систему і перевірте всі з'єднання на ваших трубах опалення. Після установки варто спостерігати за системою протягом декількох годин, так як проблеми можуть виникати при розширенні труби через зміну температурного режиму.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов