Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Послідовне з'єднання радіаторів опалення в будинку

  1. Необхідний інструментарій, щоб правильно поєднати труби опалення
  2. Підготовка опалювального обладнання до з'єднання
  3. Прилади опалення, змонтовані методом послідовного включення: плюси
  4. Мінуси опалювальних радіаторів в послідовній зв'язці

Наша сеть партнеров Banwar

Питання опалення для Росії - життєво важлива тема, зачіпати яку доводиться всім власникам приватних будинків. Однак послідовне з'єднання труб опалення правильно здійснити можуть не всі. З'єднати труби можна трьома способами: Питання опалення для Росії - життєво важлива тема, зачіпати яку доводиться всім власникам приватних будинків

Схема однотрубної системи опалення.

  • через одну трубу, послідовно (радіатор за радіатором);
  • через дві труби, паралельно (радіатор «примикає» до радіатора через нижній і верхній відведення);
  • наскрізь (вода не затримується через радіатори, а тече через тіло обігрівача, як через трубу).

Найпростіший в реалізації спосіб організувати з'єднання труб опалення - провести один загальний канал подачі води. Послідовна зв'язок найбільш надійна і виправдана економічно.

Необхідний інструментарій, щоб правильно поєднати труби опалення

Перерахуємо деякі прилади, необхідні для даних робіт:

Перерахуємо деякі прилади, необхідні для даних робіт:

Схема установки радіаторів опалення.

  • труби (бажано, з поліпропілену або міді. метапол, матеріал, недавно настільки популярний, вже сильно застарів);
  • радіатори опалення. Про них варто згадати окремо: справа в тому, що алюмінієві радіатори сильно програють чавунним в теплоємності. Однак вони менше засмічуються і вимагають мінімального догляду. Тому, якщо потрібно обігріти велике приміщення з мінімальними втратами тепла, то використання алюмінієвих батарей - це рішення дуже вдалий. Якщо ж потрібно радіатор з високим ступенем надійності (немає можливості постійного його прочищати), то зупинити свій вибір краще на алюмінії;
  • стрічка для герметизації;
  • з'єднувальні клапани для труб і радіаторів;
  • фітинги. Їх кількість залежить від того, скільки всього радіаторів.

Настійно рекомендуємо звернутися до фахівця! Самостійний монтаж труб може обернутися плачевно. Особливу увагу зверніть на фітинги.

Підготовка опалювального обладнання до з'єднання

Схема прикладів підключення радіаторів.

Перш за все, виберіть хороший радіатор: алюмінієвий підійде найкраще. Будьте обережні: не завжди радіатор фізично можна встановити на стінку, тому проведіть попередні виміри.

Правильно з'єднати батареї і радіатори неможливо без знання про принцип роботи системи. Постарайтеся зрозуміти нижченаведені рекомендації - від них залежить ефективність опалення в будинку.

З'єднання батарей і радіаторів опалення відбувається по нижньому краю, висновок води йде по верху. Пояснюється це законами конвекції: тепло, потрапляючи на нижню частину радіатора, піднімається вгору, в той час як холодна вода, що скупчилася в не нагрітий ємності конструкції, плавно опускається вниз. Відбувається природний обігрів конструкції. За рахунок металевої поверхні радіатора опалення система віддає якомога більше калорій тепла саме на обігрів, а не вхолосту. При бажанні, можна поставити краник для регуляції потужності нагріву.

Схема регулювання тепловіддачі радіаторів опалення.

На місці з'єднання повинні стояти фітинги. Їх затягування слід виробляти гайковим ключем. Бажано, відразу після приєднання, обробити місце включення труби спеціальним розчином - герметиком. Спеціально для таких цілей в останні роки з'явилися клейкі стрічки для труб.

коротко процес установки радіаторів можна описати так: для початку встановити в стіні гаки на рівні установки радіатора. Переконайтеся в їх надійності. Далі на гаки підвішуються радіатори. Після фіксації підводять труби. Місце з'єднання фіксують за допомогою фітинга. Дана конструкція вставляється одним кінцем в трубу, іншим - в радіатор, після чого щільно закручується гайковим ключем.

Не забудьте правильно провести гідроізоляцію після монтажу фитинга.

Після проведення процедури слід зробити пробний пуск води. Перший здійснюється під зниженим тиском, щоб виявити всі дрібні дефекти з'єднання.

Увага: в разі найменших патьоків негайно вимикайте воду і усувайте проблему - вона може коштувати життя. Далі, в разі успішного старту, можна зробити пробний пуск води під нормальним тиском. Через кілька годин рекомендується перевірити стан радіаторів, труб та фітингів. Якщо все в порядку, починайте експлуатацію в штатному режимі.

Прилади опалення, змонтовані методом послідовного включення: плюси

Схема запірно-регулюючої арматури для радіаторів опалення.

Насправді у таких приладів опалення плюса всього два, але зате яких! По-перше, це - простота. Навіть не маючи особливих навичок по роботі з гідротеніческімі конструкціями, можна самому правильно підключити батареї опалення і створити систему опалення своїми руками. Та й фахівці будуть брати за таку роботу трохи.

Другий плюс - надійність у використанні. При двотрубної схемою завжди доводиться думати про те, як захистити другу трубу від навантажень. «Ленінградська» схема монтажу (так ще називають послідовне з'єднання) вимагає мінімум обслуговування та технічних витрат.

Існує і третя перевага, але воно відіграє роль у великих приміщеннях. При послідовній схемі з'єднання існує можливість підключити кілька радіаторів опалення замість одного. Їх кількість може доходити до чотирьох штук. Більше приєднувати в систему не рекомендується, так як ефективність такого заходу сумнівна.

Оптимальний стек радіаторів - три штуки: кожен з них буде давати певну кількість мегакалорій на одиницю площі. Підведення труби і його напрямок не відіграє суттєвої ролі. Головне - пам'ятати, що підключати радіатор в систему опалення слід тільки знизу. При цьому таке з'єднання має бути у всіх елементах конструкції. У разі необхідності (провисання труб, провисання радіаторів) слід поставити розпірки. Вони знизять вплив сили тяжіння на труби і елементи конструкції.

Мінуси опалювальних радіаторів в послідовній зв'язці

Схема горизонтально послідовної системи опалення.

У цій простій схемі опалення існує всього один мінус: велика втрата тепла буде неминуча. Судіть самі: тепло проходить в усі радіатори через єдину трубу, значить, інших джерел нагріву у радіаторів немає. Навіть нижнє положення підведення не рятує від витрачання тепла на нагрів тіла конструкції. При попаданні води в верхню частину радіатора, відбувається її охолоджені, іноді досягає 6-7 градусів.

З цього випливає інша проблема: останні радіатори будуть гріти приміщення в рази гірше, ніж перші. Тепло просто залишиться в першому пристрій, в той час як інші будуть задовольнятися залишками енергії. Іноді різниця температур може досягати 10-18 градусів. В умовах російської зими подібна нерівномірність робить нагрів приміщення нерівномірним і створює зони «теплоти» і «мерзлоти» в кімнаті. По можливості слід посилити рівень отопляемості приміщення при такій одинарної схемою подачі води в радіатори.

Існує один спосіб, як додати теплоти всім радіаторів: поставити додатковий електричний котел. Справа в тому, що подача тепла з ТЕЦ строго нормована, а значить, все люди змушені задовольнятися одним тарифом, нормою. Більш того, цілком можлива ситуація, при якій будуть введені обмеження на споживання тепла. Встановивши ж будинку додатковий котел для обігріву, господар квартири відразу гарантує можливість для регулювання рівня опалення в приміщенні.

Котли бувають двох типів: газові та електричні. Перші ефективніше, але дорожче, та й ресурсомісткість у них нижче. Електричні менш ефективні, але більш дешеві за всіма показниками.

Перші котли, газові, найкраще ставити в приватних будинках / котеджах. Електричні оптимальніше всього підійдуть для квартир. Розміри кожного котла індивідуальні. Увага: роботи з газовим устаткуванням повинен робити тільки кваліфікований фахівець. Не намагайтеся самі провести монтаж такого обладнання.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов