Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Потік бойлер (водонагрівач): що робити?

  1. домашнім майстрам Проаналізувавши пошукові запити ми були здивовані тому, що безліч користувачів...
  2. Методи усунення течі в водонагрівачах
  3. Течі на корпусі
  4. Протікає водонагрівач знизу
  5. Вода просочується з-під фланця для установки Тена.
  6. Вода сочиться по трубах
  7. Рекомендації по експлуатації

домашнім майстрам

Наша сеть партнеров Banwar

домашнім майстрам

Проаналізувавши пошукові запити ми були здивовані тому, що безліч користувачів намагається знайти відповідь на питання наступного характеру: «Потік бойлер, що робити?», «Протікає водонагрівач знизу», «Чи можна відремонтувати бойлер при його течі?». Ну а з огляду на той факт, що зовсім недавно з аналогічною проблемою ми зіткнулися особисто, вважаємо виправданим розкрити дане питання детально.

Причини виникнення несправності

Слід зазначити, що процеси природного старіння обладнання, що працює в агресивних умовах досить швидкоплинні, і мало який водонагрівач може безаварійно відпрацювати більше 10 років (хоча зустрічаються екзепляри працюють 15 і більше років). Тому однією з найбільш поширених причин виникнення течі є механічне пошкодження конструкції бойлера в процесі експлуатації (ємність отримує наскрізну корозію).

Другим варіантом виникнення течі є неправильна експлуатація бойлера (відсутність захисного заземлення корпусу, подача води поганої якості, несвоєчасне проведення регламентних робіт). Адже якою б матеріал не використовувався при виготовленні водонагрівача, даний виріб потребує періодичного (не рідше 1 разу на 2 роки) ревізії (очищення від накипу, заміна Тена і т.п.).

Відсутність антикорозійного магнієвого анода також істотно знижує термін служби корпусу Тена і водонагрівача. Тому доцільно періодично робити заміну даного елемента під час проведення регламентних робіт.

Ще однією причиною розгерметизації (течі) резервуара бойлера може виступати погіршення еластичності (послаблення) прокладок ущільнювачів, які застосовуються для герметизації конструктивних елементів.

Ігнорування вимог виробника в частині безпеки, а саме підключення бойлера без застосування запобіжного клапана, також може стати причиною швидкого виходу бойлера з ладу. Адже резервуар накопичувального водонагрівача завжди залишається повним, коли ж рідина розігрівається, тиск всередині замкнутої системи різко зростає, і навіть може деформувати корпус пристрою. Тому і застосовують аварійні клапани (встановлюються на введення холодної води), за допомогою яких надлишковий тиск може скидатися до необхідних значень.

Ну і звичайно ж слід виділити помилки монтажу водонагрівача, при яких зачату ігнорується установка запобіжного клапана, або ж не дотримуються основні технічні характеристики пристрою (робочий тиск, тип установки і т.п.).

Методи усунення течі в водонагрівачах

Підготовчі роботи

Слід зазначити, що незалежно від того, де потік бойлер і яка реальна причина виникнення подібного відхилення, спочатку слід виконати роботи підготовчого характеру.

Для цих цілей насамперед слід відключити бойлер від електричних комунікацій. Для чого слід знеструмити даний споживач і провести відключення провідників від сполучних клем. Після цього бажано промаркувати провідники і зробити їх ізолювання.

Надалі необхідно розірвати з'єднання з водопровідної мережі і зробити злив рідини з бойлера. Про те як це зробити читайте тут .

Також на етапі підготовки бажано зняти бойлер зі стіни і підготувати його до огляду.

Також на етапі підготовки бажано зняти бойлер зі стіни і підготувати його до огляду

Течі на корпусі

Отже, в разі, якщо ви бачите сліди течі (іржаві розлучення) на лицьовій обшивці водонагрівача, то це свідчить про наскрізної корозії бака бойлера. І усунути таку текти самостійно навряд чи вийде. Але навіть якщо з подібною проблемою ви звернетеся в сервісну службу, в 80% випадків водонагрівач визнається неремонтоздатність. Подібна обставина пов'язано з тим, що по-перше, для того, щоб дістатися до місця поломки доведеться повністю порушити металеве облицювання водонагрівача. Але, навіть якщо вийде заварити свищ, зазвичай аналогічна проблема виникає знову, але вже в іншому місці (так як корозія вражає великі сегменти резервуара).

З вищесказаного можна зробити висновок, що відновлювати водонагрівач в такому разі не доцільно.

Протікає водонагрівач знизу

Є досить частою поломкою і супроводжується тим, що вода капає з нижньої частини корпусу бака. Причому місце течі може бути яким завгодно, будь то вихідний патрубок, щілини декоративної накладки або район розташування нагрівального елементу. Безумовно для того щоб визначити можливість відновлення електроводонагрівача, в такому випадку потрібно буде провести роботи підготовчого характеру. І з'ясувати проблемне місце.

Отже, після проведення підготовчих операцій користувач може виявити такі види відхилень.

Вода просочується з-під фланця для установки Тена.

Ремонт водонагрівача в такому випадку зводиться до банального підтягування кріпильних болтів. Якщо ж дана процедура не допомагає, то бажано замінити гумовий ущільнювач і при необхідності обробити місце стику санітарним герметиком, стійким до впливу високих температур. Виконуючи підтяжку різьбових з'єднань слід бути обережним і не допускати деформування кріплення. Так як приварити до корпусу бака нові шпильки буде вельми проблематично.

Вода сочиться по трубах

Причин для прояву даного відхилення може бути кілька, виділимо основні з них

  • Текти в місці приєднання водопровідної магістралі до патрубків бойлера. Усувається шляхом перепаковиванія нарізного сполучення.
  • Текти в місці стикування труб з корпусом бойлера. Може бути усунена шляхом проварювання деформованої ділянки за допомогою аргонової зварювання.
  • Відтік рідини по трубах може також відбуватися з пошкодженої ділянки на корпусі (така ж причина поломки була і у нас). В такому випадку, вода проходить крізь резервуар (наприклад у верхній частині бака), потрапляє в товщу утеплювача і поступово стікає вниз водонагрівача. А потім просто підлизується по вихідним патрубками, через що створюється враження, що проблема в трубі (простежити реальне місце течі цілком можливо по іржавому розлучення від води). Ремонту в такому випадку бойлер не підлягає, оскільки буде потрібно знімати всю обшивку з водонагрівача, щоб дістатися до проблемної ділянки.
  • Вода просочується з-під запобіжного клапана. В такому випадку, ремонт буде вельми простим і полягає в заміні вийшов з ладу елемента.

В такому випадку, ремонт буде вельми простим і полягає в заміні вийшов з ладу елемента

Рекомендації по експлуатації

Для того, щоб електричний водонагрівач прослужив максимально довго, дуже важливо дотримуватися базові рекомендації в ході його установки і експлуатації.

Отже, крім того, що бойлер повинен мати всі передбачувані засоби захисту ( захисне заземлення , Запобіжний клапан, магнієвий анод), дуже важливо при підключенні пристрою до водопровідної мережі дотримуватися таких умов:

  • Підведення водоподающих магістралей слід проводити за допомогою механічно стійких матеріалів (металеві або металопластикові труби). Це пов'язано з тим, що в процесі експлуатації в трубопроводах можуть відбуватися гідроудари і пов'язані з ними деформації.
  • При підвищеному тиску в системі водопостачання (понад 5 атмосфер) слід застосовувати понижуючі редуктори, здатні подавати до баку стабільний тиск, що не перевищує норми.
  • Обов'язковою умовою є періодична (не рідше 1 разу в 24 місяці) ревізія водонагрівача, яка може істотно продовжити термін служби приладу і знизити енергоспоживання (очищений від накипу ТЕН краще швидше гріє воду).

З усього вищесказаного можна відзначити, що якщо потік бойлер (водонагрівач), то не варто впадати в паніку, а краще проаналізувати ситуацію і прийняти відповідне рішення.

Читати ще:

Схема підключення бойлера до водопроводу і електричної мережі

Інсталяція своїми руками

Як вибрати водонагрівач накопичувальний

Як вибрати УЗО: практичні поради та рекомендації

Відео та підказки по темі:

Якщо Вам сподобався матеріал буду вдячний, якщо порекомендуєте його друзям або залишите корисний коментар.


Додати коментар

», «Протікає водонагрівач знизу», «Чи можна відремонтувати бойлер при його течі?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов