Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Повітряне опалення: система приватного будинку, пристрій за канадською методикою, схема для заміського будинку

  1. Переваги повітряного опалення приватного будинку
  2. Особливості повітряного опалення будинку за канадською методикою
  3. Інструментарій системи повітряного опалення
  4. Складові для пристрою повітряного опалення в будинку
  5. Матеріали і схема повітряного опалення
  6. Система повітряного опалення (відео)

Наша сеть партнеров Banwar

Повітряне опалення приміщень котеджу - один з видів опалення, яким можна зігріти теплим повітрям будинок через вентиляцію по трубах, додавши затишку. Гаряче повітря в даному випадку стає теплоносієм. Прообрази таких печей відомі з 2-3 тисячоліття до н.е. Подібні системи використовувалися в Древньому Римі. В кінці 15 століття (ще не придумано газове) повітряне опалення з'явилося в Росії. За 600 років технології далеко пішли вперед. Для такого опалення не знадобляться труби, а також величезні розпечені печі, які займуть половину кімнати.

Переваги повітряного опалення приватного будинку

Опалення, заснована на повітряному нагріванні - це система термічної обробки повітря до необхідної температури, яка дозволяє в собі об'єднати опалення з вентиляцією та кондиціонуванням приміщення.

Подібна система має ряд певних переваг:

  • Комфортні умови;
  • Дизайнерський підхід;
  • надійність;
  • Економічна вигода;
  • Повітря буде рівно такої температури, яку поставить господар помешкання.

Незалежно від погоди за вікном, автоматична система підтримки температури повітря буде якісно функціонувати, тримаючи заданий градус тепла. Температуру можна легко міняти на розсуд. Також повітря, завдяки своїм властивостям, розподіляється по всьому об'єму будинку, що дозволяє рівномірно розподіляти температуру. Подібні умови є досить комфортними і підвищують затишок з якістю життя.

Печі пішли в минуле, а необхідність в радіаторах під вікнами відсутня. Якщо в приватному будинку (котеджі) високі вікна, а також використано суцільне скління приміщення, то відсутність додаткових систем опалення, які не вписуються в архітектуру будинку, не псує фасад будівлі.

Відсутність будь-яких труб з водою виключає можливість підриву опалення, протікання рідини, таким чином, виключається ймовірність отримати опік. Аварійна розморожування труб теж не загрожує при такій системі.

Тепловіддача при теплообміні набагато вище, ніж при інших системах опалення, відповідно, коефіцієнт корисної дії залишається на високому рівні. Час нагрівання повітря, а тому і приміщення в цілому, менше, тому як він спочатку має певну температуру, крім того існує можливість зниження нагріву при відсутності людей в кімнаті. Автоматизована система не дозволяє витрачати зайве енергію або перегрівати повітря.

Для обігріву приміщень можна використовувати сучасні обігрівачі. Детальніше про види, їх плюси і мінуси читайте в статті: https://homeli.ru/stroitelstvo-doma/inzhenernye-sistemy/otoplenie/obogrevateli-dlya-doma

Особливості повітряного опалення будинку за канадською методикою

Канадська методика полягає в тому, що поєднується обігрів з вентиляцією, і додається можливість очищення повітря, його зволоження і охолоджування. Це стає актуальним в спекотні літні місяці.

Принципи, на яких будується робота повітряного опалення будинку, схожий на роботу системи, яка застосовується в промислових організаціях.

Повітря нагрівається джерелом тепла, нагріте надходить по воздуховодам в опалювальні приміщення, однак існують деякі особливості, які необхідно розглядати ще на етапі проектування.

А саме:

  1. Домашні повітроводи значно менше в перерізі повітропроводів промислових.
  2. Домашні повітроводи встановлюються приховано (під стелею, підлогою, стінами), не заважаючи в приміщенні і не псуючи архітектуру всередині.
  3. Устаткування для обігріву (нагрівач повітря, обмінник тепла, фільтр, зволожувач повітря, автоматика) також приховано, не псуючи і не захаращуючи приміщення.
  4. Джерело теплого повітря зазвичай встановлюється в кімнаті або під будівлею (в промислових приміщеннях такого немає, а застосовується, наприклад, котельня , Тобто окрема кімната).

В уже збудоване приміщення своїми руками також можна встановити подібну систему, але тоді виникне ряд труднощів, пов'язаних з установкою системи, хоча це реально зробити, проте краще подбати про це на етапі будівництва приватного будинку.

Інструментарій системи повітряного опалення

В ідеалі, звичайно, проектування системи повітряного опалення відбувається на етапі планування заміського будинку. Крім того, необхідно провести розрахунок втрат тепла - це буде потрібно при виборі теплогенератора, його типу, потужності, швидкості здійснення потоку повітря і інших параметрів.

Для зведення системи повітряного опалення знадобиться обладнання. Газовий нагрівач повітря - це те, що є джерелом тепла. Теплообмінник потрібен для підігріву повітря, що проходить через нього, до необхідної температури. За воздуховодам повітря, ставши гарячим до певної температури, подається в кімнати.

Вам також може бути цікавий матеріал про варіанти газових обігрівачів: https://homeli.ru/stroitelstvo-doma/inzhenernye-sistemy/otoplenie/gazovye-obogrevateli

Повітроводи бувають різних типів і матеріалів виготовлення, що впливає на їх властивості та структуру:

  • гнучкі;
  • жорсткі;
  • Круглі;
  • Прямокутні в перерізі.

Через вентиляційні решітки відбувається забір і віддача теплого повітря, крім того, через них існує можливість регуляції потужності потоку. Вентилятор виконує завдання по відправці повітря в теплогенератор.

Застосовується і пристрій, що покращує якість повітря, приклад таких варіантів - це зволожувач, фільтр.

Кондиціонер забезпечує необхідну для комфорту температуру повітря в теплі літні місяці. Ставлять і автоматичний контроль системи, необхідний для регуляції вузлів системи обігріву в конкретному приміщенні в запрограмованому режимі. Крім зазначеної функції, контроль здатний відключити опалювальну систему при виникненні аварії. Все це відбувається за допомогою різних датчиків, наприклад, вологості, справності в роботі теплогенератора.

Складові для пристрою повітряного опалення в будинку

Повітря для нагріву приміщення використовується, як вуличний, тобто зовнішній, так і внутрішній, тобто з приміщення. Система опалення може здійснювати забір тільки зовнішнього повітря - припливна система. Вентилятори в такому випадку женуть повітря в нагрівач, а з нього відбувається розподіл нагрітого теплого потоку.

Існує комбінована система з забором повітря одночасно з різних джерел, тобто і з вулиці, і з приміщення - це називається частковою рециркуляцією.

А також є повна рециркуляція - використовується тільки внутрішнє повітря, він знаходиться в русі, змінюючи стану від нагрітого до холодного. Остиглий повітря знову надходить до джерела тепла, нагрівається, продовжуючи циркуляцію, віддаючи тепло.

Саморобний виготовлення подібної системи потребує наявності 3 основних складових:

  1. Теплогенератор. Його можна встановити покупної або використовувати наявний «теплогенератор» - піч (досить цікаве застосування споконвічно російського будови). Можна використовувати котел, вони бувають електричними або працюють на інших видах енергії.
  2. Повітроводи. З труб необхідно спорудити мережу. При проектуванні будинку, зручніше такі труби монтувати в будівлю, ніж намагатися замаскувати їх в уже готовому будинку.
  3. Припливний вентилятор.

Система, зроблена своїми руками, не відрізняється від купленої і встановленої професійними будівельниками. Необхідний лише набір певних знань по установці і поданні, як працює і влаштована така схема.

Зверніть увагу на матеріал про те, які варіанти опалення заміського будинку є https://homeli.ru/stroitelstvo-doma/inzhenernye-sistemy/otoplenie/otoplenie-zagorodnogo-doma

Матеріали і схема повітряного опалення

Після вибору теплогенератора, вибираються труби, службовці в подальшому воздуховодами. У роботі в обов'язковому порядку знадобиться стрічка монтажна, теплоізоляція, утеплювач повітропроводів, саморізи, скотч алюмінієвий.

Встановлюється теплогенератор, до нього приєднується припливний вентилятор, службовець нагнітачем повітря. Монтаж відбувається безпосередньо під котлом або поруч з піччю. Вентилятор забезпечується фільтром, який очищає повітря від пилу або інших домішок. До теплогенератору підводяться повітроводи, які здійснюють доставку повітря в конкретні приміщення будинку.

Система повітряного опалення (відео)

У теплі місяці краще також використовувати кондиціонування повітря. Різні кліматичні прилади легко вбудовуються в систему і доповнюють наявну схему. Незважаючи, на можливість створення повітряного опалення самостійно, і бажання скоріше домогтися затишку в домі, все ж таки краще довіритися професіоналам.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов