Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Повітряний електричний компресор для авто своїми руками

  1. Принцип роботи
  2. необхідні матеріали
  3. Компресор з вогнегасника з мотором від холодильника
  4. Компресор з газового балона з нагнітачем від вантажного автомобіля

Наша сеть партнеров Banwar

Дев'ять з десяти сучасних автовласників мають у своєму розпорядженні повітряний компресор. Звичайно, міському жителю, чия машина живе у дворі багатоповерхівки, для періодичної підкачки шин вистачить компактного електронасоса з живленням від гнізда прикурювача. Власникам власного гаража за статусом належить мати більш серйозний апарат на 220 вольт, до якого можна підключити пневмоінструмент для ремонтних робіт або виконати фарбування кузовних елементів за допомогою розпилювача.

Фабричні повітряні компресори професійного і побутового призначення широко представлені в продажу, однак при бажанні заощадити фінанси або забезпечити необхідні характеристики компресора можна самостійно виготовити установку. Підбір якісних комплектуючих також забезпечить надійність і тривалу роботу саморобного компресора, на відміну від серійних моделей з китайськими електронними компонентами всередині.

Принцип роботи

У герметичну ємність (балон, ресивер) нагнітається повітря під надлишковим тиском. Через вивідний клапан потік повітря подається по шлангах до кінцевого пристрою у вигляді фарбопульта, пневматичного гайковерта або перехідника для накачування коліс. Створення надлишкового рівня тиску в ресивері може виконуватися вручну або за допомогою електричного насоса.

Для зручності використання компресор може бути оснащений контрольними манометрами або автоматичною системою для підтримки робочого тиску в балоні.

Щоб забезпечити очистку повітря, що подається до фарбувального пістолета, на вивідну магістраль компресора монтуються масло і вологозахисні фільтри.

необхідні матеріали

Для виготовлення повітряного електричного компресора на 220В своїми руками слід запастися наступними деталями та комплектуючими:

  • пристрій для нагнітання повітря;
  • ресивер;
  • редуктор;
  • манометр, аварійний клапан і реле контролю тиску;
  • фільтруючі елементи (підійдуть бензиновий і дизельний Автофільтри);
  • вимикач на 220 вольт і електричний кабель;
  • матеріали для заснування (рами) апарату;
  • різьбові перехідники, хомути, герметик і фум-стрічка;
  • шланг з маслостойкой гуми;
  • скріплювальні вироби.

Основою компресора є пристрій для нагнітання повітря. На цій посаді найчастіше використовують електродвигуни від холодильних установок.

Інформація! В ході експлуатації різних варіантів встановлено, що найбільший тиск забезпечують силові агрегати від промислових холодильників радянського виробництва.

Також в якості нагнітача може бути застосований компресор гальмівної системи від ЗІЛ-130 або аналогічних вантажівок. У цьому випадку додатково знадобиться асинхронний електродвигун потужністю не менше 1 КВт з живленням від побутової мережі.

Ємність для стисненого повітря може бути обрана з наступних варіантів:

  1. Металевий балон від вуглекислотного вогнегасника (наприклад, ОУ-10). Міцна 10-літрова ємність гарантовано витримує тиск до 150 атмосфер.
  2. Кисневий балон об'ємом 40 літрів, розрахований на робочий тиск в 200 атмосфер;
  3. Побутовий газовий балон на 12, 27 мул 50 літрів з максимально допустимим тиском 150 атмосфер;
  4. Гідропневмоаккумулятор гальмівної системи вантажівок типу КАМАЗ. Являє собою довгастий сталевий балон об'ємом до 55 літрів з двома штуцерами на торцях, що витримує тиск до 500 атмосфер.

Попередження! З метою безпеки настійно не рекомендується використовувати в якості ресивера пластикові каністри або ємності від садових обприскувачів, незважаючи на простоту їх доопрацювання.

Компресор з вогнегасника з мотором від холодильника

З вогнегасника типу ОУ-10 демонтується розпилювальний пристрій, балон очищається від забруднень і іржі. На різьбову горловину балона герметично встановлюється перехідник, до якого пригвинчується 3/4 дюймовий четвернік з внутрішнім різьбленням.

У двигуні від холодильної установки заплющенний кінчик маслозаливной трубки акуратно відкушується бокорезами, і проводиться заміна масла.

Примітка! Як відповідного мастила можна використовувати моторне напівсинтетичне масло 10W40.

Стара мастило зливається в мірну ємність для оцінки необхідної кількості. Після цього за допомогою медичного шприца в електромотор вливається нове масло (на 10 - 12% більше злитого обсягу). Потім маслозаливную трубку необхідно герметично заглушити за допомогою болта відповідного діаметру і фум-стрічки.

Двигун з пусковим реле і балоном монтуються на рамі компресорної установки і кріпляться за допомогою болтових з'єднань або стяжок.

На воздухозаборную трубку насоса через гумовий перехідник встановлюється бензиновий фільтр для очищення надходить в систему повітря. На вивідну магістраль нагнітача за допомогою хомутів ставиться дизельний паливний фільтр з влагоотделителем, щоб частинки вологи і масла не потрапляли в робочий інструмент (наприклад, в пульверизатор).

Далі, до магістралі приєднується редуктор, який буде забезпечувати тиск в балоні, після редуктора шланг кріпиться до четверніку балона. До вільних входів четверніка герметично кріпляться манометр і реле контролю тиску.

До вільних входів четверніка герметично кріпляться манометр і реле контролю тиску

Мінімальна і максимально допустима величина тиску в балоні регулюється пружинами на контрольному реле.

Одну клему реле тиску підключають до двигуна компресора, другий контакт з'єднується з нульовим проводом мережі. Позитивний контакт нагнітача через пускову кнопку підключається до плюсового проводу мережі. Всі з'єднання електричної схеми виконуються за допомогою пайки, а потім ретельно ізолюються.

Отримати наочне уявлення про те, як зробити саморобний компресор з холодильника можна в наступному відеоматеріалі:

Компресор з газового балона з нагнітачем від вантажного автомобіля

Ще один варіант компресора можна виготовити з 50-літрового газового балона, компресора гальмівної системи ЗІЛ-130 і асинхронного електродвигуна.

В якості несучого елемента компресора можна використовувати сам балон, на якому привариваются майданчики для установки насоса, електромотора, фільтрів і керуючого обладнання.

В якості несучого елемента компресора можна використовувати сам балон, на якому привариваются майданчики для установки насоса, електромотора, фільтрів і керуючого обладнання

У балон вваривать 4 штуцера:

  • під підводить магістраль від насоса до ресивера;
  • під вивідну магістраль від ресивера до розпилювача;
  • для установки манометра;
  • для клапана скидання надлишкового тиску (замість клапана можна використовувати реле, яке буде автоматично відключати електроживлення при досягненні максимального тиску в балоні).

Також в нижню поверхню газового балона варто врізати кульовий кран для зливу конденсату. Двигун і насос з'єднуються приводним ременем через встановлені на їх валах шківи.

Порада! Для ефективної роботи компресора рекомендується проводити заміну масла в насосі через кожні 200 годин роботи.

Електрична частина компресора складається з кнопки включення, робочого конденсатора на 30 мкФ, пускового конденсатора на 60 мкФ, реле часу і магнітного пускача.

У розріз підвідної магістралі встановлюється фільтруючий пристрій.

Нижче представлений ролик про те, як зробити подібний саморобний компресор для фарбування авто:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов