Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Позначення аксонометрии припливно-витяжної вентиляції: вентилятор, повітропровід, зворотний клапан, дифузор

  1. Аксонометрія: на що звернути увагу?
  2. Що повинно бути видно в результаті?
  3. Правила виконання аксонометрии припливно-витяжної вентиляції
  4. Умовні графічні позначення систем вентиляції
  5. Позначення вентилятора на схемі вентиляції
  6. позначення повітропроводів
  7. Позначення зворотного клапана вентиляції на схемі
  8. Позначення дифузора на схемі

Наша сеть партнеров Banwar

Складна і розгалужена система промислової вентиляції створює для проектувальників і монтажників певні труднощі. Для полегшення робіт, виключення помилок при монтажі і більш наочного уявлення про склад і пристрої системи вентиляції виконується робоча схема. Вона робиться в аксонометрии (фронтальний вид в трьох проекціях), тому прийнято таку схему називати аксонометрією вентиляційної системи.

Аксонометрія: на що звернути увагу?

Існують різні, дуже зручні способи створення робочих креслень. Є якісні комп'ютерні програми, що дозволяють швидко і без помилок створювати схеми, креслення або плани. Аксонометрія може бути виконана будь-яким способом, але остаточний креслення повинен бути представлений в паперовому вигляді. Це важливо, тому що для монтажників або будівельників доступний тільки такий варіант робочого креслення.

Крім того, важливим моментом є можливість точного уявлення точки установки або лінії проходження комунікацій. Якщо плани приміщень найчастіше складаються з виду зверху і, рідше додаткового виду збоку, то для системи вентиляції важливі всі три проекції, так як система може бути розташована на різних рівнях, в різних точках приміщень.

Що повинно бути видно в результаті?

Схема вентиляції повинна давати повне уявлення про розташування каналів, точках установки всіх пристроїв:


Крім того, повинні бути вказані параметри пристроїв щодо позначки установки, розміри перехідників або інших допоміжних елементів. Для монтажників така схема повинна стати основним робочим кресленням, достатнім для повного складання і монтажу системи. Відсутність будь-яких даних може викликати появу помилок, що ускладнюють або виключають нормальну експлуатацію обладнання. Крім того, часто аксонометрична схема є кресленням, що передують розрахунки системи, і відсутність будь-яких даних може стати причиною помилок в розрахунках.

Правила виконання аксонометрии припливно-витяжної вентиляції

Перш за все, необхідно вибрати найбільш вдалий кут нахилу, що дозволяє найбільш інформативно відобразити всю систему без зайвих перетинів або незрозумілих ділянок. Правильний вибір точки огляду дає найбільш повне уявлення про склад і особливості конфігурації системи.

Вентиляційні канали відображаються у вигляді суцільних товстих ліній. Параметри каналів позначаються за допомогою виносних ліній. Вказується діаметр або розмір перетину воздуховода, пропускна здатність або витрата повітря, що йде через нього. Повітроводи, встановлені вертикально, зображуються такт ж у вигляді вертикальних ліній. Канали, які проходять перпендикулярно напрямку погляду, наносяться на схему у вигляді горизонтальних ліній. Повітроводи, перпендикулярні їм, наносяться на схему під кутом 45 °.

Складна і розгалужена   система промислової вентиляції   створює для проектувальників і монтажників певні труднощі

думка експерта

Інженер теплопостачання та вентиляції РСВ

Федоров Максим Олегович

Важливо! В обов'язковому порядку повинен дотримуватися масштаб.

Схема повинна читатися з прив'язкою до планування будівлі або споруди, щоб для людини, який розглядає креслення, було відразу зрозуміло, яка гілка системи розташовується в даному крилі або корпусі будівлі.

Схема включає всі основні і додаткові елементи, які містить система. Вказуються, решітки або клапани, канальні вентилятори , Фітинги, інші пристрої, безпосередньо мають відношення до вентиляційної системи. Всі елементи маркуються цифрами, щоб в описі можна було послатися на конкретний елемент схеми і безпомилково відшукати його на плані. Це виключить плутанину, допоможе уникнути різночитань при монтажі.

Умовні графічні позначення систем вентиляції

Аксонометрія вентиляції повинна бути виконана у відповідності з прийнятою системою позначень. Інакше креслення неможливо буде прочитати і зрозуміти, який елемент мав на увазі розробник. Це особливо актуально для складних розгалужених схем, що складаються з безлічі різнорідних елементів.

Позначення вентилятора на схемі вентиляції

Вентилятори позначаються як дещо спрощене зображення корпусу радіального пристрої - равлики.

Осьові вентилятори зображуються як стилізоване зображення крильчатки (робочого колеса) в прямокутнику або колі:

Примітно, що зображення на похилих лініях мають відповідні форми, що підкреслюють приналежність елемента саме цієї лінії повітряних каналів.
На різних схемах зустрічаються зображення з невеликими змінами зовнішнього вигляду, але загальні правила дотримуються в обов'язковому порядку.

позначення повітропроводів

позначення повітропроводів

Повітроводи позначаються суцільною товстою лінією. Вона розташовується горизонтально для каналів, що проходять перпендикулярно напрямку погляду, вертикально для вертикально розташованих повітропроводів і під кутом 45 ° для каналів, паралельних напрямку погляду (що йдуть углиб креслення). Розміри каналів - діаметр для круглих або ширина-висота для прямокутних каналів - позначаються відповідними написами на виносних лініях.
Гнучкі повітроводи зображуються хвилястою (зигзагоподібної) лінією. Теплоізольовані - пряма товста лінія з тонкої зигзагоподібної, нанесеної по поздовжній осі.

Позначення зворотного клапана вентиляції на схемі

Позначення зворотного клапана вентиляції на схемі

Клапани на схемах позначаються у вигляді прямокутників, розташованих вертикально, із заповненням, відповідним призначенням пристрою. Зворотний клапан має широку діагональну смугу.

Клапани іншого призначення мають свої види заповнення. Так, вогнезатримуючий клапан повністю заповнений чорним, клапан димовидалення позначається як прямокутник, розділений по діагоналі, з нижньої чорної частиною і т.д.

Позначення дифузора на схемі

Позначення дифузора на схемі

Дифузори схематично позначаються як світлий трикутник, вістрям спрямований в бік руху повітряного потоку. При цьому, конструкції і види дифузорів бувають досить різними, тому на схемах позначається умовне пристрій без прив'язки до конкретного типу. Специфіка використання дифузорів допускає такий підхід, так як основною умовою є лише пропускна здатність.

Побудова аксонометрии вентиляції на відео

Аксонометрія: на що звернути увагу?
Що повинно бути видно в результаті?
Аксонометрія: на що звернути увагу?
Що повинно бути видно в результаті?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов