Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пральна машина для дачі: як підключити без водопроводу

  1. Загальна інформація
  2. Як організувати водозабір
  3. Спосіб 1 - завантаження води вручну
  4. Спосіб 2 - використання ємності
  5. Спосіб 3 - закачування води насосною станцією
  6. Спосіб 4 - за допомогою насоса

Наша сеть партнеров Banwar

З проблемою підключення цього побутового агрегату доводиться стикатися тим, хто проживає на заміській ділянці не постійно, а лише в дачний сезон. І то, якщо центральна магістраль водопроводу або автономна система відсутні, а вода береться з колодязя. При грамотному підході до вирішення цього питання особливих складнощів з експлуатацією пральної машинки-автомата не виникне.

Загальна інформація

Щоб визначити найбільш прийнятний для себе спосіб забезпечення пральної машини водою, необхідно хоча б трохи розбиратися в принципі функціонування цих побутових приладів класу «автомат». Залежно від моделі вони відрізняються «закладеними» в електронну частину програмами, але специфіка їх роботи ідентична.

На малюнку добре видно пристрій прального агрегату.

Простежити шлях проходження води по машинці-автомату нескладно: відсік, в який завантажується миючий засіб - бак з барабаном - система зливу (через відповідний патрубок). Нюанс в тому, що для коректного функціонування машинки (строго за програмою) необхідно забезпечити необхідний натиск. При невиконанні цієї умови станеться недолив рідини, та й збої в роботі приладу гарантовані, так як електроніка миттєво реагує на найменші зміни параметрів системи.

Як організувати водозабір

Доцільно розглянути всі практикуються на заміських ділянках варіанти, а який з них краще, дачник, погодившись з місцевою специфікою і своїми можливостями, вирішить самостійно.

Спосіб 1 - завантаження води вручну

Така методика передбачає її заливку на початку каналу проходження, в відсік з побутовою хімією.

Плюс - цей варіант забезпечення машинки-автомата водою не вимагає додаткових фінансових витрат.

Мінус - процес досить трудомісткий, та й прання затягнеться надовго. Після завершення кожного з етапів, передбачених програмою, в машину-автомат доведеться доливати чергову порцію води, так як вона буде зупинятися.

Спосіб 2 - використання ємності

Для створення хоча б невеликого тиску в системі бак з водою встановлюється вище місця розташування машини-автомата.

плюс

Купівля пластикового резервуара обійдеться недорого. Бочка на 100 л коштує приблизно 1150 - 1250 рублів.

мінуси

  • Для забезпечення прийнятного напору різниця по висоті між пральною машиною і баком повинна бути не менше 5 - 6 м. В основному дачні будиночки - будови одноповерхові. Де встановити резервуар? Навряд чи хто стане монтувати його на рівні коника або будувати на ділянці під нього спеціальну міні-вишку з майданчиком.
  • Ще одна проблема - як регулярно поповнювати запаси води в баку? Навіть якщо будинок і в 2 поверхи, то носити її наверх відрами - перспектива вельми приваблива.

Спосіб 3 - закачування води насосною станцією

Наприклад, безпосередньо з колодязя.

плюс

Для стійкої роботи машини-автомата - один з кращих варіантів.

мінус

Насосна станція купується при облаштуванні автономної системи. Значить, в цьому випадку водопровід на дачі як такий є. А витрачати гроші на установку тільки для того, щоб використовувати її в часі прання, враховуючи вартість перекачивающей станції - не раціональне рішення. Навряд чи хто з дачників стане цим займатися.

Спосіб 4 - за допомогою насоса

Тут розгляд достоїнств і мінусів такої методики безглуздо. Для дачі, на якій системи водопроводу немає - оптимальний варіант. Вартість насоса невисока, і навіть найпростіша модель забезпечить і постійну перекачку води з бака (колодязя) в пральну машинку, і її прийнятний для роботи приладу натиск.

При всіх плюсах такого інженерного рішення є і складність. Полягає вона у виборі елементів схеми за параметрами.

Наприклад, перетин шланга (труби) необхідно співвідносити з продуктивністю насоса. Тільки так можна добитися необхідного для безперебійної роботи пральної машини в автоматичному режимі тиску води. Труднощі виникнуть і під час придбання перекачує пристрої. Різноманітність моделей обладнання таке, що неспеціалісту складно зрозуміти, яке саме виріб доцільно купити для вирішення такої специфічної завдання - забезпечення водою пральної машини.

З найбільш популярними в приватному секторі насосами можна ознайомитися, перейшовши на цю сторінку .

Що знадобиться додатково

  • Ємність для води . Її рекомендована мінімальна місткість визначається, виходячи зі співвідношення - 50 л на 1 повний цикл. А з конкретним обсягом доведеться вирішувати, враховуючи можливості по установці бака в обраному на дачі місці.
  • Реле. Воно «відповідає» за включення / відключення насосного обладнання.
  • Пристосування - штуцери, перехідники, запірна арматура (вентилі) тощо, в залежності від схеми імітації водопроводу.

Інформацію про ці вироби та ціни на продукцію можна знайти тут .

  • Витратні матеріали. Наприклад, стрічка ФУМ (для ущільнення різьбових з'єднань), ПВХ, кріпильні деталі тощо.

Якщо з другорядними питаннями можна розібратися самостійно, то за критеріями вибору перекачує пристрої, реле, параметрів фітингів краще порадитися з професіоналом. Можливо, в залежності від типу насоса і специфіки дачі (звідки планується організувати водозабір), знадобиться і щось ще. Наприклад, зворотний клапан, фільтри, гідроакумулятор - варіантів доукомплектування багато.

«АЛЬФАТЕП» завжди готова допомогти вирішити проблему забезпечення пральної машини водою дачникам Підмосков'я. Потрібно лише зателефонувати на номер її контактного телефону 8 (495) 109-00-95, і фахівці компанії дадуть слушну пораду. Після уточнення окремих нюансів запропонують на вибір кілька моделей насосів, здатних забезпечити ефективну роботу пральної машини при відсутності водопроводу, а також складові частини для системи його імітації. При необхідності фахівці «АЛЬФАТЕП» підкажуть і оптимальну схему підключення побутового приладу.

Де встановити резервуар?
Ще одна проблема - як регулярно поповнювати запаси води в баку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов