Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пральна машина не заливає воду

  1. Однією з причин може бути недостатнє тиск в системі водопостачання.
  2. Проблеми заливного клапана
  3. Датчик рівня води (прессостат)
  4. Пристрій блокування люка
  5. Проблеми нагрівального елементу
  6. Проблеми зливного насоса
  7. Електронний модуль
  8. Резюмуючи все вищесказане

Наша сеть партнеров Banwar

Ситуація, коли пральна машина не набирає воду або цей процес відбувається надто повільно, виникає досить часто.

У більшості випадків цю проблему можна усунути самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Але все ж бувають випадки, коли виконати ремонт самостійно важко і в цьому випадки ви завжди можете звернутися в нашу фірму і замовити ремонт пральної машини в Саратові , Майстри проведуть ремонт максимально швидко і якісно.

Але все ж бувають випадки, коли виконати ремонт самостійно важко і в цьому випадки ви завжди можете звернутися в нашу фірму і замовити   ремонт пральної машини в Саратові   , Майстри проведуть ремонт максимально швидко і якісно

Однією з причин може бути недостатнє тиск в системі водопостачання.

Щоб перевірити натиск води досить відкрити водопровідний кран. Якщо струмінь недостатньо сильна або її немає зовсім, то машина не може набрати необхідну кількість води за певний час. Тому в даному випадку просто необхідно дочекатися достатнього напору у водопровідній системі або викликати сантехніка, в цьому випадку ремонт пральної машини не потрібен.

Якщо з напором води проблем немає, то слід перевірити, чи надходить вода в машину. Подивіться, чи відкритий вентиль на водопровідній трубі, підведеної до пральній машинці. Також він може перебувати на розподільній «гребінці» в спеціальному сантехническом шафі. Існує ймовірність, що будь-хто з домашніх (наприклад, діти) перекрили цей кран. Також слід звернути увагу на підвідний шланг. Можливо, він перехилився або на ньому лежить важкий предмет, і тому вода не надходить в машину.

Якщо зовні з підводять елементами все в порядку, то акуратно відкрутіть шланг подачі води, попередньо підставивши під нього ємність, і перевірте, чи надходить через нього вода. Може статися й таке, що забитий сам шланг або труби водопроводу.

Якщо ж вода тече з достатньою силою, то зверніть увагу на фільтр-сіточку заливного клапана, який розташований в місці приєднання шланга водозабору до пральної машини Якщо ж вода тече з достатньою силою, то зверніть увагу на фільтр-сіточку заливного клапана, який розташований в місці приєднання шланга водозабору до пральної машини. Він служить для захисту від попадання в пристрій частинок різних домішок (піску, іржі), які можуть бути присутніми у водопровідній воді. Якщо цей елемент в процесі експлуатації сильно забруднився, витягніть його плоскогубцями і гарненько промийте. Після цього поставте фільтр на місце, дотримуючись правильність установки.

Проблеми заливного клапана

Якщо ж справа не в водопостачанні, то доведеться виявляти і усувати серйозніші технічні неполадки Якщо ж справа не в водопостачанні, то доведеться виявляти і усувати серйозніші технічні неполадки. Досить часто причиною, по якій пральна машина не набирає воду, є вихід з ладу клапана подачі води . Для діагностики необхідно відкрити верхню кришку пральної машини. Зрозуміло, прилад повинен бути відключений від електро- і водопостачання. У місці підведення водопостачання розташовані один або кілька даних елементів. В першу чергу візуально оцінюємо їх стан. Якщо є почорніння або оплавлення, то, значить, клапан перегорів і потрібно його заміна. Також характерним симптомом згорілого елемента є наявність запаху гару. У разі, коли «на око» все в порядку, необхідно перевірити електричним тестером опір обмотки котушок водозабірного клапана. У справної деталі воно дорівнює 3,6 кОм. Якщо воно відсутнє повністю або менше норми, то також доведеться замінити елемент. Заміна котушки рекомендується взагалі при будь-яких проблемах з цією деталлю, так як її ремонт недоцільний.

Якщо електрична частина клапана подачі в нормі, то потрібно перевірити його мембрану. Для цього його знімають з пральної машини і під'єднують до подає шлангу. Потім, попередньо підставивши ємність (можна виконувати дану операцію над ванною або раковиною), на кожну котушку черзі подається напруга в 220 В. Клапан в робочому стані відкривається при подачі струму, а при відключенні щільно закривається. При неповному відкритті або закритті, яке означає знос мембрани або втрату еластичності, також слід замінити елемент.

Якщо є необхідність зняти або замінити клапан, то цю операцію слід виконувати в такому порядку:

· Забезпечте вільний доступ до елементу. Швидше за все, доведеться додатково зняти задню стінку пральної машини.

· Від'єднайте дроти від клапана.

· Зніміть шланги з штуцерів.

· Відкрутіть кріпильні гвинти, які утримують клапан на корпусі агрегату. Іноді замість гвинтів присутні засувки. Особливо часто вони зустрічаються на пральних машинах німецького виробництва. У цьому випадку мова засувки акуратно відводиться в сторону, корпус клапана повертається до потрібного положення, а потім виймається.

Відповідно, установка клапана проводиться в зворотному порядку.

Якщо потрібна термінова заміна котушки, то можна зняти вийшов з ладу елемент, а на його місце встановити котушку, з тієї секції клапана, яка використовується не дуже часто. Наприклад, забезпечує затоку води в лоток з кондиціонером. Зрозуміло, це тимчасовий захід і необхідно в найближчі терміни здійснити повноцінну заміну клапана і тим самим завершити ремонт пральної машини.

Датчик рівня води (прессостат)

Ще однією причиною незаліванія води є поломка датчика тиску (   прессостат   ) Ще однією причиною незаліванія води є поломка датчика тиску ( прессостат ). Він здійснює контроль за кількістю води, що подається, а в разі несправності пральна машина не може виміряти кількість рідини, а без цього прання не почнеться. Протестувати його можна одним нехитрим способом. Шланг подачі води від'єднується, а на його місце ставлять відповідний за розмірами відрізок трубки. Подуйте в нього, і якщо чути клацання перемикання пружин (найчастіше три рази), значить проблему потрібно пошукати в іншому місці.

Пристрій блокування люка

Пральна машина не почне процес затоки води, якщо   дверцята люка закрита нещільно   або вийшов з ладу її замок Пральна машина не почне процес затоки води, якщо дверцята люка закрита нещільно або вийшов з ладу її замок. Відсутність фіксації дверцята в закритому положенні можливо з двох причин. Перша: що фіксує язичок або гачок перекосився і не потрапляє в замок. Ця несправність виникає при випаданні всередині дверцята металевого штока. Друга: перекосився сам люк внаслідок ослаблення петель, на яких закріплена дверцята. У цих випадках необхідно підтягнути кріплення або поставити на місце шток. Також після тривалого терміну експлуатації можливий знос смуг термоблокіровкі. Тут вже ніяк не вийде обійдися без професійного втручання.

Проблеми нагрівального елементу

Пристрій також не почне прання, якщо несправний нагрівальний елемент (ТЕН). З оответственно, вода не буде заливатися в машинку. Для діагностики необхідно зняти стінку і «продзвонити» тестером ланцюг, в яку включений нагрівач.

Проблеми зливного насоса

Деякі сучасні машини не заливають воду при несправності в зливний системі. Наприклад, дана ситуація може виникнути практично у всіх моделей Miele або Bosh. В першу чергу рекомендується перевірити фільтр зливного насоса і прочистити його в разі засмічення. Також на наявність засмічень перевіряють зливний патрубок. Проблема може ховатися і в несправності самого насоса зливної системи (помпи), який при поломці доведеться замінити.

Електронний модуль

Самою неприємною ситуацією, коли в пральну машину не заливається вода, є несправність «мозку» пральної машини - керуючого електронного модуля Самою неприємною ситуацією, коли в пральну машину не заливається вода, є несправність «мозку» пральної машини - керуючого електронного модуля. Він може бути повністю електронним або об'єднаним із спеціалізованим программатором. Для ремонту цього елемента найкраще звернутися в сервісний центр. Якщо ви не фахівець в електроніці, не варто братися за його лагодження, інакше можна тільки погіршити ситуацію. Повна заміна плати потрібно тільки в невеликій кількості випадків, коли видно, що плата згоріла серйозно. Якщо ж ушкодження незначні, то можна спробувати впоратися власними силами. Повторюся, це слід робити тільки в тому випадку, коли ви розбираєтеся в електроніці і вмієте поводитися з інструментами і приладами, необхідними для ремонту. Але і тут не завжди можна впоратися своїми силами, адже часом буває необхідно використання спеціальних стендів, що імітують функціонування пральної машини. Найбільш часто в електронному модулі перегорають запобіжники. Трохи рідше - варистори, транзистори, сімістори і конденсатори. Демонтаж елементів здійснюється за допомогою паяльного фена. Їм слід користуватися дуже акуратно, щоб уникнути від'єднання сусідніх деталей на мікросхемі. У відповідності зі схемою можна визначити деталь, необхідну для заміни. Принципові схеми електроніки пристрою бувають вказані в інструкціях користувача. Також схеми більшості моделей можна відшукати в інтернеті. Деталі краще купувати оригінальні. Це знижує ймовірність повторної поломки після перших же використань відремонтованого блоку. Якщо нагар на елементах не надто сильний, можна ризикнути впорснути шприцом рідина для очищення контактів. Є ймовірність, що їх провідність після цього відновиться.

Якщо візуально плата чиста, але пральна машина не заливає воду і видає помилку про неполадки в керуючому модулі, то необхідна налагодження програмного забезпечення пристрою. Таку операцію будинку здійснити неможливо. З цією метою потрібно спеціальний пристрій - програматор, за допомогою якого і встановлюється нова «прошивка» пральної машини.

Резюмуючи все вищесказане

Можна порадити проводити будь-які операції по втручанню у внутрішній устрій пральної машини тільки якщо ви повністю впевнені в своїх силах. Краще заплатити за роботу професіонала, ніж потім в рази переплачувати за ремонт додаткових неполадок, що виникли після некваліфікованих робіт. Майстри проведуть повну діагностику пристрої і визначать точну причину, по якій вода не надходить в пральну машину. Якщо ж ваша машина знаходиться на гарантійному терміні, то ні в якому разі не слід розкривати її, інакше після цього ви позбудетеся можливості безкоштовно скористатися послугами сервісного центру.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов