Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Правильна вода: користь від чистої води - Sibmeda

  1. - Артем Ашотовіч, чи достатньо пити просто чисту питну воду, щоб забезпечувати всі потреби організму?
  2. - Тоді якими критеріями повинна відповідати якісна питна вода?
  3. - Багато людей кип'ятять воду, щоб поліпшити її якість і «знезаразити». Як кип'ятіння впливає на воду?
  4. - Але, напевно, в деяких випадках кип'ятити воду все-таки доцільно?
  5. - Ще які показники впливають на якість і корисність води?
  6. - Чим це погано для організму?
  7. - Що таке окислювально-відновний потенціал води, і на що він впливає?
  8. - Яке значення заряд води має для людини?
  9. - Скільки можуть «жити» фрукти та овочі?
  10. - Іншими словами, негативно заряджена вода і продукти є антиоксидантами?
  11. - Але як отримати воду, що відповідає всім цим критеріям?
  12. - Ви говорили про «живий» і «мертвої» води. В чому різниця?
  13. - Багато людей використовують засоби для очищення для води. Чим відрізняється дія іонізаторів від...
  14. - З якою метою можна використовувати воду, приготовану за допомогою іонізаторів, крім вживання в якості...
  15. - Скільки часу можна зберігати «живу» воду і в якій тарі?
  16. - А чай можна заварювати іонізованої водою? Її властивості зберігаються при нагріванні?

Наша сеть партнеров Banwar

Навряд чи знайдеться людина, яку потрібно переконувати в життєвій необхідності води для нашого організму. Однак чи достатньо воді бути просто чистою, щоб приносити користь? Як надати воді антиоксидантні властивості і для чого це потрібно? Чи потрібно кип'ятити воду? Такі питання ми задали Артему Хачатряну, лікаря-дієтолога, головному лікарю Клініки професора Хачатряна.

- Артем Ашотовіч, чи достатньо пити просто чисту питну воду, щоб забезпечувати всі потреби організму?

- Насправді, зараз люди, в основному, і керуються критерієм чистоти щодо води. Питання чистоти, власне, зіграв як позитивну роль, так і негативну, тому що люди почали максимально ефективно очищати воду.

Так, з'явилися фільтри зворотного осмосу, які пропускають через мембрану тільки молекули Н2О і більше нічого. З'явилися дистилятори, які шляхом випарювання залишають тільки Н2О. Люди вирішили, що найчистіша вода - чистий Н2О - це найкращий варіант для пиття. Хоча природою так не заплановано, в природі немає чистого Н2О, і немає абсолютно мінералізованої води.

Хоча природою так не заплановано, в природі немає чистого Н2О, і немає абсолютно мінералізованої води

- Тоді якими критеріями повинна відповідати якісна питна вода?

- Відповідно, один з головних критеріїв і хороших показників питної води - це її мінералізація. Мінеральна складова води - калій, кальцій, магній та інші елементи таблиці Менделєєва. Мінералізація в нормі повинна складати від 30-ти до 150-ти миллимоль на літр.

- Багато людей кип'ятять воду, щоб поліпшити її якість і «знезаразити». Як кип'ятіння впливає на воду?

- Кип'ятіння - це ще один шкідливий фактор для води, тому що при такому впливі з цих мінералів - солей - утворюються нерозчинні речовини. У багатьох людей на чайниках утворюється такий наліт - це і є важкі нерозчинні сполуки солей, які, потрапляючи в організм, можуть сприяти розвитку сечокам'яної хвороби, кальцинації судин і т.д. - за умови проблем з кишечником і інших факторів.

До речі, той же самий механізм відбувається при термічній обробці продуктів. Наприклад, в помідорі або шинку є солі, і вони теж утворюють нерозчинні сполуки при готуванні. Але так як це відбувається в м'якоті продукту, то це не так помітно, як накип на чайнику.

Відповідно, якісна вода повинна бути нормальною мінералізації і без грубої термічної обробки. Кип'ятити можна дистильовану воду.

- Але, напевно, в деяких випадках кип'ятити воду все-таки доцільно?

- Кип'ятити потрібно в екстремальних випадках, коли немає впевненості, що вона бактеріально безпечна. Також, якщо людина використовує воду з-під крана без доочищення, то її, звичайно, теж краще кип'ятити. У разі застосування відповідного фільтра для води можна не кип'ятити.

- Ще які показники впливають на якість і корисність води?

- Наступний показник - це РН. Велика частина води на Землі - лужна з природних джерел. Вода, яку ми починаємо обробляти - фільтрувати, розливати в пляшки - починає стикатися з киснем, рівень РН у неї падає. Вся вода вода, як правило, кисла. Вода в Міськводоканалі кисла, хоча по районам міста можуть бути різні показники. Але, в будь-якому випадку, якщо ви її наливаєте в графин, то вона окислюється. Рівень РН нашого організму лужної, і вода теж повинна бути лужною.

Відповідно, наступний один з головних критеріїв - РН, вода повинна бути лужною.

Ще один важливий показник - поверхневий натяг, тобто сила зчеплення молекул води. Цей показник складно виміряти, оскільки для цього необхідно провести певний хімічний дослід.

Однак очевидно, що в нашому організмі вода має низький поверхневий натяг, тобто вона у нас «рідині», ніж вода, яку ми п'ємо.

Щоб було зрозуміліше, згадаємо, що вода буває в кількох агрегатних станах. Перше - у вигляді рідини, яку ми можемо пити. Але якщо ми почнемо її вдихати, то захлебнёмся і помремо.

Друге - у вигляді пари: ми нею не зможемо напитися, але можемо її вдихати, паром ми не захлебнёмся, тому що молекули води настільки далеко один від одного розташовані, що в наш організм потрапляє дуже мала кількість. Іншими словами, поверхневий натяг колосально низький.

І є вода, по якій ми можемо ходити, це лід. В цьому випадку сила зчеплення молекул максимально висока.

І якщо ми беремо порівняльні характеристики води в нашому організмі і тієї, яку п'ємо, то в нашому організмі цей показник - 43 дин / кв. см сантиметр, а в воді, яку ми п'ємо (Міськводоканал, бутильованої) - це 75 дин / кв. см. Відповідно, в 2 рази вода виходить «гущі».

Відповідно, в 2 рази вода виходить «гущі»

- Чим це погано для організму?

- Тим, що організм, в будь-якому випадку, прийме воду з низьким поверхневим натягом. І йому доводиться виділяти енергію, щоб розірвати ці сполуки, і зробити воду більш биодоступной.

Вирішити це питання можна за допомогою дистиляції шляхом випарювання: поверхневий натяг знижується, тому що вода спочатку перетворюється в пар, а потім стає рідиною, а також шляхом заморожування. Після заморозки також знижується поверхневий натяг. Крім цього, знизити поверхневий натяг можливо шляхом електролізу.

- Що таке окислювально-відновний потенціал води, і на що він впливає?

- Наступний параметр води, один з життєво важливих - це окислювально-відновний потенціал або заряд води.

Знову ж таки, якщо порівнювати нас з природою, то в нашому організмі вода має негативний заряд. Що це означає? Це означає, що ми наповнені певною кількістю вільних електронів, які виступають в ролі «батарейок». Поки ми негативно заряджені, ми живі. Все живе на цій планеті має негативний заряд. Те, що вмирає, має позитивний заряд.

У нас в організмі - приблизно мінус 70 - мінус 100 мілівольт. Відповідно, вода, яку ми зазвичай п'ємо - водопровідна, в пляшках, має заряд плюс 250 - плюс 350. У природі ж різні джерела мають різний заряд води. Є колодязна вода - до нуля, а є джерела з зарядом води мінус 400 - 450, вони вважаються цілющими.

Якщо зірвати з дерева лист і видавити з нього сік, то він буде приблизно мінус 100 - мінус 200 мілівольт. «Живі» плоди, продукти мають негативний заряд. Це про що говорить? Свіжі продукти призначені для того, щоб дати людині енергетичний заряд, щоб підживити його енергією - ось цими електронами.

Свіжі продукти призначені для того, щоб дати людині енергетичний заряд, щоб підживити його енергією - ось цими електронами

- Яке значення заряд води має для людини?

- З цією темою тісно пов'язане питання старіння людини. У нас є «клітини-електростанції» - мітохондрії, і побічний продукт цих «електростанцій» - вільні радикали.

Вільні радикали - це агресивні частки, яким не вистачає електронів. І ці частинки починають «поїдати» структури наших клітин. І, в першу чергу, вони «біжать» в ДНК і «забирають» у них електрони.

Така клітина швидко змінюється і знищується організмом - тобто, клітина, яка повинна жити, наприклад, 2 роки, при масивному нападі вільних радикалів буде жити 2 тижні. Це відбивається і на тривалості життя.

А ось коли людина з'їдає свіжозірвані яблуко або огірок «з куща», він, крім того, що отримує корисні речовини, ще й отримує дозу електронів. І ось ці вільні радикали, які нападають на ДНК, нейтралізуються вільними електронами. Таким чином, вони захищають нашу клітину на довге життя.

- Скільки можуть «жити» фрукти та овочі?

- Огірки можуть зберігати негативний заряд від двох-трьох годин до декількох днів. Добре «тримають» заряд цитрусові, сливи. Магазинні продукти, в основному, вже позитивно заряджені.

Однак, на щастя, їх можна «реанімувати». Купили огірки - вони плюс 100. Для «пожвавлення» їх можна помістити в негативно заряджену воду, і вони знову наберуть негативний заряд і придбають антиоксидантні властивості.

Для «пожвавлення» їх можна помістити в негативно заряджену воду, і вони знову наберуть негативний заряд і придбають антиоксидантні властивості

- Іншими словами, негативно заряджена вода і продукти є антиоксидантами?

- А що таке антиоксиданти? Антиоксиданти - це речовини, які можуть віддати електрон вільному радикалу, тим самим захищаючи клітину.

Є антиоксиданти - вітаміни, але з ними можна переборщити. Вода в цьому плані і свіжі продукти - універсальний і абсолютно безпечний варіант отримувати антиоксиданти.

Таким чином, головні критерії якості води: мінералізація, РН, поверхневий натяг, окислювально-відновний потенціал (заряд).


- Але як отримати воду, що відповідає всім цим критеріям?

- Ми не можемо купити таку воду, тому що якщо ми наллємо негативно заряджену воду в пляшку, то на наступний день вона буде позитивно зарядженою.

Відповідно, тут єдиний варіант - це застосування спеціальних іонізаторів , Які можуть повернути воді це її стан.

Для створення «живої» води є іонізатори. Більшість їх зараз працюють на основі електролізу - пластини титано-платинові, через які подається струм певного спектру, і в воду переходять електрони.

Є різні види електролізу - діафрагмовий і бездіафрагменних.

У першому випадку вода розділяється на 2 фракції - «мертву» і «живу». У такому випадку вода сильніше обробляється, змінюється її хімічний склад, і це не завжди добре для постійного вживання.


У другому випадку застосовується більш щадний метод електролізу, при якому не змінюється хімічний склад води. При цьому знижується поверхневий натяг, виділяється активний водень, вода наповнюється вільними електронами.

За допомогою бездіафрагменних іонізаторів , Які ми виробляємо, можна «оживляти» будь-які рідини - соки, чай і т.п.

Є також мінеральні іонізатори, які працюють без струму. На землі є мінерали, які мають певний склад і при взаємодії з рідиною можуть віддавати вільні електрони. Відбувається іонний обмін.

І ось такий мінеральний іонізатор можна помістити в будь-яку воду - бажано, чисту, можна навіть в дистильовану або минулий зворотний осмос, - і цей іонізатор наповнить її мінералами і вільними електронами. Дистильована вода стане мінералізованою, лужної (бо ці мінерали ощелачивают) і негативно зарядженої, так як вони дають вільні електрони.

Один з видів іонізаторів, який ми виробляємо, - це гуртка, яка має спеціальну поверхню. Наливаючи туди воду, можна відразу ж отримати негативний заряд.

- Ви говорили про «живий» і «мертвої» води. В чому різниця?

- Тут потрібно розрізняти. Якщо ми беремо в аспекті оздоровчих розчинів, які використовуємо, то вони відрізняються показниками РН і ОВП. «Жива» вода має лужний РН і негативний заряд, а «мертва» вода - кислий РН і позитивний заряд.

Відповідно, вони по-різному діють. «Жива» має сильні антиоксидантні властивості, а «мертва» вода вбиває патогенні об'єкти в організмі - віруси, бактерії. Це анолітної розчин, дуже хороший детоксикант.

В аспекті ж питної води - вона у нас вся «мертва», тобто позитивно заряджена. Така вода не має ніяких оздоровчих властивостей.

- Багато людей використовують засоби для очищення для води. Чим відрізняється дія іонізаторів від звичайних очищувачів?

- Звичайні фільтри просто очищають воду від будь-яких домішок (важких металів, хлору і інших), і при цьому не змінюють ні РН, ні окислювально-відновний потенціал, ні поверхневий натяг, ні мінералізацію.

Однак перед застосуванням іонізатора рекомендується очистити воду за допомогою фільтра. Якщо ж вода очищена за технологією зворотного осмосу, то в цьому випадку краще використовувати мінеральний іонізатор.

Якщо ж вода очищена за технологією зворотного осмосу, то в цьому випадку краще використовувати мінеральний іонізатор

- З якою метою можна використовувати воду, приготовану за допомогою іонізаторів, крім вживання в якості питної?

- У будь-якою метою, як звичайну воду: мити продукти, вимочувати овочі і фрукти, робити маски, вмиватися і так далі.

- Скільки часу можна зберігати «живу» воду і в якій тарі?

- Що стосується іонізованої води, то вона зберігає свої властивості добу, а потім перетворюється в «мертву». Знову ж якщо в ній буде постійно перебувати мінеральний іонізатор, то, відповідно, вона буде залишатися живою. Бажано зберігати воду не в пластиці і не в металі. Сама нейтральна тара - це скло.

- А чай можна заварювати іонізованої водою? Її властивості зберігаються при нагріванні?

- «Живу» воду можна нагрівати до 80 - 85 градусів, у неї зберігається заряд. Особисто я п'ю чай на основі трав, і заварюю їх в термосі некип'яченої іонізованої водою, нагрітою до 85 градусів.

Клініка професора Хачатряна:

вул. Ватутіна, 4,

+ 7 (383) 207-56-56;

interacadem.ru


Читайте також:
Детокс за правилами
«Лікуйте хвороби, поки їх немає! ..»
Новосибірський експерт в області екологічної медицини провів конференцію в Тольятті (ВІДЕО)

Артем Ашотовіч, чи достатньо пити просто чисту питну воду, щоб забезпечувати всі потреби організму?
Тоді якими критеріями повинна відповідати якісна питна вода?
Як кип'ятіння впливає на воду?
Але, напевно, в деяких випадках кип'ятити воду все-таки доцільно?
Ще які показники впливають на якість і корисність води?
Чим це погано для організму?
Що таке окислювально-відновний потенціал води, і на що він впливає?
Яке значення заряд води має для людини?
Скільки можуть «жити» фрукти та овочі?
Іншими словами, негативно заряджена вода і продукти є антиоксидантами?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов