Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Правильна посадка на гірському велосипеді

Наша сеть партнеров Banwar

Нерозумно вважати, що після покупки гарного, нехай навіть дуже дорогого велосипеда, його не потрібно буде налаштовувати. Безумовно, настройка буде потрібно. Одна з найважливіших параметрів - настройка правильної посадки на гірському велосипеді. Перш ніж сідати на велосипед, ми зобов'язані налаштувати його, щоб не гробити своє здоров'я і не відчувати дискомфорту при їзді. Для маніпуляції з посадкою, ми можемо змінювати наступне:

  • висоту сідла
  • нахил сідла
  • зсув сідла
  • довжину виносу
  • кут винесення
  • Висоту підйому керма
  • ширину керма
  • форму керма
  • установка ріжків

Ви вже помітили, що більша частина налаштувань, що здійснюються для виявлення правильної посадки, виконується з: сідлом, виносом і кермом. Саме ці три елементи можуть кардинально змінити посадку на велосипеді, від дуже комфортною і правильною, до болісної і викликає дикий дискомфорт. З кожним моментом познайомимося ближче.

Сідло. По-перше, сідло має підходити конкретно Вам. Мабуть, сідло - найбільш складно обрана частина велосипеда. Дуже часто, трапляється так, що стокові (рідне) сідло, яке продавалося з гірським велосипедом , Буде для вас не комфортним. Виявити це досить просто, після 20-30 км. проведених в сідлі, буде відчуватися явний дискомфорт. Найчастіше, причина криється в тому, що сідло занадто м'яке. Не треба дивуватися, це може здатися нелогічним, але саме м'які сідла на середніх і довгих дистанціях викликають найбільший дискомфорт. За правилом, велосипедист повинен сидіти на двох сідничних кістках , А це можливо тільки в тому випадку, коли сідло досить жорстке, інакше велосипедист, як би, провалюється і навантаження розподіляється на небажані зони. На своєму досвіді, я стикався з м'яким сідлом, яке доставляло моторошний дискомфорт вже після 30 км. шляху, проблема пішла після переходу на більш жорстке сідло, зараз без проблем проїжджаю і 200 км. Ширина сідла - також дуже значимий параметр. Найбільш поширена ширина, як вважають фахівці, підходяща для більшості людей - 143 мм. У жінок, як правило, сідничні кістки розташовані трохи ширше, тому їм необхідно більш широке сідло, ніж чоловікам. Новачкам, які тільки-тільки придбали велосипед потрібно якийсь час почекати і звикнути, дискомфорт з'явиться майже від будь-якого сідла, вже на наступний день після першої поїздки. Пояснюється це просто: Ви ще не звикли до таких навантажень, почекайте, буквально, один тиждень і дискомфорт повинен піти. Намагайтеся вибирати сідла відомих виробників: Selle Italia, San Marco, Fizik, Ritchey, Velo. Деякі сідла мають виріз (дірку) посередині, чув, що чоловікам більше подобається таке нововведення, можливо через те, що туди можна щось покласти Сідло

Деякі сідла мають виріз (дірку) посередині, чув, що чоловікам більше подобається таке нововведення, можливо через те, що туди можна щось покласти

Налаштування сідла. Сідло можна рухати в трьох напрямках: вище-нижче, нахиляти вгору-вниз, а також зміщати вперед і назад. Розберемося з кожним окремо. До сих пір існує безліч методик визначення оптимальної висоти сідла. Розповім вам, чим загрожує неправильна висота сідла. Коли я катаюся де-небудь і бачу, як у молодих людей або дівчат сідло опущено майже до самого низу, мені стає шкода їх коліна. Колінний суглоб - найбільш складний за своєю будовою суглоб в організмі людини. Другий за складністю суглоб - це суглоб з'єднує нижню щелепу з черепом. Тому, заробивши травму коліна , Можна надовго (якщо не назавжди) забути про велосипеді, а також придбати проблеми з ходьбою і бігом. Для людини неприродно отримувати великі навантаження при зігнутому колінному суглобі. Коли ми ходимо або бігаємо, коліно згинається незначно, а встановивши сідло дуже низько, коліно може згинатися під 90 градусів і при цьому положенні отримувати тривалу і інтенсивну навантаження. Розповім один із способів, як правильно виставити висоту сідла. Зручно сядьте на сідло, візьміться руками за кермо, розташуйте п'яти на педалі, коли одна з педалей буде в нижньому положенні - нога на ній повинна бути повністю випрямлена. При такій настройці висоти сідла, ваша нога буде майже повністю розпрямлятися, з невеликим запасом, з урахуванням правильного розташування стопи на педалі (підстава пальців повинно знаходитися строго над віссю педалі).
Кут нахилу сідла повинен бути приблизно паралельним землі. Допускаються незначні нахили вперед або назад. Дуже індивідуальна настройка. Головне, стежте, щоб не було сильного нахилу в якусь сторону, інакше сідло буде створювати дискомфорт, передавлівая певні зони.
Положення сідла вперед-назад. Коли педалі розташовані на однаковій висоті, коліно повинно знаходитися над віссю педалі. Однак, це досить спірне правило. Наприклад, останнім часом, у спортсменів стало популярним зміщення сідла вперед, для перенесення центру ваги ближче до переднього колеса, а також для більшої компактності, з метою створити більш аеродинамічну посадку.

Вибір виносу керма. Як такий, настройки виносу керма - не існує. Досвідчені уми здогадалися, що винос можна перевертати, але більше нічого з виносом не зробиш. Винос можна замінити. Якщо потрібна більш витягнута посадка, то потрібно брати винос достовірніше, і навпаки. Наприклад, якщо Ви сильно тягніться до керма, то винос потрібно взяти коротший (хоча, можливо, обрана неправильна ростовка рами). А якщо ваша посадка занадто «вертикальна», винос потрібно взяти достовірніше. Для кращої аеродинаміки краще перевернути винос, таким чином, верхня частина тулуба стане ближче до горизонтального положення і опір вітру буде впливати з меншим ефектом. Під винос, дуже часто ставлять кільця, щоб підняти кермо вище. Щоб опустити кермо нижче, потрібно прибрати кільця з-під виносу, для цього знадобиться забити якір вилки глибше і відпиляти непотрібну частину штока. Без спеціальних інструментів, краще не вкорочувати шток, а ще краще звернутися в майстерню.

Велосипедне кермо. Кермо буває різні, відрізняються, як формою, так і шириною. Рейзер - це вигнуті рулі, як правильно, ширше прямих, ними легше управляти велосипедом на бездоріжжі. У міському циклі, набагато краще мати прямий і вузький кермо, по-перше, через кращої аеродинаміки, а по-друге, легше буде проходити вузькі місця: в пробках, між людьми, двері. Для тривалих поїздок, раджу придбати велосипедні ріжки, з їх допомогою можна частіше міняти хват на кермі, і в підйоми легше заходити, взявшись за ріжки.
Також не забувайте іноді вставати з сідла. На одну годину поїздки, потрібно 3-5 хвилин проїхати стоячи, так ви не дасте собі «засидітися» і підтримайте всі м'язи в тонусі.

© sportlife.info

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов