Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Принцип роботи термоголовки для радіатора опалення

  1. Тонкощі настройки обігріву запірною арматурою
  2. Конструкція термоголовки і принцип її роботи
  3. різновиди термостатів
  4. конструкція клапана
  5. Вибір оптимальної термоголовки
  6. Розміщення термоголовок
  7. монтаж термоголовки

Наша сеть партнеров Banwar

Щоб забезпечити максимальну ефективність роботи опалювальної системи в своєму будинку, недостатньо підібрати хороший котел, труби правильного діаметру і радіатори з великою площею теплообміну. Необхідно встановити різну арматуру і термоголовки для радіаторів.

Термоголовки, встановлені на радіатори в будинку, позбавлені деяких недоліків запірної арматури, а також дозволяють більш точно налаштовувати температуру радіаторів. Завдяки тонкої регулюванню можна створити комфортний клімат в будинку і заощадити на опаленні.

Тонкощі настройки обігріву запірною арматурою

Вибираючи запірну арматуру, як засіб настройки радіаторів, потрібно бути готовим до:

  • Балансування за допомогою арматури може виконуватися тільки шляхом постановки її в режим «відкрито» або «закрито», тобто або обігрів буде працювати на максимумі, або не буде працювати взагалі. Відкрити кран не можна, так як в такому випадку вода під тиском швидко зламає тендітні деталі арматури. Все це і призводить до того, що від спеки люди відкривають вікна замість того, щоб знизити нагрів батарей, що призводить до неефективної розтраті енергії.
  • Швидке відкриття крана може привести до гідравлічного удару - вода під тиском полине в радіатор, пошкодивши його або знизивши його міцність і довговічність.
  • Всі маніпуляції з балансувальними кранами можуть проводитися тільки вручну: щоб постійно мати комфортну температуру, потрібно підходити до радіатора і вмикати-вимикати його.

Всі ці проблеми вирішуються шляхом установки термостатів опалення. Вони не тільки дозволяють робити температуру постійно зниженою. Термоголовка для більшості радіаторів може бути обладнана системою автоматичного регулювання.

Конструкція термоголовки і принцип її роботи

У конструкцію входить два основних елементи - термоклапан і термостат. Працюють вони в такий спосіб: У конструкцію входить два основних елементи - термоклапан і термостат

  1. Сильфон заповнюється летючим паром або рідиною і знаходиться під постійним тиском.
  2. Величина тиску завжди відповідає величині нагріву наповнювача, а регулювання здійснюється за рахунок того, що пружина в сильфоні стиснута з певною силою.
  3. Коли температура навколишнього повітря піднімається, частина наповнювача випаровується, що призводить до збільшення тиску всередині термоголовки.
  4. Пружина розтискається, сильфон збільшується, що призводить до руху золотника в клапані в сторону закриття просвіту труби, - це не дає теплоносія потрапляти в радіатор в занадто великій кількості.
  5. Це відбувається до тих пір, поки не відновиться рівновага системи.
  6. Якщо температура повітря падає, пар в сильфоні конденсується, тиск зменшується, сильфон стає менше.
  7. Зменшений сильфон впливає на золотник таким чином, щоб той почав відкривати прохід для води, поки радіатор не прогріється до потрібної температури.

Наповнювач сильфона розташований на максимальному віддаленні від нагрівається водою частини пристрою, тому впливу гарячої води на датчик не відбувається.

На нього може діяти нагріте повітря, що випускається самим радіатором. Щоб цього уникнути, термоголовка для радіатора повинна бути встановлена ​​в горизонтальному положенні.

різновиди термостатів

Термоголовка для опалювальних радіаторів може мати один з двох видів термостата:

  • автоматичний;
  • ручний.

Принцип балансування системи опалення за допомогою ручного термостата простий: поворот вентиля призводить до того, що шток клапана зрушується з місця, змінюючи просвіт труби відповідно до вибраного значення температури Принцип балансування системи опалення за допомогою ручного термостата простий: поворот вентиля призводить до того, що шток клапана зрушується з місця, змінюючи просвіт труби відповідно до вибраного значення температури. Ефективність приладу в такому випадку трохи нижче, а ручка клапана може з часом вийти з ладу через частого механічного впливу.

У конструкцію автоматичного регулятора входить сильфон. Часто такі термоголовки оснащуються цифровими датчиками і дисплеями, що робить процес настройки температури зовсім простим.

конструкція клапана

конструкція клапана

Термостат потрібен для регулювання температури ручним або автоматичним способом. Друга основна деталь термоголовки - клапан - потрібна для того, щоб безпосередньо впливати на потік теплоносія, регулюючи діаметр просвіту труби, що подає. Клапан може встановлюватися на прямому або кутовій ділянці контуру і виконується по одному з двох стандартів: RTD-G або RTD-N. Вибір конкретного виду пристрою ґрунтується на типі схеми опалення, а стандарт підбирається виходячи з діаметра труби, що підводить контуру.

RTD-G може пропускати через себе більшу кількість теплоносія і розрахований на наступні ситуації:

  • однотрубні системи опалення;
  • багатоповерхові будинки;
  • приватні будинки з двухтрубной системою з природною циркуляцією.

однотрубні системи повинні бути обладнані байпасами в обов'язковому порядку, якщо радіатори оснащуються терморегуляторами.

RTD-N підходить для:

  • будинків з примусовою циркуляцією теплоносія в контурах обігріву;
  • багатоповерхових новобудов з двотрубних опаленням.

Вибір оптимальної термоголовки

Термоголовка для опалювальних радіаторів повинна бути правильно встановлена.

Першим параметром, на основі якого робиться вибір, є тип наповнювача, якщо регулятор автоматичний. За цим принципом термостати поділяються на два типи: рідинні і газові. Пристрої першого типу більш точно підлаштовують клапан під потреби мешканців, але теплова інерція таких приладів вище, ніж у газових регуляторів. Газонаповнені термоголовки балансують температуру менш точно, але швидше.

Другий принцип вибору - тип подачі сигналу на клапан. Термоголовки для радіаторів можуть приводитися в дію виходячи з температури:

  • води в трубах;
  • повітря в кімнаті;
  • повітря поза приміщенням.

Регулятори першого типу менш точні - похибка настройки може варіюватися в межах 1 - 7 градусів. Часто такий розкид не влаштовує споживача, тому найчастіше використовують регулятори, які отримують інформацію від повітря. Вони чутливо реагують на зміну балансу температур між радіатором і повітрям в кімнаті і підлаштовують потік води, зберігаючи необхідні умови в автоматичному режимі.

Управління може бути прямим або електричним. У першому випадку термостат буде отримувати інформацію про зміну температурного режиму від теплоносія. Зміна режиму здійснюється шляхом обертання ручки клапана, на яку нанесена шкала.

Електричне управління ділиться на два підтипи:

  • керування циркуляційним насосом або опалювальним котлом;
  • подача сигналу на механічні клапани, установка яких проводиться поруч з радіатором - в такому випадку можна налаштувати всі радіатори одним рухом.

Розміщення термоголовок

Датчики можуть бути виносними і вбудованими, регулювання може бути прямої або дистанційній.

Балансувальні клапани з вбудованим датчиком більш поширені. Знаходяться вони шляхом вбудовування механізму в трубу прямої лiнiї. Установка радіаторів повинна проектуватися з урахуванням наступних нюансів:

  • якщо доведеться монтувати регулятор вертикально, потрібно вибирати пристрій іншого виду, так як конвекція теплого повітря сильно позначиться на точності автоматичного балансування. Регулювання буде здійснюватися з великою похибкою, так як буде грунтуватися на теплому повітрі поруч з радіатором, а не на температурі основної маси повітря в приміщенні;
  • датчик повинен бути встановлений строго горизонтально (паралельно підлозі).

Регулювання буде здійснюватися з великою похибкою, так як буде грунтуватися на теплому повітрі поруч з радіатором, а не на температурі основної маси повітря в приміщенні;   датчик повинен бути встановлений строго горизонтально (паралельно підлозі)

Термоголовка для алюмінієвих радіаторів з виносним датчиком температури використовується в наступних випадках:

  • радіатори змонтовані таким чином, що сильфон термостата наглухо завішаний фіранкою, і доступ повітря до механізму утруднений;
  • потоки теплого повітря будуть впливати на функціонування вбудованого термодатчика;
  • радіатор розташовується під вікном, з якого прозирає холодне повітря з вулиці;
  • вертикального розташування термостата опалення не уникнути.

Виносної термодатчик з'єднується з основною конструкцією термоголовки за допомогою тонкої трубки достатньої довжини.

Установка дистанційного електричного управління передбачається в тих ситуаціях, коли опалювальні прилади змонтовані в недоступних для зручної ручного регулювання місцях. Наприклад, якщо вбудовуються в підлогу конвектори закриті декоративними гратами.

При монтажі термоголовки на біметалічні радіатори або прилади іншого типу потрібно слідувати головному правилу: щоб датчик адекватно реагував на зміну температури повітря в приміщенні, це повітря повинен мати можливість вільно циркулювати навколо чутливої ​​частини механізму.

Краще рішення - установка термостата паралельно підлозі, так як в цьому випадку на нього не будуть діяти теплі потоки повітря від труби і самого опалювального приладу (гаряче повітря йде вертикально вгору). Ще одне правило, яке повинно бути дотримано: стрілка на корпусі пристрою повинна бути спрямована в бік потоку гарячої води в контурі, інакше все відразу прийде в непридатність.

Виносний датчик необхідний у таких ситуаціях:

  • установка приладу опалення, проведення в ніші;
  • глибина приладу перевищує 16 см;
  • термоголовка для опалювальних радіаторів закрита шторою;
  • над радіатором є широкий підвіконня, встановлений на відстані менше 10 см від верхнього краю опалювального приладу;
  • має місце вертикальне розташування механізму балансування.

З усіх цих умов саме фіранки мають найбільший вплив на ефективність балансування. Вони стають екраном, що не дозволяє датчику реагувати на умови в кімнаті. Їх можна відсунути, щоб дати повітрю доступ до сильфони, але виносний датчик вирішить цю проблему простіше ..

монтаж термоголовки

монтаж термоголовки

Перед здійсненням монтажу потрібно перекрити теплоносій в системі опалення. Після зливу води можна починати установку регулюючих клапанів на радіатори. Монтаж проводиться таким чином:

  • труби на невеликій відстані від радіатора обрізаються;
  • стара запірна арматура демонтується;
  • від клапанів від'єднуються хвостовики, після чого вони загортаються всередину пробок опалювального приладу;
  • збирається обв'язка і монтується на вибране місце;
  • труби з'єднуються.

Механізм повинен бути сонаправлени потоку води в контурі.

Налаштування температури може проводитися в межах 6 - 26 градусів. Задана температура буде підтримуватися автоматично. Для регулювання потрібно повернути ручку термостата до суміщення насічок з мітками на корпусі. Ці мітки відповідають певному температурному режиму.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов