Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Принцип роботи зволожувача повітря: і правильність використання

  1. Кому це потрібно
  2. різновиди зволожувачів
  3. традиційні зволожувачі
  4. парові випарники
  5. ультразвукова техніка
  6. Інструктаж для користувача

Наша сеть партнеров Banwar

Добрий день, а, може бути, вечір! Сьогодні мова піде про одну моєї колишньої колезі, яка просто схиблена на здоровому способі життя. Дієти, спорт, прогулянки і прийом їжі за графіком, лікувальна косметика - нічого з новинок вона не упускає. Але якось поскаржилася, що, незважаючи на всі зусилля, у неї все ж позначилися зморшки і взагалі шкіра надто суха.

Я аж ніяк не косметолог, зате про мікроклімат в будинку подумав відразу. І порадив їй купити чудодійний прилад, що усуває сухість, а також детально пояснив принцип роботи зволожувача повітря. Сподіваюся, вам ця інформація теж стане в нагоді.

Кому це потрібно

Зволожувач повітря просто необхідний людям, які живуть неподалік від траси або в центрі міста. В таких умовах скупчення пилу в квартирі буде просто колосальним.

Також рекомендую задуматися про покупку подібного приладу, якщо у вашому будинку немає ні однієї рослини, але багато книг або побутової техніки. Особливо, якщо ви спите в безпосередній близькості від комп'ютера або телевізора.

Зволожувач показаний алергікам, людям з дуже сухою шкірою, астматикам і просто дітям. Якщо ви стабільно хворієте два рази в рік простудними захворюваннями, у вас часто сверблять очі і лущиться шкіра, при цьому ні медикаменти, ні косметика глобально проблему не вирішують, задумайтеся, можливо, у вашій квартирі занадто сухе повітря.

різновиди зволожувачів

Багато споживачів не поінформовані які бувають типи зволожувачів і не готові, що даний прилад може коштувати недешево.

На сьогоднішній день на ринку представлено чотири види зволожувачів:

  1. Класичні, розпорошення води відбувається за допомогою вентилятора. Найпростіший пристрій, отже, найдешевше. Хоча ціна залежить від бренду і функціональності. В основному це від 50 до 150 $.
  2. Паровий або гарячий зволожувач. Усуває сухість повітря за рахунок нагріву води. Цінова категорія таких моделей - від 70 $.
  3. Ультразвуковий. Про те, як працює цей вид зволожувачів, потрібно розповісти докладніше, що я зроблю нижче, в спеціальному розділі статті. Вартість подібних приладів варіюється від 50 до 500 доларів. Але так як конструкція досить складна, я б не рекомендував купувати дешеві моделі.
  4. Многоопціональние зволожувачі-розпилювачі. Їх ще називають атомайзери. Використовуються, в основному, на виробництві. Мають величезний бак для води. Ціни на ці агрегати позначаються чотиризначними цифрами в рублях.

Саме від типу приладу, залежить на скільки включати його. Тому пропоную розглянути кожну різновид окремо.

традиційні зволожувачі

Найпростіший прилад, що працює за принципом природного випаровування. Оснащений вентилятором і вологим картриджем у вигляді губки.

Користуватися цією моделлю дуже просто: намочіть губку-фільтр водою і включите зволожувач. Вентилятор прожене сухе повітря через картридж і незабаром в приміщенні стане легше дихати.

Головний недолік подібного приладу - відсутність індикатора рівня вологості. Через це ви не дізнаєтеся на який час його включати, що може привести до зайвої вологості в житло. Тому до класичних зволожувачів рекомендується купувати психрометр, що визначає відносну вологість в квартирі.

парові випарники

Холодна вода важче гарячої, тому він випаровується повільніше. А ось якщо рідина довести до кипіння, волога буде надходити в атмосферу в рази швидше.

Зволожувачі, що працюють за принципом гарячої пари, оснащені ізольованим нагрівачем, над яким розміщується контейнер з водою. Щоб тен не перегріватися і не горів, всі моделі укомплектовують датчиком рівня рідини.

Дані види приладів дуже популярні у споживачів через порівняно невисокої ціни та ефективності. Але вони мають свої недоліки. Наприклад, при відсутності гидростата, ви не зможете визначити відносну вологість в квартирі. Щоб не купувати окремий прилад, звертайте увагу на цю деталь при покупці.

Особисто мені не до смаку, що в паровому зволожувачі немає регулятора інтенсивності випарів. Крім того, такий прилад споживає чимало електроенергії. Також через гарячої пари температура в приміщенні підвищується, що непогано взимку, але зовсім недоречно жарким літом.

ультразвукова техніка

ультразвукова техніка

Багатофункціональний прилад, що дозволяє заощадити електроенергію, з розумним управлінням і опцією програмування автоматичного включення.

Принцип роботи ультразвукового зволожувача досить простий:

  • У фільтр заливається вода.
  • Потім вентилятор делікатно заганяє повітря ззовні в ємність з рідиною.
  • Після цього, за допомогою п'єзоелектричної мембрани, що створює вібрацію, відбувається розбивання крапельок води на найдрібніші частинки.
  • Нарешті, ці молекули «просіваються» крізь спеціальну насадку і виштовхується в атмосферу вентилятором.

Внаслідок цих процесів вода перетворюється в туман, який зволожує повітря.

Такі прилади хороші тим, що їх можна використовувати повсюдно: в житлових і спальних приміщеннях, в офісі, на виробництві, в оранжереях, лікарнях і бібліотеках. Ультразвукові зволожувачі працюють тихо, а завдяки спеціальній вбудованій програмі, можуть самі включатися і вимикатися в певний час. Крім того, на сенсорному екрані ви можете побачити рівень вологості в приміщенні і відрегулювати інтенсивність випарів.

На мою скромну думку, цей вид приладів-зволожувачів є оптимальним за ціною і якістю.

Інструктаж для користувача

Дуже важливо розуміти, як правильно користуватися зволожувачем повітря. Інакше прилад може бути марним і навіть небезпечним.

  1. Не встановлюйте випарник на кухні.
  2. Ставте зволожувач так, щоб в радіусі метра біля нього не було техніки.
  3. Подбайте, щоб маленькі діти не змогли до нього дотягнутися.
  4. Перед включенням переконайтеся, що прилад зібраний правильно, повністю функціональний, а поблизу немає предметів, які можуть перекрити вхідний отвір.
  5. Використовуйте для зволожувача виключно очищену воду.
  6. Під час зміни картриджа або ємності з рідиною ваші руки повинні бути сухими, а прилад відключений від мережі.
  7. Якщо агрегат зламався, лагодити його власноруч я настійно не рекомендую.
  8. Використовуйте апарат при температурі в приміщенні не вище 30 ° С.
  9. Вирішуючи, куди ставити в кімнаті прилад, вибирайте місце з рівною і стійкою поверхнею поза зоною доступу дітей і домашніх тварин.
  10. Подбайте про те, щоб прямий потік не був спрямований на сплячих домочадців, а так само техніку або книги. В іншому випадку, це зашкодить і здоров'ю, і особистих речей.
  11. Якщо ви використовуєте традиційний зволожувач, з метою посилення природного випаровування, я рекомендую встановлювати його поблизу батарей або в сонячному куточку.
  12. Якщо у вас часто «стрибає» напруга, використовуйте стабілізатор з метою заощадження своєї техніки.
  13. Регулярно очищайте ємність і диски фільтрів від нальоту.

Експлуатуйте прилад відповідно до інструкції. Наприклад, якщо він оснащений піддоном для ароматичних масел, не наливайте їх безпосередньо в воду.

Як правильно вибрати зволожувач повітря читайте в цій статті ...

Хочеться вірити, що моя стаття допоможе вам вирішити питання сухого повітря раз і назавжди і поліпшити стан здоров'я. Буду радий вам в моєму блозі в будь-який час. Чекайте незабаром ще матеріал по цій темі. До побачення!

З повагою, Ростислав Кузьмін.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов