Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Присадки в моторному маслі: піногасники


Наша сеть партнеров Banwar

03.12.2016

"Наскільки небезпечно коли піниться масло в двигуні? Чув, в масло додають спеціальні присадки для боротьби з піною, чи так це?"

Утворення піни є проблемою для масел в моторі або трансмісії. З цієї причини в мастильні матеріали вносять деякі добавки, відомі в хімії як антівспенівателі або піногасники. Ці добавки відносно великі за розміром і навіть можуть розламуватися в процесі експлуатації на більш дрібні частини.
Вимоги до чистоти системи мастила стають більш жорсткими (застосування фільтрів більш тонкого очищення). У зв'язку з цим слід враховувати, що ці добавки можуть бути відфільтровані з масла.

Що таке пеноунічтожающіе реагенти?

Пеноунічтожающіе реагенти бувають двох видів: метил силікон і поліметакрилат. Їх застосовують в різних концентраціях в оліях різного типу. наприклад, трансмісійні масла з більш високою в'язкістю мають велику схильність до утворення піни через повітряних бульбашок. Часом в КПП повітряні бульбашки можуть у великій кількості накопичуватися на поверхні трансмісійного масла.

У більшість мастил вводять пеноунічтожающіе реагенти, щоб звести до мінімуму ризик виникнення стійкої піни на поверхні масла. Також для змащення важливий тонкий баланс між піногасниками і іншими присадками. Якщо концентрація антівспенівателей занадто низька, можуть виникнути проблеми. Якщо концентрація занадто висока, це також може привести до надмірного піноутворення, але вже за рахунок зміни поверхневого натягу масла.

Як працюють піногасники

Оскільки повітря потрапляє в масло, бульбашки повітря роблять спробу піднятися на поверхню. У момент, коли бульбашка піднімається через шар масла, його вловлює добавка-піногасник. Пеноунічтожающіе реагенти відрізняються від більшості присадок тим, що вони не розчиняються в маслі, а є суспензією. Це важливо, тому, що піногасники втрачають здатність боротися з піною, коли знаходяться в розчиненому стані.

Після "зустрічі" з повітряним міхуром, піногасники знижують міцність стінки міхура. Добравшись на поверхню масла, міхур лопається, повертаючи повітря назад в атмосферу. Бульбашки зі слабкими плівками-стінками лопаються і не утворюють стійку піну на поверхні масла.

В ідеалі, пеноунічтожающіе реагенти завжди виконують свою роботу і піна ніколи не буде в маслі проблемою. На практиці, піногасники можуть втратити свою ефективність, в результаті цілого ряду проблем.

Однією з найбільш поширених є забруднення олії. Будь-яке забруднююча речовина, яке знижує поверхневий натяг масла може зменшити ефективність піногасники. Вода є №1 в цьому списку. Вона зменшує поверхневий натяг і призводить до надмірного вспениванию. Інші забруднювачі: миючі засоби, розчинники, паливо, продукти окислення. Підтримка чистоти масла, позитивно впливає на боротьбу з піноутворенням.

Друга причина, чому пеноунічтожающіе реагенти стають неефективними - через зменшення їх кількості в маслі. Це може статися через надмірну фільтрації або через зберігання масла протягом тривалого періоду часу. Так як ці добавки зважені і не розчиняються, то вони схильні до випадання в осад. Без достатнього перемішування, особливо якщо масло знаходиться в зберіганні протягом значного проміжку часу, вони осідають і вимикаються з роботи. До речі, це одна з важливих причин, чому не рекомендується використовувати масла з вичерпаним терміном придатності.

Чому антівспенівателі потрібні

У більшості випадків вдається зберегти піну на поверхні масла на керованому рівні. Однак не всі машини мають ідеальні резервуари, щоб дати маслу час охолодитися і дозволити бульбашок повітря піднятися на поверхню. Насправді, багато авто мають занадто маленькі картери і дуже скромні заливні обсяги, тому масло в двигунах цих машин знаходиться в постійному стані турбулентності. Для таких автомобілів потрібні масла із збільшеною кількістю пеноунічтожающіх добавок.

Мала кількість піни є прийнятним. Але надлишок піни може зменшити здатність розбризкування мастила і привести до масляного голодування для деяких вузлів. Піна може обмежити здатність масла текти через мастилопроводи.

Піна скорочує термін служби масла. Найбільш поширеною формою деградації масла є окислення. Піна має високий відсоток повітря, який є головним інгредієнтом в цьому процесі. Як тільки піни стає більше і вона починає обмежувати швидкість потрапляння мастила до вузлів, температура масла починає підвищуватися. Зі збільшенням робочої температури і великою кількістю повітря в маслі, реакції окислення проходять з підвищеною швидкістю.

Видалення пеноунічтожітелей фільтрацією

На жаль, існують фільтри у яких розміри осередків не узгоджуються з розмірами присадок-піногасники. Це призводить до того, що через певний час добавки будуть видалені з масла. І хоча деякі пеноунічтожающіе реагенти не є твердими і можуть проходити через мікронні пори фільтра, інші типи присадок назавжди покинуть ваше масло.

Загальна думка виробників масел, що ризик відфільтрувати пеноунічтожающіе реагенти починається з рівня осередку фільтра в 3 мікрона.

Quot;Наскільки небезпечно коли піниться масло в двигуні?
Чув, в масло додають спеціальні присадки для боротьби з піною, чи так це?
Що таке пеноунічтожающіе реагенти?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов