Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пристрій точкового зварювання

  1. Основні технічні параметри
  2. Порядок роботи

Наша сеть партнеров Banwar

Перевага точкового зварювання незаперечно при виконанні зварювальних робіт з деталями, що мають малі розміри. При однаковій якості зварного з'єднання енергетичні витрати зменшуються в кілька разів. Пропоноване пристрій незамінне при зварюванні листових деталей товщиною до 1 мм або прутків, дроту до 4 мм діаметром. Ці параметри визначаються геометричними розмірами і теплопровідністю матеріалу.

Функціонально пропонований пристрій складається з трьох вузлів: 1 - блок управління; 2 зварювальний трансформатор ; 3 - контактно-зварювальний вузол.

Основні технічні параметри

Напруга живлення. . . 220 В, 50 Гц Вихідна напруга Напруга живлення

холостого ходу ......... .4 - 6 У

Максимальний імпульсний зварювальний струм ...... ..до 1500 А

Для виготовлення блоку управління знадобиться трансформатор потужністю 10 - 20 Вт з напругою мережевий обмотки 220 В, 50 кГц і напругою вторинної обмотки 15 - 25 В; набір електролітичних конденсаторів типу К50-35; реле герконовое типу РЕС42; РЕС43; РЕС55А або інше електромеханічне з малим струмом спрацьовування і робочою напругою 15 - 25; кнопка перемикає типу КМ-1 або інша; блок перемикачів типу П2К незалежного включення на 5-6 позицій для підключення конденсаторів при підборі часу циклу зварювання; діодний міст для заряду ємностей постійною напругою типу КЦ402 - КЦ407; змінний резистор потужністю 1 - 3 Вт групи А чи дротяний.
Основною деталлю блоку управління є силовий ключ МТТ4К - однофазний безконтактний тиристорний пускач на ток 40 - 80 А і напругою 600-800 В.
Для виготовлення силового зварювального трансформатора Т2 (рис.1) узятий муздрамтеатр від несправного лабораторного автотрансформатора на 2,5 А. Видаливши стару обмотку, вирізаємо з електрокартону товщиною 0,5-1,0 мм дві шайби, які накладаємо на торці муздрамтеатру з напуском в 1-2 мм по внутрішньому і зовнішньому діаметру з подальшим Бандажування лакотканиною або подібним матеріалом не менше трьох шарів для досягнення електричної і механічної міцності, що запобігає руйнування і протирання мережевий обмотки на магнітопровід в процесі експлуатації. Діаметр проводу мережевий обмотки обраний 1,2-1,5 мм, бажано в тканинної ізоляції для більш якісної просочення лаком.

Провід укладаємо виток до витка рівномірно по всьому периметру муздрамтеатру згідно рис.2.

Після намотування первинної обмотки її Бандажуються бавовняної стрічкою або аналогічним.

Вторинна обмотка містить 4-7 витків мідного багатожильного дроту діаметром не менше 20 мм і перетином не менше 300 мм 2 в кремнийорганической ізоляції або аналогічного джгута. На кінці обмотки слід одягати наконечники з подальшим пропоює для досягнення мінімального опору контактного переходу.

Контактно-зварювальний вузол виготовляють з урахуванням вимоги для технологічного процесу. Матеріалом для електродів може служити мідь, берилієва бронза і їх замінники. Для створення якісного зварювального ядра контактна площа електрода повинна бути мінімальною, також необхідно забезпечити щільне прилягання і стиснення зварюваних деталей силою не менше 20 кг / см2 (це зусилля підбирають при відпрацюванні технологічного процесу).

При складанні пристрою особливу увагу треба приділити якості з'єднань для отримання мінімальних втрат на перехідних опорах контактів.

Порядок роботи

При замкнутому контакті КН-1 або будь-якому з перемикачів П2К відбувається заряд обраної ємності С1-Сх до напруги харчування 15-30 В, а після натискання КН-1 розмикається ланцюг заряду, і підключається ланцюг розряду К1 - РЕЗ. Величиною ємності, а отже, і запасеної нею енергією визначається час утримання реле РЕЗ в замкнутому стані, тобто час циклу зварювання шляхом проходження силового струму через силовий ключ МТТ4К 80-8 від декількох до десятків періодів напруги.

З метою зменшення кількості конденсаторів і перемикачів П2К для підбірки часу циклу зварювання їх можна збирати в паралельну ланцюг. Орієнтовні номінали ємностей С1 і С2 по 47 мкФ, С3 і С4 по 100 мкФ, С5 і С6 по 470 мкФ, всі ємності на робочу напругу не нижче зарядного 30 В. Більш точний час циклу зварювання підбирають змінним резистором R2.

Грубу підстроювання струму зварювання здійснюють шляхом перемикання відводів силового трансформатора Т2.

Силовий ключ МТТ4К (рис.3) являє собою безпотенційний тиристорно-діодний модуль в уніфікованому корпусі МТТ4. Струм управління, що протікає через контакти реле, не перевищує 100 мА.

Силовий ключ МТТ4К необхідно встановити на радіатор охолодження площею 400-600 см2 або використовувати тепловідвідними площа корпусу пристрою, не забуваючи про те, що на силових контактах і контактах управління присутній напруга в електромережі.

А.І.Сапронов (За матеріалами журналу «Електрик»)

До списку статей

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов