Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пристрій зварювального трансформатора: сердечник, первинна обмотка

  1. Принцип роботи загального вузла машини для зварювання
  2. Основні параметри і пристрій перетворювача
  3. Сучасні позначення зварювальних перетворювачів
  4. Пристрій муздрамтеатру (сердечника)
  5. Пристрій пускового механізму трансформатора

Наша сеть партнеров Banwar

В процесі механізації зварювальних робіт кожна машина оснащується необхідними робочими вузлами. Зварювальний трансформатор - провідна деталь будь-якого апарату, незамінна при контактному зварюванні. В процесі механізації зварювальних робіт кожна машина оснащується необхідними робочими вузлами

Схема пристрою зварювального трансформатора.

Для поліпшення якості роботи зварнику необхідно досконально вивчити пристрій зварювального трансформатора.

Принцип роботи загального вузла машини для зварювання

Основним призначенням трансформатора є перетворення напруги в електромережі в найбільш підходящі для зварювального апарату величини. Трансформатор регулює напругу, знижуючи його до певних розмірів. Він налагоджує безперервну роботу зварювального пристрою. Будучи незамінним джерелом живлення, трансформатор здатний віддавати максимальну потужність зварювальної дузі. Досконала конструкція зварювального трансформатора дозволяє використовувати пристрій для з'єднання матеріалів в діапазоні температур від -45 до + 40 ° C.

Основні параметри і пристрій перетворювача

Малюнок 1. Вторинна і первинна обмотка мають високу механічну міцність, надійно ізольовані від вологи, бруду, пилу.

Основними деталями трансформатора є такі елементи, як:

  • сердечник (магнітопровід);
  • висновок первинної обмотки;
  • первинна обмотка;
  • вторинний виток обмотки;
  • рама;
  • труба водяного охолодження.

Більшу частину перетворювачів випускають з вторинної та первинної обмоткою (рис. 1). Вони мають високу механічну міцність, надійно ізольовані від вологи, бруду, пилу.

Трансформатор працює з використанням жорстких режимів охолодження. Для зварювального перетворювача встановлюють розміри, що складаються з таких величин, як:

  • потужність (кВ ·);
  • тривалість включення ПВ (%);
  • зварювальний струм (А);
  • напруга холостого ходу (В).

Тривалість роботи перетворювача з нормальним магнітним розсіюванням становить від 65 до 60% (в залежності від моделі). Величина номінального значення струму становить від 500 А до 2000 А. Потужність трансформаторного пристрою коливається від 30 кВ · до 162 кВ.А. Величина нагрівання обмоток пов'язана з силою струму для зварювання і часом його проходження. Спостерігається залежність між ТСВ (часом зварювання) і тривалістю включення ПВ. Чим менше ТСВ, тим більше величина зварного струму.

Чим менше ТСВ, тим більше величина зварного струму

Малюнок 2. Схема трансформаторів ТД-300 і ТД-500.

Сварка однофазними і трифазними перетворювачами заснована на взаємній індукції.

Встановлюють трифазний режим роботи, що складається з таких параметрів:

  • холостий хід;
  • робота з навантаженням;
  • коротке замикання.

Перетворювачі з потужними магнітними полями здатні виконувати кілька функцій:

  • плавне регулювання величини струму;
  • формування безперервного горіння зварювальної дуги.

Сучасні позначення зварювальних перетворювачів

Однофазний трансформатор належить до серії ТД. Він оснащений рухомий обмоткою, регулятором сили струму. При обертанні ходового гвинта за допомогою рукоятки відбувається переміщення обмотки. Уздовж всієї протяжності стрижнів розташовуються первинна і вторинна обмотки.

Трансформатори ТД-300 і ТД-500 (рис. 2) мають вторинними котушками, які здатні рухатися. Перетворювач серії ТД-502, що працює від струму в 500 А, оснащений конденсатором потужності.

Широке застосування знаходить серія трансформаторів ТДМ. Вони створені з спеціальних листів, що мають товщину 0,35 мм. Виконана основне завдання при створенні нових перетворювачів: обмотувальні матеріали використані нові й ефективні.

У серію ТДМ входять перетворювачі, що працюють від струму в 315, 400 і 500 А. Трифазні трансформатори менш поширені. Сварка здійснюється шляхом перетворення струму від 380/220 В в 60 В.

Пристрій муздрамтеатру (сердечника)

Малюнок 3. Схема броньового сердечника.

Для перетворювачів контактних машин використовують сердечники:

  • броньові (рис. 3);
  • стрижневі;
  • кільцеві;
  • кручені.

На практиці застосовують броньові сердечники. У шовний-стикових машинах встановлюють кільцеві магнітопроводи. Кручені сердечники мають ширину 80 мм, виготовляються зі сталі марок 1211, 1212, 1512 товщиною 0,5 мм. За допомогою рамок сердечники щільно стягуються.

Застосовуючи електрокартон товщиною 1-1,5 мм, вдається провести ізоляцію рами від муздрамтеатру. Кручені сердечники виготовляються із стрічки, що має товщину 0,35 мм, марки 3412 або 3414.

Для первинної обмотки застосовують алюмінієвий дріт товщиною в 1,5 мм.

Витки обмотки ретельно ізольовані за допомогою картону товщиною 0,5 мм, слюдиніту 0,2-0,3 мм.

Перемикач ступенів з'єднується з висновками первинної обмотки. Вона складається з циліндричних і дискових котушок у трансформатора контактних зварювальних машин.

Діаметр дроту обмотки впливає на нагрів всього трансформатора: при значній величині сили струму в проводах пристрій для зварювання нагрівається більш інтенсивно. Мідний дріт для обмотки найбільш зручна, тому що пропускає більшу щільність струму величиною 5 і 10 А / мм.

Схема намотування зварювального трансформатора.

В якості ізоляційного матеріалу для проведення використовують лак або склотканина. Укладання витків має велике значення, тому що знаходиться під високою напругою, сильно нагрівається. При виході з ладу кількох витків обмотки в непридатність приходить вся котушка.

Основна особливість вторинної обмотки - наявність лише одного витка. У підвісних точкових пристроїв міститься два обмотувальних вторинних витка. Литі вторинні обмотки трансформатора забезпечені внутрішньою трубкою для водяного охолодження. Витки виготовляють з міді і встановлюють на пристроях великої потужності. Вони дуже міцні, мають товщину не менше 14 мм, виготовлені з колодкою, що містить всередині мідну трубку діаметром 10 мм. Алюмінієві листи для витків використовують рідко через малу міцності матеріалу.

Пристрій пускового механізму трансформатора

Пусковий пристрій складається з трансформатора, муздрамтеатру з двома обмотками. Невід'ємна частина пускового пристрою - клеми для доставки постійного струму.

Намотування перетворювача дає найбільші показники ККД.

За допомогою перемикача виконується зміна напруги і кількості підключених обмоток до випрямляча.

У первинну ланцюг трансформатора вмонтований тиристорний регулятор. Кінці вторинної обмотки, підключення до випрямного мосту, видають два рівня зміненого напруги. Пусковий пристрій працює від напруги в мережі 220 В. Зварювальний струм становить 0-120 А, регульоване напруга на виході - 0-70 В.

В основі пристрою, зробленого своїми руками, знаходиться саморобний стрижневий трансформатор з первинною обмоткою в 230 витків. Вторинна обмотка складається з 32 витків.

Дросель намотаний на сердечник. Над дроселем ставиться пульт управління тиристорами, змонтований на платі. В якості системи охолодження застосовується вентилятор.

Зварювальні трансформатори компактні, забезпечують високу продуктивність праці, надійні, зручні в експлуатації.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов