Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пристрій і схема піролізного котла при виготовленні своїми руками

  1. зміст:
  2. Конструкції з природною подачею повітря
  3. Варіант 1
  4. Варіант 2
  5. варіант 3
  6. варіант 4
  7. Піролізні котли з примусовою подачею повітря
  8. На закінчення

Наша сеть партнеров Banwar

Газогенераторні або піролізні котли стають все популярнішими через свою більшої ефективності, в порівнянні з твердопаливними агрегатами, що використовують традиційний спосіб спалювання палива Газогенераторні або піролізні котли стають все популярнішими через свою більшої ефективності, в порівнянні з твердопаливними агрегатами, що використовують традиційний спосіб спалювання палива. Але їх більш широке використання стримується їх досить високою ціною. Тому, у багатьох виникає природне бажання виготовити такий котел самостійно. Відзначимо відразу, що зробити це не так просто. Перш за все, повинна бути обрана відповідна схема піролізного котла для виготовлення своїми руками, з'ясовано загальне пристрій і функції всіх основних його елементів, які забезпечують особливий спосіб спалювання твердого палива, в результаті якого виділяється і спалюється так званий піролізний (деревне) газ. У даній статті розглянуті кілька варіантів таких схем.

зміст:

> Варіанти схем

> Котли з природною подачею повітря

> Агрегати з примусовою подачею повітря

> Відео по темі

Як правило, всі існуючі конструкції піролізних котлів мають один принцип роботи і наступні основні елементи:

  • камеру завантаження і піролізнозного (з виділенням горючого газу) спалювання твердого палива, в яку подається первинне повітря;
  • камеру допалювання або спалювання піролізного (дров'яного) газу, куди подається вторинне повітря;
  • теплообмінник (водяну сорочку), в якому нагрівається рідкий теплоносій системи опалення;
  • пристрою для подачі первинного і вторинного повітря і її регулювання;
  • пристосування для регулювання потужності котла.

Але при схожості принципу роботи, схеми пристрою піролізних котлів, які можна виготовити своїми руками можуть відрізнятися:

  • місцем розташування камери спалювання газу - вона може бути розташована над камерою завантаження або під нею;
  • формою, розмірами і матеріалом внутрішньої поверхні камер (наприклад, з футеровкою її вогнетривкими матеріалами або без такої);
  • способом подачі первинного і вторинного повітря: за допомогою природної тяги димаря або примусова (за допомогою вентилятора), через дверки і колосники, по металевих трубах або спеціальних каналах в вогнетривкому матеріалі футерування);
  • місцем розташування вентилятора примусової подачі повітря - він може бути розташований на передній стінці котла або на димарі (димосос).

Перед тим як приступити безпосередньо до виготовлення піролізного котла своїми руками, перш за все, необхідно з'ясувати можливі варіанти його пристрою і вибрати найбільш підходящу схему розташування і функціонування основних його конструктивних елементів. А для того, щоб обрана схема була оптимальною, як з точки зору простоти конструкції і можливості самостійного її виготовлення, так і ефективності роботи агрегату, розглянемо деякі можливі варіанти.

Конструкції з природною подачею повітря

Перевагою таких схем пристрою піролізних котлів, є можливість їх автономної роботи, незалежно від наявності електроенергії. Недоліками ж можна вважати: необхідність спорудження досить високою димової труби, для створення природної тяги (не менше 5 м) і меншу можливість для регулювання режиму їх роботи.

Варіант 1

Ця схема пристрою (рис.1) передбачає розташування камери спалювання деревного газу над камерою завантаження і первинного спалювання твердого палива. Первинне повітря подається через поддувальную дверку і колосникові грати. Вторинний - через ту ж саму дверку, по порожнини в передній стінці котла (де підігрівається) подається, безпосередньо, в камеру допалювання за допомогою трубок з отворами. Подача первинного повітря регулюється таким чином, щоб паливо згоряло повільно, з виділенням горючого газу. Потужність котла регулюється вбудованим датчиком-регулятором, який з'єднується з поддувальной дверцятами ланцюжком.

Варіант 2

Дана схема відрізняється, перш за все, розташуванням камери спалювання газу - вона знаходиться внизу. Первинне повітря надходить через поддувальную дверку і бічні канали, розташовані трохи вище підстави завантажувальної камери. При первинному розжиге, завантаженого через верхню бічну дверку, твердого палива, вгорі відкривається дросельна заслінка (див. Рис) для видалення димових газів безпосередньо в димохід і горіння здійснюється звичайним способом. Через деякий час, коли паливо почне знизу горіти, цю заслінку закривають і агрегат починає працювати в режимі піролізного котла: виділяється з палива горючий газ надходить в нижню камеру згоряння, змішується з вторинним повітрям, що надходить через поддувальную дверку, згорає і виходить через теплоносій в димову трубу, нагріваючи знаходиться в ньому теплоносій.

варіант 3

Пристрій цього піролізного котла відрізняється від попередньої конструкції тим, що бічна завантажувальна дверцята замінена верхньою кришкою, а теплообмінник, для збільшення корисної площі контакту з гарячими газами, доповнений трубами. Останні встановлені кілька похило і розміщені на шляху проходження газів в димар. Використання замість бічний завантажувального дверки верхньої герметичній кришки дає можливість більш зручно завантажувати паливо, а також при такій схемі саму камеру можна наростити вгору, збільшуючи обсяг одночасно завантажується палива і, отже, тривалість роботи котла на одному завантаженні.

варіант 4

Конструкція піролізного котла виготовленого за цією схемою відрізняється, як тим, що його теплообмінник знаходиться у верхній частині, так і розташуванням і формою самих камер спалювання палива і газу, що виділяється. Тут камера завантаження і первинного спалювання палива виготовляється у вигляді бункера з похилим підставою, для того, щоб забезпечити надходження палива до місця спалювання під своєю вагою, у міру його вигоряння. Друга ж камера (дожига газу, що виділяється) розташовується всередині бункера над місцем спалювання палива і виготовляється у вигляді труби з вогнетривкої цегли з отворами в нижній частині, для подачі вторинного повітря. Для збільшення температури і створення кращих умов для дожига газу, внутрішня камера поміщена в трубу, усередині якої можуть циркулювати частина гарячих димових газів, що потрапляють туди через перепускні заслінки. В якості палива в такому котлі можуть використовуватися дрова, вугілля, стружка, тирса.

Піролізні котли з примусовою подачею повітря

Варіант 1

Ця схема пристрою передбачає розташування камери допалювання піролізного газу над камерою, в яку здійснюється завантаження і первинне (піролізного) спалювання твердого палива. Підстава останньої, влаштовується з вогнетривкого матеріалу (шамотного цегли). У ньому, з боку задньої стінки котла (теплообмінника) розташовуються отвори для подачі первинного повітря, що надходить через поддувальную дверку, якій і регулюється його подача. Вторинне повітря подається безпосередньо в камеру спалювання газу примусовим способом, за допомогою вентилятора, розташованого на передній стінці котла.

Вторинне повітря подається безпосередньо в камеру спалювання газу примусовим способом, за допомогою вентилятора, розташованого на передній стінці котла

Варіант 2

Ця конструкція відрізняється тим, що подача і первинного і вторинного повітря здійснюється примусовим способом, за допомогою вентилятора, який може бути розташований на передній стінці або на димарі котла (так званий димосос). Крім цього, в цій схемі камера спалювання піролізного газу знаходиться внизу, а вторинне повітря в неї подається по спеціальних каналах і отворах в межкамерном перекритті з вогнетривкого матеріалу. У цьому ж перекритті розташовується форсунка - отвір для подачі виділеного газу в нижню камеру, де він і спалюється.

На закінчення

Піролізний котел є більш складною конструкцією, ніж звичайний твердопаливний, з традиційним способом спалювання палива. Тому, вирішивши виготовити його своїми руками, необхідно тверезо оцінити свої знання, навички та можливості. Крім того, щоб самостійно виготовлений такий агрегат був дійсно працездатним, бажано, мати докладний креслення, перевіреної на практиці конструкції, що працює по тій чи іншій схемі. Наведені ж у цій статті схеми піролізних котлів відображають лише загальні принципи їх влаштування, які можна використовувати при виготовленні агрегатів такого типу своїми руками. Вони можуть служити підставою для створення креслень, на підставі розрахунку необхідної потужності, тривалості горіння і інших характеристик майбутнього котла. Зробити самому це досить непросто. Тому, найкраще, вибрати відповідну схему пристрою і роботи піролізного котла і відповідно до неї знайти в інтернеті вже готовий креслення агрегату, що працює за таким принципом, адаптувавши його до своїх конкретних запитів і умов. Деякі з них ми постараємося розмістити в одній з наступних статей цієї категорії.

Вигляді по темі: Виготовлення та випробування піролізного котла своїми руками.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов