Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Проїхати під цеглу штраф 2018

  1. Штраф за проїзд під цеглу 2018-2017 Липень 8, 2017
  2. хроніки Узбекистану
  3. Часті питання щодо захисту прав автолюбителів
  4. Штрафи за порушення ПДР з 2018-2017 року
  5. Заборонні знаки дорожнього руху: рух заборонено, в'їзд заборонений
  6. Проїзд під «цеглину»
  7. Поширені помилки в ПДР
  8. Ви заїхали під «цеглину» на територію АЗС - позбавлення або штраф
  9. Проїзд під знак «цеглина»
  10. HELPGURU.RU
  11. Де встановлюється знак «цеглина»
  12. В яких випадках застосовується цегла і що він забороняє
  13. Штрафи за проїзд під цеглу
  14. Як оскаржити штраф і коли це зробити
  15. Чи можна проїхати цегла і не отримати штраф
  16. За якої умови можуть позбавити прав за цеглу
  17. Покарання за в'їзд під цеглу в 2018 році: штраф або позбавлення водійських прав, знак цегла, виключення
  18. В'їзд під цеглу, штраф і інші міри відповідальності
  19. В'їзд під цеглу, штраф
  20. Покарання за проїзд під цеглу
  21. Знак цегла, виключення
  22. Штраф за проїзд під знак рух заборонено
  23. Які штрафи не потрапляють під знижку 50%
  24. Штраф за проїзд під «цеглину»
  25. В яких випадках встановлюється знак «В'їзд заборонено»?
  26. Проїзд під «цеглину» - штраф у 2018 році
  27. В яких випадках штраф за проїзд під «цеглину» можна оскаржити?
  28. Проїзд під цеглу штраф або позбавлення в 2018
  29. Проїзд під цеглу - стаття за порушення
  30. Що загрожує за проїзд по цегла - штраф в 2018
  31. В'їзд під цеглу штраф 2018 чи можна заплатити половину
  32. Коли проїзд під цеглу дозволений?
  33. Чи можна проїхати під цеглу до місця роботи
  34. Проїзд під цеглу на парковці торгового центру
  35. Чи можна проїхати під знак цегла якщо проживаєш в цьому районі
  36. Це цікаво:

Штраф за проїзд під цеглу 2018-2017

Липень 8, 2017

Наша сеть партнеров Banwar

Липень 8, 2017

хроніки Узбекистану

Групою депутатів Законодавчої палати Олій Мажліса Узбекистану підготовлений законопроект про внесення змін і доповнень до Кодексу про адміністративну відповідальність, що передбачає штрафи за ряд порушень Правил дорожнього руху (нова редакція правил дорожнього руху була введена з 1 березня). Як повідомляє Norma.uz, мова йде про такі порушення, як відсутність мотошлема у водія при поїздці на мототранспорті, управління автотранспортом, що не укомплектованим светоотражающим жилетом, а також використання пішоходами на проїжджій частині дороги, в тому числі і на пішохідному переході, телефонів і інших електронних засобів, перегляд і прослуховування відео - та аудіопродукції, читання книг і періодичних видань.

Часті питання щодо захисту прав автолюбителів

Яке покарання передбачене за їзду без паска, і на кого накладають штраф?

В інших випадках передбачено штраф в 100 рублів.

- на ділянках доріг або проїжджих частин з одностороннім рухом для заборони руху транспортних засобів у зустрічному напрямку.

На дорогах з декількома проїзними частинами, відокремленими один від одного бульваром або розділовою смугою, знак встановлюють для кожної проїзної частини з одностороннім рухом; - на дорогах, позначених знаком 5.11. для запобігання в'їзду транспортних засобів назустріч загальному потоку; - для організації роздільних в'їзду і виїзду на майданчиках для стоянки транспортних засобів, майданчиках відпочинку, автозаправних станціях і т.п .; - для заборони в'їзду на окрему смугу руху або окрему ділянку дороги.

Штрафи за порушення ПДР з 2018-2017 року

11.23 ч.1Езда без тахогрофа на вантажному транспорті Керування транспортним засобом або ви пуск на лінію транспортного засобу для перевезення вантажів і (або) пасажирів без технічного засобу контролю, що забезпечує безперервну, що не коректується реєстрацію інформації про швидкість і маршрут руху транспортного засобу, щодо білоруського режиму праці і відпочинку водія транспортного засобу (далі -тахограф), в разі, якщо його установка на транспортному засобі передбачена законодавством Російської Федерації, а також з непрацюючим (блок ванням, які зазнали модифікації або несправним) або з невідповідним встановленим вимогам тахографом, за винятком випадку поломки тахографа після ви пуску на лінію транспортного засобу, а так само з порушенням встановлених правил використання тахографа (в тому числі блокування, коригування, модифікація або фальсифікація реєструється їм інформації ).

штраф 5000 - 10000 руб. 12.1 ч.2Езда без тих.

Заборонні знаки дорожнього руху: рух заборонено, в'їзд заборонений

Добрий день, шановний читачу.

Знак в'їзд заборонений (цегла) Знак в'їзд заборонений (в народі - знак цегла), як можна здогадатися з його назви, забороняє в'їзд транспортних засобів на дорогу або ділянку дороги в даному напрямку:

Проїзд під «цеглину»

Спілкування з ДАІ

Так вже вийшло, що з урахуванням всіх роз'яснень і коментарів, проїзд під «цеглину» став кваліфікуватися за статтею 12.15.4 КпАП.

(Стаття 12.15.4 Виїзд в порушення Правил дорожнього руху на сторону дороги, призначену для зустрічного руху, за винятком випадків, передбачених частиною 3 цієї статті, - тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 4 до 6 місяців.

) Як би це безглуздо не звучало, але інспектора ДПС без розбору направо і наліво складають протоколи із зазначенням цієї лішенческой статті.

Щоб розібратися, хто в яких випадках при порушенні дорожнього знака 3.1.

Поширені помилки в ПДР

Коли можна, коли не можна «.

Обгін справа заборонений

З листопада 2010 року в термін обгін внесені зміни, і з того часу обгін можливий тільки при виїзді на зустрічну смугу.

Ви заїхали під «цеглину» на територію АЗС - позбавлення або штраф

Автозаправна станція є одним з частих і улюблених місць засідки у інспекторів ДАІ. Нерідко на АЗС вказана схема руху автомобілів.

Однак ця схема носить лише інформаційний характер, і біда в тому, що багато автомобілістів цього-то і не знають, чим із задоволенням і користуються інспектори ДПС.

Уявімо, що ви, не помітивши знака, проїхали на автозаправній станції під «цеглину».

Вас зупиняє причаївся за рогом інспектор і каже, що ви зробили виїзд на смугу зустрічного руху, за що вам загрожує покарання за частиною 4 статті 12.15 КоАП РФ, а це позбавлення водійського посвідчення на термін від 4 до 6 місяців.

Як бути в такій ситуації і що говорити інспектору?

Згідно ГОСТ (Технічні засоби організації дорожнього руху) знак 5.

Проїзд під знак «цеглина»

Штраф або позбавлення прав в 2018 та 2017 років році? У даній статті врахована редакція ПДД від 01.07.2015 року. затверджена ГИБДД. Водії, які мають достатній досвід водіння, добре обізнані про всі нюанси чинного Адміністративного Кодексу.

Але навіть і вони, не кажучи вже про менш досвідчених автомобілістів, нерідко попадаються на вудку державтоінспекторів, які намагаються покарати порушників по максимуму і часто не беруть до уваги різні обставини, що пом'якшують покарання.

Сьогодні ми поговоримо про проїзд під знак «В'їзд заборонено» або просто під «цеглину».

Цей знак найчастіше застосовується з метою запобігання виїзду автомобілів на дорогу або смугу зустрічного руху.

anti-crysis.ru

HELPGURU.RU

Всі водії стикалися зі знаком «в'їзд заборонений», або як його називають в народі «цеглина» Всі водії стикалися зі знаком «в'їзд заборонений», або як його називають в народі «цеглина». З даним знаком пов'язано безліч суперечок, так як не всі водії знають, яке покарання за нього може бути. Є ситуації, коли водій отримує усне попередження або штраф, а в деяких випадках можуть забрати права терміном до 12 місяців.

Ключ проблеми криється в тому, що в ПДД дана неточна термінологія, і погано прописані обставини самого порушення. Але щоб таких ситуацій з трактуванням ПДР, і в наслідку з судом, не виникало, слід визначити, що ж це за знак. Давайте разом з'ясуємо, який штраф за проїзд під цеглу в 2018 році і є чи інші покарання за це порушення.

Де встановлюється знак «цеглина»

Всі місця, де повинна проводитися установка даного знака, позначені в ГОСТ Р 52289-2004, тобто:

  • Обмеження в'їзду на певну ділянку дороги, наприклад при ремонті дорожнього полотна;
  • Розмежування в'їзду і виїзду на заправних станціях, автостоянках і місцях для відпочинку, в цьому випадку знак відповідає за регулювання потоків руху;
  • Обмеження дороги при їзді громадського транспорту. Найчастіше це застосовують у містах з високою завантаженістю доріг, і виділяють такому транспорту не певен ділянку, а всю смугу;
  • Обмеження руху на територіях певних установ, наприклад на території лікарні;
  • Заборона проїзду на смугу одностороннього руху, знак встановлюють на іншому кінці дорожньої ділянки, щоб водії не могли розгортатися. Якщо дорога розділена на кілька смуг, то знак ставлять на кожній з них.
  • Покарання за порушення знака «цеглина» може здійснюватися тільки в тому випадку, якщо його установка проведена за всіма відповідними правилами, до них відносяться:

  • Встановлюється при заборону проїзду на конкретну ділянку дороги знак ставиться на відстані 25 метрів до неї, а висота не нижче 2 метрів і не вище 4 метрів;
  • Встановлюється на заміських дорогах за 50 метрів до початку заборонено зони.
  • Водій повинен бачити знак заздалегідь, якщо його загороджують дерева або рекламні банери, то штраф під цеглу можна оскаржити.

    Встановлення знаку зовсім перед забороненим ділянкою заборонена, в іншому випадку у водія не буде часу зреагувати на нього належним чином. Якщо цегла встановлений на узбіччі дороги, то відстань від дорожнього полотна до знака не менше 50 см.

    В яких випадках застосовується цегла і що він забороняє

    Даний знак відноситься до заборонних, тобто він говорить водієві про те, що подальший проїзд неможливий. Забороняється проїзд на цеглу тільки в наступних випадках:

  • Якщо здійснюється проїзд на дорогу, на якій відбувається рух в одну сторону, з іншого боку. Але тут повинна здійснюватися установка спеціальних знаків, які будуть позначати односторонній рух.
  • Якщо після того, як водій заїхав під знак, почав рух по смузі, призначеній під громадський транспорт.
  • Якщо забороняється рух по території якої-небудь організації, але тут повинен стояти знак, що позначає односторонній рух, на в'їзді на територію.
  • Якщо установка знака проведена в місцях, які потрібно об'їжджати, оскільки рух по цій ділянці заборонено.
  • Знову ж таки, варто запам'ятати, що накладення штрафу за заїзд під цеглу, може здійснюватися лише тоді, коли знак стоїть в хорошій видимості. Якщо видимість знака погана, тобто водій не може його розглянути більш ніж за 100 метрів, то покарання можна оскаржити.

    Але при зверненні до суду потрібно надати докази того, що розглянути даний знак на дорозі було неможливо. Наприклад, часто трапляється, що знак важко побачити через різні перешкоди на дорозі.

    Штрафи за проїзд під цеглу

    На те, скільки буде штраф за цеглу 2018, впливає ряд певних факторів:

  • Які наслідки спричинив проїзд під заборонний знак;
  • Скільки разів проводилося подібне порушення;
  • За допомогою чого відбулася фіксація порушення, побачив це інспектор або була відеофіксація.
  • Визначення наслідків, що їх спричинило порушення, буде відбуватися в суді за допомогою рапортів і протоколів, які нададуть інспектори. Все що записано в даних документах буде розглядатися і враховуватися, і якщо не було надано інші документи або показання свідків, то визначення суми станеться за даними співробітників ГИБДД.

    Штраф за дане порушення прописаний в КоАП, суми часто змінюються. Ось який штраф за в'їзд під цеглу в 2018 році буде виписуватися. Існує кілька сум:

  • При проїзді під знак на територію, перед якою він стоїть, порушення карається в 500 рублів. Таке покарання найменше і вилучення прав тут відсутня;
  • При проїзді на смугу, призначену для громадського транспорту, яка закрита знаком, штраф складе 1500 рублів;
  • Якщо водій виїхав на смугу з одностороннім рухом, яка позначена цеглою, то йому буде виписано покарання в сумі 5000 рублів або позбавлення прав на півроку. Тут не грає роль, яким чином здійснився заїзд, одним колесом або заднім ходом.
  • Якщо водій здійснив повторне порушення, то його можуть позбавити водійських документів на термін на 12 місяців, а якщо воно було знято за допомогою відео фіксації, то прав позбавляти не мають право, тільки виписують штраф на 5000 рублів.

    Як оскаржити штраф і коли це зробити

    Їзда під цеглу здійснюється дуже часто, а виграти суперечку дуже складно. Але проводити оспорювання штрафів не рекомендуємо, оскільки судові витрати коштують набагато дорожче, а ось якщо відбувається позбавлення прав, то в суд звернутися можна, а іноді навіть потрібно. Для оскарження радимо зробити наступне:

  • Не варто ставити підпис в протоколі, так як вона автоматично зробить визнання у вині, і оскаржити його вже не вийде.
  • Замість підпису співробітник ставить позначку, що водій не згоден з покаранням за певних причин, тобто при поганій видимості знака або він встановлений не за правилами.
  • Щоб причина була точною, водієві потрібно знати всі тонкощі установки даного знака, якщо таких знань немає, то бажано провести консультацію і адвоката або юриста.
  • Заяву до суду повинно писатися протягом 10 днів з дня написання протоколу, в якому вказується причина незгоди з покаранням.
  • Після цього потрібно надати пакет документів до суду, повний перелік видають юристи.
  • По можливості можна надати фото або відео файли з місця порушення, привести свідків і запис з відео реєстратора, який встановлений в машині.
  • Можна пошукати помилки в протоколі або виявити некоректність поведінки інспектора.
  • Щоб здійснити подачу документів на оскарження покарання, потрібно мати вагому причину, особисті причини оскарженню не підлягають.

    Чи можна проїхати цегла і не отримати штраф

    Був час, коли водії йшли на хитрість, тобто здійснювали проїзд на односторонній рух під знак заднім ходом, тоді це визнавалося не як виїзд на зустрічну смугу, а як порушення розмітки на дорожньому полотні і каралося всього п'ятьмастами рублями. Тепер це вже не проходить, інспектори виписують штраф за такий трюк в 5000 рублів.

    Покарання не буде якщо водій зміг довести неправильність в установці знака, до того ж у інспекторів є певні місця, в яких вони люблять виписувати штрафи. Тому за знаками рекомендується стежити.

    За якої умови можуть позбавити прав за цеглу

    Якщо водій під час проїзду під знак здійснює виїзд на зустрічну смугу, то виписування штрафу на суму 5000 рублів відбувається дуже рідко, найчастіше його позбавляють водійських документів на півроку.

    Це відбувається тому, що порушення в даному випадку подвійне, тобто водій не тільки заїхав під заборонений цегла, але і виїхав на зустрічний потік руху. У таких ситуаціях часто відбувається лобове зіткнення двох машин.

    Якщо ж водій отримав штраф, але справив повторне порушення, то він може розлучитися з водійськими документами вже на 12 місяців. Але цього може не статися, якщо порушення було зафіксовано на дорожню відеокамеру, тоді навіть при повторному порушенні водієві буде виписаний серйозний штраф в 5000 рублів. На цьому все, удачі вам на дорогах!

    helpguru.ru

    Покарання за в'їзд під цеглу в 2018 році: штраф або позбавлення водійських прав, знак цегла, виключення

    Покарання за в'їзд під цеглу в 2018 році: штраф або позбавлення водійських прав, знак цегла, виключення

    Дорожній знак «В'їзд заборонено», який часто називають «Цегла», відноситься до числа забороняють. Він забороняє в'їзд транспорту в певному напрямку. Відповідальність за недотримання подібної вимоги передбачена Кодексом РФ про адміністративні правопорушення (далі - КУпАП РФ). Згідно з ним покарання за проїзд під цеглу загрожує у вигляді адміністративного штрафу, а в деяких ситуаціях - позбавлення права керування транспортом.

    Вид покарання і розмір штрафу за в'їзд під цеглу прямо залежить від конкретного місця установки даного знака. Так, штраф за проїзд під знак рух заборонено може становити від 500 до 5000 тис. Рублів. Крім того, існує і інше покарання за проїзд під цеглу. Це може бути попередження або позбавлення права керування транспортним засобом, а повернути водійські права після позбавлення биваті досить проблематично.

    В'їзд під цеглу, штраф і інші міри відповідальності

    В'їзд під цеглу, штраф і інші міри відповідальності

    В'їзд під цеглу, штраф

    Якщо знак розташований біля в'їзду на дорогу, де в даному напрямку дозволяється рух виключно лише маршрутним транспортним засобам, то за в'їзд під цеглу штраф складе 1,5 тис. Рублів. Коли знак встановлений поряд з в'їздом на прилеглу територію, то порушнику виноситься попередження або штраф за проїзд під цеглу в 2018 році, рівний 500 рублям.

    Дізнайтеся, як скласти скаргу на інспектора ДАІ, якщо від вас вимагають хабар, а також в яких випадках ГИБДД має право зупиняти ваш транспортний засіб?

    Покарання за проїзд під цеглу

    Найбільш сувора відповідальність послідує за проїзд під цеглу на дорогу, де здійснюється лише одностороннє зустрічний рух. Подібне порушення тягне за собою позбавлення права керування транспортом. Термін покарання може скласти від чотирьох до шести місяців. В даному випадку також передбачений штраф за цеглу в розмірі 5 тис. Рублів.

    За порушення, зроблене повторно, водії на рік позбавляються права керувати автомобілями. Якщо правопорушення зафіксоване автоматичною відеокамерою, то за заїзд під цеглу штраф 2018 буде дорівнює 5 тис. Рублів.

    Знак цегла, виключення

    Отже, інспектор ДПС ставить проїзд на цеглу. Перш ніж визнавати провину і підписувати протокол (постанова), слід проаналізувати ситуацію. До речі, можна онлайн перевірити штраф за постановою. При цьому слід пам'ятати, що:

  • біля в'їзду на дорогу, де є односторонній рух транспорту, з боку прилеглої території повинен бути приписує знак «Виїзд на дорогу (проїжджу частину) з одностороннім рухом»
  • дороги з зустрічним рухом лише в одну сторону підлягають позначенню знаками «Кінець (Початок) дороги з одностороннім рухом»;
  • виїзд на дорогу, де здійснюється рух виключно в одну сторону, повинен заборонятися знаком «В'їзд заборонено».
  • Дотримуючись правил дорожнього руху, за в'їзд під цеглу (знак 3.1) слід адміністративне покарання, при цьому дія цього знака не поширюється на маршрутні транспортні засоби. Тобто, на автомобілі проїхати під знак 3.1 не можна, а за кермом маршрутного автобуса, рухаючись по виділеній смузі, можна.

    Коли проїзд під цеглу зафіксований інспектором, і є всі необхідні дорожні знаки, потрібно визначити, чи встановлені вони відповідно до Держстандарту. Допускається розташування знаків по праву сторону від проїжджої частини або над нею. Зона їх видимості в будь-якому випадку повинна мати протяжність не менше 100 метрів.

    Якщо дорожні знаки порушують вимоги обов'язкового стандарту, то водій не повинен нести покарання за проїзд під цеглу. Наприклад, знак може бути загороджений припаркованої фурою, погано видно через листя дерев і т.п. Коли інспектор неправомірно намагається притягнути водія до відповідальності за проїзд під цеглу, слід зробити в протоколі відповідний запис.

    На винесене співробітником ДПС постанову можна потім подати скаргу. Її розглядає вищестоящий орган (посадова особа) або районний суд, що знаходиться в місці розгляду правопорушення. На оскарження відводиться 10 діб. Якщо період оскарження закінчився, а ви не подали скаргу з поважної причини (відрядження, хвороба тощо), то термін може бути відновлений. Для цього буде потрібно подати відповідне клопотання, приклавши до нього докази поважності причин пропуску періоду оскарження.

    Штраф за проїзд під знак рух заборонено

    За своєю значимістю цей знак стоїть практично на останньому місці серед заборонних знаків. Це пов'язано з невеликою ймовірністю нанесення тяжкої шкоди іншим учасникам руху в результаті порушення правил, встановлених цим знаком. Мінімальний штраф за недотримання вимог знака становить 500 рублів.

    Якщо ви випадково заїхали під цей знак, то ні в якому разі не проїдьте ділянку наскрізь. Так Вам вдасться уникнути покарання. В цьому випадку слід зупинитися біля будь-якої установи або організації, а через деякий час виїхати назад. Якщо Вас зупинять інспектори ДІБДР, можна їм заявити, що приїжджали на територію, що примикає до цієї організації, з метою обслуговування.

    До речі, дізнайтеся, яке передбачено покарання за проїзд на червоний сигнал світлофора, а також який штраф передбачається за брудні номери, пункт правил передбачає це адміністративне правопорушення.

    Які штрафи не потрапляють під знижку 50%

    На підставі Федерального закону РФ від 22 грудня 2014 р N 437-ФЗ (зміни в КоАП), з 01.01.2016 р громадяни мають право сплатити штраф за порушення пунктів правил дорожнього руху в розмірі 50%, якщо штраф буде сплачено протягом 20 днів з моменту, коли було винесено постанову.

    Однак, для цілей цієї поправки приймається до уваги і такий чинник, як тяжкість вчиненого правопорушення або його неодноразовість.

    Так, якщо водій скоїв проїзд під цеглу, і цей знак встановлений поряд з виїздом на прилеглу територію або позначає виїзд на смугу для громадського транспорту, то порушник зобов'язаний сплатити штраф у розмірі 500 і 1500 руб., Відповідно. З цих сум він зможе отримати знижку в розмірі 50%, якщо встигне сплатити штраф протягом 20 днів з моменту винесення постанови.

    Якщо ж водій, виконав в'їзд під цеглу, і цей знак позначає виїзд на смугу зустрічного руху, то покаранням буде штраф 5000 руб. або позбавлення права керування т / з. В такому випадку порушник не зможе скористатися знижкою.

    Корисно дізнатися, як відбувається евакуація автомобіля на штрафмайданчик і чому якщо у вас прострочені права, машину евакуюють на штрафмайданчик?

    bukvaprava.ru

    Штраф за проїзд під «цеглину»

    «Цеглиною» автомобілісти і пішоходи часто називають дорожній знак, розташований в Правилах дорожнього руху під номером 3.1. Цей заборонний знак, який виглядає як білий прямокутник на червоному круглому полі, називається «В'їзд заборонено». Розмір штрафу за проїзд під «цеглину» залежить від конкретної ситуації і місця, в якому він був встановлений. У деяких випадках водію за ігнорування знаку загрожує позбавлення прав до 6 місяців і більше.

    В яких випадках встановлюється знак «В'їзд заборонено»?

    «Цегла» на дорогах встановлюють в декількох випадках:

  1. Для заборони виїзду на смугу одностороннього руху, при якому водій може виявитися на зустрічній смузі;
  2. Відділення дорожньої смуги, по якій заборонено рух звичайним автомобілям (смуги, призначеної тільки для руху громадського транспорту). У цьому випадку знак ставлять разом з табличкою «Смуга руху»;
  3. Обмеження в'їзду на територію, яка знаходиться в приватній власності, або на територію лікарень, поліклінік, адміністративних будівель. «Цегла» ставиться і для обмеження в'їзду на дорогу, на якій робиться ремонт, а також з метою розмежування в'їзду і виїзду на автостоянці або АЗС;
  4. Заборона на рух по зустрічній смузі. У цьому випадку «цеглина» встановлюють на розділовій смузі дороги, перед самим в'їздом на неї, разом зі знаком «Виїзд на дорогу з одностороннім рухом».

Проїзд під «цеглину» - штраф у 2018 році

Сума штрафу або тяжкість іншого покарання прав за проїзд під «цеглину» залежать від декількох змінних. У розрахунок приймаються наслідки, які спричинило за собою правопорушення, методи, за допомогою яких воно було зафіксовано (інспектором або камерою дорожнього стеження) і то, яке за рахунком це порушення, перше чи повторне.

Тяжкість правопорушення за проїзд під «цеглину» самостійно визначає інспектор ГИБДД і обов'язково фіксує свої висновки в протоколі. Протокол, разом з показаннями свідків (усними та письмовими) і записом камер дорожнього спостереження (якщо є) згодом розглядає суд, який і обирає міру покарання - штраф або позбавлення.

На 2018 рік поправок в КоАП РФ, які стосувалися б величини покарання за проїзд під «цеглину», не передбачено, тому сума штрафів залишилася колишньою:

  • Мінімальне покарання за проїзд під заборонний «цеглина» в розмірі 500 рублів призначається при в'їзді на територію, яка прилягає до основної дорозі (ч.1 ст. 12.16 КоАП). Це саме «невинне» ігнорування знаку «В'їзд заборонено», за яке позбавляють прав лише в дуже рідкісних випадках, коли маневр призвів до серйозного ДТП;
  • Штраф в 1500 рублів покладено за в'їзд на смугу дорожнього руху, яка призначається тільки для громадського транспорту (ч. 1.1-2 ст. 12.17 КоАП). Для жителів найбільших мегаполісів (Москва і Петербург) штраф за «цеглина» в цьому випадку збільшений до 3000 рублів. Це пов'язано з поганою дорожньою ситуацією і покликане стимулювати водіїв на більш жорстке дотримання ПДР;
  • За виїзд на зустрічну смугу руху, перед якою було встановлено «цеглина», штраф найсерйозніший - 5000 рублів (ч.3 ст. 12.16 КоАП). Це порушення вважається зробленим, навіть якщо автомобіль виїхав на зустрічну заднім ходом, при здійсненні маневру. Якщо виїзд був зафіксований співробітником ДІБДР, то замість штрафу в 5000 рублів водієві, швидше за все, доведеться розлучитися з правами на термін від 4 місяців до півроку. У разі фіксації порушення за допомогою камер дорожнього спостереження позбавлення прав не застосовується.
  • В яких випадках штраф за проїзд під «цеглину» можна оскаржити?

    До установці знака «В'їзд заборонено» пред'являється ряд обов'язкових вимог, недотримання яких не дозволить взяти з водія штраф, якщо він його проігнорує. Правила установки знака:

  • в межах міста - відстань мінімум 25 метрів від під'їзду до ділянки, по якому заборонено рух, на висоті від 2 до 4 метрів;
  • для заміських доріг - відстань мінімум 50 метрів і висота від 1,5 до 3 метрів;
  • хороша видимість знака, відсутність перешкод у вигляді дерев, рекламних щитів і банерів, будівель.
  • Добре знаючи правила установки знака «В'їзд заборонено», водій може істотно зменшити суму штрафу або отримати замість нього лише усне попередження, досить лише звернутися до суду. Складений співробітником ДІБДР протокол підлягає оскарженню в суді протягом 10 днів після його оформлення. Тому перед підписом протоколу в ньому обов'язково потрібно зробити позначки, що ви не згодні з рішенням інспектора і дати короткі пояснення своєї позиції, в тому числі описати причини, за якими ви не змогли вчасно зреагувати на знак.

    sudovnet.ru

    Проїзд під цеглу штраф або позбавлення в 2018

    Проїзд під цеглу штраф або позбавлення в 2018

    Одна з улюблених прислів'їв росіян говорить про те, що закон можна повернути як завгодно. У випадку з покаранням за проїзд під цеглу так воно і є. Інспектори ДАІ намагаються провинився водієві виписати штраф або позбавити його прав, але чи мають рацію вони?

    Як зрозуміти де можна їхати під цеглу, а де це буде чревато? Розберемося в усіх хитросплетіннях правил дорожнього руху і уточнимо особливо спірні моменти даного правопорушення.

    Проїзд під цеглу - стаття за порушення

    Заборонний знак «В'їзд заборонено» перекриває доступ до багатьох зручним місцям для автомобіліста, тому багато водіїв час від часу ігнорують його. Спритні власники автомобілів придумали дрібні хитрощі для того, щоб проскакувати забороняють зони. Але вилитися це може в досить серйозні наслідки.

    За проїзд під цеглу в деяких випадках можна відбутися просто попередженням, а в деяких загрожує і позбавлення прав. Порушити статтю можна зробивши:

    • Заїзд на територію, перед якою стоїть знак «В'їзд заборонено»;
    • Заїзд на смугу, призначену для руху іншого виду транспорту, про що і сигналізує заборонний знак, що висить над смугою;
    • Заїзд на смугу, де рух йде в протилежну сторону.
    • Тільки останній пункт може спричинити за собою максимальний штраф або позбавлення прав.

      Так само водієві необхідно знати, чим загрожує проїзд на червоне світло. Подробиці за посиланням:

      Що загрожує за проїзд по цегла - штраф в 2018

      Стаття 12.16 КоАП РФ регламентує величину штрафу. Вона залежить від вчиненого порушення.
      Порушивши заборону на проїзд до території, на якій розташований знак «В'їзд заборонено», водій, згідно зі статтею, може відбутися попередженням або мінімальним штрафом в 500 рублів.

      Зробивши проїзд на заборонену смугу руху, які зазвичай призначаються тільки для маршрутного і міського транспорту, водієві доведеться заплатити штраф 1 500 рублів (в столиці і СПб це сума подвоєна).
      Позбавлення прав за проїзд під цеглу загрожує тим водіям, які заїхали під цеглу, потрапивши при цьому на смугу транспорту рухається назустріч.

      Співробітник ГИБДД може варіювати покарання. Це порушення може спричинити за собою штраф в п'ять тисяч рублів або позбавлення водійського посвідчення на термін від чотирьох місяців до півроку. Водіям, який повторив ризикований в'їзд на зустрічну смугу, може загрожувати повторний штраф в 5 00 рублів при фіксації правопорушення камерами відеоспостереження або позбавлення на 1 рік, при зупинці авто співробітником ДІБДР,

      В'їзд під цеглу штраф 2018 чи можна заплатити половину

      ГИБДД охоче заохочує свідомих водіїв, і на багато категорій штрафів діє знижка в розмірі 50%, при погашенні штрафу в перші 20 днів. Стаття 12.16 КоАП РФ підпадає під цю категорію, тому водій має право сплатити не 5 000 рублів, а 2 500 рублів, в разі якщо оплата зроблена з 1-го по 20-й день з дня реєстрації правопорушення.

      Коли проїзд під цеглу дозволений?

      Правила дорожнього руху описують досконально значення знака «В'їзд заборонено» та ситуації коли проїзд дозволений.
      Під заборонний знак можуть проїжджати тільки дві категорії водіїв:

    • В'їзд дозволено водіям громадського транспорту, що здійснюють перевезення людей;
    • Водіям оперативних служб, які їдуть з включеними маячками синього кольору.

    В інших випадках передбачається штраф. Можливо також довести неправильність установки знак «В'їзд заборонено» та його невідповідність нормативним документам.

    Чи можна проїхати під цеглу до місця роботи

    Що робити, якщо проїзд до роботи утруднений заборонним знаком «В'їзд заборонено»? Чи можна це правило порушувати тим, хто є офіційним співробітником компанії?

    ПДР говорить, що знак 3.1 «В'їзд заборонено» поширюється на всі категорії громадян, виключаючи транспортні засоби, які мають прописаний маршрут і службові машини з працюючими синіми маячками.
    Проїхати під заборонний знак до місця роботи не можна, якщо тільки ТЗ не є громадським транспортом з прописаним маршрутом руху.

    Проїзд під цеглу на парковці торгового центру

    Дорожній знак заборони ставитися на парковках торгових центрів спеціально для регулювання руху, щоб в'їзд і виїзд проводився з різних сторін. Такий захід допомагає розвантажити парковки і не створювати хаосу в русі автомобілів.

    Їхати під заборонний знак на парковці торгового центру буде дорівнювати в'їзду назустріч руху. Таке порушення тягне за собою штраф або позбавлення посвідчення.

    Чи можна проїхати під знак цегла якщо проживаєш в цьому районі

    Житлові райони іноді мають не найзручніші в'їзди, тому мешканці мають природне бажання скоротити дорогу, зробивши її швидше і зручніше. Робити цього категорично не можна, тому що такий проїзд зручний не тільки мешканцям, а й співробітникам ГИБДД, які люблять чергувати в таких місцях, особливо в години пік.

    А так як в цьому випадку дії водія неправомірні, а співробітник ДІБДР прав, неважко здогадатися, чим закінчитися ця зустріч.

    Водій зобов'язаний знати, що дорога повна небезпек і швидше за все цегла повішений не просто так, і знаходження його на цьому місці виправдано. При наявності сумнівів у правильності знаходженні цього знака, можна звертатися із запитом до ГИБДД. Ця служба має право скасувати заборону на рух на даній ділянці, якщо його застосування не було виправдано.

    classomsk.com

    Це цікаво:

    • Дозволів для друку а3 який дозвіл у формату А3? Розміри форматів по рамці обрізки копії (ширина х висота) А1 - 841х594 мм А2 - 594х420 мм А3 - 420х297 мм А4 - 210х297 мм. "Дозвіл зображення" (резолюція) - це кількість [...]
    • Закон ФЗ 272 Федеральний закон 22 грудня 2008 р N 272-ФЗ "Про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації у зв'язку з удосконаленням державного контролю в сфері приватної охоронної та детективної [...]
    • Лікарняні при маленькому стажі Розрахунок стажу для оплати лікарняного Актуально на: 27 грудень 2017 г. За період тимчасової непрацездатності працівника у зв'язку з його хворобою або травмою, а також за період звільнення від роботи у зв'язку з доглядом за [...]
    • Як рахувати стаж за трудовою книжкою калькулятор Калькулятор підрахунку страхового стажу Сьогодні 18 липня 2018 р 3:29 Порахувати стаж роботи для лікарняного листа допоможе онлайн калькулятор. Допомога по тимчасовій непрацездатності, а також допомога по вагітності та [...]
    • Правила покупок в аліекспресс Гра «Мані на кишені» AliExpress - життя за код одного 03.05.2018 23:52, оновлено 15.07.2018 17:49 хайп править інтернетом. Ось і китайський гігант AliExpress, звернувши увагу на вибухове зростання популярності гри [...]
    • Значення сигнальних вогнів на судні Наказ Мінтрансу РФ від 14 жовтня 2002 N 129 "Про затвердження Правил плавання по внутрішніх водних шляхах Російської Федерації" (зі змінами та доповненнями) Наказ Мінтрансу РФ від 14 жовтня 2002 N 129 "Про [...]
    Як бути в такій ситуації і що говорити інспектору?
    Дізнайтеся, як скласти скаргу на інспектора ДАІ, якщо від вас вимагають хабар, а також в яких випадках ГИБДД має право зупиняти ваш транспортний засіб?
    Корисно дізнатися, як відбувається евакуація автомобіля на штрафмайданчик і чому якщо у вас прострочені права, машину евакуюють на штрафмайданчик?
    В яких випадках встановлюється знак «В'їзд заборонено»?
    В яких випадках штраф за проїзд під «цеглину» можна оскаржити?
    Інспектори ДАІ намагаються провинився водієві виписати штраф або позбавити його прав, але чи мають рацію вони?
    Як зрозуміти де можна їхати під цеглу, а де це буде чревато?
    Коли проїзд під цеглу дозволений?
    Чи можна це правило порушувати тим, хто є офіційним співробітником компанії?
     
      Обзор категорий  
     
    Шины
     
         
     
      Специальное предложение  
       
         
         
    Доставка осуществляется в города:
    Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

    © 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

    Каталог украинских интернет-магазинов