Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Пускорегулюючі пристрої, апарати управління і захисту

  1. Будівельні машини і устаткування, довідник До атегорія: Кранівникам і стропальникам П ублікація:...

Будівельні машини і устаткування, довідник

Наша сеть партнеров Banwar

До атегорія:

Кранівникам і стропальникам


П ублікація:

Пускорегулюючі пристрої, апарати управління і захисту


Ч ітать далі:




Які пристрої і апарати відносяться: до пускорегу- лірующім пристроїв та апаратів управління?

До пускорегулюючим пристроїв та апаратів управління відносяться: рубильники, пакетні вимикачі, магнітні пускачі, пускорегулюючі опору, силові контролери, магнітні контролери, Командоконтроллери, контактори, електромагнітні реле часу та ін., А до апаратів захисту-автоматичні вимикачі, реле максимального струму, теплове реле , плавкі запобіжники, захисні панелі і ін.

Для чого служать рубильники?



Рубильники служать для замикання і розмикання електричних ланцюгів постійного і змінного струму напругою не більше 500 В.

Які бувають рубильники?

За кількістю рухомих і нерухомих контактів рубильники бувають дво- і триполюсні, а по розташуванню рукоятки, що служить для вмикання та вимикання рубильника, -с центральної рукояткою, з бічної рукояткою, з центральним важільним приводом і з бічним важільним приводом. По розташуванню затискачів для приєднання проводів рубильники бувають з заднім і з переднім приєднанням. З яких частин складається рубильник?
Рубильник складається з панелі, нерухомих контактів (губок), рухливих контактів (ножів) і приводу (рукоятки або системи важелів). Рубильник встановлюють в захисному металевому корпусі.

Пакетні вимикачі типу ПВ-1-10, ПВ-3-10, ПП-2-10 / НЗ та ін.

Для чого служать пакетні вимикачі?

Пакетні вимикачі служать для включення і виключення силових і освітлювальних електричних ланцюгів невеликої потужності і напругою не більше 380 В.

З яких частин складається пакетний вимикач?

Пакетний вимикач складається з контактної системи і переключающего механізму.

Контактна система набирається з окремих секцій. Кожна секція складається з ізолятора, в пазах якого перебувають нерухомі контакти з гвинтами для підключення проводів мережі, і пружних рухомих контактів з фібровими іскрогасні шайбами.

Мал. 1. Трифазний рубильник (а), пусковий ящик (б):
1 - рухливі контакти; 2 - електричні дроти від мережі; 3 - верхні нерухомі контакти; 4 - нижні нерухомі контакти; 5 - осі рухомих контактів; S - три жили кабелю КРПТ; 7 -панель; в - рукоятка; 9 - корпус; 10 - болт для заземлення

Мал. 2, Пакетний вимикач:
1 - стягнутий болт; 2 - контактні пластини; 3 - центральний поворотний валик; 4 - контакти; 5 - пластини

Окремі секції збираються на скобах зі стяжними болтами. Механізм перемикання складається з пружини, валика з рукояткою і пружинної шайби.

Кришка має по чотири фіксують виступу, розташованих один до іншого під кутом 90 °, що визначає число комутаційних положень, рівне чотирьом. Це дозволяє обертати рукоятку і всю рухливу систему апарату в обидві сторони з частотою перемикань не більше 300 на годину.

Пускачі магнітні серії ПМЕ-200

Для чого призначені магнітні пускачі серії ПМЕ-200?

Магнітні пускачі серії ПМЕ-200 призначені для дистанційного керування асинхронними двигунами з короткозамкненим ротором напругою 500 В з робочими струмами, що не перевищують номінальний робочий струм головних контактів пускача.

Пускачі серії ПМЕ-200 з вбудованими тепловими реле також захищають електродвигуни від перевантажень неприпустимої тривалості.

Що означають букви і цифри ПМЕ-200?

П - пускач, М - магнітний, Е - єдиної загальносоюзної конструкції. Цифра 2 вказує, що пускач магнітний другої величини.

З яких частин складаються магнітні пускачі серії ПМЕ-200?

Магнітні пускачі серії ПМЕ-200 складаються з контакторів, теплових реле і оболонок.

Мал. 3. Принципова схема магнітного нереверсивного пускача змінного струму:
1 - котушка; 2 і 4 - контакти; 3 - блок контакту; 5 - реле

Головною частиною всіх пускачів є трьохполюсний електромагнітний контактор, всі контакти якого мостикового типу з контактними накладками серебросодержащего матеріалу. Пускачі серії ПМЕ-200 можуть бути реверсивними і нереверсивними. Реверсивні пускачі мають два контактора з електричним з'єднанням, що забезпечує електричне блокування через розімкнуті контакти обох контакторів, що виключає можливість включення одного контактора при включеному іншому.

Пускачі магнітні серії ПАЕ

Для чого призначені пускачі магнітні серії ПАЕ?

Пускачі магнітние- серії ПАЕ (ТУ-16.536 489-75) призначені для дистанційного керування трифазними електродвигунами з короткозамк- нутим ротором потужністю від 17 до 75 кВт при номінальній напрузі мережі 380 В змінного струму частоти 50 Гц.

При наявності теплових реле пускачі також захищають керовані двигуни від перевантажень неприпустимої тривалості.

З яких частин складаються пускачі магнітні серії ПАЕ?

Пускачі магнітні серії ПАЕ складаються з контактора, теплового реле (у виконанні з тепловими реле), кнопок управління (у виконанні з кнопками управління) і оболонки (в закритому виконанні). Контактори мають просту кінематичну схему поворотного типу, рухома частина яких представляє собою важіль, який несе на довгому плечі якір, а на короткому - контактну групу.

Співвідношення плечей 2,4: 1, завдяки чому час вібрації головних контактів становить не більше 2 мс.

Магнітна система складається з якоря і сердечника. Якір магнітної системи кріпиться до траверсі, а сердечник встановлений на пружинних амортизаторах, закріплених на підставі контактора і пом'якшуючих удари під час включення. Головні контакти пускачів, що складаються з нерухомих і рухомих контактів мостикового типу, закриваються дугогасітель- ної камерою, в якій встановлені скоби для більш інтенсивного гасіння електричної дуги.

Як включається магнітний пускач?

Магнітний пускач включається в такий спосіб: при натисканні на кнопку «Пуск * кнопкового поста електричний струм надходить в котушку електромагніта (магнітної системи), завдяки чому з'являється магнітне поле, яке притягує якір електромагніту до сердечника. А так як рухомі контакти з'єднані з якорем електромагніту, otiri 'теж піднімуться і з'єднаються з нерухомими контактами. Одночасно замкнуться і блок-контакти. При відпустці кнопки «Пуск» ток в котушку електромагніта буде надходити не через кнопку «Пуск», а через блок-контакти і кнопку «Стоп», так як ця кнопка завжди замкнута, а кнопка «Пуск» буває замкнута тільки в момент натискання на неї .

Якщо потрібно зупинити електродвигун, слід натиснути на кнопку «Стоп». В цьому випадку ланцюг харчування котушки електромагніта розімкнеться й струм в котушку не поступатиме, внаслідок чого зникне магнітне поле, а якір під дією своєї ваги відійде від осердя; при цьому він потягне за собою і рухливі головні контакти, в результаті чого контакти розімкнуться і подача струму в електродвигун припиниться.

За чим повинен стежити обслуговуючий персонал при експлуатації магнітних пускачів?

При експлуатації магнітних пускачів необхідно стежити за частотою і ступенем зносу їх контактів, при появі на них нагару контакти слід очистити ганчіркою, змоченою бензином, або самої дрібної шліфувальною шкуркою. Очищати контакти пускача напилком можна, так як можна зняти спеціальний метал, наплавлений на контакти.

Які переваги має магнітний пускач в порівнянні з рубильником?

Магнітний пускач у порівнянні з рубильником має такі переваги:
магнітним пускачем можна управляти дистанційно, т. е. на відстані, за допомогою кнопок управління; - при падінні напруги в мережі нижче допустимого рівня магнітний пускач автоматично вимикає силовий ланцюг струму, так як при низькій напрузі котушка пускача не може утримувати магнітну систему і головні контакти розмикаються;
при наявності теплового реле магнітний пускач забезпечує захист електродвигуна від перевантаження, тому що нагрівальний елемент реле включається в ланцюг струму двигуна, а при перевантаженні двигуна нагрівальний елемент швидко нагрівається, і від нього нагрівається поруч стоїть биметаллическая пластинка, яка згинається і звільняє важіль. Важіль під дією пружини відтягує тягу, яка розмикає контакти, які стоять в ланцюзі котушки магнітного пускателями електродвигун відключається. Через деякий час біметалічна пластинка охолоне, і теплове реле магнітного пускача може бути повернуто в діючий стан після натискання на особливу кнопку. Нагрівальні елементи теплового реле можуть бути або змінні (розраховані на різні струми), або регульовані (регулювання здійснюється шляхом зміни вигину біметалічною пластинки).

кнопки управління

Для чого служать кнопки управління?

Кнопки управління служать для дистанційного замикання і розмикання ланцюгів котушок контакторів і магнітних пускачів напругою не більше 500 В. Кнопковий пост управління зазвичай має дві кнопки - одна Для пуску двигуна з написом «Пуск», а інша для зупинки з написом «Стоп». Кнопка «Пуск» зроблена нормально відкритої, т. Е. Вона завжди розімкнути і замикає електричний ланцюг тільки тоді, коли на неї натиснули. Кнопка «Стоп», навпаки, завжди замкнута і розмикає електричний ланцюг тільки тоді, коли на неї натискають, тому вона називається нормально замкнутої (закритою).

контактори

Для чого призначені силові електричні контактори?

Силові електричні контактори призначені для включення і відключення силових ланцюгів електродвигунів та інших пристроїв.

З яких частин складається трьохполюсний силовий електричний контактор змінного струму?

Трьохполюсний силовий електричний контактор змінного струму (рис. 53) складається з панелі, електромагнітної системи, валика, силових рухомих і нерухомих контактів, блокувальних замикаючих і спорогенезів контактів і іскрогасні камер.

Мал. 4. Контактор змінного струму: 1 - котушка; 2 - короткозамкнений виток; 3 - якір; 4 - силові рухливі контакти; 5 - гнучкий провідник; в - валик; 7 - траверса; 8 - пластини; 9 - розмикаючих контакти; 10 - прикінцеві контакти; 11 - іскрогасні камера; 12 - щока іскрогасні камери; 13 - силові нерухомі контакти; 14 - магнітна система

Магнітна система, в свою чергу, складається з котушки, нерухомого осердя і якоря.

Як включається трьохполюсний силовий електричний контактор змінного струму?

Трьохполюсний силовий електричний контакгор змінного струму включається в такий спосіб: при включенні котушки в ланцюг змінного струму створений нею магнітний потік притягує якір і повертає валик, на якому укріплені силові рухливі контакти. В результаті відбувається замикання силових рухомих контактів і силових нерухомих контактів контактора. Крім силових контактів контактор має блокувальні заступники- кається і розмикаючих контакти. Ці контакти замикаються і розмикаються пластинами, укріпленими на траверсі, яка укріплена на валику. При повороті валика контакти замикаються, а контакти розмикаються.

Після відключення котушки контактора якір під дією сили тяжіння рухомої системи повертається у вихідне положення і контакти розмикаються.

контролери

Для чого призначені контролери?

Контролери на вантажопідіймальних кранах з електричним, приводом призначені для включення і виключення електродвигунів механізмів крана, для зміни частоти і напрямку обертання електродвигунів.
Контролери для управління електродвигунами кранових механізмів за принципом роботи поділяються на два види:
контролери безпосереднього управління, або силові, безпосередньо замикають або розмикають силові ланцюга двигуна за допомогою контактних пристроїв контролера з ручним приводом;
дистанційного керування, 'або магнітні, в яких в якості елемента, переключающего сілозие ланцюга двигуна, застосовані контактори.
Магнітними контролерами керують за допомогою командоконтролерів, переключающих ланцюга котушок контакторів.

З яких частин складається силовий контролер кулачкового типу?

Силовий контролер кулачкового типу складається з корпусу, контактних елементів, закритих іскрогасниками, і вала з кулачками, який повертається за допомогою рукоятки, насадженої на кінець вала із зовнішнього боку корпусу. Кулачки укріплені на валу, вкритому ізоляційним матеріалом. По бічних поверхнях кулачків перекочуються ролики, відхилення яких від їх осі залежить від того, з якою ділянкою кулачка в даний момент відбувається дотик. Коли виступ кулачка впирається в ролик, важіль з рухомим контактом відхиляється і розмикає ланцюг. Якщо ж ролик розташований в западині кулачка, важіль з контактом під дією приводний пружини притискається до нерухомого контакту і замикає ланцюг.

Які кулачкові контролери встановлені на вантажопідіймальних кранах з електричним приводом?

На вантажопідіймальних кранах з електричним приводом встановлені кулачкові контролери типу ККТ, які мають двохважеля конструкцію, завдяки чому кожна шайба з'єднується з двома роликами контактних елементів.

Технічна характеристика силових кулачкових контролерів типу ККТ-А

З яких частин складається магнітний контролер?

Магнітний контролер складається з групи контакторів, реле і ряду інших апаратів, встановлених на загальній металевій рамі і захищених від атмосферних впливів шафою.

Основними вузлами магнітного контролера є контактори, які приводяться в дію ко мандоконтроллерамі.

Магнітні контролери в залежності від призначення і потужності керованих двигунів мають різні виконання, що відрізняються величиною контакторів, напругою головного ланцюга і ланцюга керування, а також електричною схемою. Для управління електродвигунами кранів, в приводі яких використовується гальмівна машина постійного струму, застосовують компактні магнітні контролери типу КБК-1, що складаються з трьох магнітних контролерів, розміщених в трьох самостійних шафах. Для управління двигунами, в приводі яких використовується гальмівна машина змінного струму, зазвичай застосовують комплектні магнітні контролери типу КБК-2у1, які також складаються з трьох контролерів (6ТД.363.044.04, 6ТД.363.066.04, 6ТД.363.046.06).

Крім зазначених контролерів на вантажопідіймальних кранах застосовуються комплектні пристрої КБК-5уЗ і ін.

Командоконтроллери серії КПП ТОВ

Для чого служать Командоконтроллери серії КП -1000?

Командокоітроллерй серії КП -1000 служать для управління апаратами магнітних контролерів кранових виконавчих механізмів. Вони складаються з корпусу, кришки, одного або двох контактних елем гітови, кулачкового барабана з кулачковими шайбами ​​і фіксуючого механізму, що складається з храповика, двох важелів, пружини і рукоятки (мал. 54). Номінальна напруга зазначених контролерів до 500 В. Допустимий тривалий ток 10 А. Допустимий включається струм - 50 А.

У яких апаратах застосовують реле часу?

Реле часу застосовують в магнітних контролерів для автоматичного замикання і розмикання ланцюгів управління із заданою витримкою часу.

пускові опору

Яке призначення пускових опорів?

Пускові опору служать для забезпечення плавності пуску, регулювання числа оборотів і гальмування електродвигуна з фазовим ротором.

З якого матеріалу виготовляються пускові опору?

Пускові опору роблять з чавуну (з литих елементів) і високоомній дроту або стрічки (з константана, нікеліна і фехреля); для запобігання від іржавіння і для забезпечення гарного контакту чавунні елементи оцинковуються.

З яких основних частин складаються чавунні пускові опору?

Чавунні пускові опору складаються з відкритого ящика, боковини якого пов'язані між собою ізольованими валиками, на яких змонтовані чавунні елементи опору. Між цими елементами прокладаються ізоляційні шайби. Висновки для приєднання робочих проводів здійснюють спеціальними контактами, укріпленими між елементами.

В яку електричний ланцюг включаються пускові опору?

Пускові опору включаються в електричне коло ротора трифазного двигуна через щітки, що лежать на кільцях вала ротора, і спеціальні контакти контролера.

Пускові опору включаються в електричне коло ротора трифазного двигуна через щітки, що лежать на кільцях вала ротора, і спеціальні контакти контролера

Мал. 5. Командоконтроллери;
1 - корпус; 2 барабан кулачковий; 3 -рукоятка; 4 - кришка; 5 і б - що фіксує механізм; 7 - блоки контактних елементів; 8 - місток контактний; 9 - важіль; 10 - пружина важеля; 11 - болт контактний; 12 - пружина містка; 13 - рейка; 14 - пластина; А - розмір, за яким, контролюється провал контактів

Зменшення або збільшення опору в ланцюзі ротора двигуна в процесі роботи здійснюється за допомогою контролера. При першому положенні контролера опір включається повністю, при другому - приблизно 2/3, при третьому - 1/2, при четвертому - 1/3; при п'ятому положенні контролера опір повністю вимикається, і ротор двигуна як би закорачивается.

Кранівник повинен знати, что опору розраховані только на короткочасні режими пуску и гальмування двигунів. Тому працювати довго при першому, другому, третьому або четвертому положенні контролера не можна, так як при цьому можуть сильно перегрітися елементи опору.

Тому працювати довго при першому, другому, третьому або четвертому положенні контролера не можна, так як при цьому можуть сильно перегрітися елементи опору

Мал. 6. Реле максимального струму:
! - коромисло; 2 - контакт; 3 - шкала; 4 - латунна гільза; 5 - магнітна котушка; 6 - сердечник; 7 - регулюючий гвинт

Щоб уникнути порушення ізоляції між окремими спіралями або елементами не можна допускати попадання атмосферних опадів на опору. Тому ящики з елементами потрібно підвішувати під кабіни або встановлювати в машинному відділенні.

Реле максимального струму

Для чого служить реле максимального струму?

Реле максимального струму служить для миттєвого відключення електричного двигуна крана від мережі при неприпустимою перевантаження або коротке замикання. Захист електродвигунів і проводів від загоряння при перевантаженнях і коротких замиканнях, яка здійснюється за допомогою реле максимального струму, називається максимальним захистом.

З яких частин складається реле максимального струму?

Реле максимального струму складається з двох котушок з нормально закритими контактами, які включаються в ланцюг електродвигуна і лінійного контактора. Усередині кожної котушки по центру встановлено залізний сердечник з грузиком, поміщений в трубці з щілинним прорізом. У нижній частині грузика * є регулювальний гвинт, за допомогою якого вантаж, а разом з ним і сердечник можна переміщати уздовж трубки. Збоку трубки прикріплена лінійка з розподілами, що показують силу струму, на яку налаштовується реле. Обертанням регулювального гвинта грузик встановлюють проти того поділу, яке вказує силу струму, потрібну для даного двигуна або мережі.

Яким чином реле максимального струму відключає ланцюг живлення електродвигуна або ланцюг живлення всієї мережі?

Реле максимального струму відключає ланцюг живлення двигуна або ланцюг всій мережі наступним чином: при проходженні через котушку реле максимального струму електричного струму вище допустимої норми збільшиться магнітний потік навколо котушки, сердечник підніметься, вдарить своїм бойком собачку або засувку і розімкне ланцюг котушки лінійного контактора, завдяки чому лінійний контактор відключиться. Для чого призначені теплові реле?
Теплові реле, вбудовані в магнітні пускачі, призначені для захисту електродвигунів від невеликих, але довготривалих перевантажень.

У яких апаратах застосовують реле напруги?

Реле напруги застосовують в магнітних контролерів, де з його допомогою здійснюється максимальна та нульовий захист електродвигунів механізмів крана.

Автоматичні вимикачі

Для чого призначені автоматичні вимикачі?

Автоматичні вимикачі призначені для автоматичного відключення електричних ланцюгів в разі порушення нормальних умов їх роботи (струмами перевантаження або короткого замикання).

З яких частин складається автоматичний вимикач?

Автоматичний вимикач складається з пластмасового кожуха, кришки, підстави, рухомих і нерухомих контактів, дугогасильних камер, комутуючого пристрою, механізму управління і рас цепітелёй максимального струму.

Як поділяються за принципом дії расцепітс- чи максимального струму?
За принципом дії расцепители максимального струму підрозділяються на теплові, електромагнітні та комбіновані. Причому у теплового ,, расцепителя основним його елементом є біметалічна пластинка, яка, нагріваючись під дією проходить через неї струму перевантаження, згинається, при цьому вільний правий кінець переміщається вниз і, долаючи зусилля пружини, повертає важелі, завдяки чому відбувається відключення автомата.

З яких частин складається механізм управління автоматичного вимикача?

Механізм управління автоматичного вимикача складається з приводний рукоятки, важеля і робочих і допоміжних пружин. Причому у включеному положенні рукоятка займає крайнє верхнє положення, а у вимкненому - крайнє нижнє.

Захисна панель

Для чого служить захисна панель?

Захисна панель служить для включення і відключення живлення електричним струмом усіх механізмів і апаратів вантажопідйомного крана, для кінцевої і нульового захисту механізмів і блокування електрообладнання, а також для максимального струмового та нульового захисту двигунів.

В яких випадках на вантажопідіймальних кранах встановлюють захисну панель?
Захисну панель на вантажопідіймальних кранах встановлюють в тих випадках, коли управління електродвигунами механізму здійснюється за допомогою контролерів. Панелі зазвичай розраховані на напругу в мережі 220 і 380 В.
На деяких вантажопідіймальних кранах встановлено захисні панелі типу ПЗКБ-160 і ПЗКБ-400, розраховані на підключення шести електродвигунів.
плавкі запобіжники

Для чого служать плавкі запобіжники?

Плавкі запобіжники служать для захисту електричних мереж та електрообладнання крана від великих струмів перевантаження і струмів короткого замикання. Принцип їх дії заснований на розплавлення плавких вставок при різкому зростанні сили струму в ланцюзі.

При проходженні по дротах електричного струму в них виділяється тепло й проведення нагріваються. При великому навантаженні дроти можуть нагріватися настільки значно, що покриває їх ізоляція може спалахнути.
Щоб уникнути подібних випадків в електропроводку включають запобіжники з плавиться провідником (з плавкою вставкою). Плавкі вставки запобіжників виготовляються зі свинцю, його сплавів, цинку, алюмінію, міді та срібла. Плавкі вставки розраховуються таким чином, щоб вони плавилися перш, ніж температура самих проводів досягне величини, небезпечної для їх ізоляції.

Категорично забороняється замість каліброваних плавких вставок ставити в запобіжник скручування з мідних або інших проводів.

Чому забороняється замість каліброваних плавких вставок ставити в запобіжники скручування з мідних або інших проводів?

Тому що мідна або інша скручування не розплавиться при короткому замиканні або перевантаженні, і такий запобіжник може стати причиною пожежі або виходу з ладу електрообладнання.

Які запобіжники випускає промисловість?

Промисловість випускає наступні запобіжники: запобіжники з закритими розбірними патронами без наповнювача серії ПР-2 без защипувалися механізмів ГОСТ 3041-45 на номінальну напругу до 220 В (габарит I) і до 500 В (габарит II) на номінальний струм патрона 15, 60, 100 , 200, 350, 600 і 1000 А. у комплект запобіжника входять: патрон, дві контактні стійки для переднього і заднього приєднання проводів і одна або дві плавкі вставки (в залежності від величини струму).

Запобіжники НПН-20-60 випускаються на номінальний струм б, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 50 і 60 А, різьбові запобіжники серії ПРС типу ПРС-6 - на 6 А, ПРС-20 - на 20 А, запобіжники однополюсні різьбові ГОСТ 1138-63 типу Ц27ПК-2 -на 6,10, 15 і 20 А.

Реклама:


Читати далі: Гальма вантажопідіймальних кранів

До атегорія: - кранівника і стропальникам

Головна → Довідник → Статті → Форум


Для чого служать рубильники?
Які бувають рубильники?
З яких частин складається рубильник?
Для чого служать пакетні вимикачі?
З яких частин складається пакетний вимикач?
Що означають букви і цифри ПМЕ-200?
З яких частин складаються магнітні пускачі серії ПМЕ-200?
З яких частин складаються пускачі магнітні серії ПАЕ?
Як включається магнітний пускач?
За чим повинен стежити обслуговуючий персонал при експлуатації магнітних пускачів?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов