Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

"Це не імпортозаміщення, це крутіше!" Уральські інженери створили парову турбіну, аналогів якої немає в світі: Новини Накануне.RU

"Це не імпортозаміщення, це крутіше!" Уральські інженери створили парову турбіну, аналогів якої немає в світі

Наша сеть партнеров Banwar

Уральські інженери розробили парову турбіну, аналогів якої немає в світі. Унікальною її робить малий розмір в поєднанні з високими технічними параметрами, а також відсутність громіздких супутніх - масляною ванною і редуктора. Розробники впевнені: в майбутньому турбіна ПТМ-30 зможе замінити широко затребувані сьогодні в промисловості імпортні турбіни, наприклад, Siemens. Крім того, установка дозволить вирішити важливі соціальні завдання: знизити негативний вплив на екологію, забезпечити села електрикою і обігріти вахтовиків, трудящих в умовах Крайньої Півночі. Сьогодні унікальний пристрій оцінив заступник міністра промисловості і науки Свердловської області Ігор Зеленкін, передає кореспондент Накануне.RU .

Читайте також:

Турбіна ПТМ-30 - результат спільної роботи електротехнічного альянсу "Елта" і "Уралвагонзавода". Незважаючи на свої скромні габарити, виріб виробляє 30 кВт електрики з надлишкового водяної пари. Цього цілком достатньо для обігріву будинку площею 300 кв. м.

"Це результат роботи людей, які тривалий час займалися виробництвом турбін, вони створили абсолютно новий продукт з дуже високими технічними параметрами. Турбіна ПТМ-30 вагою 450 кг може з пара видавати потужність 30 кВт, а для опалення, наприклад, будинки площею 300 кв. м необхідна потужність 15-20 кВт. Є виробники невеликих турбін, але не такого класу і не такій конфігурації. По співвідношенню потужності на одиницю маси вона сьогодні лідер в світі ", - розповів директор Уральського енергетичного інституту УрФУ (ЕНІН) Сергій Сарапулов.

По співвідношенню потужності на одиницю маси вона сьогодні лідер в світі , - розповів директор Уральського енергетичного інституту УрФУ (ЕНІН) Сергій Сарапулов

Перш за все установка призначена для підприємств, де в процесі виробництва утворюється пара. Також завдяки відсутності громіздких супутніх - масляної ванни і редуктора - турбіну можна використовувати в нафтогазовій галузі, в тому числі в умовах Крайньої Півночі.

"Основна особливість наших турбін - малі габарити, відсутність масла і редуктора, малі витрати на фундамент. З неї можна зробити мікро-ТЕЦ на колесах і закидати на північ. Там спалюється багато попутного газу, це все великі витрати, а можна за рахунок власного ресурсу виробляти електроенергію і отримувати тепло. Що важливо для вахтовиків? Зараз вони використовують дизельгенераторних установки, які вимагають ще й витрати палива, через що вироблення електроенергії обходиться дуже дорого. А з нашої турбіною нічого цього не треба. Є ін ова - спалюєш, отримуєш і електроенергію, і тепло, все в одному ", - пояснив Накануне.RU директор альянсу "Елта" Сергій Пермінов на конференції енергетиків , Яка пройшла вчора в уряді області.

RU   директор альянсу Елта Сергій Пермінов на   конференції енергетиків   , Яка пройшла вчора в уряді області

За його словами, до турбіни проявляли інтерес чимало відомих компаній, але увагу від "провінційного дрібного підприємства" постійно вів Siemens.

"З'явилися люди, які почали активно лобіювати позицію Siemens. Але ми не стояли на місці, методом проб і помилок ми пішли від варіантів турбін 400-800 кВт на 30 кВт. Зробили маленьку, але функціональну турбинку", - зазначив Пермінов.

ПТМ-30 може вирішити соціальні проблеми: електрифікувати далекі села і запобігти викидам пара з виробництв.

"Це навіть крутіше імпортозаміщення. Такий турбіни в світі немає. Ми нічого не заміняємо, це наша розробка, наше виробництво. У Siemens та інших відомих виробників інші характеристики турбін, вони з олійними ваннами і редукторами. У нас турбіна прямого приводу без масляних ванн на нової концепції з паровим процесом ", - підкреслив директор підприємства.

Вартість турбіни оцінюється приблизно в 20 млн руб. На даний момент основне завдання розробників - зайняти свою нішу на ринку. Коли кількість замовлень досягне 200 турбін в рік, можна буде задуматися над відкриттям власного заводу, зауважив Пермінов.

Розробку уральських інженерів високо оцінив заступник міністра промисловості Свердловської області Ігор Зеленкін.

"Один з напрямків" п'ятирічки розвитку "- розвиток економіки регіону. Зрозуміло, що без інновацій подальший розвиток економіки регіону за нинішньої конкурентному середовищі неможливо. У нас є флагман - Уральський федеральний університет, який виробляє безліч розробок, що перевершують світові аналоги. Сьогодні ми побачили одну з них - турбіну з унікальною конструкцією, яка перевершує світові аналоги по ряду параметрів, наприклад, за питомою вагою і потужності, яку можна знімати з кілограма ваги. Вартісні параметри привернув ательни на сьогоднішній день, але ми знаходимося тільки на початку шляху. Випуск нової турбіни дозволить розвивати цей напрямок промисловості - це десятки і сотні мільйонів рублів, крім того, це серйозний крок в питаннях енергозбереження. Так, котельні з цією установкою можуть не просто викидати пар в атмосферу, а забезпечувати себе додатковою енергією ", - повідомив Ігор Зеленкін.

За оцінкою заступника міністра, від року до трьох років компанії знадобиться, щоб зайняти нішу на ринку унікальних малих турбін. В іншому випадку ринок займуть іноземні розробники.

"Ми цю турбіну назвемо прикладом успішного імпортозаміщення рівно тоді, коли ми почнемо її продавати і випускати серійно. У нас вдалий симбіоз - наука і підприємницька структура, яка веде розробку, фінансує. Саме в таких злиттях виходить самий хороший ефект", - уклав Зеленкін.

Нагадаємо, що влітку цього року німецька компанія Siemens заявила про припинення поставок електрообладнання в Росію. ряд експертів вважають , Що його нішу можуть "розчистити" для американців.

ряд експертів   вважають   , Що його нішу можуть розчистити для американців

Що важливо для вахтовиків?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов