Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

"Гей, не стійте занадто близько!" - невихована кицька

Наша сеть партнеров Banwar

На будь-якому форумі, присвяченому поведінки домашніх тварин, постійно лунають крики про допомогу. В основному вони виходять від власників кішок. І при цьому вельми одноманітні. "Кішка кидається на гостей (дитини, чоловіка, дружину ...), не знаємо, що робити, допоможіть ....", "Роздерти всі меблі, перепробували всі способи, нічого не діє ...", "Скрізь паскудить, не знаємо, як відучити ... "- ось найтиповіші ситуації, коли господарі стикаються з котячим" непослухом ". На будь-якому форумі, присвяченому поведінки домашніх тварин, постійно лунають крики про допомогу

Фото: AP

Досвідчені "кошатники" намагаються допомогти, дають поради (іноді слушні), проте теж вельми одноманітні. Все зводиться до того, що при непослуху тварина:

  1. Слід облити водою або налякати бавовною
  2. Застосувати відповідний препарат
  3. Взагалі тварина краще стерилізувати

Подібний підхід, звичайно, не позбавлений здорового глузду, проте, як показує досвід, не є вирішенням проблеми. Взагалі, у нас якось погано поставлено справу з системою виховання кошек.Другое справа - неслухняна собака. Її є кому "привести до тями". Існують спеціальні дресирувальники, в кожному районі є собачі майданчики, та й взагалі, "собачники" частіше бачаться і обговорюють свої проблеми, оскільки разом гуляють зі своїми вихованцями. Крім того, існує безліч книг, в яких детально описано, як виховувати собаку.

Читайте також: Як поділити чотириногих ... "дітей"

А ось на кішок чомусь міцно приклеєний ярлик "дресируванню і вихованню не піддається". Хоча це не так - запитаєте хоч у того ж Куклачова. Просто, справа мабуть в тому, що нині кішок на державній службі не тримають. Адже система виховання собак була в першу чергу відпрацьована на породах службових собак. А потім поширилася і на всі інші. А де нині знайти "службового" кота?

Хоча колись, давним-давно такі були. Власники нинішніх сіамських і бірманських кішок напевно знають, що колись ці кумедні і милі домашні бешкетники були охоронцями королівських покоїв і буддистських храмів Таїланду і М'янми. Ці безстрашні бійці сміливо нападали не тільки на щурів і мишей, але навіть на змій і на злодюжок, що належать до виду Homo sapiens. Та й їх екстер'єр був відповідним - шкіра сіамців пружна, міцна, до того ж пронизана мінімальною кількістю кровоносних судин, має мало нервових закінчень, через що больовий поріг дуже низький. Крім того, така шкіра перешкоджає поширенню по тілу тварини отрут і інфекції при укусі або іншому пошкодженні шкірного покриву. Загалом, хоч штовхай, хоч кусай - а кіт і вухом не поведе.

Фото: AP

І адже була система виховання і навчання подібних охоронців. Їх древніх рукописів відомо, що займалися цим буддійські ченці (які, до речі, і до сих пір цим займаються, але своїх секретів нікому не розкривають). Однак їх досвід говорить про те, що створити універсальну систему виховання кішок цілком можливо. Було б желаніе.Но, проте, поки такої не з'явилося, невже нічого не можна зробити? Можна, можливо. І, перш за все, зрозуміти хто такі кішки насправді.

Вважається, що кішка - істота одиночне. Однак це не зовсім так. У природі дикі кішки можуть об'єднуватися в тимчасові зграї (частіше в стресовій ситуації, наприклад, коли не вистачає їжі). Крім того, кошенята одного посліду можуть до кінця своїх днів не розлучатися. Далекі родичі домашньої кішки, леви, так взагалі все життя живуть сімейною групою (прайдом), яка складається з 2-3х самців і десятка самок.

Так само, як і у собак, відносини в групі кішок засновані на жорсткій ієрархії і беззастережне підпорядкування нізкорангових звірків тим, чий ранг вище. Тому, потрапляючи до людей, кішка, також як і собака, в першу чергу намагається з'ясувати, хто тут "найголовніша кішка". Саме тому підріс кошеня починає нападати на своїх господарів - пробує їх на "домінантність". Якщо його агресію ігнорують або поступаються йому, він починає відчувати себе найголовнішим.

Одна моя знайома якось поскаржилася мені, що її персидський кіт цілком і повністю контролює її пересування по квартирі і навіть не пускає на кухню або в туалет. А так же "забороняє" сідати на свої улюблені стільці і дивани. В даному випадку ми бачимо, що саме цей пухнастий агресор відчуває себе главою сім'ї і вважає, що квартира належить саме йому. Причина такої поведінки полягає в тому, що в дитинстві господиня ніколи не карала його за агресивну поведінку до людей.

Читайте також: Кішку нагородили за порятунок господині

А адже в котячої зграї за подібні витівки цей хуліган моментально був би поставлений на місце ватажком, удостоївшись "найвищої ляпаси". Отже, як ми бачимо, ніколи не можна залишати котячу агресію безкарною. Якщо це станеться, ви назавжди залишитеся в очах кішки підпорядкованої особиною. Але як грамотно покарати кішку?

Перш за все, слід пам'ятати, що кішка - не людина і те, що ефективно для нас, для них може не годиться. Наприклад, на кішку марно кричати. Для неї наша лайка і погрози зовсім нічого не значать (недавні дослідження показали, що всупереч твердженням багатьох любителів кішок, ці тварини не розуміють людську мову). Якщо хочете впливати на кішку голосом - навчитеся шипіти як розлючений кіт. Якщо кішка буде в відповідь шипіти на вас - постарайтеся "перешіпеть" її; пам'ятайте, що в котячих поєдинках часто перемагає найтерплячіший. При цьому ваше шипіння має переконати тварину в тому, що ви - розсерджений ватажок і зараз розірвете її на шматки за непокору.

Фото: AP

Так само марно шльопати кішку по "філе". Мовою цих тварин подібний ляпас означає запрошення до гри або до поєдинку. Якщо вже й бити - то тільки по морді (в котячих "розборках" саме такий удар вважається найбільш прагматичним і принизливим). Існує і ще більш дієвий метод - укус в загривок або в вухо, однак, я думаю, мало хто з власників кішок зважитися на це (хоча деякі "кошатники" практикують подібний вплив і кажуть, що воно досить ефективно).

Дуже часто досвідчені власники кішок радять покарати тварина, березневі на нього холодною водою з водяного пістолета або садового обприскувача. Дійсно, це працює, оскільки більшість кішок не люблять воду (втім, я знав одного кота, який намагався нападати на подібну струмінь). Однак подібний вплив не досягає головної мети. Воно лише підказує тварині, що так чинити не слід, але не переконує його, що той, хто оббризкав - найголовніше. Та й потім, як показує досвід, деякі кішки з часом звикають до обприскування, а деякі починають ухилятися.

Деякі фахівці наполегливо радять скористатися плодами прогресу і застосовувати заспокійливі препарати. Зараз найчастіше радять застосовувати феромони Feliway. Дійсно, на відміну від традиційних анксиолитиков (препаратів, що знімають тривогу, таких як анафранил або прозак), феромони більш безпечні для котячого здоров'я, оскільки ніяк не впливають на печінку. Ці речовини дуже прості в застосуванні: спеціальний дифузор з феромонами всередині включається в електричну розетку, діюча речовина випаровується і циркулює в повітрі, приводячи нашого улюбленця в доброзичливий настрій.

Крім того, його також рекомендують розпорошувати в тих місцях, де кішка мітить територію або "точить кігтики". Ефект, дійсно, приголомшливий, проте ... тільки поки дію феромона не закінчиться. Як тільки "дружелюбне" речовина випарувалося, наш миленький котик знову перетворився на домашнього тирана. Так що, як бачимо, виховного ефекту за допомогою Feliway не добитися.

Крім того, є ще одна небезпека. Кот, який звик регулювати свій настрій за допомогою Feliway, дуже швидко перетворюється в "наркомана", нездатного робити цього без препарату. Сіамська кішка моїх знайомих настільки "підсіла" на Feliway, що тепер вимагає включати його постійно, інакше закочує істерики. Тому весь час розпорошувати феромон по квартирі не можна. Краще користуватися ним лише в екстрених випадках. Отже, якщо ми хочемо виховувати своїх кішок, нам потрібно самим відчути себе кішкою. Мудрої терплячою кішкою з задатками лідера. Тоді все вийде.

Найважливіші новини дня читайте на головній сторінці

А де нині знайти "службового" кота?
Но, проте, поки такої не з'явилося, невже нічого не можна зробити?
Але як грамотно покарати кішку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов