Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

"Згадати все": телефони, які змінили світ

  1. Перший справжній мобільний: Motorola DynaTAC
  2. Перша Nokia: Nokia Mobira Senator
  3. Перша мобільна Nokia: Nokia Mobira Cityman
  4. Перший комунікатор: Simon Personal Communicator
  5. Nokia 9000
  6. Перший тонко-легкий: Motorola StarTAC
  7. Перший захищений: Siemens S10 Active
  8. інтернетизація
  9. інші перші
  10. Самий народний: Nokia 3310
  11. Смартфонізація
  12. Хто говорить BlackBerry: BlackBerry 5810
  13. Ігроманія: Nokia N-Gage
  14. Тонкомото: RAZR V3
  15. Символ успіху: Nokia 6230
  16. Розкішна штучка: Nokia 8800
  17. Мультімедійній комп'ютери: N-Series
  18. Розумний і сильний: Nokia 5500
  19. В один дотик: Apple iPhone
  20. Бюджетно і гламурно: Nokia 7070 Prism
  21. 8 Мп в кишені: Samsung i8510, Sony Ericsson C905 і інші
  22. 1 Телефон = 2 SIM: E-TEN Glofiish DX900
  23. Геть стилус: HTC Touch Diamond P3700
  24. Фіни завдають удару у відповідь: Nokia 5800 XPressMusic
  25. резюме

Наша сеть партнеров Banwar

Наш світ перебуває в постійному розвитку, що зачіпає всі сфери життя. Особливо швидко еволюція йде в технічній сфері.

За роки, що минули з моменту появи стільникового зв'язку, мобільний телефон перетворився з простої «звонилки» в справжній комбайн, що поєднує в собі безліч функцій. У цій статті ми постараємося згадати моделі, які стали «знаковими» для галузі і, багато в чому, визначили напрямок її розвитку.

Перший справжній мобільний: Motorola DynaTAC

Сучасна історія розвитку стільникового зв'язку веде свій відлік з 3 квітня 1973 року коли глава підрозділу мобільного зв'язку компанії Motorola Мартін Купер подзвонив начальнику дослідного відділу AT & T Bell Labs Джоелю Енгелю, перебуваючи на жвавій нью-йоркської вулиці. Звичайно, до цього існували різні системи рухомого радіозв'язку, що встановлюються на автотранспорт, але саме компанією Motorola в 1973 році був представлений прототип першого дійсного мобільного телефону, який можна було просто носити з собою.

Комерційна реалізація запропонованої технології з'явилася через 10 років, а саме 6 березня 1983 року, коли Motorola був випущений апарат під назвою Motorola DynaTAC 8000X (DynaTAC = Dynamic Adaptive Total Area Coverage). Вага пристрою становила близько 1 кг, вбудованого акумулятора хапала на 1 годину розмови, а в пам'яті телефону могло зберігатися 30 номерів. Коштував перший мобільний телефон багато - майже $ 4000, але пристрій стало дуже популярно. Таким чином, можна вважати, що саме успіх Motorola DynaTAC дав імпульс розвитку цілої галузі.

Таким чином, можна вважати, що саме успіх Motorola DynaTAC дав імпульс розвитку цілої галузі

До речі, зверніть увагу на клавіатуру даного телефону - впізнаєте? За минулі роки, клавіатури мобільних телефонів не зазнали сильних змін - хіба, що змінили своє положення клавіші посилання виклику і відбою. Причина цього досить прозаїчна - в області техніки все значні винаходи прийнято патентувати, що власне, і було зроблено компанією Motorola. В тому числі, було запатентовано розташування клавіш. Коли на ринок абонентських пристроїв для рухомого радіозв'язку стали виходити інші компанії, вони, що б не платити ліцензійних відрахувань, просто змінили розташування клавіш, таким чином, вивівши свої пристрої, з під дії патентів належать Motorola. Приблизно в 2004 році, Motorola відмовилася від оригінального розташування клавіш, уніфікувавши клавіатури своїх телефонів з клавіатурами апаратів інших виробників.

Перша Nokia: Nokia Mobira Senator

Уявити сучасний мобільний світ, без апаратів від лідера ринку - фінської компанії Nokia практично неможливо. Однак перший мобільний телефон цієї компанії був зовсім не мобільним, в сучасному розумінні цього слова. Пристрій, під назвою Nokia Mobira Senator, що побачило світ в 1982 році призначалося для установки на автомобілі. Працював даний апарат в стандарті зв'язку NMT-450, який з'явився роком раніше. У ті роки NMT-450 тільки починав набирати популярність, витісняючи звичний для фінів аналоговий стандарт зв'язку Autoradiopuhelin (ARP, «автомобільний радіотелефон» працював на частоті 150 МГц). Зовні Nokia Mobira Senator більше скидався на радіоприймач, при цьому його маса перевищувала 10 кг.

Перша мобільна Nokia: Nokia Mobira Cityman

Перший дійсно мобільний телефон був випущений Nokia в 1987 році. Пристрій під назвою Nokia Mobira Cityman працювало в стандарті NMT-900, а зовні було дуже схоже на Motorola DynaTAC. До речі Mobira Cityman також увійшов в історію ще тим, що саме з цього телефону 9 квітня 1987 перебуваючи в готелі «KALASTAJATORPPA» (Гельсінкі, Фінляндія) генеральний секретар ЦК КПРС М. С. Горбачов зробив мобільний дзвінок в Міністерство зв'язку СРСР, причому при розмові був присутній тодішній віце-президент Nokia Стефана Відомскі.

Перший комунікатор: Simon Personal Communicator

У 1993 році на ринку з'явилося незвичайне для тих років пристрій - мобільний телефон, суміщений з портативним комп'ютером. Апарат під назвою Simon Personal Communicator було спільним дітищем IBM і BellSouth. Пристрій вийшло унікальним - воно поєднувало в собі функцію пейджера, телефону, калькулятора, адресної книги, блокнота, факсу та поштового клієнта. Програмне забезпечення Simon Personal Communicator включало в себе навіть вбудовані ігри. Вага пристрою становила 600 грам, а ціна «всього» $ 899. Екран Simon Personal Communicator був сенсорним, причому частина елементів інтерфейсу підтримувало «пальцеве» управління. Таким чином, цей пристрій можна вважати предком всіх сучасних сенсорних телефонів, включаючи культовий iPhone.

Nokia 9000

Говорячи про перші комунікаторах можна не згадати про підірвати ринок Nokia 9000, який з'явився в 1996 році. За сучасними мірками він був просто величезний 173x65x38 мм, а його вага становила майже 400 грам. Зате користувач отримував в своє розпорядження QWERTY-клавіатуру і монохромний дисплей з роздільною здатністю 640х200 точок, а також текстовий редактор, калькулятор, записну книжку, календар, поштовий клієнт, текстовий браузер і ряд інших програм. Час автономної роботи пристрою не перевищувала 35 годин. Трохи пізніше Nokia випустила оновлену версію цього пристрою Nokia 9000i, основні зміни в якій торкнулися програмного забезпечення. Зверніть увагу - Nokia 9000 ні повноцінним смартфоном, але він став майже ідеальним бізнес-рішенням і фактично стандартом «просунутого» апарату бізнес класу на роки вперед.

Перший тонко-легкий: Motorola StarTAC

У 1996 році вийшла ще один пристрій стало культовим - Motorola StarTAC. Ця витончена розкладачка невелика, навіть за сучасними мірками, створила новий напрямок ринку абонентських пристроїв мобільного зв'язку. Переважна більшість її сучасників не відрізнялися ні компактністю, ні вишуканістю дизайнерських рішень, а основою упор робився на функціональність. Але малятку StarTAC вдалося зламати усталені стереотипи, довівши всьому світу, що для успішних продажів дизайн і ергономічність використання пристрою не менш важливі, ніж його функціональність.

Перший захищений: Siemens S10 Active

Напевно, при словах перший захищений телефон багато з вас пригадали Ericsson R250s PRO (1999 рік) володів досить серйозним захистом від зовнішніх чинників, проте першим захищеним телефоном став Siemens S10 Active, що з'явився в 1998 році. Звичайно, захист Siemens S10 Active була більш ніж скромною. Стосовно «суворим позашляховиків», типу R250s, захист S10 була «паркетної», але цей апарат дав початок цілому класу масових пило бризко- захищених телефонів, розквіт епохи яких припав на Siemens ME45 (2001) і Siemens M65 (2004). До речі, в S10 було ще одне революційне рішення - кольоровий дисплей. Звичайно, він не був кольоровим в сучасному розумінні, але все ж він був здатний відображати символи різних кольорів. З функціоналу S10 можна відзначити зовнішню висувну антену, пам'ять на 50 номерів, sms, будильник і двадцяти секундний диктофон.

інтернетизація

Першим телефоном з підтримкою мобільного WAP-інтернету став Nokia 7110 вийшов в 1999 році. Це пристрій було виконано в популярному тоді форм-факторі моноблока з фліпом (відкидний кришкою закриває клавіатуру), при цьому Nokia 7110 володів якісним рівнем сигналу, великим екраном, ІК-портом, гучними мелодіями дзвінка і місткою записником.

Справедливості заради варто відзначити, що на звання першого телефону з WAP також може претендувати Motorola Timeport L7389, також випущений в 1999 році. Першим телефоном з підтримкою GPRS може вважатися поліпшена версія згаданого вище телефону - Motorola Timeport 7389i. До речі, на етапі налагодження GPRS-мереж, російські оператори використовували саме Motorola Timeport 7389i. Першим телефоном з підтримкою EDGE стала Nokia 6220 .

інші перші

Першим телефоном з вбудованим GPS приймачем був Benefon ESC! , Випущений в 1999 році. Крім GPS цей телефон мав ще пило бризко- захищеністю і стійкістю до ударних навантажень. Benefon ESC! оснащувався чорно-білим графічним дисплеєм дозволом 100х160, вбудованим модемом, мав набір монофонических мелодій, календар, калькулятор, будильник. До речі, саме телефони марки Benefon до 2004 року залишалися єдиними «захищеними» апаратами, що володіють підтримкою GPS.

Першим телефоном з Bluetooth вважається Ericsson R520m , Що з'явився в 2000 році, хоча переваги цього апарату одним Bluetooth не обмежувалися, адже телефон мав відмінний для свого часу бізнес-функціоналом.

Перший GSM-телефон створений спеціально для жінок - Samsung A400 (2001), хоча моєму жіночому погляду ця модель абсолютно не симпатична. Звичайно, творці впихнули в нього «чисто жіночі» функції типу лічильника калорій, циклів і біоритмів, але чому творці не уточнили, а чи потрібно нам це?

Перший телефон з MMS - це Ericsson T68 (2001). До речі, у свій час цей апарат був єдиним пристроєм на російському ринку з підтримкою цієї технології.

Першими GSM-камерофонами доступними в Росії стали Sharp GX10 (2002), Panasonic GD87 (2002) і Samsung V200 (2003). Всі три апарати виконані у форм-факторі книжки, але, на відміну від двох перших, Samsung V200 оснащувався поворотною камерою. На американському ринку першим камерофоном став Sanyo SCP-5300, що продавався в мережі місцевого оператора Sprint.

Також в якості знакових заслуговують згадки Siemens SL42 / SL45 (2001), в ролі телефону з підтримкою карт-пам'яті і mp3, перший масовий телефон з двома SIM-картами (а най-най першим був Benefon Twin) Samsung Duos , А також жива легенда світу захищених телефонів Nokia 6250 (2000), який на довгі роки став еталоном «суворого позашляховика».

Також в якості знакових заслуговують згадки   Siemens SL42 / SL45   (2001), в ролі телефону з підтримкою карт-пам'яті і mp3, перший масовий телефон з двома SIM-картами (а най-най першим був Benefon Twin)   Samsung Duos   , А також жива легенда світу захищених телефонів   Nokia 6250   (2000), який на довгі роки став еталоном «суворого позашляховика»

Самий народний: Nokia 3310

Напевно, ви вже здогадалися, що мова піде про легендарну Nokia 3310 , Випущеної в 2000 році. В активі цього апарата є все, що необхідно невимогливому користувачеві. Величезним плюсом Nokia 3310 стала проста і логічність меню, що забезпечують легке освоєння апарату навіть користувачами, далекими від сучасних технологій. А якщо додати контрастний чорно-білий дисплей з великим шрифтом і зручну клавіатуру, то, навіть з урахуванням сучасних тенденцій, вийти ідеальний телефон для людей старшого покоління.

Звичайно, у Nokia 3310 були свої недоліки, але це не завадило йому стати найбільш продаваною моделлю від Nokia - за життєвий цикл моделі було продано більше 120 млн. Екземплярів. До речі, саме завдяки Nokia 3310, телефони від Nokia стали популярні в Росії. Природно, Nokia 3310 була єдиним популярним моноблоком від Nokia, наприклад, в кінці 90-х років минулого століття дуже популярна була Nokia 6150 (1998), яка стала першим дводіапазонним GSM-телефоном.

Природно, Nokia 3310 була єдиним популярним моноблоком від Nokia, наприклад, в кінці 90-х років минулого століття дуже популярна була Nokia 6150 (1998), яка стала першим дводіапазонним GSM-телефоном

Смартфонізація

Початок ХХ століття ознаменувався появою і початком широкого поширення нового класу пристроїв - смартфонів, котрі поєднували в собі функціональність телефону і кишенькового комп'ютера. Одними з перших популярних «розумних» телефонів стали Kyocera QCP6035 (2000), Handspring Treo 180 (2001), Siemens SX45 (2001) і Nokia 7650 (2002). Перший з перерахованих смартфонів, Kyocera QCP6035, став першим загальнодоступним пристроєм на базі Palm OS. Звичайно, цей пристрій надавало вельми скромний функціонал, обмежений 8 Мб пам'яті і чорно-білим дисплеєм, але саме воно заклало основу для розвитку сегмента розумних телефонів.

Handspring Treo 180 став першим гібридом, випущеним спільними зусиллями двох раніше непримиренних конкурентів - компаній Palm і Handspring. Фактично Handspring Treo 180 поєднував в собі КПК і телефон, причому КПК-шних властивостей в ньому було більше. Для економії заряду акумулятора можна було навіть відключити GSM-модуль. Для зручності користувачів пристрій було представлено в двох варіантах - Treo 180 і Treo 180g. Перше з цих пристроїв мало апаратною QWERTY-клавіатурою, а друге - використовувало традиційний безклавіатурний введення. Екран у Handspring Treo 180 був чорно-білий з дозволом 160 на 160 точок.

У порівнянні з розглянутими вище пристроями, Siemens SX45 пропонував користувачеві набагато серйозніший функціонал, що включає кольоровий сенсорний дисплей роздільною здатністю 240х320 пікселів, підтримку MMC-карт і операційну систему ОС Windows CE 3.0 для PocketPC працюючу на процесорі частотою 150 Mhz. SX45 мав навіть графічним прискорювачем. Користувачеві цей смартфон надавав повний набір офісних і мультимедійних можливостей, включаючи перегляд документів поширених форматів і можливість відтворення MPEG4 і MP3.

Наступним кроком вперед став смартфон Nokia 7650 , Випущений в 2002 році. Це було перший телефон, що працює під управлінням операційної системи Symbian 6.1, при цьому Nokia 7650 став першим пристроєм від Nokia сумісний в собі кольоровий дисплей, поліфонію і фотокамеру.

Хто говорить BlackBerry: BlackBerry 5810

2002 рік ознаменувався ще одним значущим подією - компанія RIM додала в випускаються їй комунікатори BlackBerry підтримку голосового зв'язку. Нагадаю, до випуску BlackBerry 5810, продукція цієї компанії була широко відома завдяки функціям передачі даних і фірмової технології спливаючих повідомлень електронної пошти, суть якої полягає в тому, що нові електронні листи надходять на телефон в режимі реального часу, аналогічно sms-повідомленнями. Зверніть увагу на фото цього пристрою - воно позбавлене вбудованих мікрофона і динаміка, тому для використання голосового зв'язку була необхідна гарнітура.

Ігроманія: Nokia N-Gage

Невід'ємною функцією сучасних телефонів є можливість проводити час за іграми. Звичайно, вбудовані ігри були в багатьох моделях телефонів, але першим дійсно ігровим телефоном став Nokia N-Gage , Який здивував світ у 2002 році. Концепцією цього телефону було поєднання функцій телефону та ігрової приставки в одному пристрої, але апарат вийшов не надто вдалим, зокрема незручно було користуватися функцією телефону через те, що апарат необхідно було тримати збоку. Модернізована версія цього пристрою N-Gage QD, в якій були виправлені основні недоліки першого N-Gade, була випущена рік потому, в 2004, але загальне враження від гібрида телефону з ігровою приставкою було безнадійно зіпсовано.

Тонкомото: RAZR V3

2004 рік ознаменувався черговою революцією - у продажу з'явився Motorola RAZR V3 , Та сама знаменита бритва. Телефон виявився дуже вдалим, і, не дивлячись на високу ціну, став масовим. «Бритва» стала невід'ємним елементом іміджу успішного і стильного людини. Навіть зараз RAZR V3 і його модернізовані версії, завдяки вдалому поєднанню ціни, стилю і можливостей залишаються популярними - за підсумками 2008 року ці апарати увійшли до списку найбільш продаваних на американському ринку пристроїв, створюючи конкуренцію навіть коханому американцями iPhone.

Історія створення RAZR не менше цікава - група створювали його інженерів, після довгих суперечок просто викинула всі зразки найвдаліших телефонів того часу і зробила ставку на товщину і іміджеву складову пристрою, створюваного майже з нуля. У RAZR було застосовано кілька революційних рішень, в тому числі антена була переміщена в нижню частину апарата, друкована плата була максимально стиснута, а акумулятор розташований горизонтально. Саме це дозволило RAZR стати тим апаратом, яким ми його знаємо. Ідея RAZR полягала в тому, що цей апарат повинен був бути високотехнологічним діамантом ... і він ним став, причому діамант виявився масовим - за життєвий цикл моделі було продано більше 50 мільйонів пристроїв.

і він ним став, причому діамант виявився масовим - за життєвий цикл моделі було продано більше 50 мільйонів пристроїв

Символ успіху: Nokia 6230

Nokia 6230 (2004), і його поліпшена версія Nokia 6230i (2005) стали одними з найуспішніших телефонів бізнес-класу від Nokia. Вони увібрали в себе повний набір необхідних функцій, що включають ІК-порт, Bluеtooth, GPRS / EDGE, кольоровий TFT-дисплей, шикарну телефонну книгу на 1000 контактів, можливість розширення вбудованої пам'яті за рахунок MMC-карт, гучний зв'язок, голосовий набір, поштовий клієнт , камеру, MP3-плеєр, диктофон, FM-радіо і багато іншого. Звичайно, зараз ці телефони здаються застарілими - слабкі камери, маленькі екрани, але 2004-2005 роках саме ці параметри, в поєднанні зі стабільністю роботи, допомогли пристроїв від Nokia витримати сильну конкуренцію з боку дуже гідних суперників - молодіжного Motorola E398 , Тодішнього флагмана шведсько-японського альянсу Sony Ericsson K700i , А також топового бізнес-телефону Siemens S65 .

Розкішна штучка: Nokia 8800

Для сучасної людини телефон давно перетворився з простого засобу зв'язку в елемент іміджу, напевно, тому пристрої іміджевої лінійки 8ххх завжди користувалися непоганим попитом. Однак, Nokia 8800 , Що з'явилася в 2005, в певній мірі, підірвала ринок і породила новий клас телефонів - «бюджетний» преміум. Звичайно, любителям дорогих іграшок доступні апарати від VERTU, але це пристрої абсолютно іншого рівня і іншої ціни.

Поява Nokia 8800 було сприйнято ринком більш ніж позитивно і, не дивлячись на високу ціну, апарати непогано продавалися. У масовій свідомості - володіння Nokia 8800 було схоже на володіння престижним автомобілем. Nokia 8800 - це підкреслено іміджевий продукт, причому для нього був обраний дуже вдалий форм-фактор - слайдер, який можна відкрити з ефектним клацанням. Технічно для 2005 року Nokia 8800 була цілком сучасна, адже основа її апаратної платформи - оновлена ​​S40, на якій була побудована розглянута вище Nokia 6230i, за винятком використання дисплея нестандартного дозволу на 208х208 пікселів.

В продовження розвитку ідеї закладеної в 8800, в 2007-2008 роках було випущено ще 5 апаратів, які одягали загальний числовий індекс 8800, але відрізнялися літерним позначенням, матеріалами корпусу і технічним параметрами.

Мультімедійній комп'ютери: N-Series

Одна з креативних ідей компанії Nokia, так само реалізована в 2005 році полягала в тому, що Nokia розпочинає виробництво мультимедійних комп'ютерів, пристроїв «все-в-одному». Саме з такими гучними заявами, була анонсована Nokia N-series, першим представником якої став N70 . Технічно це пристрій було всього лише поліпшеною версією смартфона Nokia 6630 , Але саме позиціонування виділив N70 із загальної маси Symbian-смартфонів і забезпечило пристрою комерційний успіх. Зараз N-Series фактично стала самостійним брендом, який у свідомості користувачів асоціюється з самими функціональними смартфонами від Nokia.

Розумний і сильний: Nokia 5500

Цей унікальний телефон з'явився навесні 2006 року. Nokia 5500 поєднував в собі можливості смартфона і захист від пилу і бризок. Як і годиться смартфону він володів усіма рисами сучасного телефону того часу - TFT-дисплеєм, правда кілька нестандартного дозволу - 208х208 пікселів, FM-радіо, 2 MPx фотокамерою, підтримкою карт-пам'яті з можливістю використання телефону в якості переносного накопичувача без будь-яких додаткових драйверів і іншими звичними функціями Symbian-смартфонів. Додатково, в програмне забезпечення Nokia 5500 були вбудовані «спортивні» додатка. Апаратно Nokia 5500 побудований на базі S60 3rd Edition з операційною системою Symbian OS v9.1. Однак найголовніше в цьому апараті було те, що він так і залишився першим і єдиним захищеним смартфоном, хоча і не без гріха - його типовою проблемою стала відклеюється клавіатура.

В один дотик: Apple iPhone

про Apple iPhone (2007) і його 3G-версії (2008) сказано дуже багато. Хтось вважає продукцію Apple еталоном зручності і призначеного для користувача інтерфейсу, хтось лає за відсутність корисних функцій присутніх в смартфонах інших компаній. У будь-якому випадку факт залишається фактом - у багатьох країнах iPhone став найбільш продаваним мобільним телефоном. У Росії успіхи Apple виявилися набагато скромніше, але ті не менше - це пристрій став культовим, а його популярність дала потужний імпульс для появи телефонів і смартфонів, якими також можна було управляти в один дотик пальцем до екрану.

Бюджетно і гламурно: Nokia 7070 Prism

Ми всі звикли до того, що іміджеві моделі телефонів коштують недешево, а бюджетні телефони - не дуже привабливі. Дійсно, це було так до появи Nokia 7070 . Функціонально Nokia 7070 - типове бюджетне рішення, з технічних характеристик якого уваги заслуговує лише непоганий TFT-дисплей. Зате в цьому телефоні немає нічого зайвого, а його дизайн просто заворожує. Причому, це всього за 2000 з невеликим тисячі рублів. І хто сказав, що імідж повинен коштувати дорого?

8 Мп в кишені: Samsung i8510, Sony Ericsson C905 і інші

Стільниковий телефон вже давно перетворився на своєрідний швейцарський ніж, буквально напханий різними функціями. За ті кілька років, що минули з моменту появи в мобільних телефонах перших фотокамер, вони з забавної іграшки, яку можна було використовувати тільки для додавання фотографій в адресну книгу, перетворилися в цілком серйозні пристрої, здатні скласти конкуренцію дешевим цифрових фотоапаратів. Ще зовсім недавно топові камерофони оснащувалися 5 Мп камерами. Сучасні моделі мають на борту вже 8 Мп, а в анонсах прослизають цифри 10 і 12 Мп. Згадані в заголовку телефони Samsung i8510 , Sony Ericsson C905 стали першими телефонами оснащеними 8 Мп камерами, дещо пізніше схожі пристрої анонсували і інші виробники. До речі, Samsung i8510 - це не просто камерофон, це елегантний Symbian-смартфон бізнес-класу, один з кращих продуктів 2008 року.

1 Телефон = 2 SIM: E-TEN Glofiish DX900

У масовій свідомості телефон з підтримкою двох активних SIM-карт міцно асоціюється зі звичайними телефонами азіатських виробників і з китайськими виробами, але в 2008 році з'явилося досить цікавий пристрій E-TEN Glofiish DX900 - перший в світі комунікатор з операційною системою Windows Mobile підтримує 2 SIM-карти. В іншому, його можливості цілком стандартні для сучасних пристроїв - Bluetooth, Wi-Fi, GPS, 3 Мп камера з автофокусом і сенсорний екран з роздільною здатністю 640х480 пікселів.

Геть стилус: HTC Touch Diamond P3700

Останні роки ознаменувалися застоєм у розвитку пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Windows Mobile. Звичайно, виходили нові пристрої, операційна система удосконалювалася, але не відбувалося нічого цікавого або запам'ятовується, тому поява HTC Touch Diamond P3700 стало справжньою бомбою, адже оболонка Touch Flo 3D використана в цьому смартфоні була не схожа ні на стандартний інтерфейс Windows Mobile, ні на початковий Touch Flo, що встановлюється в перших пристроях серії Touch. Родзинкою Touch Flo 3D стало те, що ця оболонка була орієнтована на управління пристроєм за допомогою пальців, що робило використання пристрою в рази зручніше. Крім того, Touch Diamond P3700 мав дуже «смачною» начинкою - процесором Qualcomm MSM7201A з частотою 528 МГц, 192 Мб ОЗУ, модулем GPS і 4 Гб вбудованої пам'яті. До речі, саме вихід Touch Flo 3D і успіх Touch Diamond P3700 став однією з причин масової появи оболонок для Windows Mobile реалізують «пальцеве управління».

Фіни завдають удару у відповідь: Nokia 5800 XPressMusic

Перший сенсорний телефон від Nokia, причому, створюючи цей апарат, фінський виробник зробив ставку на молодіжну аудиторію ... і вгадав, адже саме молоді люди найактивніші покупці нових гаджетів. Звичайно, Nokia 5800 XpressMusic - це далеко не топове рішення - з «наворотів» можна виділити лише 3,2 Мп камеру, GPS, Bluetooth, 3G, Wi-Fi, підтримку карт пам'яті microSD і нову, адаптовану до сенсорного управління, версію ОС Symbian. Більшості користувачів подібний набір функцій цілком достатній, а демократична ціна, яка перебувала в момент початку продажів на рівні 15000 рублів стала ще одним вагомим доказом «ЗА». Nokia 5800 вийшов дуже збалансованим і саме вдале поєднання ціни і функціоналу, зробили його не просто модним аксесуаром, а ще й доцільною покупкою.

резюме

При написанні цієї статті ми не ставили за мету «згадати все», тим більше що в рамках однієї статті це неможливо, адже за роки, що минули з моменту появи першого мобільного телефону, було створено безліч цікавих пристроїв. Далеко не всі з них виявилася успішними, і запам'яталися споживачам, але навіть ті чотири десятка пристроїв, про які ми розповіли в статті, дозволяють згадати основні етапи вдосконалення стільникових «трубок». Сподіваюся, цей невеликий історичний екскурс був вам цікавий, а якщо ви хочете щось доповнити - ласкаво просимо в коментарі.

До речі, зверніть увагу на клавіатуру даного телефону - впізнаєте?
Звичайно, творці впихнули в нього «чисто жіночі» функції типу лічильника калорій, циклів і біоритмів, але чому творці не уточнили, а чи потрібно нам це?
І хто сказав, що імідж повинен коштувати дорого?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов