Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Радіатори опалення: розміри опалювальних приладів, установка своїми руками: інструкція, фото- і відео-уроки, ціна

  1. стандартна висота
  2. чавунні
  3. алюмінієві
  4. біметалічні
  5. низькі
  6. чавунні
  7. алюмінієві
  8. біметалічні
  9. високі
  10. чавунні
  11. алюмінієві
  12. біметалічні
  13. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

При проектуванні системи опалення в міській квартирі або приватному будинку власнику важливі три основних параметри: розміри опалювальних радіаторів, тепловіддача однієї секції і максимальний робочий тиск, на який вони розраховані. Розкид цих параметрів серед виробів сучасного ринку ми і досліджуємо. При проектуванні системи опалення в міській квартирі або приватному будинку власнику важливі три основних параметри: розміри опалювальних радіаторів, тепловіддача однієї секції і максимальний робочий тиск, на який вони розраховані

На фото - лише три типорозміри опалювальних приладів. Однак в магазинах можна побачити куди більш широкий вибір.

стандартна висота

Почнемо з найбільш поширених батарей з міжосьовим відстанню по підводках 500 міліметрів. Саме їх кожен з нас напевно бачив у квартирі, де пройшло його дитинство.

чавунні

Найбільш типовий представник - чавунний радіатор МС-140-500-0,9. Заглянемо в його специфікації.

  • Довжина секції - 93 міліметри, глибина - 140, висота - 588. Розрахувати габарити багатосекційного радіатора нескладно; при довжині в 7-10 секцій варто додати приблизно сантиметр на товщину паронітових прокладок.

Увага: при установці радіатора в нішу не забудьте про довжину промивного крана. Будь-які чавунні радіатори опалення з бічним підведенням потребують промиванні.

  • Тепловий потік, який забезпечує одна секція при дельті температур між теплоносієм і навколишнім повітрям в 70С - 160 ват.
  • Максимальний робочий тиск в мегапаскалях зазначено в найменуванні вироби - 0,9 МПа, що відповідає 9 атмосферам.

Добротні вироби з хорошою тепловіддачею. Однак шедевром дизайну їх не назвеш.

алюмінієві

Тут при однаковому міжосьовій відстані підводок ми спостерігаємо значний розкид параметрів, тому вкажемо найбільш типові.

  • Типові розміри радіаторів опалення з алюмінію: довжина 80 міліметрів, глибина 80-100 мм, висота - 575-585 мм.
  • Тепловіддача секції залежить від площі оребрения і глибини секції. Зазвичай вона лежить в межах 180 - 200 ват на секцію.
  • Для більшості моделей робочий тиск становить 16 атмосфер. При цьому випробовуються радіатори в півтора рази більшим значенням - 24 кгс / см2.

Цікаво: обсяг теплоносія в одній секції алюмінієвого радіатора в 3-5 разів менше в порівнянні з чавунним. Це досягається завдяки більшій теплопровідності алюмінію і більшої площі оребрения. Очевидний результат - велика швидкість руху води і майже повна відсутність замулювання.

Читайте також про особливості установки алюмінієвих радіаторів опалення.

біметалічні

Сталевий сердечник мало впливає на зовнішній вигляд і розміри радіатора опалення, а ось максимальний робочий тиск різко збільшується.

На жаль, із зростанням міцності зростає і ціна: биметаллическая секція обійдеться покупцеві в 400-700 рублів.

  • Типові розміри секції: довжина - 80-82 мм, глибина - 75 - 100, висота - 550 - 580.
  • Тепловіддача незначно зменшується завдяки меншій теплопровідності стали. В цілому біметалічні секції поступаються алюмінієвим всього 10-20 ват на секцію, які відіграються більшою площею оребрення. Усереднені значення теплового потоку - 160-200 ват.
  • А ось робочий тиск завдяки стали всередині куди вище: у більшості представників сімейства воно досягає 25-35 атмосфер при випробуваннях при 30-50. Радіатор Моноліт від російської компанії Ріфар і зовсім здатний постійно працювати при 100 кгс / см2, а випробовується на 150.

Рекордсмен по міцності забезпечується 25-річною гарантією.

Важливо: при монтажі системи опалення своїми руками основна інструкція - використовувати труби, міцністю не поступаються радіатора. В іншому випадку використання особливо міцних опалювальних приладів позбавлене всякого сенсу: прибравши з контуру одна слабка ланка, ми замінюємо його іншим. Біметалічні радіатори забезпечуються тільки сталевий підведенням.

низькі

У радіаторів з малим міжосьовим відстанню є дві приємних особливості:

  1. Вони можуть розміститися під низьким підвіконням.
  2. Тепловіддача на одиницю площі поверхні у них максимальна. Чим вище радіатор - тим більше тепле повітря контактує з його верхньою частиною і тим менше тепловий потік від поверхні цієї частини оребрення.

Які варіанти виконання ми можемо виявити тут?

Читайте також про характеристики мідних радіаторів опалення.

чавунні

Знову звернімося до радіаторів МС виробництва Білорусії.

  • Радіатор МС-140М-300-0.9 володіє довжиною секції в ті ж 93 міліметра при висоті 388 мм і глибині 140.
  • Тепловий потік зі зміною габаритів, зрозуміло, зменшився і тепер дорівнює 106 ват на секцію.
  • Робочий тиск не змінилося: ті ж 9 кгс / см2.

Однак: серед імпортної продукції можна знайти чавунні радіатори з міжосьовим відстанню по підводках і 200, і 350 міліметрів.

Однак: серед імпортної продукції можна знайти чавунні радіатори з міжосьовим відстанню по підводках і 200, і 350 міліметрів

Дизайнерські вироби і зовсім можуть мати довільні розміри.

алюмінієві

Розкид міжосьових відстаней у вітчизняних та імпортних низьких радіаторів більш ніж великий. Представлені розміри 150, 200, 250, 300, 350 і 400 міліметрів.

Що це означає в плані цікавих нам характеристик?

  • Довжина секції починається від 40 міліметрів, що робить батарею незвично компактної. Висота - від 200, глибина ж у багатьох моделях компенсує недолік інших двох розмірів і досягає 180 мм.
  • Теплова потужність варіюється від смішних 50 до цілком солідних 160 ват на секцію. Визначальний момент - площа оребрення секції.
  • На робочий тиск зміна габаритів вплинуло незначно: велика частина радіаторів розрахована на, ті ж, 16 атмосфер з випробуваннями на 24-х.

біметалічні

Яким чином зміниться розмір радіаторів опалення, якщо всередині алюмінієвого оребрення розмістити сталевий сердечник? А ніяким. Абсолютно всі типорозміри, характерні для алюмінієвих конструкцій, ми можемо бачити і серед біметалевих опалювальних приладів.

Теплова потужність теж залишається в тих же межах: можна знайти низькі радіатори з тепловіддачею і в 80, і в 140 ват на секцію.

Робочий тиск, ясна річ, залишається великим: все ж матеріал інший. Типові ті ж 25-35 атмосфер.

Є два цікавих нюансу:

  1. Серед біметалевих можна зустріти радіатори не з суцільними сердечниками зі сталі, а з вставленими між алюмінієвими колекторами сталевими трубками. У цьому випадку виробник, як правило, надмірно обережний з заявленими параметрами, і у біметалічного радіатора можна побачити заявлені 16 і навіть 12 атмосфер.
  2. Низькі радіатори з алюмінію і біметалу часто не мають вертикальних каналів і при бічному підключенні прогріваються від колекторів тільки завдяки теплопровідності алюмінію. Циркуляція забезпечується останньої секцією: вона робиться проточною.

Характеристики вітчизняних стандартних і низьких радіаторів.

високі

Радіатори великої висоти ставляться в тих випадках, коли потреба в тепловій потужності висока, але зайняти більшу довжину стіни планування кімнати не дозволяє. Відповідно при великій висоті ці вироби мають обмежену ширину.

чавунні

Якщо вітчизняні чавунні радіатори в основному залишаються суто утилітарними виробами і виготовляються стандартних габаритів, то серед імпортної продукції зустрічаються вельми стильні вироби незвичайної для чавуну висоти.

Як приклад погляньте на лінійку Demrad Retro:

  • При стандартній ширині 76 міліметрів висота секції варіюється від 661 до 954 мм. Глибина у всіх випадках дорівнює 203 мм.
  • Робочий тиск становить 10 атмосфер, випробовуються ж радіатори на 13-ти.
  • Теплова потужність найбільш габаритних секцій досягає 270 ват.
  • Розмір радіатора опалення може досягати 2400 міліметрів у висоту.
  • Робочий тиск часто обмежене 6 атмосферами, однак нескладно знайти і більш міцні вироби.
  • Завдяки великій висоті досягається солідна тепловіддача: при дельті температур в 70С вона може досягати 433 ват (Oscar 2000 від Global) і навіть більше.

алюмінієві

Часто підводка високих радіаторів підключається знизу. Мета - заховати труби.

біметалічні

Істотна частина високих біметалевих радіаторів - це дизайнерські конструкції, у яких не доводиться говорити про стандартні розміри і будь-якої уніфікації. Крім того, часто це не секційні, а монолітні вироби.

Як зразок, однак, ми візьмемо серійного представника сімейства - радіатор Sira RS-800 BIMETALL.

  • Габарити секції: висота 880 мм, довжина 80 і глибина 95 мм.
  • Тепловіддача - 280 ват на секцію.
  • Робочий тиск РАПТОМ 4 кгс / см2 при випробуваннях на 6. Радіатор явно не призначений для центрального опалення і забезпечений сердечниками лише в вертикальних каналах.

висновок

Будемо сподіватися, що вам вдасться підібрати саме ті вироби, які підійдуть вам по всім параметрам. У відео в кінці статті ви знайдете додаткову інформацію по цікавить вас тематики. Теплих зим!

Читайте також про особливості заміни радіаторів опалення в квартирі.


Які варіанти виконання ми можемо виявити тут?
Що це означає в плані цікавих нам характеристик?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов