Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Радіатори опалення: установка батареї і монтаж своїми руками

  1. Правила монтажу радіаторів, розрахунки
  2. Розрахунок кількості секцій
  3. Установка радіаторів опалення
  4. Розрахунок розташування опалювального приладу
  5. Розмітка радіаторів з кронштейнами

Наша сеть партнеров Banwar

Установка або заміна батарей опалення в квартирі - робота, доступна кожному власнику нерухомості Установка або заміна батарей опалення в квартирі - робота, доступна кожному власнику нерухомості.

Для того щоб взятися за самостійний монтаж (заміну) опалювальних приладів, необхідно ретельно вивчити способи і правила підключення, провести точні виміри і розрахунки, придбати потрібний інструмент.

Види підключення до опалювальної системи

Існуючі способи підключення:

  • Бокове одностороннє підключення. Це найбільш поширений тип підключення, в якому труба, що підводить приєднується до верхнього патрубка, що відводить стикується з нижнім. При такому способі підключення забезпечується найбільша потужність. Якщо гаряча вода подається знизу, тобто через нижній патрубок, показники тепловіддачі знижуються на 5-7%. При використанні одностороннього підключення для багатосекційних батарей опалення існує ймовірність того, що останні секції будуть погано нагріватися, або взагалі залишаться холодними. Виправити ситуацію допоможе додатковий монтаж подовжувача водного протоки.
  • Нижня підключення використовується в тому випадку, коли труби опалювальної системи заховані під плінтус або в підлогу. Це найкращий спосіб підключення з точки зору естетики. Вхід і вихід (подача і обратка) розташовані знизу і вертикально спрямовані в підлогу.
  • Діагональне підключення застосовується в основному при установці багатосекційних радіаторів. При такому способі труба, що підводить приєднується до верхнього патрубка, а обратка - до нижнього, з протилежного боку батареї.
  • Послідовне підключення. Нагріта вода під дією тиску циркулює всередині опалювальної системи. Такий тип підключення має недолік - при заміні батареї, її ремонті або виникненні аварійної ситуації, відключати доведеться всю систему повністю, що не зовсім зручно, особливо взимку.
  • Паралельне підключення. Монтаж радіаторів (чавунних, біметалічних, алюмінієвих) при такому підключенні, передбачає розведення, при якій нагріта вода надходить через трубу, вмонтовану в опалювальну систему. Подібним чином здійснюється і відведення. Крани, встановлені на вході і виході забезпечують можливість заміни радіатора, що не відключаючи при цьому всю магістраль опалення в цілому. Недоліком такого способу підключення є те, що при низькому тиску в системі, батареї погано прогріваються.

Правила монтажу радіаторів, розрахунки

Для забезпечення ефективної роботи опалювальної системи, необхідно дотримуватися загальних правил установки батарей опалення всіх типів (біметалевих, чавунних, алюмінієвих) Для забезпечення ефективної роботи опалювальної системи, необхідно дотримуватися загальних правил установки батарей опалення всіх типів (біметалевих, чавунних, алюмінієвих).

З метою забезпечення оптимального теплообміну і руху нагрітого повітря необхідно дотримуватися встановлених відстані, а саме:

  • відстань від підвіконня до верхньої решітки радіатора має бути не менше 5-10 см;
  • зазор між підлогою і нижньою межею радіатора - 8-12 см;
  • проміжок між стіною і батареєю опалення - від 2 до 5 см.

Установка відбиває теплоізоляції передбачає придбання додаткових гаків-фіксаторів, так як стандартні кріплення, що йдуть в комплекті, можуть виявитися занадто короткими.

Розрахунок кількості секцій

Загальна вихідна інформація для розрахунку надається при покупці радіаторів опалення. Але в кожному конкретному випадку ці дані можуть змінюватися. Це залежить від багатьох факторів: тип будівлі (дерев'яний будинок, цегляний заміський котедж, панельна багатоповерхівка і т. Д), кліматичні умови регіону, ступінь теплозахисту приміщення тощо. Тому підрахунок секцій краще проводити індивідуально, виходячи з конкретних умов і технічних характеристик батареї. Можна скористатися таким правилом: при стандартній висоті стельового покриття 2,7 м - 1 секція * 2 кв. м.

Установка радіаторів опалення

Як встановлюють радіатори опалення Як встановлюють радіатори опалення? Спочатку визначається тип розводки, який буде використаний для влаштування системи опалення: однотрубна або двотрубна.

Кількість і перелік необхідних для установки радіаторів опалення деталей встановлюється в залежності від конструктивних особливостей опалювальної системи.

Наприклад, при однотрубному опаленні потрібно монтаж байпаса, що забезпечує безперебійну роботу системи навіть у разі виникнення неполадок в одному з її елементів. Кількість необхідних деталей також визначається типом радіатора і видом підключення. Куточки, ніпелі, муфти та перехідники підбираються також згідно зі схемою. Крім цього, для установки радіатора опалення своїми руками будуть потрібні запірні вентилі. При самостійному монтажі не варто купувати кульові крани, установка яких вимагає спеціальних знань, умінь і може здійснюватися тільки професіоналами.

Для того щоб підключити батареї до системи, будуть потрібні спеціальні згони, що відповідають розмірам батареї і труб по різьбі. На згони накручується втулка, яка після скручування вставляється в радіатор.

При покупці чавунних радіаторів опалення, слід звернути увагу на кронштейни і перевірити їх відповідність матеріалу стіни, на яку вони будуть кріпитися. Пояснюється це тим, чавунні прилади набагато важче алюмінієвих, встановлювати які можна на будь-яке покриття. У комплектацію також входить кран Маєвського, призначений для видалення повітря в системі.

Розрахунок розташування опалювального приладу

Якщо ви збираєтеся установку батареї опалення своїми руками, потрібно врахувати, що підводять труби повинні розміщуватися з невеликим ухилом в бік руху теплоносія Якщо ви збираєтеся установку батареї опалення своїми руками, потрібно врахувати, що підводять труби повинні розміщуватися з невеликим ухилом в бік руху теплоносія. При строго горизонтальному укладанні в радіаторах буде накопичуватися повітря, що, природно, призведе до зниження тепловіддачі.

Установка радіатора опалення проводиться таким чином, щоб його центральна вісь збігалася з віссю, що їде через центр віконного отвору, плюс-мінус 2 см. Монтаж батареї своїми руками передбачає дотримання декількох обов'язкових правил:

  • елементи підводки до батарей опалення розміщуються таким чином, щоб ухил був 0,005-0,01, тобто 1 м. труби встановлюється з нахилом як мінімум в 0,5 см;
  • відстань від радіатора до підлоги повинно бути не менше 7-10 см;
  • відстань від верхньої частини радіатора до підвіконня - 5-10 см;
  • від батареї до стіни - 4-5 см.

Обов'язково потрібно дотримуватися вертикальні і горизонтальні напрямки. Для збільшення продуктивності радіатора, рекомендується ставити спеціальний теплоотражающий щит (наприклад, з фольги) або покрити стіни складом, мають схожі характеристики.

Розмітка радіаторів з кронштейнами

Завдяки тому, що батареї опалення мають секційне пристрій, що дозволяє попередньо розрахувати кількість секцій, необхідних для обігріву того чи іншого приміщення, число кронштейнів також можна визначити заздалегідь Завдяки тому, що батареї опалення мають секційне пристрій, що дозволяє попередньо розрахувати кількість секцій, необхідних для обігріву того чи іншого приміщення, число кронштейнів також можна визначити заздалегідь. Якщо слідувати правилам установки батарей опалення, то на один кронштейн доводиться 1 м2 площі нагрівальної поверхні радіатора.

Розмітка проводиться з урахуванням наступних правил:

  • встановлюються точки монтажу кронштейнів, з урахуванням вищевказаних вимог;
  • свердлити отвори, в які потім вставляються дюбелі;
  • монтуються самі кріплення.

Батарея, навешенная на опори, ретельно перевіряється рівнем по горизонталі і вертикалі.

При установці однотрубного контуру підключається байпас з вентилем.

Для двотрубного - використовується зганяння, також обладнаний вентилем. За допомогою сгонов, що мають різьбу, радіатор приєднується до системи опалення.

Для герметизації стиків застосовується клоччя або сантехнічний льон. Для більшої надійності, з'єднання рекомендується обробити яким-небудь герметиком.

Залишилося підключити батарею до опалювальної системи. Робиться це за допомогою сполучних втулок і сгонов.

Здійснюючи монтаж опалювального приладу, слід пам'ятати, що пакувальну плівку не слід знімати з радіатора аж до закінчення монтажу.

Після монтажу радіатора опалення, проводиться опресовування, яку краще доручити фахівцеві, котрий володіє знаннями, досвідом і спеціальним обладнанням.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що установка батареї опалення своїми руками не відноситься до розряду робіт підвищеної складності і цілком може бути здійснена непрофесіоналом.

Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов