Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ранцевий обприскувач - ручний, акумуляторний або бензиновий? + Відео

  1. Типи садових обприскувачів При використанні обприскувача рідина для обробки рослин рівномірно розпорошується,...
  2. Конструктивні особливості ранцевих пристроїв
  3. Ручні ранцеві обприскувачі - універсальні і економічні
  4. Акумуляторні апарати - заряджаємо від мережі
  5. Бензинові агрегати - працювати можна без зупинки
  6. пропонуємо Вам ознайомитися

Типи садових обприскувачів

Наша сеть партнеров Banwar

При використанні обприскувача рідина для обробки рослин рівномірно розпорошується, причому під тиском, дрібнодисперсним способом. Завдяки цьому активна речовина за один впорскування покриває значну площу, проникає навіть у важкодоступні місця (наприклад, в тріщини кори або на ділянки гілок, до яких важко дотягнутися) і надійно утримується на оброблюваних поверхнях.

Завдяки цьому активна речовина за один впорскування покриває значну площу, проникає навіть у важкодоступні місця (наприклад, в тріщини кори або на ділянки гілок, до яких важко дотягнутися) і надійно утримується на оброблюваних поверхнях

Фото обприскувача для саду

Крім свого прямого призначення, садові обприскувачі можуть використовуватися для внесення в ґрунт рідких мінеральних добрив, а також для миття автомобіля та побілки стін, що робить їх покупку ще більш вигідною і привабливою. Ефективність і продуктивність обприскувачів, а також ступінь зручності їх використання залежать від типу і конструктивних особливостей кожної окремої моделі цих пристроїв.

Класифікують їх за такими видами:

  • ручні;
  • переносні на ремені;
  • переносні і на колесах;
  • ранцеві;
  • навісні.

Коротка характеристика всіх видів агрегатів

Ручні обприскувачі випускають насосного і пульверізаторной типу. У першому варіанті виконання пристрій не має окремого резервуара для розпилюється рідини, яка засмоктується поршнем насоса у внутрішню його порожнину, а потім, після натискання на рукоять, виштовхується через сопло назовні. До речі, це єдиний тип обприскувачів, в конструкції яких відсутні ємність для обробного складу.

У ручних пульверізаторной пристроях рідина заливають в спеціальний пластиковий балон-бутель, в кришці-голівці якого розміщений розпилювач. Розприскування проводиться при натисканні на рукоятку або кнопку, встановлену теж на голівці. Тиск в балоні створюється при разовому натисканні на рукоятку або за допомогою помпової насоса, вмонтованого в кришку. Обсяг ємності для рідини в ручних обприскувачах - 0,5-3 л.

На фото - ручне пульверізаторной пристрій для саду

Переносні обприскувачі виконані у вигляді циліндричного балона місткістю 3-12 л, забезпеченого спеціальним ременем, призначеним для перенесення пристрою на плечі. Кришка такого садового помічника одночасно є і помповим ручним насосом, здатним створити в резервуарі з рідиною для обробки рослин тиск 3-4 атм. Розпилення проводиться через форсунку, встановлену на кінці штанги-трубопроводу довжиною 1-3 м, яка приєднується до корпусу обприскувача через шланг 1-1,5 м. Пристрій приводиться в дію при натисканні на важіль або кнопку, розміщену на ручці штанги.

Переносні і на колесах конструктивно виконані так само, як і обприскувачі на ремені. Їх відмінність від останніх полягає в більшому обсязі резервуара для рідини (20-80 л), як правило, більш довгому шлангу і в тому, що їх переносять за ручки або переміщують на колесах, встановлених на корпусі.

Ранцеві обприскувачі випускають 3-х типів:

  • з ручним насосом;
  • акумуляторні;
  • бензинові.

Фото ранцевого обприскувача з ручним насосом

Детально їх конструкція і використання будуть розглянуті нижче.

Навісні використовуються тільки спільно з трактором або іншу тяжку технікою. У таких обприскувачів обсяг бака для рідини - 200-2000 л. Агрегат навісним способом кріплять, як правило, на трактори МТЗ, ЮМЗ, Т-25, Т-40. Обприскувач оснащений насосом поршневих-мембранного типу і вентилятором, який створює такі завихрення повітряного потоку, що розпорошується рідина наноситься рівномірно і потрапляє навіть на тильну поверхню листя рослин. Навісні садові пристрої ідеально підійдуть для обприскування великих фермерських угідь.

Конструктивні особливості ранцевих пристроїв

Відмінною особливістю ранцевих оприскувачів є те, що конструктивно вони призначені для зручної та безпечної перенесення на спині як при переміщенні по ділянці, так і під час обробки рослин. Для цього їх корпус має ергономічну прямокутну форму і оснащений ременями: 2-мя наплічними і додатковим, фіксується на животі і запобігає зміщення пристрої під час роботи.

У всіх інших типах обприскувачів тиск нагнітається за допомогою помпової чи іншого насоса безпосередньо в ємність з рідиною для обробки. У ранцевих - в камеру насоса, який розташований в нижній частині корпусу. Така конструктивна особливість дозволяє убезпечити оператора від протоки на нього рідини в разі розгерметизації ємності з-за надлишкового тиску. Адже якщо навіть камера насоса і лопне, то обробляє склад не проллється.

Ранцеві обприскувачі випускають з об'ємом бака для рідини 12-20 л. Всі вони оснащуються:

  • зручними плечовими ременями з м'якими вставками;
  • штангою, стандартної або розсувний (телескопічної) у вигляді прямої або вигнутої трубки;
  • патрубком, що з'єднує штангу з баком;
  • ручкою на штанзі - для зручності роботи;
  • кнопкою або важелем на штанзі - для включення розпилення;
  • клапаном безпеки - для стравлювання надлишкового тиску;
  • форсункою, вмонтованої в штангу і формує певну, регульовану по формі і натиску струмінь розпилювання;
  • фільтром на заливний горловині і впуску розпилювача - для затримування великих частинок і домішок, що містяться в розчині, що запобігає виходу з ладу обприскувача.

На фото - ранцевий обприскувач з фільтром

На деякі телескопічні штанги можна встановити до 3 форсунок, що сприяє досить значного прискорення процесу обробки. У комплекті з багатьма моделями обприскувачів можуть поставлятися:

  • подовжувачі - для зміни довжини і форми шланга;
  • додаткові змінні насадки і форсунки - забезпечують значне розширення функціональних можливостей пристрою в плані зміни напору, інтенсивності і форми струменя розпилення;
  • манометр - для контролю тиску подається в розпилювач рідини.

Ранцевий обприскувач є найзручнішим і мобільним пристроєм. У порівнянні з колісними (переносними) і навісними, він ще і більш компактно. З ним можна розпорошувати кошти від шкідників не тільки з землі і драбини, але навіть забиратися на стовбури великих дерев. А завдяки оснащенню ручкою для перенесення, він дуже зручний в транспортуванні.

А завдяки оснащенню ручкою для перенесення, він дуже зручний в транспортуванні

Фото компактного ранцевого обприскувача

Однак ранцеві обприскувачі дозволяють обробити без дозаправки активної рідиною меншу площу городу або саду, ніж колісні і навісні пристрої, у яких бак більш об'ємний. Проте, для невеликого господарства, а тим більше дачного городу та саду , Їх ємності цілком достатньо. Ранцевими пристроями на 12 л можна обробити 30 соток, а на 20 л - 50.

Ручні ранцеві обприскувачі - універсальні і економічні

Так називають ранцеві пристрої, в яких тиск нагнітається вручну за допомогою спеціальної рукоятки, встановленої внизу і збоку корпусу обприскувача. Робота з таким апаратом виглядає наступним чином: апарат ременями зафіксований за спиною, оператор однією рукою маніпулює штангою з розпилювачем, а інший - періодично нагнітає тиск, штовхаючи ручку вгору / вниз.

Обробляти рослини цим обприскувачем кілька втомлює, так як підкачувати доводиться майже постійно, але зате, на відміну від помпових пристроїв, зупиняти для цього розпилення рідини не треба. Конструкція ранцевого пристрої з ручним приводом не надто складна. Такий обприскувач складається з металевої або пластикової ємності, в якій встановлено поршневий механічний насос. Шланг, що підводить рідину до штанги, приєднаний до виходу з бака.

На фото - ранцеві пристрій з ручним приводом

Конструкція багатьох моделей ручних ранцевих пристроїв дозволяє переставляти важіль для нагнітання тиску під руку лівшів, що забезпечує зручну роботу і для них. Слабке місце ручних ранцевих апаратів - місце кріплення важеля до корпусу. При покупці пристрою слід звернути увагу на наявність між корпусом і ручкою прокладки - пластикової деталі. Без неї корпус може тріснути в перший же день експлуатації обприскувача.

Основна перевага ручних моделей перед акумуляторними і бензиновими - енергонезалежність. Їм не потрібно джерело електрики для зарядки акумуляторної батареї і паливо, необхідне для роботи бензинового мотора. У роботі вони абсолютно безшумні і не вимагають додаткового обслуговування і догляду за вузлами, які є в електричних і бензинових моделях. Досить тільки промивати після обробок ділянки ємність, патрубок, штангу і форсунку.

Акумуляторні апарати - заряджаємо від мережі

В акумуляторних пристроях тиск нагнітається за допомогою електроприводу, що працює від батареї. Завдяки цьому, робота по обприскуванню стає значно простіше і легше. Друга рука не зайнята підкачкою, і їй можна допомагати направляти штангу на потрібне місце. Зарядка акумуляторної батареї здійснюється від звичайної побутової електромережі 220 В.

Зарядка акумуляторної батареї здійснюється від звичайної побутової електромережі 220 В

Фото ранцевого обприскувача з акумуляторною батареєю

У більшості моделей обприскувачів повністю зарядженого акумулятора вистачає на 3-годинну роботу. Є пристрої, батареї яких розраховані на 6-8 годин обприскування. Багато акумуляторні ранцеві пристрої оснащені вбудованим в корпус регулятором потужності, за допомогою якого керують роботою насоса, і манометром, що показує створюване останнім тиск. Обприскувачі на батареях, в порівнянні з бензиновими апаратами, працюють майже безшумно.

Бензинові агрегати - працювати можна без зупинки

У бензинових моделях невеликий двигун внутрішнього згоряння формує високонапірну струмінь повітря в відходить від нього жорсткому рукаві. Створюється при цьому в приєднаному до нього патрубку розрядження затягує розчин в змішувальну камеру, де він потужним повітряним потоком перетворюється в мелкодисперсную субстанцію, яка подається відразу в штангу, а потім розпилювач.

Дальність, на яку бензинові пристрої викидають струмінь суміші повітря з обробляють складом, досягає 8-15 м. Розпилювач і штанга цих агрегатів серйозно відрізняються від тих, які використовуються в усіх інших моделях садових обприскувачів. Сполучені разом, в зборі вони більше схожі на брандспойт пожежної автомашини. Штанга через короткий гнучкий гофрований рукав приєднана до змішувальної камері обприскувача.

Двигуни бензинові обприскувачів працюють на А92. На ранцевих моделях їх зазвичай встановлюють потужністю 2-5 к.с. Як правило, в комплект обприскувача входять додаткові насадки на штангу. Пристрої, оснащені ротаційної форсункою, забезпечують розпилення рідини у вигляді аерозолю або «туману». Деякі моделі з 5-сильним двигуном розпилюють обробляє складу в горизонтальній площині на 15 м і заввишки на 12 м.

пропонуємо Вам ознайомитися

На фото - бензиновий ранцевий обприскувач

Найбільш дорогі моделі оснащені досконалою системою пуску двигуна, що забезпечує максимальне зменшення поштовхів, і антивібраційним пристроєм, який розвантажує м'язи спини оператора під час роботи.

Для зручності обприскування краще купувати апарати, в яких клавіша запуску двигуна і регулятор його оборотів розташовані на ручці штанги. Це надзвичайно полегшує роботу і забезпечує швидке реагування оператора на різні ситуації.

Бензинові обприскувачі, в порівнянні з іншими типами пристроїв, сильно шумлять і, до того ж, потребують заправці дорогим паливом. Але зате їм, мабуть, немає рівних, коли мова заходить про безперервній обробці великих площ. Їх робота не залежить від витривалості оператора, як у випадку з ручними моделями, і їм не потрібна тривала зарядка акумуляторів, а також джерело електрики. У них треба тільки підливати рідину для обробки і бензин, що займає зовсім мало часу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов