Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

реферат - Пластовий тиск і температура.

Наша сеть партнеров Banwar

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
Пошук навчального матеріалу на сайті

Пропонуємо нашим відвідувачам скористатися безкоштовним програмним забезпеченням «StudentHelp» , Яке дозволить вам всього за кілька хвилин, виконати підвищення оригінальності будь-якого файлу в форматі MS Word. Після такого підвищення оригінальності, ваша робота легко пройдете перевірку в системах антиплагіат вуз, antiplagiat.ru, РУКОНТЕКСТ, etxt.ru. Програма «StudentHelp» працює за унікальною технологією так, що на зовнішній вигляд, файл з підвищеною оригінальністю не відрізняється від початкового.


Найменування:


реферат Пластовий тиск і температура

інформація:

Тип роботи: реферат. Доданий: 26.02.14. Рік: 2013. Сторінок: 6. Унікальність по antiplagiat.ru:

Опис (план):

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ   Пошук навчального матеріалу на сайті   Пропонуємо нашим відвідувачам скористатися безкоштовним програмним забезпеченням   «StudentHelp»   , Яке дозволить вам всього за кілька хвилин, виконати підвищення оригінальності будь-якого файлу в форматі MS Word
    Пластовий тиск і температура

Пластовий тиск - це тиск рідини або газу, що знаходиться в пластах в умови природного залягання.
Нормальне гідростатичний тиск - це тиск, який врівноважені. стовпом води. Ставлення АВПД до нормального гидростатическому називається коефіцієнтом аномальності пластового тиску.
Геостатічеських тиск - це Р, який чинить на пласт маса верхніх порід.
Геотектонічного тиск - це Р, яке формується в пластах в результаті тектонічних рухів.
Гірське тиск передається самими породами і їх скелетом.
Рідини і гази знаходяться в шарі під певним тиском, яке називається пластовим.
Початковий пластовий тиск, т. Е. Тиск в пласті до початку його розробки, має прямий зв'язок з глибиною залягання даного нафтового або газового пласта і приблизно може бути визначено за формулою:
Рпл.нач. = Нg? = 104Н
Н-глибина залягання пласта, м; р - щільність рідини, кг / м3; прискорення вільного падіння = 9,81 м / с2. Точне визначення пластового тиску здійснюється за допомогою глибинних манометрів.
Пластовий тиск, певне в будь-якій точці поклади, буде характерно для поклади в цілому тільки при пологом її залягання. При значних кутах падіння покладу тиск в різних її частинах буде різним; в крильевих зонах воно буде найбільшим, в склепінних частинах - найменшим. Ця обставина ускладнює проведення аналізу зміни тиску в пласті в процесі його розробки на основі значень істинного пластового тиску, так як в цьому випадку на зміну тиску в поклади по площі накладаються відповідні зміни тисків, що залежать від глибини залягання пласта. Тому для зручності величину пластового тиску в поклади зазвичай відносять до якої-небудь однієї площини. За таку площину приймають рівень моря або умовну площину - початкове положення водонефтяного контакту в розробляється пласті. Пластовий тиск, віднесене до цієї умовної площині, називається наведеним пластовим двленіем.
Якщо пластовий тиск в свердловинах 1, 2 і 3 дорівнює відповідно р1 р2 і р3, то наведене тиск в них (в Па), віднесене до початкового рівня ВНК, так само
Р1 ін. Пл =? 1 + x1? Нg, Р2 ін. Пл =? 2 + x2? Нg, Рз ЛР. пл =? з - x3? вg,
де х1, х2 і х3 - відстані від вибоїв свердловин до рівня водонефтяного контакту, м; рн н рв- щільності нафти і води, кг / м3: g - прискорення вільного падіння.
Зміни пластового тиску ретельно реєструються в процесі експлуатації нафтових і газових родовищ. Це дає можливість судити про процеси, що відбуваються в пласті, і регулювати розробку родовищ.
Температура, як і тиск, зростає в міру поглиблення в надра землі. Наростання температури по море збільшення глибини відбувається рівномірно, проте для різних точок земної поверхні ступінь наростання температури з глибиною різна.
Число метрів занурення в глиб землі, відповідне підвищення температури на 1 ° С, називається геотермической щаблем. Величина геотермической ступені визначається за формулою
G = Н / (t1-t2)
Н - глибина, па якій заміряна температура, м; t1 - температура, заміряна на глибині Нм, ° С; t2 - середньорічна температура повітря на поверхні в місці виміру, ° С.
Геотермічний ступінь для верхніх шарів землі (15-20 км) у середньому становить 33 м, проте в різних частинах земної кулі вона може значно відхилятися від цієї величини в залежності від різної теплопровідності порід, гідрохімічних реакцій, циркуляції підземних вод, радіоактивних процесів та інших причин .
















    Назвіть основні вузли і деталі насосів НСВ

Циліндр в зборі з плунжером і клапанами спускається на штангах. У цьому випадку на кінці насосних труб заздалегідь встановлюється спеціальне посадкове пристрій - замкова опора, на якій відбувається посадка і ущільнення насоса. Для вилучення вставного насоса в разі ремонту досить витягти тільки штанги, разом з якими витягується весь насос.
Оскільки при вставному насосі через труби даного діаметра пропускається не тільки плунжер, але і циліндр разом з кожухом, то діаметр плунжера вставного насоса повинен бути набагато меншим, ніж діаметр трубного. Тому подача вставного насоса при трубах даного діаметра завжди менше подачі невставного.
Вставні насоси НГВ-1 мають один або два клапана, розміщені у верхній і нижній частині плунжера.
Оскільки на штангах витягується і опускається весь насос в зборі, то відпадає необхідність мати уловлювачі або шток для підйому всмоктуючого клапана.
Циліндри збираються з коротких (0,3 м) сталевих або чавунних втулок, що вставляються на спеціальній оправці в кожух і стислих з торців муфтами кожуха. Число втулок в НСВ - від 9 до 27, що забезпечує хід плунжера до 6 м. У деяких випадках циліндри Короткоходовая насосів виготовляються з цільної сталевої труби з гладкообработанной внутрішньою поверхнею. Довгі цільні циліндри виготовити технічно важко, так як при цьому не вдається витримати необхідну точність.
Конструктивно вставні насоси трохи складніше невставних.
Всі насоси по зазору між плунжером і циліндром діляться на три групи посадки:

Група посадки
I
II
III
Зазор, мкм
20-70
70-120
120-170


Насоси III групи посадки, як правило, застосовуються для неглибоких свердловин при відкачці в'язких нафт і емульсій та при великих відборах рідини. Насоси II групи посадки застосовуються при середніх глибинах і відкачування масляної нафти. Насоси I групи застосовують для глибоких свердловин при відкачці масляної нафти при повній відсутності піску в откачиваемой рідини.
Плунжери виготовляються зі сталевих труб стандартної довжини 1,2 м. Зовнішня поверхня - полірована хромована. Плунжери бувають гладкі, з кільцевими канавками, з гвинтовою канавкою і типу «пескобрей».
Найбільш швидко зношуються вузлом в насосі є клапан. Безперервні удари кульки по сідла під дією стовпа рідини протягом тривалого часу розбивають поверхню контакту, і герметичність клапана порушується. Особливо важкі умови для роботи клапана створюються при відкачці рідини з абразивної суспензією (пісок) і при наявності корозійного середовища.
На верхньому Перевідники кожного вставного насоса вибивається клеймо, на якому зазначаються 1 - товарний знак заводу-виготовлювача, 2 - заводський номер насоса, 3 - шифр насоса, умовний діаметр, допустима довжина ходу плунжера і максимальна глибина спуску, 4 - рік випуску насоса.


    Індивідуальні засоби захисту

Засоби індивідуального захисту - засоби, які використовуються працівниками для захисту від шкідливих і небезпечних факторів виробничого процесу, а також для захисту від забруднення. ЗІЗ застосовуються в тих випадках, коли безпека виконання робіт не може бути повністю забезпечена організацією виробництва, конструкцією обладнання, засобами колективного захисту.
Забезпечення працівників засобами індивідуального захисту повинно відповідати Типових галузевих норм безплатної видачі робітникам і службовцям спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту, затв. постановою Мінпраці Росії від 25.12.97 № 66. Борисова С.А. . Словник-довідник кадровіка.-М., 2005
Залежно від призначення виділяють:

    ізолюючі костюми - пневмокостюми; гідроізолюючі костюми; скафандри;
    засоби захисту органів дихання - протигази; респіратори; пневмошоломи; пневмомаскі;
    спеціальний одяг - комбінезони, напівкомбінезони; куртки; брюки; костюми; халати; плащі; кожушки, кожухи; фартухи; жилети; нарукавники.
    спеціальне взуття - чоботи, ботфорти, напівчоботи, черевики, напівчеревики, туфлі, калоші, боти, бахіли;
    засоби захисту рук - рукавиці, рукавички;
    засоби захисту голови - каски; шоломи, підшоломник; шапки, берети, капелюхи;
    засоби захисту особи - захисні маски; захисні щитки;
    засоби захисту органів слуху - протишумні шоломи; навушники; вкладиші;
    засоби захисту очей - захисні окуляри;
    запобіжні пристосування - пояси запобіжні; діелектричні килимки; ручні захвати; маніпулятори; наколінники, налокітники, наплічники;
    захисні, дерматологічні засоби - миючі засоби; пасти; креми; мазі.

Використання ЗІЗ повинно забезпечувати максимальну безпеку, а незручності, пов'язані з їх застосуванням, повинні бути зведені до мінімуму. Це досягається дотриманням інструкцій щодо їх застосування. Останні регламентують, коли, чому і як повинні застосовуватися, який повинен бути догляд за ними.
Номенклатура ЗІЗ включає великий перелік засобів, що застосовуються у виробничих умовах (ЗІЗ повсякденного використання), а також засобів, що використовуються в надзвичайних ситуаціях (ЗІЗ короткочасного використання). В останніх випадках застосовують переважно ізолюючі засоби індивідуального захисту (ІСІЗ).
При виконанні ряду виробничих операцій (в ливарному виробництві, в гальванічних цехах, при навантаженні і розвантаженні, механічній обробці і т. П.) Необхідно носити спецодяг (костюми, комбінезони та ін.) Зшиту зі спеціальних матеріалів для забезпечення безпеки від впливів різних речовин і мате-ріалів, з якими доводиться працювати, теплового та інших випромінювань. Вимоги, що пред'являються до спецодягу, полягають в забезпеченні найбільшого комфорту для людини, а також бажаної безпеки. При деяких видах робіт для запобігання спецодягу можуть використовуватися фартухи, наприклад, в роботі з охолоджуючими і мастильними матеріалами, при теплових впливах, і т. Д. В інших умовах можливе застосування спеціальних нарукавників,
Щоб уникнути травм стоп і пальців ніг необхідно носити захисну взуття (чоботи, черевики). Її застосовують при наступних роботах: з важкими предметами; в будівництві; в умовах, де існує ризик падіння предметів; в ливарному, ковалем, сталеливарному виробництвах і т. п .; в приміщеннях, де підлоги залиті водою, маслом і ін.
Деякі типи спецвзуття забезпечені посиленою підошвою, що оберігає стопу від гострих предметів (таких, як стирчить цвях). Взуття зі спеціальними підметками призначена для тих умов праці, при яких існує ризик травми при падінні на слизькому льоду, залитим водою і маслом. Знаходить застосування спеціальна виброзащитная взуття.
Для захисту рук при роботах в гальванічних цехах, ливарному виробництві, при механічній обробці металів, деревини, при вантажно-розвантажувальних роботах і т.п. необхідно використовувати спеціальні рукавиці або рукавички, Захист рук від вібрацій досягається застосуванням рукавиць з упругодемпфірующего матеріалу.
Засоби захисту голови - призначені для запобігання голови від падаючих і гострих предметів, а також для пом'якшення ударів. Вибір шоломів і касок залежить від виду виконуваних робіт. Вони повинні використовуватися в наступних умовах:

    існує ризик отримати травму від матеріалів, інструментів або інших гострих предметів, які падають вниз, перекидаються, зісковзують, викидаються або скидаються вниз;
    є небезпека зіткнення з гострими випирають або звиваються предметами, загостреними предметами, предметами неправильної форми, а також з підвішеними або хитними вагами;
    існує ризик зіткнення голови з електричним дротом.

Для запобігання від шкідливих механічних, хімічних і променевих впливів необхідні засоби захисту очей і обличчя.
Ці засоби застосовують при виконанні наступних робіт: шліфуванні, піскоструминної обробці, розпиленні, обприскуванні, зварюванні, а також при використанні їдких рідин, шкідливому тепловій дії і ін. Ці кошти виконують у вигляді окулярів або щитків. У деяких ситуаціях засоби захисту очей застосовують разом із засобами захисту органів дихання, наприклад, спеціальні головні убори.
В умовах роботи, коли існує ризик променевого впливу, наприклад, під час зварювальних робіт, важливо підібрати захисні фільтри необхідного ступеня щільності. Застосовуючи засоби захисту очей, треба стежити за тим, щоб вони надійно трималися на голові і не знижували поле огляду, а забрудненість не погіршується зір.
Засоби захисту органів слуху використовують в галасливих виробництвах, при обслуговуванні енергоустановок і т.п. Існують різні типи засобів захисту органів слуху: беруші і навушники. Правильне і постійне застосування засобів захисту слуху знижує шумове навантаження для берушей на 10-20, для навушників на 20-30 дБА.
Засоби захисту органів дихання призначені для того, щоб оберегти від вдихання і попадання в організм людини шкідливих речовин (пилу, пари, газу) при проведенні різних технологічних процесів. При підборі засобів індивідуального захисту органів дихання (ЗІЗОД) необхідно знати наступне: з якими речовинами доводиться працювати; яка концентрація забруднюючих речовин; скільки часу доводиться працювати; в якому стані знаходяться ці речовини: у вигляді газу, пари або аерозолі; чи існує небезпека кисневого голодування; які фізичні навантаження в процесі роботи.
Існує два типи засобів захисту органів дихання: фільтруючі та ізолюючі. Фільтруючі подають в зону дихання очищений від домішок повітря робочої зони, ізолюючі - повітря із спеціальних ємностей або з чистого простору, розташованого поза робочої зони.
Ізолюючі засоби захисту повинні застосовуватися в наступних випадках: в умовах виникнення нестачі кисню у вдихуваному повітрі; в умовах забруднення повітря у великих концентраціях або в разі, коли концентрація забруднення невідома; в умовах, коли немає фільтра, який може вберегти від забруднення; в разі, якщо виконується важка робота, коли дихання через філь-трующіе ЗІЗОД утруднено через опір фільтра.
У разі якщо немає необхідності в ізолюючих засобах захисту, потрібно використовувати фільтруючі засоби. Переваги фільтруючих засобів полягають в легкості, свободи рухів для працівника; простоті рішення при зміні робочого місця.
Недоліки фільтруючих засобів полягають в наступному: фільтри володіють обмеженим терміном придатності; ускладненість дихання через опір фільтра; обмеженість роботи із застосуванням фільтра за часом, якщо мова не йде про фільтрує масці, яка забезпечена поддувом. Не слід працювати з використанням фільтруючих ЗІЗОД більше 3 годин протягом робочого дня.
Для робіт в особливо небезпечних умовах (в ізольованих обсягах, при ремонті нагрівальних печей, газових мереж і т. П.) І надзвичайних ситуаціях (під час пожежі, аварійному викиді хімічних або радіоактивних речовин і т.п.) застосовують ІСІЗ і різні індивідуальні пристрої. Знаходять застосування ІСІЗ від теплового, хімічного, іонізуючого та бактеріологічного впливу. Номенклатура таких ІСІЗ постійно розширюється. Як правило, вони забезпечують комплексний захист людини від небезпечних і шкідливих факторів, створюючи одночасно захист органів зору, слуху, дихання, а також захист окремих частин тіла людини.
Персонал, що виробляє прибирання приміщень, а також працюють з радіоактивними розчинами і порошками повинні бути забезпечені (крім перерахованої вище спецодягу і спецвзуття) пластиковими фартухами і нарукавниками або пластиковими полухалатамі, додаткової спецвзуттям (гумової або пластикової) або різі-нів
і т.д.................



* Примітка. Унікальність роботи вказана на дату публікації, поточне значення може відрізнятися від зазначеного.

Нg?
Пл =?
X1?
Пл =?
X2?
Пл =?
З - x3?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов