Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Реферат: Карбюраторні двигуни - Refy.ru - Сайт рефератів, доповідей, творів, дипломних і курсових робіт

  1. 1. Схема карбюратора
  2. Рис.1 принцип дії чотиритактного двигуна

Наша сеть партнеров Banwar

1. Схема карбюратора

2. Принцип дії карб. двигуна

а) Четирехтактното двигуна

б) двотактний двигун

3. Історія створення

4. Використання карбюраторних двигунів (висновок)

5. Спіок використаної літератури

1
схема карбюратора

1 Змішувальна камера; 2 Дифузор; 3 Повітряна заслінка; 4 Запірна голка; 5 Поплавок; 6 Жиклер; 7- Розпилювач; 8- Дроссельная заслінка.

Принцип дії карбюраторного двигуна


Принцип дії чотиритактного карбюраторногодвігателя

Рис.1 принцип дії чотиритактного двигуна

Робочим циклом двигуна називається періодично повторюється ряд послідовних процесів, що протікають в кожному циліндрі двигуна і обумовлюють перетворення теплової енергії в механічну роботу. Якщо робочий цикл здійснюється за два ходи поршня, тобто за один оборот колінчастого валу, то такий двигун називається двотактним.

Автомобільні двигуни працюють, як правило, по чотиритактному циклу, який відбувається за два оберти колінчастого вала або чотири ходу поршня і складається з тактів впуску, стиснення, розширення (робочого ходу) і випуску.

У карбюраторному чотиритактному одноциліндровий двигун робочий цикл (рис.1) відбувається наступним чином:

1. Такт впуску (рис.1 a)). У міру того, як колінчастий вал двигуна робить перші півоберт, поршень 2 переміщується від ВМТ до НМТ, впускний клапан 4 відкритий, випускний клапан 3 закритий. У циліндрі створюється розрядження 0.07 - 0.095 МПа, внаслідок чого свіжий заряд горючої суміші, що складається з парів бензину і повітря, засмоктується через впускний газопровід 5 в циліндр і, змішуючись із залишковими відпрацьованими газами, утворює робочу суміш.

2. Такт стиску (рис.1, b)). Після заповнення циліндра горючою сумішшю при подальшому обертанні колінчастого вала (другий півоберт) поршень переміщується від НМТ до ВМТ при закритих клапанах 3 і 4. У міру зменшення обсягу температура і тиск робочої суміші підвищуються.

3. Такт розширення або робочий хід (рис.1, c)). В кінці такту стиснення робоча суміш запалюється від електричної іскри і швидко згоряє, внаслідок чого температура і тиск утворюються газів різко зростає, поршень при цьому переміщується від ВМТ до НМТ.

У процесі такту розширення шарнірно пов'язаний з поршнем шатун 1 здійснює складний рух і через кривошип приводить в обертання колінчастий вал. При розширенні гази здійснюють корисну роботу, тому хід поршня при третьому півоберту колінчастого вала називають робочим ходом.

В кінці робочого ходу поршня, при знаходженні його близько НМТ відкривається випускний клапан, тиск в циліндрі знижується до 0.3 - 0.75 МПа, а температура до 950 - 1200 С.

4. Такт випуску (рис.1, d)). При четвертому півоберту колінчастого вала поршень переміщається від НМТ до ВМТ. При цьому випускний клапан 3 відкритий, і продукти згоряння виштовхуються з циліндра в атмосферу через випускний газопровід 6.

Принцип дії двотактного двигуна

Двотактні двигуни відрізняються від чотиритактних тим, що у них наповнення циліндрів горючою сумішшю або повітрям здійснюється на початку ходу стиснення, а очищення циліндрів від відпрацьованих газів в кінці ходу розширення, тобто процеси випуску та впуску відбуваються без самостійних ходів поршня. Загальний процес для всіх типів двотактних двигунів - продування, тобто процес видалення відпрацьованих газів з циліндра за допомогою потоку горючої суміші або повітря. Тому двигун даного виду має компресор (продувний насос). Розглянемо роботу двотактного карбюраторного двигуна з кривошипно-камерної продувкою.

У цього типу двигунів відсутні клапани, їх роль виконує поршень, який при своєму переміщенні закриває впускні, випускні і продувні вікна. Через ці вікна циліндр в певні моменти повідомляється з впускним і випускним трубопроводами та кривошипно камерою (картер), яка не має безпосереднього сполучення з атмосферою. Циліндр в середній частині має три вікна: впускний, випускний і пневматичні, яке повідомляється клапаном з кривошипно камерою двигуна.

Робочий цикл в двигуні здійснюється за два такти:

1. Такт стиснення. Поршень переміщається від НМТ до ВМТ, перекриваючи спочатку продувні, а потім випускне вікно. Після закриття поршнем випускного вікна в циліндрі починається стиск раніше надійшла в нього горючої суміші. Одночасно в кривошипно камері внаслідок її герметичності створюється розрядження, під дією якого з карбюратора через відкрите вікно впускний поступає горюча суміш в кривошипну камеру.

2. Такт робочого ходу. При положенні поршня близько ВМТ стисла робоча суміш запалюється електричною іскрою від свічки, в результаті чого температура і тиск газів різко зростають. Під дією теплового розширення газів поршень переміщується до НМТ, при цьому розширюються гази здійснюють корисну роботу. Одночасно опускається поршень закриває впускний вікно і стискає що знаходиться в кривошипно камері горючу суміш. Коли поршень дійде до випускного вікна, воно відкривається і починається випуск відпрацьованих газів в атмосферу, тиск в циліндрі знижується. При подальшому переміщенні поршень відкриває продувні вікно і стиснута в кривошипно камері горюча суміш перетікає по каналу, заповнюючи циліндр і здійснюючи продування його від залишків відпрацьованих газів.

Робочий цикл двотактного дизельного двигуна відрізняється від робочого циклу двотактного карбюраторного двигуна тим, що у дизеля в циліндр надходить повітря, а не горюча суміш, і в кінці процесу стиснення впорскується мелкораспиленное паливо.

Потужність двотактного двигуна при однакових розмірах циліндра і частоті обертання валу теоретично в два рази більше чотиритактного за рахунок більшої кількості робочих циклів. Однак неповне використання ходу поршня для розширення, найгірше звільнення циліндра від залишкових газів і витрати частини вироблюваної потужності на привід продувочного компресора призводять практично до збільшення потужності тільки на 60 ... 70%.

Історія створення карбюраторного двигуна

У 1885 році німецькі інженери Готліб Даймлер (1834-1900) і Вільгельм Майбах (1846-1929) винайшли легкий, швидкохідний двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ), котрий використовував як паливо бензин. Вони встановили його на дерев'яний велосипед і створили перший в світі мотоцикл.

У 1889 році Даймлер і Майбах побудували перший чотириколісний автомобіль. На цьому автомобілі вперше був встановлений двигун, оснащений чотириступінчастою коробкою передач і карбюратором. Карбюратор був розроблений Даймлером, в ньому паливо розпорошується, змішується з повітрям і подається в циліндр.

Ця обставина значно підвищувало ефективність роботи даного двигуна, згодом названого карбюраторним.

Застосування карбюраторних двигунів

Карбюраторні двигуни знаходять широке застосування в сучасному житті. Їх використовують в основному на транспортних засобах (через високу вартість палива які дані види двигунів використовують), до таких транспортних засобів відносяться:

Мотоцикли, Автомобілі, а також Катери; Моторні човни і т. П.

Мені б хотілося зосередити вашу увагу на використання карбюраторних двигунів в сучасному автомобільної промисловості.

Автомобільний транспорт створений в результаті розвитку нової галузі народного господарства - автомобільної промисловості, яка на сучасному етапі є одним з основних ланок вітчизняного машинобудування.

В кінці XIX століття в ряді країн виникла автомобільна промисловість. У царській Росії неодноразово робилися спроби організувати власне машинобудування. У 1908 р виробництво автомобілів було організовано на Російсько-Балтійському вагонобудівному заводі в Ризі. Протягом шести років тут випускалися автомобілі, зібрані в основному з імпортних частин. Всього завод побудував 451 легковий автомобіль і невелика кількість вантажних автомобілів. У 1913 р автомобільний парк в Росії становив близько 9000 автомобілів, з них більша частина - закордонного виробництва.

Після Великої Жовтневої соціалістичної революції практично заново довелося створювати вітчизняну автомобільну промисловість.

Початок розвитку російського автомобілебудування відноситься до 1924 року, коли в Москві на заводі АМО були побудовані перші вантажні автомобілі АМО-Ф-15.

В період 1931-1941 рр. створюється багатосерійне і масове виробництво автомобілів. У 1931 р на заводі АМО почалося масове виробництво вантажних автомобілів. У 1932 р став до ладу завод ГАЗ.

У 1940 р почав виробництво малолітражних автомобілів Московський завод малолітражних автомобілів. Трохи пізніше був створений Уральський

автомобільний завод. За роки післявоєнних п'ятирічок стали до ладу:

Кутаїський, Кременчуцький, Ульяновський, Мінський автомобільні заводи.

Починаючи з кінця 60-х рр., Розвиток автомобілебудування характеризується особливо швидкими темпами. У 1971 р став до ладу Волзький автомобільний завод ім. 50-річчя СРСР.

За останні роки заводами автомобільної промисловості освоєні багато зразки модернізованої та нової автомобільної техніки, в тому числі для сільського господарства, будівництва, торгівлі, нафтогазової та лісової промисловості.

Список використаної літератури

1. Глобальна мережа INTERNET

2. БЕС. А.M. Прохоров

3. Історія відкриттів. Струан Рейд

4. Журнали "За кермом" №2, №3 1978р. №5, №8 1981р.

Інші роботи по темі:

Реактивний рух 2

Реактивний рух. Закон збереження імпульсу дозволяє пояснити і отримати основні рівняння, що описують реактивний рух. Головною особливістю руху ракети є те, що цей рух тіла зі змінною масою. Викидаючи щомиті певну частину маси у вигляді газів згорілого палива, ракета розганяється.

ракетний двигун

Ракетні двигуни працюють в виряджених шарах атмосфери, де кисню дуже мало, і в космічному просторі, де його практично немає. Тому на борту ракети найчастіше є окислювач.

теплові двигуни

Середня загальноосвітня школа Доповідь з фізики на тему: Підготував учень Перевірила 2005 рік. Тепловий двигун Ще в давні часи люди намагалися використовувати енергію палива для перетворення її в механічну. У XVII ст. був винайдений теплової двигун, який в наступні роки був вдосконалений, але ідея залишилася тією ж.

Двигун внутрішнього згорання

Доповідь на тему: Двигуни внутрішнього згоряння. Доповідь підготував: учень ___ класу школи № ___ П.І.Б. м Нижній Новгород 2002 год. Один з найпоширеніших двигунів -

Реактивний двигун і основні властивості роботи теплових машин

РЕФЕРАТ З ТЕМИ: Реактивні Двигуни і Основи Роботи Тепловий Машини НАПИСАВ: Лукін А.В. ПЕРЕВІРИТИ: Шелкунова Т.В. г.Новокузнецка Знання закону збереження імпульсу в багатьох випадках дає можливість виконати розрахунки результату взаємодії тіл, коли значення діючих сил невідомі.

ракетний двигун

Ракетні двигуни працюють в виряджених шарах атмосфери, де кисню дуже мало, і в космічному просторі, де його практично немає. Тому на борту ракети найчастіше є окислювач.

Двигун внутрішнього згоряння

ШКОЛА №9 З поглибленого вивчення англійської МОВИ Реферат з фізики на тему: Двигуни внутрішнього згоряння ПІДГОТУВАЛИ УЧНІ КЛАСУ ПІД КЕРІВНИЦТВОМ:

Двигуни постійного струму

Двигуни постійного струму використовуються в прецизійних приводах, що вимагають плавного регулювання частоти обертання в широкому діапазоні. Властивості двигуна постійного струму, так само як і генераторів, визначаються способом збудження і схемою включення обмоток збудження. За способом збудження можна розділити двигуни постійного струму на двигуни з електромагнітним і магнітоелектричним збудженням.

Загальні характеристики двигуна внутрішнього згоряння

У наші дні на автомобілі в основному встановлюється двигун внутрішнього згоряння. Фахівці-професіонали відзначають досить складне його пристрій. Для того щоб зупинити свій вибір, при купівлі автомобіля, на якійсь конкретній версії, необхідно використовувати технічні характеристики двигуна внутрішнього згоряння для аналізу пристрою всього автомобіля.

автомобіль 2

ЗМІСТ Введення 2 2. Основна частина 4 2.1 Види теплового двигуна. 4 2.2. Принцип дії теплового двигуна. 4 2.3 Розвиток шин (гума). 5 2.4 Бензини (нові види палива). 6

Призначення і типи автомобільних двигунів

Двигун автомобіля як сукупність механізмів і систем, що перетворюють теплову енергію палива, що згорає в механічну. Класифікація застосовуваних на автомобілях двигунів. Основні визначення і параметри. Порядок роботи та характеристики двигуна.

автомобіль

Вплив автомобільної промисловості на екологію і проблеми з цим пов'язані, на суспільство, встановлення вплив на розвиток автопромисловості на науку і промисловість в цілому. Автомобільна промисловість була каталізатором розвитку фізики.

Газорозподільчий механізм

Газорозподільний механізм служить для відкриття і закриття клапанів, що дозволяє наповнювати циліндри двигуна горючою сумішшю (карбюраторні двигуни) або повітрям (дизелі), випускати відпрацьовані гази і наділене ізолювати камеру згоряння від навколишнього середовища під час тактів стиснення і робочого ходу.

Двигуни внутрішнього згоряння 3

Московський автомобільно-дорожній інститут (Державний технічний університет) Двигуни внутрішнього згоряння Студент: Лазарєв Р. Викладач: Вахламов В.К.

Пусковий карбюраторний двигун

Пристрій, робота і технічне обслуговування карбюраторних двигунів. Діапазон зміни складу суміші. Пускові двигуни ПД-10У. Схема карбюратора пускового двигуна. Паливний діафрагмовий насос. Фільтр-відстійник. Батарейна система запалювання.

Двигун внутрішнього згорання

Двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) - тепловий двигун, в якому хімічна енергія палива, що згорає в робочій порожнині, перетворюється в механічну роботу. Історія створення і розвиток ДВС, будова і різновиди, принцип роботи двигунів.

двигун

Що ж пускає в хід всі машини, що змушує їх рухатися, виконувати потрібну роботу? Це робить головна частина машини, її серце - двигун.

Авіаційні силові установки

Введення Авіаційні силові установки призначені для створення сили тяги необхідної для подолання сили лобового опору, сили тяжіння і прискореного переміщення ЛА в просторі.

Ремонт колінчастого вала двигуна ЗІЛ-130

Поняття автомобіля, його сутність і особливості внутрішнього устрою. Класифікація автомобільних двигунів, їх види і характеристика. Призначення, склад, пристрій і умови роботи кривошипно-шатунного механізму. Основні дефекти і їх усунення.

Двигун ТВ2-117 і його модифікації

Самарський Державний Аерокосмічний Університет імені С.П. Корольова. Національно дослідний інститут. Реферат з навчальної дисципліни

воднева авіація

Водень - авіаційне паливо. Літальні апарати. Наземне обладнання. Двигуни.

Вічний двигун

Властиве людській натурі впертість не дає людям змиритися з непохитністю законів природи. Найяскравішим свідченням цього є наполеглива віра в те, що можна побудувати вічний двигун.

Проблема батьків і дітей"

Під час бурхливих змін будь-якої сфери життя людини ця проблема постає з подвоєною силою: батьки - консерватори, яким чужі будь-які зміни, а діти - "двигуни прогресу", які прагнуть повалити підвалини і традиції.

Asia

Asia Motors Co., Ltd - відділення KIA Motors (з 1976 р), виробляє джипи і вантажівки. Спочатку позашляховики повторювали конструкцію американського військового Jеер і виготовлялися тільки для потреб армії.

ARO

Завод в Румунії, в містечку Campulung-Muscel, в 1953 році почав збирати перші румунські мотоцикли. Виробництво авомобіль було розпочато в 1957 р з моделі IMS- 57.

Підводний човен "Акула"

Початковий проект підводного човна "Акула" водотоннажністю 400 тонн, першої "великої" підводного човна, був представлений до Головного морського штабу в січні 1905 року.

Buick

Сімейство Skylark з кузовами седан і купе відкриває модельний ряд Buick. У стандартному виконанні автомобіль комплектується 4-циліндровим двигуном робочим об'ємом 2,3 л.

Підводні човни типу "Морж"

Після закінчення випробувань підводного човна "Акула" в 1911 році Морський головний штаб припускав побудувати 25 підводних човнів водотоннажністю 600-650 тонн. Про майбутнє будівництво були сповіщені Балтійський і Невський заводи.

Автомобіль Фрезе і Яковлєва

Введення 1 Параметри автомобіля 2 Цікаві факти Список літератури Введення Автомобіль Фрезе і Яковлєва Загальні дані Дизайн Двигуни Характеристики

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов