Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Реферат На Тему Двигун Внутрішнього Згоряння Завантажити

Наша сеть партнеров Banwar

Реферат На Тему Двигун Внутрішнього Згоряння Завантажити Average ratng: 4,2 / 5 2398 votes

  1. Читати реферат online по темі 'Пристрій двигуна внутрішнього згоряння'. Розділ: Інше, 10, Загружено: 16.03.2012 0:00:00.
  2. Двигун внутрішнього згоряння - безкоштовно скачати реферат з фізики на російській мові, банк рефератів на тему Фізика на Parta.ua.
  3. Історія розвитку ДВС реферат за технологією скачати безкоштовно двигун внутрішнього згоряння принцип роботи поршень дизель.
  4. Двигун внутрішнього згоряння був винайдений в 1860 р Свою назву він отримав через те, що паливо в.

Двигун внутрішнього згоряння ДВС теплової двигун в якому. Доповідь на тему: Двигуни внутрішнього згоряння. Доповідь підготував: учень. Нижній Новгород 2002 год. Двигуни внутрішнього згоряння Один з найпоширеніших теплових двигунів - двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ),. Реферат на тему. Двигун внутрішнього згоряння ПЛАН: Глава I. ВСТУП Двигуни внутрішнього згоряння Глава II.

Двигуни внутрішнього згоряння Середня загальноосвітня школа. Введення (цілі, завдання, актуальність) 2. Теоретична частина.

Реферат На Тему Двигун Внутрішнього Згоряння Завантажити Average ratng: 4,2 / 5 2398 votes   Читати реферат online по темі 'Пристрій двигуна внутрішнього згоряння'

Історія відкриття. Пристрій і різновиди двигунів внутрішнього згоряння. Список літератури.

Однак витягти їх внутрішню енергію досить важко, а часом і неможливо. Найбільш легко на потреби людини може бути використана внутрішня енергія лише деяких, образно кажучи,. До них відносяться: нафта, вугілля, гарячі джерела поблизу вулканів, теплі морські течії і т.

Розглянемо один із прикладів використання перетворення внутрішньої енергії названих тел в механічну енергію. Цілі, завдання. Я поставив перед собою завдання вивчити історію створення і развітіедвігателей внутрішнього згоряння. Детальніше вивчити будову і різновиди двигунів внутрішнього згоряння.

Розглянути принцип роботи двигунів внутрішнього згоряння. Актуальність. Актуальність даної теми полягає в тому, що двигуни внутрішнього згоряння грають важливу роль в житті людства.

Потужні двигуни внутрішнього згоряння встановлюють на річкових і морських суднах. Незважаючи на те, що двигуни внутрішнього згоряння є вельми недосконалим типом теплових машин (низький ККД, гучний шум, токсичні викиди, менший ресурс) завдяки своїй автономності (необхідне паливо містить набагато більше енергії, ніж найкращі електричні акумулятори) двигуни внутрішнього згоряння дуже широко поширені, наприклад на транспорті.

Створили двигун внутрішнього згоряння в середині 1. У той час для освітлення вулиць стали застосовувати світильний газ. Властивість нового палива наштовхнула винахідників на думку, що поршень в циліндрі може переміщати не пара, а газова суміш. На питання про те, як запалити цю суміш допомогло відповісти ще одне технічне досягнення - індукційна котушка отримання електричної іскри. Перший практично придатний газовий Д. ККД цього двигуна становила всього 3,3%. В 1. 87. 6 німецький винахідник Ніколаус Август Отто (1.

Д. У порівнянні з паромашінной установкою Д. Це удосконалення зумовило велику компактність Д. В 1. 88. 0- х рр. Костович в Росії побудував перший бензиновий карбюраторний двигун.

В 1. 89. 7 німецький інженер Рудольф Дизель (1. Він, працюючи над підвищенням ефективності Д. Завантажити Драйвер Звуковий Карти Ноутбука Делл . Удосконалення цього Д. Нобеля в Петербурзі (нині. В результаті цього Д. В 1. 90. 1 в США був розроблений перший трактор з Д.

Подальший розвиток автомобільних Д. Райт побудувати перший літак з Д. В США, наприклад, з випущених до 1. Різновиди та будова двигунів внутрішнього згоряння.

SHAPE за методом здійснення газообміну за способом сумішоутворення. За методом здійснення газообміну ДВС підрозділяються на двотактні і чотиритактні. Робочий цикл чотиритактного двигуна відбувається за 4 ходи поршня (такти), т. Перший такт - впуск. Другий такт - стиск. Третій такт - робочий хід. Четвертий такт - випуск.

Робочий цикл двотактного карбюраторного Двигуна внутрішнього згоряння здійснюється за два ходи поршня або за один оборот колінчастого валу. Процеси стиснення, згоряння і розширення практично аналогічні відповідним процесам чотиритактного Двигуна внутрішнього згоряння. При рівних умовах двотактний двигун повинен бути в два рази потужнішим, ніж чотиритактний, т. Це обумовлено тим, що значну частину ходу (2. За типом і способом займання горючої суміші розрізняють дизельні і карбюраторні двигуни.

Дизельні двігателіработают на займанні палива в повітряному середовищі. Горюча суміш запалюється за рахунок підвищення температури повітря при стисканні в циліндрах і розпилення палива форсунками. Дизелі також здатні розвивати велику потужність.

Крім того, ККД дизелів досягає 3. КПДкарбюраторних двигунів: 2. У карбюраторних двигунах горючу суміш готують в карбюраторі і запалюють її в циліндрах електричної іскрою. Прикладом карбюраторного Двигуна внутрішнього згоряння може служити двигун ГАЗ- 2. Це чотирициліндровий чотиритактний двигун, що розвиває потужність 5. Вт (7. 5 л. С.) При 4. За способом утворення горючої суміші використовують двигуни з внутрішнім і зовнішнім сумішоутворенням.

Внутрішнє смесеобразование здійснюється в дизелях, повітря всмоктується окремо і насичується розпорошеним дизельним паливом всередині циліндрів перед займанням. Усмоктуване двигуном повітря змішується з бензином або газом в карбюраторі або змішувачі до потрапляння горючої суміші в циліндри. За способом охолодження відомі двигуни з рідинним і повітряним охолодженням. Двигуни з рідинним охолодженням забезпечують більш рівномірний режим роботи при коливанні температури зовнішнього повітря і їх вважають за краще на багатьох базових машинах. В якості охолоджуючої рідини застосовують воду або антіфрізовие рідини, які замерзають при більш низьких температурах (до мінус 4.

С). Двигуни з повітряним охолодженням обдуваются потоком повітря, що нагнітається вентилятором в обребренние поверхні циліндрів. Основною перевагою Двигунів внутрішнього згоряння, так само як і ін.

Це зумовило широке застосування Двигунів внутрішнього згоряння на транспортних засобах (автомобілях, будівельно дорожніх машинах, самохідної військовій техніці і т. Основні складові ДВС. Остов двигуна - група нерухомих деталей, які є базою для всіх інших механізмів і систем. До остову відносяться блок-картер , головка (головки) циліндрів, кришки підшипників колінчастого вала, передня і задня кришки блок-картера, а також масляний піддон і ряд дрібних деталей. Механізм руху включає в себе поршневу групу (поршні, Шату ни, колінчастий вал і маховик).

Механізм газорозподілу служить для своєчасного впуску горючої суміші в циліндри і випуску відпрацьованих газів. Ці функції виконують кулачковий (розподільний) вал, що приводиться в рух від колінчастого вала, а також штовхачі, штанги і коромисла, що відкривають клапани. Клапани закриваються клапанними пружинами.

Система мастила - система агрегатів і каналів, що підводять мастило до поверхонь, що труться. Масло, що знаходиться в масляному піддоні, подається насосом у фільтр грубої очистки і далі через головний масляний канал у блок- картері під тиском надходить до підшипників колінчастого і кулачкового валів, до шестерням і деталей механізму газорозподілу. Система харчування здійснює приготування горючої суміші з палива і повітря в пропорції, відповідної режиму роботи, і в кількості, що залежить від потужності двигуна. Система складається з паливного бака, топливоподкачивающего насоса, паливного фільтра, трубопроводів і карбюратора, що є основним вузлом системи. Система запалювання служить для освіти в камері згоряння іскри, запалює робочу суміш. У систему запалювання входять джерела струму - генератор і акумулятор, а також переривач, від якого залежить момент подачі іскри.

У той час, коли Двигуни внутрішнього згоряння не мали електричного запалювання, застосовувалися запальні калоризатори. Система пуску складається з електричного стартера, шестерень передачі від стартера до маховика, джерела струму (акумулятора) і елементів дистанційного керування.

Система впуску й випуску складається з трубопроводів, повітряного фільтра на впуску і глушника шуму на випуску. Хід поршня S - шлях, прохідний поршнем від однієї мертвої точки до іншої. Верхня мертва точка скорочено позначається в. Робочий об'єм циліндра Vр - об'єм, що звільняється поршнем при русі від в.

Літраж - робочий об'єм всіх циліндрів двигуна. Обсяг камери згоряння Vc - об'єм, що утворюється над поршнем, коли останній знаходиться в ст. Повний обсяг циліндра Vп - це його робочий об'єм плюс об'єм камери згоряння. Ефективна потужність - потужність, що отримується на маховику колінчастого вала. Вона на 1. 0 - 1. 5% менше індикаторної через втрат на тертя в двигуні і приведення в рух його допоміжних механізмів і приладів. Літрової потужністю називається ефективна найбільша потужність, що отримується з одного літра робочого об'єму (літражу) циліндричного двигуна.

Робочий цикл чотиритактного двигуна відбувається за 4 ходи поршня (такти), т. Перший такт - впуск.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов