Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Регулятор температури опалення на батарею

  1. Регулятор температури опалення на батарею
  2. Терморегулятор прямого дії
  3. Терморегулятор з вбудованим або дистанційним датчиком
  4. Регулятор температури опалення на батарею
  5. Так само цікавляться

Наша сеть партнеров Banwar

На цій вкладці ресурсу ми попбробуем вибрати для своєї дачі правильні частини системи. Будь-який елемент безумовно важливий. Тому підбір частин монтажу потрібно здійснювати обдумано. Монтаж обігрівання включає, кріпильну систему, механізм управління тепла, радіатори терморегулятори, циркуляційні насоси, автоматичні Розповітрювач, фиттинги котел опалення, дроти або труби, розширювальний бачок. Монтаж обігрівання котеджу налічує деякі пристрої. На цій вкладці ресурсу ми попбробуем вибрати для своєї дачі правильні частини системи

Регулятор температури опалення на батарею

Кожна людина, незалежно від того, чи живе він в квартирі або в приватному будинку , Створює там максимально комфортні умови, використовуючи при цьому сучасні комунікаційні системи і різні удосконалення до них. Так, підтримувати оптимальний температурний режим в будинку для нормальної життєдіяльності людини сьогодні нарівні з опалювальною системою дозволяють всілякі регулятори. Вони встановлюються біля батарей опалення.


Коли встановлена ​​регулювання батарей опалення , Тим самим підвищується ефективність системи опалення.

Нагрівальний елемент підвищує свою температуру за рахунок теплоносія, якій циркулює по системі. Чим більше обсяг теплоносія і чим вище його температура, тим сильніше розігрівається поверхня радіатора. Останній віддає свою теплоту навколишньому середовищу, в результаті чого повітря в кімнаті набирає необхідну (комфортну для людини) температуру.

У природних умовах між внутрішнім простором приміщення і повітрям на вулиці відбувається постійний теплообмін. Через віконні та дверні щілини, огороджувальні конструкції тепло з кімнати виходить в навколишнє середовище. Тобто в будинку або квартирі відбувається постійний приплив і відтік теплого повітря, а, отже, температура там то підвищується, то знижується.

Щоб підтримувати тепловий баланс в кімнаті, потрібна постійна регулювання кількості теплоти, яка надходить в приміщення від батарей опалення.

З цим завданням справляються вентилі. Їх основне завдання - контролювати обсяг теплоносія, що надходить в радіатор. За необхідності зменшувати або збільшувати його. Вентилі (терморегулятори, термостати) можуть бути ручними або автоматичними. Все залежить від уподобань власника будинку і його фінансових можливостей.

Важливо! Кульові крани, які часто встановлюються біля радіатора, не можуть бути регуляторами. Вони не можуть зменшувати або збільшувати струм теплоносія в нагрівальному елементі, так як розраховані тільки на положення «відкрито» або «закрито». В іншому випадку вони швидко виходять з ладу, так як тверді частинки в воді опалювальної системи можуть пошкодити перекриває куля. Він втрачає герметичність.

Сучасний ринок пропонує величезний вибір термостатів. Залежно від комплектації і моделі, вони можуть контролювати температуру батарей , Як під чуйним керівництвом людини, так і без зовнішнього втручання в свою роботу. Вони можуть бути встановлені в одно- або двотрубну систему одно- або багатоповерхових будинків.

Регулятор сьогодні може бути як прямої дії (складається з термоголовки і клапана), так і з датчиком регулювання температури (вбудованим або дистанційним).

Терморегулятор прямого дії

Регулятор температури радіатора можна встановити своїми руками .

Це найпростіший прилад для контролю температури батарей опалення . Він встановлюється безпосередньо біля радіатора. Регулювання відбувається наступним чином: термостатичний елемент в своєму складі має герметичний циліндр. У нього вставляється сифон з рідиною або газоподібним речовиною. Рідина або газ чуйно реагують на температуру, яка надходить від нагрівального елементу. При нагріванні регулятора рідина або газ розширюються, тиснуть на шток в клапані. Останній, в свою чергу, перекриває струм теплоносія. При охолодженні відбуваються аналогічні процеси, тільки в зворотному напрямку.

Термостатичний регулятор в квартирі - як налаштувати його роботу:

  1. закрити всі вікна і двері в будинку;
  2. встановлюють регулятор там, де температура повинна підтримуватися на постійному рівні;
  3. відкрити повністю клапан в регуляторі. Теплоносій стане розігрівати поверхню батареї;
  4. дочекатися, поки температура в приміщенні підвищиться на 5-6 ° C і закрити повністю клапан приладу. Повітря в кімнаті починає остигати;
  5. дочекатися, коли повітря охолоне до бажаного рівня і потихеньку відкривати клапан приладу. Якщо це робити швидко, є ймовірність виникнення гідроудару, система опалення може не витримати надлишку тиску і втратити свою цілісність. Як тільки буде чути шум надходить теплоносія в корпус батарей, припинити обертання головки регулятора.

Терморегулятор з вбудованим або дистанційним датчиком

Налаштування роботи терморегулятора з вбудованим датчиком відрізняються від настоянок терморегулятора прямої дії.

його принцип роботи аналогічний попередньому варіанту. Однак є відмінність в налаштуванні його роботи. Якщо термостатичний регулятор контролювався вручну і постійно, але прилад з електронним датчиком в цьому не має потреби. На датчику встановлюється бажана температура повітря в квартирі, він сам слідкує за підтриманням цієї межі.

Прилад з вбудованим механізмом контролю в квартирі розміщують на відкритій ділянці, в тому приміщенні, де перепад температури повітря найбільший (кухня, сонячна сторона будинку, вітальня, де постійно відкриваються двері на вулицю).

Регулятори з дистанційним датчиком необхідні, коли:

  • батарея і сам прилад встановлюють в ніші або за декоративною панеллю ;
  • якщо у вікна занадто широкий підвіконня (більше, ніж 220 мм) і відстань він нього до радіатора менше 100 мм;
  • ніша має глибину більше 160 мм;
  • термостатичний елемент можна встановити тільки паралельно батарей, що суперечить правилам.

Термостатичний датчик може контролювати температуру приміщення в діапазоні від + 6 ° C до + 26 ° C, при цьому створюючи оптимально комфортні умови для проживання і відпочинку людини в квартирі або будинку.

Встановивши терморегулятор у себе вдома, ви зможете заощадити на покупці енергоносія.

Дане обладнання здатне згладити перепади температури повітря між верхніми і нижніми поверхами будинку, якщо мова йде про багатоповерховому будові.

Однак найбільша перевага у використанні терморегуляторів - значна економія на теплоносії і покупці енергоносія, без шкоди для мікроклімату в кімнаті. Так, якщо в будинку використовується газове обладнання, то економія досягає 20%, якщо котел працює на солярці - 50%, тобто регулятор окупиться вже протягом одного опалювального сезону.

Так, якщо в будинку використовується газове обладнання, то економія досягає 20%, якщо котел працює на солярці - 50%, тобто регулятор окупиться вже протягом одного опалювального сезону

Цікаве по темі:

розрахунок опалення в приватному будинку - проводимо с.

  • Основні правила і можливі помилки при орган.
  • розведення для системи обігріву двоповерхового до.
  • яку систему опалення вибрати для заміської.

  • Регулятор температури опалення на батарею

    Пристрої, призначені для регулювання і підтримки заданої температури в приміщеннях, називаються терморегуляторами для радіаторів. Вони встановлюються перед радіатором в спеціальний отвір, по ходу надходження теплоносія. Це своєрідні вентилі, які дозволяють контролювати подачу теплоносія, збільшуючи або зменшуючи її.

    Існує три типи цих пристроїв:

    • Кульовий кран. Він підтримує лише 2 режиму - у відкритому чи закритому положенні. Спроби встановити його в проміжному положенні неминуче призводять до втрати герметичності і наступного виходу приладу з ладу. Тому цей тип пристрою вважається найменш ефективним.
    • Ручний конусний вентиль працює в декількох позиціях і відрізняється більшою результативністю. Однак подібні терморегулятори для батарей вимагають постійної уваги, адже після перекладу вентиля в проміжну позицію, його необхідно вручну повернути в початкове положення.
    • Термостат. Це кращий варіант терморегулятора, який працює повністю в автоматичному режимі.

    Це кращий варіант терморегулятора, який працює повністю в автоматичному режимі

    Кульовий кран на батареї дозволяє відкривати або закривати подачу теплоностітеля.

    Однак системи опалення відрізняються за типом будови і вимагають установки відповідного обладнання. Тому в продажу є терморегулятори для однотрубних або двотрубних опалювальних конструкцій. Для однотрубних систем слід вибирати тільки пристрій з байпасом - спеціальної трубної перемичкою, що сприяє незалежному руху теплоносія в трубопроводі.

    Переваги використання цих компактних пристроїв:

    • Вони сприяють істотній економії ресурсів. Завдяки їх роботі можна зменшити витрати на опалення до 25%.
    • Поліпшується мікроклімат: повітря в приміщенні не пересушується і не перегрівається. Комфортна температура сприяє поліпшенню самопочуття.
    • Точна корекція температур. Завдяки високій чутливості приладів, задана температура буде підтримуватися з максимальною точністю.
    • Установка термостатів в приватних житлових приміщеннях найбільш ефективна. Більш того, її вартість окупається всього за один сезон.
    • Прилади дуже компактні, відрізняються сучасним дизайном і легко вписуються в будь-який інтер'єр.
    • Вони контролюють повноцінну роботу всіх опалювальних приладів в ланцюзі: навіть найвіддаленіші радіатори будуть прогріватися на одному рівні з іншими.
    • Встановлене обладнання довговічне. Воно не вимагає додаткового обслуговування протягом 20 років (приблизний термін експлуатації).
    • Механічні і автоматичні терморегулятори можна використовувати для роботи з новими, а також діючими опалювальними системами.

    Автоматичний термостат є спеціальний клапан, автоматично пов'язаний з термічною головкою. Вона має високу чутливість і складається з:

    • рідинного елемента;
    • приводу;
    • регулятора.

    Існують варіації термоголовок, де замість рідинного встановлений газовий або пружний елемент.

    Механічний термостат має дещо інше будова:

    • термічна головка;
    • чутливий рідинний елемент;
    • компенсаційний механізм;
    • спеціальне кільце для фіксації заданої температури;
    • числова шкала для настройки;
    • гайка накидна;
    • термостатичний клапан;
    • шток;
    • золотник;
    • роз'ємне з'єднання.

    термічна головка;   чутливий рідинний елемент;   компенсаційний механізм;   спеціальне кільце для фіксації заданої температури;   числова шкала для настройки;   гайка накидна;   термостатичний клапан;   шток;   золотник;   роз'ємне з'єднання

    Термостатичний елемент (або термічна головка) механічного термостата містить сильфон - особливий циліндр з гофрованими внутрішніми стінками. Усередині сильфона знаходиться рідина, яка дуже чутлива до температурних коливань. Коли температура підвищується, рідина розтягує сильфон, переводячи шток в інше положення. Шток, в свою чергу, впливає на клапан і потік теплоносія перекривається.

    Реагуючи на зниження температури, рідинного середовища стискає циліндр. При цьому вплив штока на клапан послаблюється, що сприяє відкриттю потоку і збільшення обсягу теплоносія.

    Сучасні термостати розроблені з урахуванням багаторазового повторення подібних циклів, тому їх термін служби досить довгий. За деякими підрахунками, термостат розрахований приблизно на мільйон стиснень і розтягувань - а такий «резерв» він здатний використовувати приблизно за 100 років.

    Здатність газонаповнених термостатів швидше реагувати на коливання температури, є їх серйозною перевагою. Причина в тому, що газ реагує на найменші зміни миттєво, тоді як рідини потрібен час, щоб нагрітися і почати впливати на механізм.

    Процес полягає в наступному: газ, сконденсований в самій холодній частині пристрою, максимально віддалений від корпусу і не залежить від його температури. Коли повітря в кімнаті охолоджується, газ реагує і блискавично пускає в хід обладнання. Такий принцип роботи сприяє більшої економії і підтримці точного температурного режиму.

    Щоб правильно вибрати терморегулятор для радіатора необхідно виконати термодинамічні, а також термостатичні розрахунки і проаналізувати показники роботи системи.

    Як уже згадувалося, слід встановлювати термостатичний обладнання в приватних будинках буде максимально ефективною. Монтаж слід провести спочатку на верхніх поверхах, поступово спускаючись вниз. Краще використовувати чутливі регулятори з газонаповненими термостатами для найбільшої економічної ефективності.

    Однак бажаючі контролювати процес обігріву квартири також можуть використовувати це обладнання. Починати слід з найбільш сонячних кімнат, кухні і вітальні (де регулярно збирається багато людей).

    При монтажі терморегулятора слід переконатися, що термоголовка зафіксована в горизонтальному положенні (щодо встановленого обладнання). Це необхідно для компенсації нагріву труби і клапана. Прилад з байпасом необхідно встановлювати відповідно до стрілки. Стрілка вказує напрямок, по якому в трубопроводі повинен рухатися теплоносій. Тільки визначивши його, можна правильно встановити пристрій.

    Тільки визначивши його, можна правильно встановити пристрій

    схема монтажу терморегулятора на радіатор

    Отже:

    • придбання терморегуляторів позитивно вплине на мікроклімат в будинку, а також на економічну сторону життя.
    • Обладнання належить вибирати обдумано, виконавши необхідні розрахунки.
    • Монтаж термоустройств можна виконувати тільки в деяких кімнатах, що піддаються найбільшому нагрівання.
    • для правильної установки обладнання бажано скористатися послугами майстрів.

    Так само цікавляться


    18 червня 2019 року

     
      Обзор категорий  
     
    Шины
     
         
     
      Специальное предложение  
       
         
         
    Доставка осуществляется в города:
    Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

    © 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

    Каталог украинских интернет-магазинов