Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Регулятор тиску палива - шукаємо поломку і робимо заміну самі + відео »АвтоНоватор

  1. Як помітити несправність регулятора тиску палива?
  2. Регулятор тиску палива - чому він може зламатися?
  3. Як проводиться заміна регулятора тиску палива?

Наша сеть партнеров Banwar

Спочатку необхідно дізнатися, де знаходиться клапан (регулятор) тиску палива ... А далі ми навчимося безпосередньо перевіряти його роботу. Так що займемося цим якомога швидше, а там і налагодити роботу вийде без проблем. Приступимо.

Як помітити несправність регулятора тиску палива?

Регулятор встановлений на паливній рампі і необхідний для підтримки певного перепаду тиску. До нього входять такі деталі: бак, форсунки, топлівопрівод і насос, перемикач і насос керуючого блоку. Принцип роботи регулятора тиску палива можна уявити таким чином: на самому початку роботи насоса пальне залишає бак і проходить систему очищення в фільтрі . Після цього надходить в регулятор, тут постійно тримається однорідний натиск в системі. В системі без рециркуляції ця деталь повинна розташовуватися в баку. Функція її залишається такою ж, вона повинна підтримувати тиск палива.

Несправність регулятора тиску палива помітити можна з певних проблем авто. У вас може стихнути мотор на холостому ходу, або ви починаєте помічати, як двигун під час руху втрачає потужність. Якщо при перемиканні передач ваш автомобіль погано починає прискорюватися, проблема також може бути в регуляторі тиску палива. При русі, якщо виникають різкі ривки, двигун починає захлинатися або реакція на педаль газу практично відсутній, все це передумови до поломки регулятора. Найпоширеніший симптом: коли різко підвищується витрата палива. Для цього не треба навіть робити які-небудь обчислення, ви самі помітите, як він стрімко збільшився.

Регулятор тиску палива - чому він може зламатися?

Щоб переконатися в несправності, ви можете скористатися одним із способів перевірки. Багато слюсарі можуть вам розповісти найпростіший і швидкий варіант, як перевірити регулятор тиску палива з манометром, ми зробимо це трохи нижче. Проблеми, як правило, відбуваються через те, що після закінчення певного часу пружина, яка тримає тиску в насосі, просідає. Тим самим вона вже не створює необхідного напору, і в результаті цього частина пального повертається назад в бак, і, отже, знижується тиск в паливній рейці . У підсумку ми маємо великий недолік палива і втрату потужності під час роботи двигуна.

Також ряд проблем може виникнути, якщо клапан тиску почне підклинювати. В даному випадку тиск у паливній рамці почне різко змінюватися, це буде відбуватися не закономірно. Звідси буде відразу помітна нестійка і ненадійна робота двигуна. Ви відразу відчуєте смикання при розгоні або одну з тих несправностей, які ви могли дізнатися вище. Отже, прийшов час поетапно розібрати, як же відбувається заміна регулятора тиску палива. Спочатку ми також розглянемо, як провести перевірку регулятора, а потім його зняття.

Як проводиться заміна регулятора тиску палива?

Виділяємо час, надягаємо робочий одяг і ліземо під капот. Відвертаємо пробку штуцера, щоб контролювати тиск палива на торці. Скориставшись спеціальним металевим захисним ковпачком, акуратно виверніть з внутрішньої порожнини штуцера золотник. Далі вам необхідно приєднати до нього шланг з манометром. Закріплюємо цей самий шланг на штуцері за допомогою хомута. Далі пускаємо двигун і перевіряємо тиск, яке показано на манометрі.

Тиск, який буде показувати прилад, не повинно перевищувати 325 кПа. Потім від'єднуємо вакуумний шланг від регулятора - тиск по манометру буде збільшуватися.

За всіма правилами воно має збільшитися на 20 або 70 кПа. Якщо ж збільшення не відбулося, то вам просто необхідно буде замінити регулятор. Якщо збільшення відбувається, то перевірка регулятора тиску палива пройшла успішно, і заміну проводити не має сенсу. Тепер переходимо до безпосереднього зняття регулятора. Насамперед необхідно знизити тиск в системі живлення. Потім ми плавно знімаємо вакуумний шланг з регулятора тиску палива і відвертаємо гайку кріплення трубки зливу пального. Вона приєднана безпосередньо до нього. Далі вивертаємо два болта, які служать для щільного кріплення цього вузла до паливної рамі, і виводимо штуцер з отвору.

Далі вивертаємо два болта, які служать для щільного кріплення цього вузла до паливної рамі, і виводимо штуцер з отвору

Тепер акуратно, без зайвих різких рухів, знімаємо регулятор з трубки зливу палива. Якщо ви не змогли зняти кільце ущільнювача разом з ним, то зніміть кільце окремо і відразу надіньте на регулятор, який будете встановлювати. Інакше кільце загубиться, і вам доведеться купувати нове, так як установка без цього кільця не має сенсу. Тепер вам всього лише залишилося встановити регулятор в зворотному порядку. Як правило, рідко коли проводять ремонт регулятора тиску палива, найчастіше буває простіше і дешевше зробити заміну на новий.

Як помітити несправність регулятора тиску палива?
Регулятор тиску палива - чому він може зламатися?
Як проводиться заміна регулятора тиску палива?
Як помітити несправність регулятора тиску палива?
Регулятор тиску палива - чому він може зламатися?
Як проводиться заміна регулятора тиску палива?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов