Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Регулятор обертів електродвигуна 220В: своїми руками (схема, відео)

  1. Для чого потрібен частотний перетворювач оборотів
  2. Область застосування
  3. вибираємо пристрій
  4. пристрій ПЧ
  5. види пристроїв
  6. Перетворювачі на електронних ключах
  7. Процес пропорційних сигналів

Наша сеть партнеров Banwar

Для плавності збільшення і зменшення швидкості обертання валу існує спеціальний прилад -регулятор обертів електродвигуна 220в. Стабільна експлуатація, відсутність перебоїв напруги, довгий термін служби - переваги використання регулятора обертів двигуна на 220, 12 і 24 вольт.

Для чого потрібен частотний перетворювач оборотів

Функція регулятора в інвертуванні напруги 12, 24 вольт, забезпечення плавності пуску і зупинки з використанням широтно-імпульсної модуляції Функція регулятора в інвертуванні напруги 12, 24 вольт, забезпечення плавності пуску і зупинки з використанням широтно-імпульсної модуляції.

Контролери оборотів входять в структуру багатьох приладів, так як вони забезпечують точність електричного управління. Це дозволяє регулювати обороти в потрібну величину.

Область застосування

Регулятор оборотів двигуна постійного струму використовується в багатьох промислових і побутових областях. наприклад:

  • опалювальний комплекс;
  • приводи обладнання;
  • зварювальний апарат;
  • електричні печі;
  • пилососи;
  • швейні машини;
  • пральні машини.

вибираємо пристрій

Для того щоб підібрати ефективний регулятор необхідно враховувати характеристики приладу, особливості призначення Для того щоб підібрати ефективний регулятор необхідно враховувати характеристики приладу, особливості призначення.

  1. Для колекторних електродвигунів поширені векторні контролери, але скалярні є надійніше.
  2. Важливим критерієм вибору є потужність. Вона повинна відповідати допустимій на використовуваному агрегаті. А краще перевищувати для безпечної роботи системи.
  3. Напруга має бути в допустимих широких діапазонах.
  4. Основне призначення регулятора перетворювати частоту, тому даний аспект необхідно вибрати відповідно до технічних вимог.
  5. Ще необхідно звернути увагу на термін служби, розміри, кількість входів.

пристрій ПЧ

  • двигун змінного струму природний контролер;
  • привід;
  • додаткові елементи.

Схема контролера оборотів обертання двигуна 12 в зображена на малюнку. Обороти регулюються за допомогою потенціометра. Якщо на вхід надходять імпульси з частотою 8 кГц, то напруга живлення буде 12 вольт.

Прилад може бути куплений в спеціалізованих точках продажу, а можна зробити самому.

Схема регулятора обертів обертання змінного струму

При пуску трифазного двигуна на всю потужність, передається струм, дія повторюється близько 7 разів. Сила струму згинає обмотки двигуна, утворюється тепло, протягом довгого часу. Перетворювач являє собою інвертор, що забезпечує перетворення енергії. Напруга надходить в регулятор, де відбувається випрямлення 220 вольт з допомогою діода, розташованого на вході. Потім відбувається фільтрація струму за допомогою 2 конденсатора. Утворюється ШІМ. Далі імпульсний сигнал передається від обмоток двигуна до певної синусоїді.

Існує універсальний прилад 12в для безколекторних двигунів.

Схема складається з двох частин-логічної і силовий. Мікроконтролер розташований на мікросхемі. Ця схема характерна для потужного двигуна. Унікальність регулятора полягає в застосуванні з різними видами двигунів. Харчування схем роздільне, драйверам ключів потрібно живлення 12В.

види пристроїв

прилад Тріак

Пристрій сімістр (Тріак) використовується для регулювання освітленням, потужністю нагрівальних елементів, швидкістю обертання.

Схема контролера на сімісторов містить мінімум деталей, зображених на малюнку, де С1 - конденсатор, R1 - перший резистор, R2 - другий резистор Схема контролера на сімісторов містить мінімум деталей, зображених на малюнку, де С1 - конденсатор, R1 - перший резистор, R2 - другий резистор.

За допомогою перетворювача регулюється потужність методом зміни часу відкритого симистора. Якщо він закритий, конденсатор заряджається за допомогою навантаження і резисторів. Один резистор контролює величину струму, а другий регулює швидкість заряду.

Коли конденсатор досягає граничного порогу напруги 12в або 24в, спрацьовує ключ. Сімістр переходить у відкритий стан. При переході напруги мережі через нуль, сімістр закривається, далі конденсатор дає негативний заряд.

Перетворювачі на електронних ключах

Поширені регулятор тиристор, що володіють простою схемою роботи.

Тиристор, працює в мережі змінного струму.

Окремим видом є стабілізатор напруги змінного струму. Стабілізатор містить трансформатор з численними обмотками.

Схема стабілізатора постійного струму

Схема стабілізатора постійного струму

Зарядний пристрій 24 вольт на тиристори

До джерела напруги 24 вольт. Принцип дії полягають в заряді конденсатора і замкненому тиристори, а при досягненні конденсатором напруги, тиристор посилає струм на навантаження.

Процес пропорційних сигналів

Сигнали, що надходять на вхід системи, утворюють зворотний зв'язок. Детальніше розглянемо за допомогою мікросхеми.

Детальніше розглянемо за допомогою мікросхеми

Мікросхема TDA тисячі вісімдесят п'ять

Мікросхема TDA 1085, зображена вище, забезпечує управління електродвигуном 12в, 24в зворотним зв'язком без втрат потужності. Обов'язковою є зміст таходатчіка, що забезпечує зворотний зв'язок двигуна з платою регулювання. Сигнал стаходатчіка йде на мікросхему, яка передає силових елементів завдання - додати напруга на мотор. При навантаженні на вал, плата додає напруження, а потужність збільшується. Відпускаючи вал, напруга зменшується. Обороти будуть постійними, а силовий момент не зміниться. Частота управляється в великому діапазоні. Такий двигун 12, 24 вольт встановлюється в пральні машини.

Своїми руками можна зробити прилад для гриндера, токарного верстата по дереву, точила, бетономішалки, січкарні, газонокосарки, дровокола і багато чого іншого.

Промислові регулятори, що складаються з контролерів 12, 24 вольт, заливаються смолою, тому ремонту не підлягають Промислові регулятори, що складаються з контролерів 12, 24 вольт, заливаються смолою, тому ремонту не підлягають. Тому часто виготовляється прилад 12в самостійно. Нескладний варіант з використанням мікросхеми U2008B. У регуляторі використовується зворотний зв'язок по току або плавний пуск. У разі використання останнього необхідні елементи C1, R4, перемичка X1 не потрібна, а при зворотному зв'язку навпаки.

При зборі регулятора правильно вибирати резистор. Так як при великому резистори, на старті можуть бути ривки, а при маленькому резистори компенсація буде недостатньою.

Важливо! При регулюванні контролера потужності потрібно пам'ятати, що всі деталі пристрою підключені до мережі змінного струму, тому необхідно дотримуватися заходів безпеки!

Регулятори оборотів обертання однофазних і трифазних двигунів 24, 12 вольт представляють собою функціональне і цінне пристрій, як в побуті, так і в промисловості.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов