Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Регулювання зварювального струму при зварюванні постійним, змінним струмом

  1. Регулятор для зварювального струму
  2. Принцип роботи тиристора
  3. Сварка постійним і змінним струмом
  4. виготовлення регулятора
  5. Експлуатація баластного з'єднання
  6. Як зробити дросель самостійно?

Наша сеть партнеров Banwar

Це досить поширений питання, який має кілька шляхів рішень. Є один з найбільш популярних способів вирішити проблему, регулювання відбувається за допомогою активного баластного з'єднання на виході обмотки (вторинної).

На території Російської Федерації, зварювання для змінного струму полягає в використовуваної частоті в 50 Гц. В якості джерела живлення використовується мережу з напругою 220В. А все трансформатори для зварювання, мають первинну і вторинну обмотку.

Регулятор для зварювального струму

В агрегатах, які використовуються в промисловій зоні, регулювання струму здійснюють по-різному. Наприклад, за допомогою рухливих функцій обмоток, а також магнітного шунтування, дросельного шунтування різного типу. Використовують також магазини баластних опорів (активних) і реостат.

Такий вибір сили зварювального струму не можна назвати зручним способом, завдяки складній схемі конструкції, перегрівів і дискомфортом при перемиканні.

Більш зручним способом врегулювати зварювальний струм, можна, якщо намотати вторинку (вторинну обмотку), зробивши відводи, що дозволить змінювати напругу при перемиканні кількість витків.

Але контролювати напругу в широких межах, в цьому разі, не вийде. Також відзначають певні недоліки при коригуванні з вторинної ланцюга.

Таким чином, регулятор зварювального струму, на початкових оборотах пропускає через себе струм високої частоти (ТВЧ), що тягне за собою громіздкість конструкції. А стандартні перемикачі вторинному ланцюзі, не передбачають навантаження в 200 А. Зате в ланцюзі первинної обмотки, показники в 5 разів менше.

В результаті був знайдений оптимальний і зручний інструмент, при якому регулювання зварювального струму не здається такою заплутаною - це тиристор. Фахівці завжди відзначають його простоту, зручність в управлінні і високу надійність. Сила зварювального струму залежить від відключення первинної обмотки на конкретні проміжки часу, на кожному з напівперіодів напруги. При цьому середні показники напруги знизяться.

Принцип роботи тиристора

Деталі регулятора підключені як паралельно, так і зустрічно один одному. Вони поступово відкриваються імпульсами струму, які утворюються транзисторами vt2 і vt1. При запуску приладу обидва тиристора закриті, С1 і С2 це конденсатори, вони будуть заряджатися через резистор r7.

В той момент, як напруга будь-якого з конденсаторів досягне напруги лавинної пробивання транзистора, той відкривається, і через нього і йде струм розряду, спільного з ним конденсатора. Після відкриття транзистора відкривається відповідний йому тиристор, він підключить навантаження в мережу. Потім починається протилежний за ознаками напівперіод змінної напруги, що передбачає закриття тиристора, потім слід новий цикл підзарядки конденсатора, вже в протилежної полярності. Далі відкривається наступний транзистор, але знову підключить навантаження в мережу.

Сварка постійним і змінним струмом

У сучасному світі, в більшій мірі використовується зварювання з постійним струмом. Це пов'язано з можливістю зменшення кількості присадочного матеріалу електродів в звареному шві. Але при зварюванні змінним напругою, можна домогтися дуже якісного результату зварювання. Джерела зварювального струму, що працюють зі змінним напругою можна розділити на кілька видів:

  1. Прилади для аргонодугового зварювання. Тут використовуються спеціальні електроди, що не плавляться, завдяки цьому аргон зварювання стає максимально комфортною;
  2. Апарати для виробництва РДС змінним електричним струмом;
  3. Устаткування для зварювання за допомогою напівавтомата.

А методи зварювання змінним способом діляться на два типи:

  • використання неплавких електродів;
  • штучні електроди.

Сварка постійним струмом буває двох типів, зворотній і прямої полярності. У другому варіанті зварювальний струм рухається від мінуса до позитивного показника, а тепло зосереджується на заготівлі. А зворотна концентрує увагу на торці електрода.
Сварка постійним струмом буває двох типів, зворотній і прямої полярності
Зварювальний генератор для постійного струму складається з двигуна і самого генератора струму. Їх використовують для ручного зварювання в монтажних робіт і в польових умовах.

виготовлення регулятора

Щоб виготовити регулюючий пристрій для зварювального струму, будуть потрібні такі компоненти:

  1. резистори;
  2. Дріт (нихромовая);
  3. котушка;
  4. проект або схема приладу;
  5. перемикач;
  6. Пружина зі сталі;
  7. Кабель.

Експлуатація баластного з'єднання

Показник баластного опору регулюючого апарату знаходиться на рівні 0,001 Ом. Він підбирається шляхом експерименту. Безпосередньо для отримання опору, переважно використовується опір дроту великих потужностей, їх застосовують в тролейбусах або на підйомниках.

Зменшити зварювальне напруга високої частоти, можна навіть використовуючи сталеву пружину для дверей.


Таке опір включається стаціонарно або по-іншому, щоб в майбутньому була можливість з легкістю відрегулювати показники. Один край цього опору підключається до виходу конструкції трансформатора, інший забезпечується спеціальним інструментом для затиску, який зможе перекидатися по всій довжині спіралі, що дозволить вибрати потрібну силу напруги.

Основна частина резисторів з використанням дроту великої потужності, здійснюється у вигляді відкритої спіралі. Вона монтується на конструкцію в довжину півметра. Таким чином, спіраль робиться також з дроту Тена. Коли резистори, виготовлені з магнітного сплаву поєднати зі спіраллю або будь-який деталлю зі сталі, в процесі роботи проходження струму з високими показниками, вона почне помітно тремтіти. Такий залежністю спіраль має тільки до того моменту, поки вона не розтягнеться.

Як зробити дросель самостійно?

Цілком реальним є самостійне виготовлення дроселя в домашніх умовах. Це має місце при наявності прямого котушки з достатньою кількістю витків потрібного шнура. Усередині котушки проводяться прямі пластинки з металу від трансформатора. Шляхом вибору товщини цих платівок, є можливість вибору стартового реактивного опору.

Розглянемо конкретний приклад. Дросель з котушкою з 400 витками і шнура діаметром 1,5 мм, заповнюється пластинками з перетином 4,5 квадратних сантиметрів. Довжина котушки й проведення повинна бути однакова. В результаті трансформаторний струм 120 А зменшиться наполовину. Такий дросель виготовляється з опором, яке можна змінювати. Щоб провести таку операцію, необхідно заміряти поглиблення проходження стержня сердечника всередину котушки. З відсутністю цього інструменту, котушка буде мати незначне опір, але якщо стрижень буде введений в неї, опір підвищиться до максимуму.

Дросель, який намотується правильним шнуром, що не буде перегріватися, але, можливо, сердечник буде відрізнятися сильною вібрацією. Це враховується при стягуванні і кріпленні залізних пластин.

Як зробити дросель самостійно?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов